Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  N.T.SH GENTI TRANSPORT
  Sherbime

  N.T.SH GENTI TRANSPORT

  Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni n

  Prishtinë Dje, 16:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punë me bager dhe kamion
  Sherbime

  Punë me bager dhe kamion

  Bejme pune te ndryshme me bager dhe kamion si dhe transport dhe kemi dhe te mire per kopsht.

  Prishtinë Dje, 16:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  POSEDOJM PAISJE PER KUZHINE INOX & ME POROSI
  Makineri dhe inventare

  POSEDOJM PAISJE PER KUZHINE INOX & ME POROSI

  Posedojm te gjitha paisje per kuzhine nga inox, lloje dhe dimenzione sipas kerkeses tuaj. Çmimet shu

  Prishtinë Dje, 16:17
  1 €
 • 12 foto
  PUNOJM FRIZA TE GJITHA LLOJE ME POROSI
  Makineri dhe inventare

  PUNOJM FRIZA TE GJITHA LLOJE ME POROSI

  PUNOJM FRIZA VERTIKALE/HORIZONTALE, KUMORA, VETRINA, SHPORETA, SKARA ETJ. NGA INOX GJENDEMI NE RAHOV

  Prishtinë Dje, 16:16
  1 €
 • 7 foto
  Servis i qelsave
  Sherbime

  Servis i qelsave

  shumezimin e te gjitha llojeve te qelesa elektronik dhe klasik riparimin-servisimin e te gjith modu

  Prishtinë Dje, 16:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Servis i qelsave
  Sherbime

  Servis i qelsave

  Shumezimin e te gjitha llojeve te celesave zhbllokimin e dyerve dhe hapjen e veturave pa demtime ,p

  Prishtinë Dje, 15:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SERVIS PER QELSA
  Sherbime

  SERVIS PER QELSA

  Shumezimin e te gjitha llojeve te celesave klasic dhe me kode hapjen zhbllokimin e dyerve te blindu

  Prishtinë Dje, 15:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  Sherbime

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë Dje, 15:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BG-Term Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  BG-Term Ngrohje Qendrore

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë Dje, 15:55
  35 €
 • 4 foto
  Servis i qelsave
  Sherbime

  Servis i qelsave

  shumezimin e qelsave te thjesht dhe me kode hapjen e veturave pa demtim kur ngelen mbyllur zhbllok

  Prishtinë Dje, 15:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Autolarje pishtole shllafa dizne etj
  Makineri dhe inventare

  Autolarje pishtole shllafa dizne etj

  049145804 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira

  Prishtinë Dje, 15:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Biznesi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Biznesi

  Shitet biznesi me komplet paisjet per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini ose

  Prishtinë Dje, 15:24
  60.000 €
 • 1 foto
  Qant Shkollore me rrota
  Sherbime

  Qant Shkollore me rrota

  e re

  Prishtinë Dje, 15:20
  20 €
 • 11 foto
  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier
  Makineri dhe inventare

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhn

  Prishtinë Dje, 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj bashkepuntor
  Biznes ne shitje / me qera

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Prishtinë Dje, 14:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejme lloje te ndryshme te transportit
  Sherbime

  Bejme lloje te ndryshme te transportit

  Bejme bartje te ndryshme me kamion numrat kontaktues 044115638 044672115

  Prishtinë Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bejme transporte te medha dhe te vogla ne kosov
  Sherbime

  Bejme transporte te medha dhe te vogla ne kosov

  Bejme bartje te ndryshme ne te gjithe Kosoven bartje te vogla dhe te medha numrat per kontakt 044115

  Prishtinë Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe

  ⭕️Lëshojmë Shtëpinë 2 katshe me qira në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë ⭕️Me sipërfaqe p

  Prishtinë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet per QIRA lokali 350m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per QIRA lokali 350m2

  Ofrohet per QIRA lokali 350m2 Lokali me lokacion te objekti \"Planet Center\" Lokal me 350m2 i persh

