Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Fierit

 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier Sot, 17:58
  22.000 €
 • 7 foto
  Play Station 3 -4
  Biznes ne shitje / me qera

  Play Station 3 -4

  Play Station 2 muaj te perdorur .( 5 PLAYSTATION-3..÷ 2 Play Station 4 /".6 TV 43 ) ----12 doreza du

  Fier Sot, 12:27
  3.800 €
 • 0 foto
  Transport nderkombtar
  Sherbime

  Transport nderkombtar

  Kompania "ANKELO-TRANS" ju ofron transport brenda dhe jashte shtetit me kapacitetet me te mira ne tr

  Fier Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Sot, 04:10
  115.000 Lek
 • 0 foto
  tripan wickes18 volt me bateri + karikus
  Makineri dhe inventare

  tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  shitet tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  Lushnjë Sot, 04:10
  75.000 Lek
 • 2 foto
  Ikupator
  Kafshe ferme

  Ikupator

  Shitet ikupator per shpend me kapacitet 160 kokrra vez normale: sh pak i perdorur me kthim vezesh ma

  Lushnjë Dje, 15:01
  500 €
 • 4 foto
  Dhome Frigoriferike Okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Dhome Frigoriferike Okazion

  Shitet frigorifer stacioner 240m kub 5,5 m×12m laftesi 4 m me motor shume te mire ku nuk harxhon shu

  Fier 9 nëntor 19:35
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3

  Shitet aktiviteti bilardo ps4. Ps3 ne gjendje shume te mire me klientel te rregullt ...... Okazion

  Fier 9 nëntor 06:45
  1 Lek
 • 1 foto
  Krevat masazhi
  Biznes ne shitje / me qera

  Krevat masazhi

  I pa perdorur

  Lushnjë 8 nëntor 21:35
  220 €
 • 3 foto
  Bejm thundra lope
  Kafshe ferme

  Bejm thundra lope

  Bej thundra lope me makineri te prur nga italia e me provoi pune 10vjecare ne itali.bej pastrim te p

  Fier 6 nëntor 07:42
  10 Lek
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 1 nëntor 18:10
  1.200 Lek
 • 11 foto
  Icupator zogjesh
  Kafshe ferme

  Icupator zogjesh

  Shitet icupator per celjen e zogjeve dy cop ne gjendje super te rinj te dy automatik cdo veprim nuk

  Lushnjë 31 tetor 14:02
  5 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 355.5 m². Ambienti ka lok

  Lushnjë 22 tetor 09:04
  355.500 €
 • 5 foto
  Prodhim Sera Diellore & Prodhime Metalike
  Biznes ne shitje / me qera

  Prodhim Sera Diellore & Prodhime Metalike

  Hartim dhe zbatim te serave diellore sipas kerkesa tuaja. te cdo lloj dimensioni me ngrohje me hijez

  Lushnjë 19 tetor 08:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inkubator automatik me super çmim
  Biznes ne shitje / me qera

  Inkubator automatik me super çmim

  Shes inkubator me përmasa të ndryshme me196 vez 230 mi me 112 vez cemim 190 mi me 56 vez cemim 130 m

  Fier 18 tetor 15:45
  100 €
 • 4 foto
  Aspirator
  Makineri dhe inventare

  Aspirator

  Aspirator është shum pak i përdorur gjëndja 9/9 =1/2 fuqia 2700 çmimi 19.000 mi lek

  Lushnjë 18 tetor 07:14
  19.000 Lek
 • 1 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Lushnjë 15 tetor 23:20
  100 €
 • 2 foto
  DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

  Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) D

  Lushnjë 13 tetor 18:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet furre per byrek.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet furre per byrek.

  Furre byreku ne gjendje mjaft te mire pune. Nr. İ dhene punon vetem whatssap. Mos hezitoni te na ko

  Fier 13 tetor 13:37
  550 €
 • 2 foto
  Rrahese vezesh
  Makineri dhe inventare

  Rrahese vezesh

  Shitet rrahese vezesh kryhen edhe funksionin e brumatrices eshte pothuejse e re shume pak e perdorur

  Fier 9 tetor 12:05
  110.000 Lek
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1

  Lushnjë 4 tetor 12:14
  15.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1 dhomë

  Lushnjë 4 tetor 11:56
  6.000.000 Lek
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Lushnjë 1 tetor 18:40
  50.000 €
 • 0 foto
  Shërbimi financiar për realizimin e projekteve tua
  Sherbime

  Shërbimi financiar për realizimin e projekteve tua

  Shërbimi financiar për realizimin e projekteve tuaja Përshëndetje, Për të realizuar projektet tuaj

  Lushnjë 26 shtator 00:38
  100 €
 • 11 foto
  Linje Prodhimi Birre (e gatshme per pune)
  Makineri dhe inventare

  Linje Prodhimi Birre (e gatshme per pune)

  Shesim linje teknologjike te kompletuar te prodhimit te birres. -Te gjiitha pajisjet jane inoks ush

  Lushnjë 24 shtator 23:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten paisje fabrikee qumeshti
  Biznes ne shitje / me qera

  shiten paisje fabrikee qumeshti

  Fabrika mozzarella Kaldaje me dru 2 kazane qumeshti 8kv Skremuese qumshti per gjalp Tunx gjalpi Ta

  Fier 24 shtator 17:29
  1 Lek
 • 0 foto
  Emi Agensy Online
  Sherbime

  Emi Agensy Online

  Ofrojme sherbime te ndryshme online per bizneset Menaxhim dhe krijim i rrjeteve sociale Google On

  Fier 24 shtator 13:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kale ne shitje
  Kafshe ferme

  Kale ne shitje

  Shitet kale 12 vjec.Kali eshte ne gjendje te mir pune dhe nuk ka asnje huq,shitet per arsye se nuk p

  Lushnjë 23 shtator 19:36
  1.000 €
 • 0 foto
  Pasqyre
  Makineri dhe inventare

  Pasqyre

  Shes pasqyre shume te bukur me anët e gdhendura. Pasqyra tregon ne menyre perfekte pasi eshte cileso

  Fier 23 shtator 15:27
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Pasqyra per parukeri, estetike
  Makineri dhe inventare

  Pasqyra per parukeri, estetike

  Shesim dy pasqyra per parukeri, qender estetike, kozmetike me prerje dekor dhe raftin e xhamit posh

  Fier 23 shtator 15:26
  26.000 Lek
 • 6 foto
  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik
  Makineri dhe inventare

  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik

  Shes rafte, panele dhe mobilje per butik/dyqan rrobash. Te gjitha ne gjendje shume te mire, gati te

  Fier 23 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavaman per larje flokesh
  Sherbime

  Lavaman per larje flokesh

  Lavaman pet latje flokesh pet parukeri dhe per berber.

  Fier 23 shtator 02:06
  15.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Mallakastër 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Fier 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Fier 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 17 shtator 15:07
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet stalla me lop
  Kafshe ferme

  Shitet stalla me lop

  Shiten lopet na kntaktoni

  Fier 17 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier 16 shtator 17:55
  3.200 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me dru bersi ulliri Brumatice me 2 shpejtesi inoks Tava tavolin. Ne g

  Fier 16 shtator 17:54
  6.000 €
 • 1 foto
  Brumatice spiral
  Makineri dhe inventare

  Brumatice spiral

  Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks Dhe me motor Kapaciteti 50-60 kg miell... Cm

  Fier 16 shtator 17:54
  2.300 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Fier 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Lushnjë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mallakastër 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fier
  Sherbime

  Fier

  Shitet aktiviteti ne gjendje pune. Per info :0685544828

  Fier 10 shtator 17:31
  6.000 €
 • 10 foto
  Shiten pajisjet per estetik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten pajisjet per estetik

  Pajisjet jane ne gjendje shum te mire + mobilie+ krevata. Esterik e kompletuar me cdo gje qe nevojit

  Fier 9 shtator 19:12
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet miser me 27
  Kafshe ferme

  Shitet miser me 27

  Shitet miser me 27

  Fier 9 shtator 12:31
  27 Lek
 • 3 foto
  Shiten lopet te mira
  Kafshe ferme

  Shiten lopet te mira

  Shiten lopet te mira lara shyta dhe myshqerra Shiten per arsye emigrimi per me shume na kontaktoni

  Fier 9 shtator 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Sherbime

  Oferte falas 100%

  Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Fier 7 shtator 19:20
  50.000 €
 • 2 foto
  Paisje pune per shtrim trotuaresh
  Makineri dhe inventare

  Paisje pune per shtrim trotuaresh

  Në gjendje shumë të mirë pune. Për çmimin telefononi në numrin 0693239571

  Lushnjë 6 shtator 19:00
  500 Lek