Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  Lokal me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira

  Leshohet me qira lokali ne rrugen magjistralen Prishtine- Gjilan afer Hotel Brilant. Lokali ka 2 kat

  Prishtinë 10 nëntor 22:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)
  Makineri dhe inventare

  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)

  Gjitha Makinat jane ne gjendje te mir pune. Makina per Iverica Giben CNC Morbidell 504 Kompresor Pr

  Prishtinë 10 nëntor 22:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet biznesi “Fotokopje” Biznes i perpunuar
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi “Fotokopje” Biznes i perpunuar

  Shitet biznesi i perpunuar “ Fotokopje” Biznesi eshte qe 8 vite gjindet ne rrugen agim ramadani

  Prishtinë 10 nëntor 22:01
  25.000 €
 • 11 foto
  Paisje Hoteliere Italiane ,Holandeze dhe Turke
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hoteliere Italiane ,Holandeze dhe Turke

  shesim paisje profesionale Hoteliere per kafene ,restorante ,fast food etj shif fotot jane origji

  Prishtinë 10 nëntor 21:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP
  Sherbime

  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP

  Ky fjalor praktik me vit-botim 2019 me 2 CD, me shprehje parësore të nevojshme për jetën e përditshm

  Prishtinë 10 nëntor 21:08
  8 €
 • 0 foto
  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe

  Shitet Lokali ne Prishtine-Kroi i Bardhe. Lokali ka siperfaqe prej 30 metra katrore. Lokali eshte i

  Prishtinë 10 nëntor 20:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Parket dhe Llaminat
  Sherbime

  Parket dhe Llaminat

  Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminat

  Prishtinë 10 nëntor 19:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale
  Sherbime

  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale

  Ndertojm shtepi * 1 Punen e vrazhd 2 suvatim mrena ose me zall apo me materjal te gatshem 3 izolim

  Prishtinë 10 nëntor 19:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine

  Ofrohet biznesi për shitje (Fast Food Demolli) Te dhenat rreth biznesit: Biznesi Fast Food Demolli

  Prishtinë 10 nëntor 19:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  cnc per stiropor dekor model 2018
  Makineri dhe inventare

  cnc per stiropor dekor model 2018

  SHIKO KATALOGUN http://www.dunyaeps.com/dunyaeps2017.pdf http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pd

  Prishtinë 10 nëntor 18:43
  6.500 €
 • 2 foto
  Tavolinat per zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavolinat per zyre

  Shiten tavolinat per zyre

  Prishtinë 10 nëntor 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per Lokal
  Makineri dhe inventare

  Rafta per Lokal

  -SHITEN RAFTAT PER LOKAL KOMPLET ME DRRASA (IVERICA) NUK NDAHEN RRETH 25-30M GJATSI. - QMIMI KOMPLET

  Prishtinë 10 nëntor 18:30
  650 €
 • 0 foto
  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca
  Makineri dhe inventare

  Shes nxemsen e plinit (kepurdhe) + boca

  Shes nxemsen e plinit këpurdhë ne gjendje te rregullt vjen komplet me boce . Te interesuarit mund t

  Prishtinë 10 nëntor 18:30
  120 €
 • 0 foto
  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante

  Shes shporetin e plinit per gjelltore apo restorante ne gjendje te rregullt , Shporeti eshte nga ino

  Prishtinë 10 nëntor 18:30
  200 €
 • 0 foto
  Sherbime Gjeodezike
  Sherbime

  Sherbime Gjeodezike

  -Ndarje të parcelave -Bashkim të parcelave -Rexhistrim te objekteve ne kadaster -Matje gjeodezike -

  Prishtinë 10 nëntor 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika te plastikes me qira044545701
  Sherbime

  Karrika te plastikes me qira044545701

  Tenda Tavollina Karrikka ne sherbim .dasma dhe raste te ndryshme

  Prishtinë 10 nëntor 18:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz
  Sherbime

  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz

  Quantum Leap Export-Import Lokalni i Međunarodni transport DOOEL Skopje Licencirana Firma. Vrši br

  Prishtinë 10 nëntor 18:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi
  Sherbime

  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë 10 nëntor 18:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Sherbime

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë 10 nëntor 18:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Prishtinë 10 nëntor 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Reklama
  Makineri dhe inventare

  Reklama

  Shitet Reklama 3D \"ARDI\" me Ndriqim ngjyre te kuqe drita LED ne gjendje shume te mire. ( QMIMI 160

  Prishtinë 10 nëntor 17:50
  160 €
 • 0 foto
  Kerkojme 4 puntore Masazhere
  Sherbime

  Kerkojme 4 puntore Masazhere

  Kerkojme 2 puntore dhe 2 praktikante me pages. Princ Massage - Per me shume kontaktoni: +386 49 838

  Prishtinë 10 nëntor 17:38
  500 €
 • 3 foto
  Shiten ballsam shampon
  Sherbime

  Shiten ballsam shampon

  Shiten Ballsam-shampon per trup dhe floke 0.35ml rreth 1300 copa afati deri fund 2019 shiten komplet