  Prishtinë Dje, 14:15
  420 €
 • 3 foto
  AD-195 Shitet Lokali 60m² te Banesat e Bardha
  Lokale / Punetori / Magazina

  AD-195 Shitet Lokali 60m² te Banesat e Bardha

  Shitet Lokali 60m² netto, ndertim i shtetit te Banesat e Bardha ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i

  Prishtinë Dje, 14:12
  1.000 €
 • 6 foto
  Lëshohet autolarja me qera ne rreth të Qagllavicës
  Biznes ne shitje / me qera

  Lëshohet autolarja me qera ne rreth të Qagllavicës

  Leshihet autolarja me 11 kabine e gatshme per pune , komplet e punuar me te gjitha pjeset i ka 11 ka

  Prishtinë Dje, 13:29
  1.300 €
 • 0 foto
  Këshohet depoja me qera Prishtine-Lipjan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Këshohet depoja me qera Prishtine-Lipjan

  Leshohet depo me qera në magjistralen Prishtine-Lipjan , depoja eshte 480m2 me dimensione 8m e gjer

  Prishtinë Dje, 13:26
  2.500 €
 • 1 foto
  Kurs ONLINE i anglishtes
  Sherbime

  Kurs ONLINE i anglishtes

  Kurs Komunikimi ne Gjuhen Angleze pa humbur kohe me trajta gramatikore, direkt ne komunikim. Tel 044

  Prishtinë Dje, 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ONLINE-Intenziv-Mësoni komunikim në gjuhën angleze
  Sherbime

  ONLINE-Intenziv-Mësoni komunikim në gjuhën angleze

  Kursi Intenziv Online - Mësoni komunikim në gjuhën angleze për vetëm 3 javë. Tel: 044 133 986 mesim

  Prishtinë Dje, 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë Dje, 13:09
  2.500 €
 • 3 foto
  Shes kasafort te blinduar
  Makineri dhe inventare

  Shes kasafort te blinduar

  Kasaforta esht e re ska as ni grith esht me dy kapaka per ma shum informacion kontaktoni ne nr telef

  Prishtinë Dje, 12:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dy lokale ne Prishtine.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes dy lokale ne Prishtine.

  Shes dy lokale te qafa ne Prishtine, njeri ka madhesine prej 22 m2 me qmim 22000 euro, dhe tjetri ka

  Prishtinë Dje, 12:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SERVIS FRIGO
  Sherbime

  SERVIS FRIGO

  Servisim; FRIGORIFERA FRIZA KOMORA FTOSE INDUSTRIALE VTRINA FTOSE etj 044 308 645 045 672 085

  Prishtinë Dje, 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 5 viqa meshkuj
  Kafshe ferme

  Shiten 5 viqa meshkuj

  Viqat i kan nga 3 muaj haj yshqym dhe tagji. Copa 360 ero .Tel&viber+38345334799

  Prishtinë Dje, 12:48
  1.800 €
 • 1 foto
  Depo me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo me Qera

  Leshoj Depon me qera ne Prishtine Rruga Mbreteresha Teuta , depo eshte ne vend shum te pershtatshem

  Prishtinë Dje, 12:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lokal me qera Prishtine-Fushe Kosove 350 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera Prishtine-Fushe Kosove 350 m2

  Living Group

  Prishtinë Dje, 12:04
  420 €
 • 2 foto
  Lokal me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira

  Jap lokalin me qira rruga: Isa Kastrit Matiqan afer Millenjumit

  Prishtinë Dje, 11:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makinë për ngjitjen e ABS
  Makineri dhe inventare

  Makinë për ngjitjen e ABS

  Makina është në gjendje të rregullt. Viti i prodhimit : 02.11.2013. Prodhim nga Turqia / Ayza Bant 4

  Prishtinë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fabrika e rrobaqepsisë me qmim shumë te volitshem
  Biznes ne shitje / me qera

