Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) LOKAL - ZYRË në Dardani afër Postës së madhe 100m²

  Lëshohet LOKALI me Qira në Dardani afër Postës së madhe. Sipërfaqja (100m²). I renovuar, posedon dy

  Prishtinë Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  Sherbime

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  (QIRA) BANESË - ZYRË komode afër Qafes
  Lokale / Punetori / Magazina

  (QIRA) BANESË - ZYRË komode afër Qafes

  Lëshohet BANESA - ZYRË komode me Qira afër Qafes, Rr. Sokol Dobrosh, Lidhja e Prizrenit. Kati i 3-të

  Prishtinë Dje, 15:53
  380 €
 • 1 foto
  maqin per futjen e kabllave
  Sherbime

  maqin per futjen e kabllave

  shes maqinen e ardhur nga zvicra sherben per futjen e kabllave ne ceva per informata shtes kontakto

  Prishtinë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Nivelizim te dyshemeve
  Sherbime

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigu

  Prishtinë Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Biznesi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Biznesi

  Shitet biznesi me komplet paisjet per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini ose

  Prishtinë Dje, 15:24
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet objekti 600m2 ne qender afer sheshit!DELTA

  Ofrohet per shitje objekti afarist i cili ndodhet afer qeverise.Objekti eshte i shtrire ne 2 ari tru

  Prishtinë Dje, 15:23
  800.000 €
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

  Dezinfektim profesional me pajisje moderne si dhe me preparate 100% ekologjike kunder viruseve si :

  Prishtinë Dje, 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

  Dezinfektim profesional me pajisje moderne si dhe me preparate 100% ekologjike kunder viruseve si :

  Prishtinë Dje, 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM

  Dezinfektim profesional me pajisje moderne si dhe me preparate 100% ekologjike kunder viruseve si :

  Prishtinë Dje, 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jap depo me qera prej 500m2 deri ne 2500m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap depo me qera prej 500m2 deri ne 2500m2

  Jap depo me qera prej 500m2 deri ne 2500m2, depot jan te finalizuara me rrafta naltesia eshte 13 met

  Prishtinë Dje, 14:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier
  Makineri dhe inventare

  Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

  Kuzhina per restourante - Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese ) Paisje për kuzhn

  Prishtinë Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj bashkepuntor
  Biznes ne shitje / me qera

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Prishtinë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal me qira Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira Qender

  Swiss

  Prishtinë Dje, 14:44
  14.715 €
 • 3 foto
  Ofrohet per QIRA lokali 350m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per QIRA lokali 350m2

  Ofrohet per QIRA lokali 350m2 Lokali me lokacion te objekti \"Planet Center\" Lokal me 350m2 i persh

  Prishtinë Dje, 14:15
  420 €
 • 3 foto
  Shitet dhevi i mir per oborr
  Sherbime

  Shitet dhevi i mir per oborr

  Shes dhe te mir per oborr dhe mjellja e barit mjellka e pishav rregullimi oborrit me kubza te

  Prishtinë Dje, 14:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rregullimi oborreve me kubzaa (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborreve me kubzaa (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza (kocka) mjellja barit tel 044355799 044767070

  Prishtinë Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KERKOJM 3 PUNETORË
  Punesime

  KERKOJM 3 PUNETORË

  Kompania PRIAIR SHPK e cila punon me VENTILIM DHE KLIMATIZIM kerkon punetor për kohë të përhershme.

  Prishtinë Dje, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kurs ONLINE i anglishtes
  Sherbime

  Kurs ONLINE i anglishtes

  Kurs Komunikimi ne Gjuhen Angleze pa humbur kohe me trajta gramatikore, direkt ne komunikim. Tel 044

  Prishtinë Dje, 13:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza

  Shiten freza per kunderkand dhe instrumente tjera stomatologjike , te gjitha keto instrumente munde

  Prishtinë Dje, 13:56
  400 €
 • 5 foto
  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën
  Makineri dhe inventare

  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën

  Llaminat antibakterial 28 m2 çmimi 290 euro. Shanku i gatshëm për punë 290 euro 2 pjesë,pjesa e posh

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave
  Sherbime

  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave

  Agjension Doganor Bejm doganimin dhe zhdoganimin ( Shpedicion ) e mallrave dhe veturave te cilat imp

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bleni/Shisni bitcoin ethereum etj... vetem tek ne
  Sherbime

