Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Beratit

 • 3 foto
  Kondicioner FINLUX
  Biznes ne shitje / me qera

  Kondicioner FINLUX

  Shitet :1Kondicioner Dollap 64bit +1kondicioner Midea inverter 24

  Berat Dje, 09:28
  800 €
 • 0 foto
  shes keca qumshti
  Kafshe ferme

  shes keca qumshti

  Shes keca qumshti per me shum info... Kontaktoni KTU 0697490446

  Skrapar Dje, 01:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Dobrý den, nabídka soukromé půjčky, sazba 2%
  Sherbime

  Dobrý den, nabídka soukromé půjčky, sazba 2%

  Dobrý den, nabídka soukromé půjčky, sazba 2% mezi konkrétní nabídkou půjčky vážně a 100% přesno

  Skrapar 13 shkurt 12:07
  1 €
 • 5 foto
   Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator Te rinje me kapacitet Te ndryshem inkubatoret Jan Te rinj me kuti dhe aksesoret pe

  Kuçovë 5 shkurt 10:59
  110 €
 • 5 foto
  u shiten flm merrjep
  Kafshe ferme

  u shiten flm merrjep

  Shiten 10 Dhi SPANJOLLE Murcia granada , Dhite jane ne moshe te re, ato i përshtaten shume mire ku

  Kuçovë 5 shkurt 10:58
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.
  Makineri dhe inventare

  Γρήγορη προσφορά δανείου σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε χρήματα ή χρηματοδότηση για τις δραστηριότητες και τις ανάγκες σας; Δεν έχετε

  Skrapar 4 shkurt 12:19
  100 €
 • 11 foto
  SHITET BIZNES I NGRITUR (300m2)
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZNES I NGRITUR (300m2)

  Shitet Biznes i ngritur Bar-Kafe ne Corovode, Skrapar. Ambjenti ndodhet ne qendren e qytetit, ne bul

  Skrapar 1 shkurt 21:11
  15.000 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Punesime

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Berat 25 janar 10:21
  100 €
 • 2 foto
  Puppy Bulldog English
  Kafshe ferme

  Puppy Bulldog English

  Vëllezërit e motrave me shitje për shitje për shkak të angazhimeve të lëvizjes dhe punës me përparës

  Skrapar 21 janar 12:18
  300 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kuçovë 15 janar 13:11
  10.000.000 €
 • 5 foto
  Pajisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per pasticeri

  Frigorifer vitrin 700 mij lek mixer 700 mij.. frigo kollon 250 frigo ngrires plus 6 tasa inoksi per

  Kuçovë 14 janar 21:51
  4.600.000 Lek
 • 3 foto
  makineri peresese sallami dhe djathi
  Makineri dhe inventare

  makineri peresese sallami dhe djathi

  makineri profesionale,me gjendje shume te mire,me guret zmerilues per thiken, pothuajse e re.

  Berat 19 nëntor 09:19
  150 €
 • 1 foto
  ofertă de împrumut promoțional
  Sherbime

  ofertă de împrumut promoțional

  în aceste perioade de sfârșit de an, vă oferim împrumuturi de la 5.000 la 1.000.000 de euro, la o ra

  Berat 13 nëntor 13:15
  3 €
 • 3 foto
  ofertë pune jashtë vendit
  Punesime

  ofertë pune jashtë vendit

  Ajo kërkohet për një punë afat-caktuar prej 3 vjetësh 4 vjeçarë me përvojë të saldatorëve profesioni

  Kuçovë 6 nëntor 12:12
  100 €
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami
  Sherbime

  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami

  Ste súkromní, čestní a dobrého charakteru, máte príjem, ktorý vám umožní splniť vaše mesačné pla

  Skrapar 3 tetor 09:35
  1.000 €
 • 1 foto
  Novac Zajam ponuda
  Sherbime

  Novac Zajam ponuda

  Pozdrav Ja sam posebno u suradnji s bankom Laurencijski personnne koji pomaže sve u potrebi finan

  Skrapar 3 tetor 00:40
  10 €
 • 1 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Kafshe ferme

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Skrapar 1 tetor 18:38
  2.500 €
 • 0 foto
  financimi
  Sherbime

  financimi

  financimi ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion

  Berat 26 shtator 16:13
  23 €
 • 0 foto
  Keni vështirësi financiare?
  Sherbime

  Keni vështirësi financiare?