  Fabrika e rrobaqepsisë me qmim shumë te volitshem

  Shitet fabrika e rrobaqepsisë me qmim shumë te volitshem. Specifikat per makinerine gjendet e bashka

  Prishtinë Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrika,Tenda (shatorra),zërim,me qira,Prishtinë
  Sherbime

  Karrika,Tenda (shatorra),zërim,me qira,Prishtinë

  Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan

  Prishtinë Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
    KONTABILIST ( THIRE KONTABILISTIN )044-600-214
  Sherbime

  KONTABILIST ( THIRE KONTABILISTIN )044-600-214

  Mos u lodhë t\'u Mendu për punët që Kontabilisti i kryn pa pritu! Thirre Kontabilistin! - Rigjistr

  Prishtinë Dje, 11:28
  1 €
 • 1 foto
  Japim me qira Karrika,Tenda (shatorra),zërim
  Sherbime

  Japim me qira Karrika,Tenda (shatorra),zërim

  Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne

  Prishtinë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Staedtler 661 A3
  Makineri dhe inventare

  Staedtler 661 A3

  Shitet staedtler 661 A3, shume ne gjendje te mire, kam edhe pajisje tjera qe shkojne me tabel.

  Prishtinë Dje, 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR
  Sherbime

  Xhirime në Dasma HD, 4K dhe 4K HDR

  Maestro Production është kompania më e madhe në Kosovë e shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare ne

  Prishtinë Dje, 11:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Leshohet lokali me qira ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira ne qender

  Leshohet lokali me qira ne qender, lokali eshte 120m2, eshte i pershtatshem per cdo veprimtari bizne

  Prishtinë Dje, 11:10
  2.000 €
 • 7 foto
  Zyra ne qender te Prishtines
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyra ne qender te Prishtines

  Leshohen me qera 4 hapesira per zyra me nga 30, 20, 12 dhe 10 metra katrore respektivisht, ne katin

  Prishtinë Dje, 11:06
  100 €
 • 0 foto
  Objekt ideal per Depo
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt ideal per Depo

  Jap me Qira! Objekti reth 300 metra katrore edhe lartesi prej 3.20 metrash. Komplet i hapur vetem sh

  Prishtinë Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..

  KRYEJM KETO PUNE .................................. BEJME RENOVIM

  Prishtinë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SKELE PER LIFTA
  Sherbime

  SKELE PER LIFTA

  SKELE ME QERA skele per lifta lajm ne kete nr. 049 464 462

  Prishtinë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim
  Sherbime

  Ashensorë, Nxemje Qëndrore, Klimatizim,Ventilim

  Ofrojmë shërbime profesionale dhe materiale për : Ashensorë , Nxemje Qëndrore , Klimatizim/Ventilim

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BEJME NDERTIMIN DHE RENOVIMIN E OXHAKVE
  Sherbime

  BEJME NDERTIMIN DHE RENOVIMIN E OXHAKVE

  BEJME RENOVIMIN E OXHAKEVE BEJME NDERTIMIN E OXHAKEVE SI DHE RENOVIMIN E TYRE NE JU

  Prishtinë Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NDERTOJM RRETHOJET E OBORRIT
  Punesime

  NDERTOJM RRETHOJET E OBORRIT

  BEJM NDRETIMIN E RRETHOJAVE ET OBORRIT SI DHE LYRJENE TYRE NE KRYJME

  Prishtinë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Sherbime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE....... BEJM RENOVIMINE BANESA VE MBRENDA DHE JASHTE SHTEPIJAVE IZOLIMINE TY

  Prishtinë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE
  Sherbime

  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO A SHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASH

  Prishtinë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renovime termo izolime te shtepijav dhe banesave..
  Punesime

  Renovime termo izolime te shtepijav dhe banesave..

  KRYEJM KETO PUEN BEJM RENOVIMINE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE IZOLIM

  Prishtinë Dje, 10:55
  Me Marrveshje