  Bleni/Shisni bitcoin ethereum etj... vetem tek ne

  Te gjithê qe jane te interesuarit per me ble apo me shit bitcoin ethereum ripple litecoin e te tjera

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje

  Karrika dhe Tavolina me qira per Darsma dhe Ahengje te ndryshme, per ambiente te jashtme apo te mbre

  Prishtinë Dje, 13:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline per zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavoline per zyre

  Shitet tavolina per zyre e cila eshte e punuar me alumin dhe pjesen e siperme e ka prej druri dhe me

  Prishtinë Dje, 13:29
  100 €
 • 3 foto
  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik
  Makineri dhe inventare

  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik

  Ne shitje bushsi 1 polshe manual dhe Automatik per lengje Vaj keqap majonez e shume produkte tjera

  Prishtinë Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Arke per dyqane
  Makineri dhe inventare

  Arke per dyqane

  Arke/Tavoline per dyqane te ndryshme / 2 pjeseshe

  Prishtinë Dje, 13:26
  200 €
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHitet ekstruderi dhe THarsja
  Makineri dhe inventare

  SHitet ekstruderi dhe THarsja

  SHitet ekstruderi per pasta italijan Laparmigijani D.55 i servisuare komplet dhe THarsen e pastave

  Prishtinë Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit
  Makineri dhe inventare

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijali per paketim shtypit te reklamave te ndryshme komplet i r

  Prishtinë Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi

  Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon

  Prishtinë Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks
  Makineri dhe inventare

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks Punojme gjitha llojet e paketuseve elevatorve automatik

  Prishtinë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza
  Makineri dhe inventare

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza

  Ne SHitje Maqina Letre Toaleti kuzhine dhe Fletza ne gjendje te regullte pra jane dy Linja prodhimi

  Prishtinë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake
  Makineri dhe inventare

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Linja te ndryshme prodhimi dhe paketimi ushqimore dhe jo ushqimore perpunim njikosishte bej

  Prishtinë Dje, 13:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Linja Komplet per prodhimin e obllandes
  Makineri dhe inventare

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes eshte gjendje perfekte per me shume mundeni te visitoni faqe

  Prishtinë Dje, 13:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme

  Linjate jane Komplet per prodhimine e qokokrem qokollade bombone te ndryshme dhe mente makinerite j

  Prishtinë Dje, 13:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes/Ndrroj Trafiken
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes/Ndrroj Trafiken

  Shes trafiken ne gjendje shum te mire Dimensionet 3x4 Posedon Izolim te mbrenshem me lesh Izolim te

  Prishtinë Dje, 13:13
  2.000 €
 • 0 foto
  Paleta
  Makineri dhe inventare

  Paleta

  Shes paleta 10 copa paleta 3 euro per cop

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë Dje, 13:09
  2.500 €
 • 3 foto
  Depo me qira 2.5€ m2 170€ 4.5 metra naltesia
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo me qira 2.5€ m2 170€ 4.5 metra naltesia

  Ofrohet Depo me qira 170m2 me qira 2€ m2 depoja është afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndo

  Prishtinë Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore me barkod
  Makineri dhe inventare

  Peshore me barkod

  Peshore me barkod 30/15 kg Viber whatsapp +383 43 500 552 Facebook - igmaelectronics

  Prishtinë Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Invertar per sallon
  Makineri dhe inventare

  Invertar per sallon

  Shitet invertari per sallon ondulimi ne gjendje super te mir pune made in Turkie Llavatesti 3cop kar

  Prishtinë Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokali gjendet në Bregun e Diellit te banesat e “Standardit” (banesat e Komunës). Lokali ndodhet

  Prishtinë Dje, 12:39
  45.000 €
 • 3 foto
  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh
  Sherbime

  KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

  Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin

  Prishtinë Dje, 12:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA
  Sherbime

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT ME HILTA

  BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT. Numri 044 183 126

  Prishtinë Dje, 12:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH
  Sherbime

  Austria Parket \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë Dje, 12:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJ BITCOIN BTC PREJ 3K DERI 100K NE ÇDO KOHË
  Sherbime

  BLEJ BITCOIN BTC PREJ 3K DERI 100K NE ÇDO KOHË

  Blej bitcoin me - fee . -Te interesurit le te me kontaktojnë . -Fee me marrveshje. -Ofertat ma te m

  Prishtinë Dje, 12:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qelim zoj me inkubator 30 cent copa
  Kafshe ferme

  qelim zoj me inkubator 30 cent copa

  gjendemi ne pr

  Prishtinë Dje, 12:07
  1 €