Prizren

Biznes & Punësime në shitje në Prizren

 • 7 foto
  Ferbeton (beton industrial,kvarc)
  Makineri dhe inventare

  Ferbeton (beton industrial,kvarc)

  Punojme Ferobeton (beton industrial)

  Prizren Sot, 02:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Breneri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Breneri

  Shitet breneri

  Prizren Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet Lopa qumshtore
  Kafshe ferme

  shitet Lopa qumshtore

  shitet lopa qumshtore 10 litér qumesht ne ditë, bars 5 mujshe viber +37745576373

  Prizren Dje, 21:29
  1.200 €
 • 8 foto
  Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.

  Shitet bar-restorant me siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke rreth e perqark.Restoranti dhe toka jane me hi

  Prizren Dje, 20:38
  200.000 €
 • 4 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne si me shtypje te lart te uj

  Prizren Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VAGË (VAGA) MAXIMA
  Makineri dhe inventare

  VAGË (VAGA) MAXIMA

  Është vagë profesionale. +38344351896 viber. 049351896

  Prizren Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA KUJORE SERIOZE : Whatsapp: +33756918294
  Biznes ne shitje / me qera

  OFERTA KUJORE SERIOZE : Whatsapp: +33756918294

  OFERTA KUJORE SERIOZE. Unë ju ofroj kredi nga 2.000 EURO deri në 8.000.000 EURO ju me të vërtetë ken

  Prizren Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren Dje, 15:29
  5.000 €
 • 2 foto
  MAKINA PER DATA DHE AFATE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATA DHE AFATE

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Prizren Dje, 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAKINA PER VAKUM  2018 Model
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER VAKUM 2018 Model

  qmimet ndrohen sipas dimenzioneve dhe funksioneve 1300 euro -1500 euro -1600 euro SHIKONI VIDEON

  Prizren Dje, 15:27
  1.300 €
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren Dje, 15:27
  3.800 €
 • 1 foto
  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER PAKETIM XHYSEM AUTOMATIKE

  MAKINA ME VAGE XHYSEMA ATOMATIKE PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJM QDIMI DERI KOSOVE Makinë mbushëse

  Prizren Dje, 15:26
  2.100 €
 • 2 foto
  rac e paster gjermane
  Kafshe ferme

  rac e paster gjermane

  me marrveshje

  Prizren Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt pune qimi me marrveshje viber

  Prizren Dje, 15:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Dje, 13:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali ne kompleksin Drini Company
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne kompleksin Drini Company

  Lokali eshte 55m2, gjendet ne katin e pare te nderteses, me pamje nga rruga kryesore dhe eshte pothu

  Prizren Dje, 13:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokali Jepet me Qira
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali Jepet me Qira

  Lokali me qira Leshohet lokali me qira se bashku me sanitarin per kafe&restotant ne qender te P

  Prizren Dje, 11:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  leshohet lokali me qera

  lokali ka siperfaqe 270 m2 , podrum dhe 3 kate, gjendet ne rrugen Pz-Gj

  Prizren Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  REKLAMA | DIZAJN
  Sherbime

  REKLAMA | DIZAJN

  Punojm reklama dhe dizajne sipas marrveshjes • Reklama ndriquese Led dhe Neon • Shtypim Folie, C

  Prizren Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per prodhim qorapave te femrave
  Makineri dhe inventare

  Makina per prodhim qorapave te femrave

  Shitet; 5 cope makina per prodhim qorapave te femrave, qorapa te shkurta deri ne gjunj dhe qorapa ho

  Prizren Dje, 09:48
  35.000 €
 • 8 foto
  SHITET Objekti afarist ne Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET Objekti afarist ne Prizren

  SHITET Objekti afarist,i cilika 1740 m2 dyqan plus 380 m2 depo,me ashensor dhe sistemin të veten të

  Prizren Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kavsh
  Kafshe ferme

  kavsh

  shiten 230 dhi vendi dhit jan shum te pastra dhit jan kret te reja jan qumeshtore dhit ndodhen ne ku

  Prizren Dje, 09:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAQINA E LARJES PER XHAMA TERMOPAN
  Makineri dhe inventare

  MAQINA E LARJES PER XHAMA TERMOPAN

  SHITEN MAQINAT E XHAMAVE PER LARJE TE XHAMIT PER TEROPAN MAQINA PER GAZ MI MUSH XHAMA TERMPAN Maq

  Prizren Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifer per shitje qmimi 150 euro

  Prizren Dje, 09:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pllac-
  Lokale / Punetori / Magazina

  Pllac-

  Lëshoj Pllacin me Qira. Në rrugën Prizren-Zhur përball Kuk Komerc. Pllaci është shumë i përshtatshëm

  Prizren Dje, 08:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisum

  Prizren Dje, 07:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisuar

  Prizren Dje, 07:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Masazhe
  Sherbime

  Masazhe

  Ofroj masazhe profesionale edhe ne ambjentet tuaja jam serioz ne pun profesinist prej 20 viteshcmimi