  Prishtinë 10 nëntor 17:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Linja e prodhimit koplet
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Linja e prodhimit koplet

  Shitet linja ( maqina) e prodhimit te gotave si dhe ngjyrosja e tyre per jogurt dhe ajron 180 gr. -M

  Prishtinë 10 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006
  Sherbime

  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 10 nëntor 17:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparat I Kafes Faema
  Makineri dhe inventare

  Aparat I Kafes Faema

  Aparati ne gjendje perfekte osht i servisum prodhim italian i ka dy funksione me plin dhe rryme

  Prishtinë 10 nëntor 17:00
  490 €
 • 11 foto
  Shitet Malli dhe Raftat
  Makineri dhe inventare

  Shitet Malli dhe Raftat

  - SHITET MALLI: ( TEKSTIL, KOZMETIKE, LODRA, KUZHINE, BYZHYTERI, KEPUCE ) I CILI MBULON LOKAL DERI

  Prishtinë 10 nëntor 16:41
  5.000 €
 • 9 foto
  OBJEKT ME QIRA
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKT ME QIRA

  Objekti gjendet ne Veternik (Mbrapa Grand Store, mes Rezonaces dhe Baumarket) ne Rr. Rilindja nr.45,

  Prishtinë 10 nëntor 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per mishtore dhe industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per mishtore dhe industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Prishtinë 10 nëntor 16:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Kemi karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë 10 nëntor 16:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?
  Sherbime

  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Kanvas pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas

  Prishtinë 10 nëntor 15:48
  10 €
 • 9 foto
  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet stomatologjike - Freza

  Shiten freza per kunderkand dhe instrumente tjera stomatologjike , te gjitha keto instrumente munde

  Prishtinë 10 nëntor 15:20
  400 €
 • 7 foto
  Metal punues leari konpenzim me vetura
  Sherbime

  Metal punues leari konpenzim me vetura

  Metal punues leari punojm dyer,gilindera,mbuloja,karrika,tavolina etj bejm kompenzime me vetura per

  Prishtinë 10 nëntor 14:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit

  Shes biznisin per prodhim te detergjentit shamponit te durve,enve,xamave etj me maqin edhe land te p

  Prishtinë 10 nëntor 14:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë 10 nëntor 14:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lokali ne Dardani-(35m2)-1340euro
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Dardani-(35m2)-1340euro

  Lokali ne shitje - Dardani (Kroi i Bardh) - Lokali ndodhet mbi Viva Fresh mbrapa Postes Madhe. - Si

  Prishtinë 10 nëntor 13:43
  47.000 €
 • 8 foto
  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Prishtinë 10 nëntor 13:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   FASADER ALBI
  Punesime

  FASADER ALBI

  KRYEJM KETO PUNE BEJME RENOVIMIN E SHTEPIJAVE BANESAVE MBRENDA DHE JASHTE RREGULLIMIN

  Prishtinë 10 nëntor 11:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali në Prshtinë / ndërrohet me Banesë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Prshtinë / ndërrohet me Banesë

  Shitet lokali në qender të Prishtinës, apo ndërrohet me banesë në Gjilan. Lokali gjendet në afërsi

  Prishtinë 10 nëntor 11:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TRANSPORTI I TE GJITHA AUTOMJETEV NGA KREJT EVROPA
  Sherbime

  TRANSPORTI I TE GJITHA AUTOMJETEV NGA KREJT EVROPA

  Kompanija Latifaj me seli ne Gjermani dhe ne Kosove ben transportin e veturave dhe te gjitha automje

  Prishtinë 10 nëntor 11:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RUNOVIMIN E BENESAVE SI DHE RREGULLUMIN E TYRE IZOLIMIN ME STIROPOL RREGUL

  Prishtinë 10 nëntor 11:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE
  Sherbime

  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE

  KRYEJM KETO PUNE : BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE

  Prishtinë 10 nëntor 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KRASNIQI FASADER,MALLTER 044141171
  Sherbime

  KRASNIQI FASADER,MALLTER 044141171

  Kryejm keto pune:Mallter,fasada,glet,ngjyre marrim edhe kerre konpensim nr telefonit(044141171)

  Prishtinë 10 nëntor 11:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMOI..

  KRYEJM KETO PUNE .................................. BEJME RENOVIM

  Prishtinë 10 nëntor 11:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE
  Sherbime

  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMIN E TYRE

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMINE KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO A SHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE JASH

  Prishtinë 10 nëntor 11:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE TERMO IZOLIMIN

  Prishtinë 10 nëntor 11:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Sherbime

  RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE....... BEJM RENOVIMINE BANESA VE MBRENDA DHE JASHTE SHTEPIJAVE IZOLIMINE TY

  Prishtinë 10 nëntor 11:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE

  Prishtinë 10 nëntor 11:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE.............................................. BEJM RENOVIMINE E BANESAVE ,

  Prishtinë 10 nëntor 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë 10 nëntor 11:43
  Me Marrveshje