Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873 viber 003834428

  Ferizaj Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  sherbime funerale ne ferizaj dhe tenda
  Sherbime

  sherbime funerale ne ferizaj dhe tenda

  ofrojm sherbime funerale.transporti mortor nga spitali vetem per Ferizaj. GRATIS pa pages thirrni n

  Ferizaj Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbim funerale 24 h
  Sherbime

  Sherbim funerale 24 h

  ofrojm sherbime funerale transport mortor .arkivole sanik *tabuta *kurora *lule buqet* shatora kar

  Ferizaj Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA TENDA KARRIKA TAVOINA NE GJDO KOH +38349343131

  Kaçanik Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719
  Sherbime

  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Kaçanik Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873

  Ferizaj Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE
  Sherbime

  SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE

  ofrojm sherbime funerale Transport mortor .

  Ferizaj Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tavolina per shitje
  Sherbime

  tavolina per shitje

  shes 30 cop tavolina te pllastikes per dasma .jon te perdorura por te mira .shiten me qmim te volits

  Ferizaj Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rregullimi i oborrit
  Sherbime

  Rregullimi i oborrit

  Bejme rregullimin e oborreve me tgjitha modelet e kubzave. Per info tel ose Fb Fontana 3 ju mirepres

  Ferizaj Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda#shitet#
  Sherbime

  Tenda#shitet#

  Shiten tendat pak te perdorura me dimenzione 2 cop 6x12 1 cop 5x10 karrike 350 cop tavolina 40 co

  Ferizaj Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamina aeroterm me ventilator
  Sherbime

  Kamina aeroterm me ventilator

  Bejme shitjen dhe montimin e Kaminave te prodhimit Italian me ventilator dhe te thjesht Gjindemi ne

  Ferizaj Sot, 08:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Instalim i programeve te ndryshme
  Sherbime

  Instalim i programeve te ndryshme

  Bej instalimin e programeve te ndryshme si psh: Autocad 2018 Revit 2018 Archicad 20 Artlantis 6

  Ferizaj Sot, 08:17
  10 €
 • 6 foto
  Gur,Rrasa,Reethoja,Oborr
  Sherbime

  Gur,Rrasa,Reethoja,Oborr

  Guri Punues “Behari” Kryejme keto sherbime; Mur me gur, Shtrojme Rrasa ne tok, Grill, Kamin, Furr, T

  Ferizaj Sot, 08:16
  15 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Ferizaj Sot, 03:29
  1 €
 • 1 foto
  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon
  Kafshe ferme

  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon

  Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë

  Ferizaj Sot, 02:29
  3 €
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE

  shesim paisje per restorante dhe fast food ,te githa jane te reja me garancion 15 muaj INFO 044

  Ferizaj Sot, 00:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peshore digjitale per kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Peshore digjitale per kuzhina

  shesim peshore digjitale per hoteleri dhe Restorante,peshorja eshte e njejt sikur ne foto. per me s

  Ferizaj Sot, 00:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes blete
  Kafshe ferme

  shes blete

  shes blete ,bletet jane te shendosha jane me ama te ketij viti bletet jan 9 ,10 ramshe me blete , t

  Kaçanik Sot, 00:08
  125 €
 • 10 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 250 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mshtjerra bars
  Kafshe ferme

  Mshtjerra bars

  Shes mshtjerren bars edhe 3 jav del.me.viq Mshtjerra esht sefte

  Ferizaj Dje, 22:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Koqak per pula ( i hekrit )
  Kafshe ferme

  Koqak per pula ( i hekrit )

  Shitet ki boks i vogel per pula ,zoj ose tjera sene nr kontakt 045524387

  Kaçanik Dje, 22:28
  60 €
 • 8 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza edhe zbukurimin ..
  Punesime

  Rregullimi i oborreve me kubza edhe zbukurimin ..

  bojm montimin e kubzave te betoni dhe ngjeshjen e temelev tel 044767070 044814461 mund te n

  Ferizaj Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshje te temelave

  Ferizaj Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shesim bikat janë nga 14 muaj dhe mbi 600 kg.

  Ferizaj Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull

  Shtime Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pastrimi
  Sherbime

  Pastrimi

  Ofrojme keto sherbime Bejme pastrimin e shtepive ; banesave dhe lokaleve Mund te na kontaktoni ne

  Ferizaj Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet pula klluq
  Kafshe ferme

  Shitet pula klluq

  Shitet pula klluq piklajk

  Kaçanik Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox
  Makineri dhe inventare

  Piksne(vaska) per akullore dhe gjellra inox

  Shes piksnet(vaskat) per akullore dhe gjellra me forma madhsi dhe thellsi te ndryshme jan te gjitha

  Ferizaj Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda SHATORA ne podujev 044 904 994
  Sherbime

  Tenda SHATORA ne podujev 044 904 994

  ofrojm tenda karrika dhe tavolina per raste ndryshme tendat jan shum te pershtatshme dhe stabile .

  Ferizaj Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda SHATORA ne ferizaj .044 904 994
  Sherbime

  tenda SHATORA ne ferizaj .044 904 994

  ofrojm tenda shum te pershtatshme dhe shum stabile.karrika dhe tavolina ne krejt kosoven

  Ferizaj Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda ne sherbim.tel 044 286 167
  Sherbime

  Tenda ne sherbim.tel 044 286 167

  shitet tenda e re 6x12 me te gjitha paisjet e vete . e ardhun nga gjermanija tel dhe wiber 044 28

  Ferizaj Dje, 20:17
  Me Marrveshje