  Prizren Dje, 06:25
  15 €
 • 1 foto
  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd

  Objekti gjindet perball Hotel Goldit ne Lubizhd afer tregut te veturave e pershtatshme per puntori t

  Prizren 15 shtator 23:23
  700 €
 • 11 foto
  Makina per Mbeshtjellje Te pejit
  Makineri dhe inventare

  Makina per Mbeshtjellje Te pejit

  Makina Per Mbeshtjellje Te Pejit Dhe Leshit Artificial (Vunice) Kemi Dhe Material Per Shitje Makin

  Prizren 15 shtator 21:37
  6.000 €
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prizren 15 shtator 20:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punime me bagera
  Sherbime

  Punime me bagera

  Kanalet Temela Rrafshimet Podruma etj Punojme edhe me materjal tonin si : gjelbrimet me dheu Kan

  Prizren 15 shtator 20:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.

  Siperfaqjq 300 m² Lartesia 6 metra Parking&E.elektrike,Sigurim Fizik&Ujë etj..24 H Zona in

  Prizren 15 shtator 17:55
  550 €
 • 1 foto
  LËSHOHET BODRUM ME QERA NË PRIZREN
  Lokale / Punetori / Magazina

  LËSHOHET BODRUM ME QERA NË PRIZREN

  Lëshohet bodrumi me qera në Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa. Bo

  Prizren 15 shtator 09:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!

  Shiten dy Ordinanca të reja, 54m2 në katin 1, (me Ashensorë) në qendër të Fushkosovës. Ndërtimi i ri

  Prizren 15 shtator 01:09
  67.500 €
 • 5 foto
  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI
  Biznes ne shitje / me qera

  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI

  SHITET.OBJEKTI.NE.ZEMER.TE.QYTETIT.ME.NJE.POZITE TE PA ZAVENDSUAR.

  Prizren 15 shtator 00:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele dhe Shtylla me qera
  Sherbime

  Skele dhe Shtylla me qera

  Ne jemi firma e parë në Prizren dhe rrethinë me veprimtari të shërbimeve me skele dhe shtylla. Ofro

  Prizren 14 shtator 20:06
  1 €
 • 3 foto
  Qader
  Makineri dhe inventare

  Qader

  Shes qadren per lokale, 6m

  Prizren 14 shtator 16:14
  600 €
 • 5 foto
  Objekte biznesi me qeradhine-afer HIB Petroll-it
  Makineri dhe inventare

  Objekte biznesi me qeradhine-afer HIB Petroll-it

  100 - 500 - 1000-m² Depo-Magazin-Lokal-Punëtori,Dyqan.. Energji elektrike industriale&Internet U

  Prizren 14 shtator 15:57
  1 €
 • 8 foto
  1400 m² Depo-Magazinë-Punëtori
  Lokale / Punetori / Magazina

  1400 m² Depo-Magazinë-Punëtori

  1400 m² Depo-Magazinë-Punëtori lëshohet me qeradhenie e kompletuar për punë të çdo lloj veprimtarie

  Prizren 14 shtator 15:36
  1 €
 • 2 foto
  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren

  Shitet lokali ne qender te Prizrenit, ne sheshin shadervan. Lokali posedon podrum, dhe dy kate. Kati

  Prizren 14 shtator 14:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pastrim dhe mirembajtje
  Sherbime

  pastrim dhe mirembajtje

  pastrojm shtepija banesa zyre lokale te ndryshme..me qmime te arsyeshme ne rajon

  Prizren 14 shtator 11:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DEZINSEKTIM, DEZINFEKTIM, DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM, DEZINFEKTIM, DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepa

  Prizren 14 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  EKO-TIME BËJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE
  Sherbime

  EKO-TIME BËJM ELEMINIMIN E BUBASHVABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Prizren 14 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjeshtri Shtepiak
  Sherbime

  Mjeshtri Shtepiak

  Bejm rregullimin e prishjeve ne shtepin apo banesen lokalin tuaj ne menyr profesionale si p.sh.te rr

  Prizren 14 shtator 09:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabi Carpigiani dhe pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Llabi Carpigiani dhe pastelizator

  Shes llabo CARPIGIANI ne gjendje perfekte.Dhe pastelizatore eshte ne gjendje perfekte.Te dy jane ita

  Prizren 14 shtator 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llabo per akullore dhe vitrine
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore dhe vitrine

  Shes llabon e akullores te firmes se njohur italiane \"FRIGOMAT\" dhe vitrinen e akullores te dyjat

  Prizren 14 shtator 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Fontan ne gjendje shume te mire pune

  Shes fontanen ne gjendje shume te mire pune.Eshte si e re.Eshte prodhim italian e firmes \"UGOLIN\".

  Prizren 14 shtator 09:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per portokall
  Makineri dhe inventare

  Makina per portokall

  Shes makinen per portokall ne gjendje te mire pune.Per me shume kontaktoni ne tel:044159049 ose ne v

  Prizren 14 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren 14 shtator 09:23
  Me Marrveshje