  Keni vështirësi financiare? Unë mund t\'ju heq nga vështirësitë tuaja financiare. Unë bëj kredi afa

  Skrapar 26 shtator 00:50
  100 €
 • 0 foto
  90 dhi ne shitje
  Kafshe ferme

  90 dhi ne shitje

  Shiten 90 dhi ne skrapar per arsye largimi nga fshati dhit jan te reja Cmimi 85 000 leke i padiskutu

  Skrapar 25 shtator 20:21
  8.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten 5 dele e 2 kingja
  Kafshe ferme

  Shiten 5 dele e 2 kingja

  Delet jane barsa dhe dy kingja e kan ngjyren te küqe

  Berat 25 shtator 17:55
  920 €
 • 2 foto
  shitet qen mini spitz
  Kafshe ferme

  shitet qen mini spitz

  cmimi i diskutueshem

  Berat 25 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kuçovë 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qengja
  Kafshe ferme

  Qengja

  Shes 50 kok qengja

  Berat 14 shtator 13:46
  390 Lek
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Berat 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Kuçovë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Berat 9 shtator 19:36
  10.000 €
 • 10 foto
  Shitet biznes prodhimi produktesh ushqimore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes prodhimi produktesh ushqimore

  Shitet biznes prodhimi produktesh ushqimore 25.000 Euro Shitet biznes prodhim, amballazhim dhe treg

  Berat 9 shtator 16:33
  25.000 €
 • 0 foto
  LOAN
  Sherbime

  LOAN

  ARE YOU LOOKING FOR QUICK LOAN? Financial Capitals INC is here to help, apply and get up to 100,000

  Berat 9 shtator 03:00
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Biznes ne shitje / me qera

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Skrapar 8 shtator 07:53
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A
  Sherbime

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A keni nevojë për një kredi personale për të zgjidh

  Berat 7 shtator 18:58
  552 Lek
 • 0 foto
  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A
  Sherbime

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A keni nevojë për një kredi personale për të zgjidh

  Berat 7 shtator 18:58
  542 Lek
 • 0 foto
  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A
  Sherbime

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A keni nevojë për një kredi personale për të zgjidh

  Berat 7 shtator 18:47
  451 Lek
 • 0 foto
  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A
  Sherbime

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A keni nevojë për një kredi personale për të zgjidh

  Berat 7 shtator 17:55
  215 Lek
 • 0 foto
  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A
  Sherbime

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A

  Ndihma financiare ndërmjet 3500 dhe 75 000 000 € A keni nevojë për një kredi personale për të zgjidh

  Berat 7 shtator 17:53
  2.100 Lek
 • 4 foto
  shiten DHI SANA te bardha
  Kafshe ferme

  shiten DHI SANA te bardha

  Shiten dhi sanen te bardha jan 3 dhi dhe 1 Cjap shyt dhit kan pjelle jan me keca sapo kan ardhur.

  Kuçovë 4 shtator 16:14
  220 Lek
 • 6 foto
  Dhi Alpine
  Kafshe ferme

  Dhi Alpine

  Dhi Alpine qumeshtore. Qumshti eshte shume i mire nuk mban ere gjithashtu mishi eshte shume i shijsh

  Berat 31 gusht 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  huazimi për individët dhe bizneset
  Sherbime

  huazimi për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani që ofron kredi për çdo individ si një biznes me vetëm një normë prej 3%. Me një

  Berat 30 gusht 22:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë dhe financim
  Sherbime

  ndihmë dhe financim

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Berat 29 gusht 21:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri
  Sherbime

  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (m

  Kuçovë 26 gusht 14:44
  100 €
 • 3 foto
  Linja Corali për arka druri
  Makineri dhe inventare

  Linja Corali për arka druri

  Shitet linja e plote per montimin e arka druri. Përbëhet nga: Robber Corali M50s 2 copë Veshja Coral

  Berat 25 gusht 23:19
  17.000 €
 • 0 foto
  Shiten dhi vendi
  Kafshe ferme

  Shiten dhi vendi

  Shiten 75 koke dhi vendi cmimi i arsyshem

  Kuçovë 24 gusht 11:33
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten dhi
  Kafshe ferme

  Shiten dhi

  Shiten dhi 30 krer

  Berat 24 gusht 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lista per Call Center
  Sherbime

  Lista per Call Center

  Shesim lista per Call center numrat vlejne per kompani telekomunikacioni si dhe per gaz dhe energji

  Berat 23 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Skrapar 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Berat 21 gusht 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Kuçovë 17 gusht 15:53
  5.000 €
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Berat 16 gusht 03:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Berat 16 gusht 03:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Skrapar 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje