Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 6 foto
  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave), Pilotave,Ankera

  -Bejme Hapjen e Puseve (Bunarave) -Me gypa te Plastikes Fi ø140, ø160, ø175 , ø200 -Me gypa te beton

  Prishtinë Dje, 11:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda moderne 044 286 167 prishtin
  Sherbime

  tenda moderne 044 286 167 prishtin

  ofrojm ne sherbim tenda ,shatora .te mira dhe moderne shum stabile per ndash vjesht ndesh dimer

  Prishtinë Dje, 11:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN
  Sherbime

  shatora .karrika dhe tavolina.Ne PRISHTIN

  ofrojm shatora tavolina dhe karrika tendat jan shum te pershtashme dhe stabile tel info

  Prishtinë Dje, 11:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet interier komplet per butik.
  Makineri dhe inventare

  Shitet interier komplet per butik.

  Interier komplet, 4 kuklla, shank, ndriqim, reklama,+ 300 varese te drurit.

  Prishtinë Dje, 10:56
  1.800 €
 • 8 foto
  Jepet lokali me qera 25m2 te Kori i Bardhe Kurriz
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me qera 25m2 te Kori i Bardhe Kurriz

  Jepet me qera lokali 25m² afer Kurrizit ne Kroi i Bardhe, Dardania - Rr. Ilaz Kodra. Lokali është i

  Prishtinë Dje, 10:45
  300 €
 • 5 foto
  Jepet lokali me qera 17m2 te Kino ABC ne Rrugen Rexhep Luci
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me qera 17m2 te Kino ABC ne Rrugen Rexhep Luci

  Jepet me qera lokali 17m² te Kinemaja ABC ne rrugen Rexhep Luci afer Qendres. Lokali është i përshta

  Prishtinë Dje, 10:44
  380 €
 • 0 foto
  Lokal me qira-Rr.B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira-Rr.B

  Leshohet lokali me qira ne rrugen B, te Maxi 24h i pershtashem per cdo lloj veprimtarie. Siperfaqja

  Prishtinë Dje, 10:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6321 EL - 32 kg - Ngrohje elektrike aktuale (30 KW

  Prishtinë Dje, 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS6017 - 18 kg - Rryma elektrike (15 KW) - Centrifug

  Prishtinë Dje, 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS16
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS16

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë Dje, 10:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tharëse profesionale !!!
  Makineri dhe inventare

  Tharëse profesionale !!!

  Për shitje tharëse profesionale nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 50 kg - Miele, Ele

  Prishtinë Dje, 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje I RI - NEW
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje I RI - NEW

  Për shitje: Profesionalnu perilicu rublja FAGOR LAP10 - 10 kg - Greenje na struju (6 KW) - Centrif

  Prishtinë Dje, 10:19
  3.300 €
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje pastrim kimik

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale MIELE PW 6167 EL - 16 kg - Ngrohja e energjisë elektrike (18

  Prishtinë Dje, 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makinë lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makinë lavatrice profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale Electrolux W4180H - 18 kg - 900 rpm tjerr lartë - Ngrohje el

  Prishtinë Dje, 10:19
  1 €
 • 10 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Prishtinë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice & tharse larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice & tharse larje

  Për shitje: Makinë larëse profesionale Miele PWT6089 / PT7189 - 8 kg / 8 kg - Rryma elektrike (6KW

  Prishtinë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale tharse lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse lavatrice larje

  Per shitje Makinë qepëse profesionale Electrolux T3650 - 35 kg - Gjelbër për energjinë elektrike (

  Prishtinë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Ne shitje: 2x makina larëse profesionistët Girbau HS4012 - 12/13 kg - Tjerr High - 1000 rpm - Rin

  Prishtinë Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Electrolux 13/18/24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H / 4180H - 13/18/24 kg - Rryma elektrike (1

  Prishtinë Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Prishtinë Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina larese larje lavatrice industriale
  Makineri dhe inventare

  Makina larese larje lavatrice industriale

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H - 13 kg - Ngrohje elektrike (12 KW) - Cen

  Prishtinë Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice profesionale
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice profesionale

  Për shitje makinë larëse profesionale MIELE WS5140 EL - 14/15 kg - 1000 rpm tjerr lartë - Ngrohje

  Prishtinë Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina Pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makina Pastrim kimik lavatrice

  Për shitje makinat e pastrimit të thatë 15, 17, 22 kg. Markat më të mira - Union dhe Realstar - It

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekur Miele HM21-140
  Makineri dhe inventare

  Hekur Miele HM21-140

  Për shitje makine profesionale hekuri Miele HM21-140 * 1,4 Metar width punës * Ngrohje elektrike -

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale makina lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale makina lavatrice larje

