Prizren

Biznes & Punësime në shitje në Prizren

 • 6 foto
  MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALU
  Makineri dhe inventare

  MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALU

  Shesim Paisje Percjellse per te gjitha Makinerit per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin, Paisjet jan P

  Prizren Dje, 22:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd

  Objekti gjindet perball Hotel Goldit ne Lubizhd afer tregut te veturave e pershtatshme per puntori t

  Prizren Dje, 22:23
  700 €
 • 11 foto
  Makina per Mbeshtjellje Te pejit
  Makineri dhe inventare

  Makina per Mbeshtjellje Te pejit

  Makina Per Mbeshtjellje Te Pejit Dhe Leshit Artificial (Vunice) Kemi Dhe Material Per Shitje Makin

  Prizren Dje, 20:37
  6.000 €
 • 8 foto
  Punime me bagera
  Sherbime

  Punime me bagera

  Kanalet Temela Rrafshimet Podruma etj Punojme edhe me materjal tonin si : gjelbrimet me dheu Kan

  Prizren Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VAGË (VAGA) MAXIMA
  Makineri dhe inventare

  VAGË (VAGA) MAXIMA

  Është vagë profesionale. +38344351896 viber. 049351896

  Prizren Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo&Magazina 300m² e completuar&gatshme për punë.

  Siperfaqjq 300 m² Lartesia 6 metra Parking&E.elektrike,Sigurim Fizik&Ujë etj..24 H Zona in

  Prizren Dje, 16:55
  550 €
 • 11 foto
  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy Ordinanca të REJA - Çmim i jashtzakonshëm!

  Shiten dy Ordinanca të reja, 54m2 në katin 1, (me Ashensorë) në qendër të Fushkosovës. Ndërtimi i ri

  Prizren Dje, 15:22
  67.500 €
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 1000
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 1000

  Autolarje e tipit Karcher HD 1000, origjinale e ardhur nga zvicrra me presion te lart, ne gjendje sh

  Prizren Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet frigorifer banak per pije
  Makineri dhe inventare

  shitet frigorifer banak per pije

  shitet frigorifer banak per pije frigorifer osht ne gjendje perfekte prodhim italian mun te perdoret

  Prizren Dje, 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet tavolina punes
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina punes

  shitet tavolina e punes shum e ruajtur prodhim italian me qmim te volitshem per me shum na kontakton

  Prizren Dje, 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten friteza te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  shiten friteza te ndryshme

  shiten friteza te ndryshme te ardhura nga zvicra ne gjendje perfekte shum pak te perdorura ka lloje

  Prizren Dje, 11:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten frigorifer industrial
  Makineri dhe inventare

  shiten frigorifer industrial

  shiten frigorifer industrial te ardhur nga zvicra prodhim italian ne gjendje perfekte shum pak te pe

  Prizren Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet aspiratori profesional per restorante
  Makineri dhe inventare

  shitet aspiratori profesional per restorante

  shitet aspiratori profesional per restaurante me motor ne gjendje perfekte qmimi volitshem per me sh

  Prizren Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten shporeta industrial
  Makineri dhe inventare

  shiten shporeta industrial

  shiten shporetat industrial per restaurante ne gjendje perfekte te ardhur nga zvicra shum pak te per

  Prizren Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet friteza industriale
  Makineri dhe inventare

  shitet friteza industriale

  shitet friteza indrustriale ne gjendje perfekte shum e ruajtne prodhim italian per me shum na kontak

  Prizren Dje, 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet vitrina me ngrohje per furra
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina me ngrohje per furra

  shitet vitrina me ngrohje per furra ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra per

  Prizren Dje, 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet vitrina per sallata
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina per sallata

  shitet vitrina per sallata ne gjendje perfekte shum e rujtne prodhim italian per me shum kontaktoni

  Prizren Dje, 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet mikseri italian 20l
  Makineri dhe inventare

  shitet mikseri italian 20l

  shitet mikseri italian 20l ne gjendje perfekte me te gjitha paisjet per embelsira per me shum na kon

  Prizren Dje, 11:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet komora me nxemje
  Makineri dhe inventare

  shitet komora me nxemje

  shitet komora me nxemje per buk embelsira mishna ne gjendje perfekte e ardhur nga gjermania per me s

  Prizren Dje, 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN TOSTERAT
  Makineri dhe inventare

  SHITEN TOSTERAT

  shiten tosterat ne gjendje perfekte me plin dhe me rrym me qmime te volitshme per me shum kontakton

  Prizren Dje, 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet vitrina per torte ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina per torte ne gjendje perfekte

  `shitet vitrina italiane per torte mishna ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra prodhim italian sh

  Prizren Dje, 11:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet furra per pica dhe burek
  Makineri dhe inventare

  shitet furra per pica dhe burek

  shitet furra per pica dhe burek ne gjedje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga italia per me sh

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten maqina per en industriale
  Makineri dhe inventare

  shiten maqina per en industriale

  shiten maqinat industriale per en per restaurante ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne k

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet paisja per nxemje
  Makineri dhe inventare

  shitet paisja per nxemje

  shitet paisja per nxemje per mbajtjen e pulave mishnave picave e shum gjana tjera paisja osht si llo

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitjen dhe servisimin e paisjeve industriale
  Makineri dhe inventare

  Shitjen dhe servisimin e paisjeve industriale

  Bejm shitjen dhe servisimin e te gjitha paisjeve industriale: servisimin e furrave te gjitha llojeve

  Prizren Dje, 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet paisja per terjen e gotave
  Makineri dhe inventare

  shitet paisja per terjen e gotave

  shitet paisja per terjen e gotave e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte per me shum info na kontan

  Prizren Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  REKLAMA | DIZAJN
  Sherbime

  REKLAMA | DIZAJN

  Punojm reklama dhe dizajne sipas marrveshjes • Reklama ndriquese Led dhe Neon • Shtypim Folie, C

  Prizren Dje, 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisum

  Prizren Dje, 09:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  aparat i kafes
  Makineri dhe inventare

  aparat i kafes

  aparati asht i servisuar

  Prizren Dje, 09:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Objekte biznesi me qeradhine-afer HIB Petroll-it
  Makineri dhe inventare

  Objekte biznesi me qeradhine-afer HIB Petroll-it

  100 - 500 - 1000-m² Depo-Magazin-Lokal-Punëtori,Dyqan.. Energji elektrike industriale&Internet U

  Prizren Dje, 07:26
  1 €
 • 8 foto
  Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.

  Shitet bar-restorant me siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke rreth e perqark.Restoranti dhe toka jane me hi

  Prizren Dje, 06:38
  200.000 €
 • 5 foto
  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI
  Biznes ne shitje / me qera

  OBJEKTI NE ZEMER TE.QYTETI

  SHITET.OBJEKTI.NE.ZEMER.TE.QYTETIT.ME.NJE.POZITE TE PA ZAVENDSUAR.

  Prizren 10 nëntor 23:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Prizren 10 nëntor 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Prizren 10 nëntor 18:46
  5.000 €
 • 4 foto
  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE-  Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  MAKINA VAKUM ME FURE LINJE- Makinakosova

  MAKINE ME FURE LINJE PROLLIM TURKIS ME POROSI SIPAS DIMENZIONEVE E BIJM PER ME SHUM INFORMATA VIZITO

  Prizren 10 nëntor 18:43
  3.800 €
 • 2 foto
  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren

  Shitet lokali ne qender te Prizrenit, ne sheshin shadervan. Lokali posedon podrum, dhe dy kate. Kati

  Prizren 10 nëntor 13:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne si me shtypje te lart te uj

  Prizren 10 nëntor 11:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrina ne gjendje perfekte si te reja
  Makineri dhe inventare

  Vitrina ne gjendje perfekte si te reja

  Shes vitrinen ne gjendje perfekte si te reja.Jane italiane(Made In Italy). eshte e madhe ashtu siq s

  Prizren 10 nëntor 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje perfekte si e ree

  She vitrinen edhe ne gjendje shume te mire pune.Eshte shumee pak e perdorur(pothuajse e re).Per me s

  Prizren 10 nëntor 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Fontan ne gjendje shume te mire pune

  Shes fontanen ne gjendje shume te mire pune.Eshte si e re.Eshte prodhim italian e firmes \"UGOLIN\".

  Prizren 10 nëntor 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fontan per qokollad te reja
  Makineri dhe inventare

  Fontan per qokollad te reja

  Shes fontan per qokollad te re italiane perfekte.Eshte si e ree.Nuk ka fjale.Eshte ashtu siq shihet

  Prizren 10 nëntor 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine per akullore ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Eshte italiane.Eshte e firmes \"ISA\".Eshte me 7 tasa(ko

  Prizren 10 nëntor 08:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per portokall
  Makineri dhe inventare

  Makina per portokall

  Shes makinen per portokall ne gjendje te mire pune.Per me shume kontaktoni ne tel:044159049 ose ne v

  Prizren 10 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjese per Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Shes pjese per Carpigiani

  Shes pjese per Carpigiani.Kemi pjese te reja dhe te perdorura (MADE IN ITALY).Per me shume info kont

  Prizren 10 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee
  Makineri dhe inventare

  Llabo per akullore CATTABRIGA 5l si e reee

  Shes llabon per akullore5l ne gjendje perfekte si e ree.Eshte e firmes te njohur italiane\"CATTABRIG

  Prizren 10 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llabi Carpigiani dhe pastelizator
  Makineri dhe inventare

  Llabi Carpigiani dhe pastelizator

  Shes llabo CARPIGIANI ne gjendje perfekte.Dhe pastelizatore eshte ne gjendje perfekte.Te dy jane ita

  Prizren 10 nëntor 08:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Granitore shum pak e perdorur( si e re )
  Makineri dhe inventare

  Granitore shum pak e perdorur( si e re )

  Shes granitoren ne gjendje te mire pune.Eshte shume pak e perdorur ( thaujse e re ).Eshte ano qe shi

  Prizren 10 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makine per zierjen e kafes turke me rërë
  Makineri dhe inventare

  Makine per zierjen e kafes turke me rërë

  Shes makinen per zierjen e kafes turke me rërë.Eshte shume pak e perdorur.Per me shume info kontakto

  Prizren 10 nëntor 08:21
  100 €
 • 0 foto
  Vitrine ne gjendje shume te mire pune
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ne gjendje shume te mire pune

  Shes vitrinen ne gjendje shume te mire pune.Per me shume info kontaktoni ne nr:044149049 ose ne vibe

  Prizren 10 nëntor 08:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Enëlarese
  Makineri dhe inventare

  Enëlarese

  Shes enëlaresen ne gjendje shum te mir pune per gota dhe pjata.Per me shume kontaktoni ne tel:044149

  Prizren 10 nëntor 08:21
  Me Marrveshje