  Lavatrice profesionale Ipso HC100 - 2012 vit - 10 kg - Ngrohje elektrike - 12 KW - Centrifuga e lar

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Industriale lavatrice larje Miele
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje Miele

  Shitet një gamë profesionale të markës profesionale Miele Professional në botë. Në magazinë: Lavat

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Industriale lavatrice larje
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Girbau HS4022 - 23 kg - Rryma elektrike (18 KW) - Centrifug

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale lavatrice larje - IPSO 24 kg
  Makineri dhe inventare

  Industriale lavatrice larje - IPSO 24 kg

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale - IPSO HF234 - 24 kg - Ngrohje elektrike - 18 kW - Centrifug

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL
  Makineri dhe inventare

  Industriale tharse - tharese MIELE PROFESSIONAL

  Ne shitje: Profesionale Tharëse Profesionale - Miele PT7331 EL - 13/16 kg - Ngrohje elektrike - 17

  Prishtinë Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645
  Sherbime

  Elektro servis Bani☎?☎?044 308 645

  Sherbime elektrike Mirmbajtje Servisime Riparime

  Prishtinë Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645
  Sherbime

  ELEKTRO SERVIS BANI .☎?...044 308 645

  Elektro sherbime Riparime Servisime Montime 044 308 645 045 672 085

  Prishtinë Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komplet inventari per Internet gaming cente
  Makineri dhe inventare

  Komplet inventari per Internet gaming cente

  Shitet komplet inventari per Internet gaming center 10 PC Intel i7 2nd Gen Workstation NVidia Gtx

  Prishtinë Dje, 10:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë Dje, 09:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks
  Makineri dhe inventare

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks Punojme gjitha llojet e paketuseve elevatorve automatik

  Prishtinë Dje, 09:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
   Disa lloje maqina prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Disa lloje maqina prodhimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Kuajt
  Kafshe ferme

  Shes Kuajt

  Shiten Kuajt Njeri 2 Vjet Tjetrri 4 2T Mashkuj

  Prishtinë Dje, 09:28
  6.000 €
 • 5 foto
  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve
  Makineri dhe inventare

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve te ndryshme jane per paketuse te ndryshme dhe per shtupjen ind

  Prishtinë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten . bicikletat
  Kafshe ferme

  Shiten . bicikletat

  Shiten 2 bicikletat pa vrejtje Cmimi I tyre komplet 230 euro .

  Prishtinë Dje, 09:28
  230 €
 • 6 foto
  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit
  Makineri dhe inventare

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijalit

  Maqine shtypite amballazhave dhe materijali per paketim shtypit te reklamave te ndryshme komplet i r

  Prishtinë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake
  Makineri dhe inventare

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Linja te ndryshme prodhimi dhe paketimi ushqimore dhe jo ushqimore perpunim njikosishte bej

  Prishtinë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Linja Komplet per prodhimin e obllandes
  Makineri dhe inventare

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes

  Linja Komplet per prodhimin e obllandes eshte gjendje perfekte per me shume mundeni te visitoni faqe

  Prishtinë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Komplet Linja Qoko Krem dhe Bombone te Ndryshme

  Linjate jane Komplet per prodhimine e qokokrem qokollade bombone te ndryshme dhe mente makinerite j

  Prishtinë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kafshe ferme

  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

  SHiten 3 dyer shum te mira pa vrejtje .

  Prishtinë Dje, 09:27
  270 €
 • 5 foto
  Drejtori
  Lokale / Punetori / Magazina

  Drejtori

  Aaassaasaw

  Prishtinë Dje, 09:27
  1 €
 • 12 foto
  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Linja Prodhimi dhe Paketimi

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake
  Makineri dhe inventare

  THarse Frutash Linja te Ndryshme Prodhimi dhe Pake

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten pllakat 1. 2 , 3 , 4 , 5 ,6 ,7
  Kafshe ferme

  Shiten pllakat 1. 2 , 3 , 4 , 5 ,6 ,7

  SHiten pllakat jan shum te mira te reja mund te ngjiten kudo qmimi 45euro presim bleres serjoz.

  Prishtinë Dje, 09:26
  45 €
 • 12 foto
  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Makineri te Ndryshme nga Inoksi

  Njekosishte bejme edhe THarse te ndryshme per tharjen e pastave Bimve sheruse Kepurdhave (SHampinjon

  Prishtinë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHitet ekstruderi dhe THarsja
  Makineri dhe inventare

  SHitet ekstruderi dhe THarsja

  SHitet ekstruderi per pasta italijan Laparmigijani D.55 i servisuare komplet dhe THarsen e pastave

  Prishtinë Dje, 09:23
  Me Marrveshje