Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Fierit

 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier Sot, 01:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Play Station 3 -4
  Biznes ne shitje / me qera

  Play Station 3 -4

  Play Station 2 muaj te perdorur .( 5 PLAYSTATION-3..÷ 2 Play Station 4 /".6 TV 43 ) ----12 doreza du

  Fier Dje, 22:05
  3.800 €
 • 0 foto
  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3

  Shitet aktiviteti bilardo ps4. Ps3 ne gjendje shume te mire me klientel te rregullt ...... Okazion

  Fier Dje, 21:06
  1 Lek
 • 4 foto
  Dhome Frigoriferike Okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Dhome Frigoriferike Okazion

  Shitet frigorifer stacioner 240m kub 5,5 m×12m laftesi 4 m me motor shume te mire ku nuk harxhon shu

  Fier Dje, 16:43
  1 Lek
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Mallakastër 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Fier 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier 21 shtator 18:58
  22.000 €
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 21 shtator 17:50
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Transport nderkombtar
  Sherbime

  Transport nderkombtar

  Kompania "ANKELO-TRANS" ju ofron transport brenda dhe jashte shtetit me kapacitetet me te mira ne tr

  Fier 21 shtator 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Fier 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Aspirator
  Makineri dhe inventare

  Aspirator

  Aspirator është shum pak i përdorur gjëndja 9/9 =1/2 fuqia 2700 çmimi 19.000 mi lek

  Lushnjë 20 shtator 17:40
  19.000 Lek
 • 2 foto
  Ikupator
  Kafshe ferme

  Ikupator

  Shitet ikupator per shpend me kapacitet 160 kokrra vez normale: sh pak i perdorur me kthim vezesh ma

  Lushnjë 20 shtator 16:01
  500 €
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë 20 shtator 12:42
  115.000 Lek
 • 0 foto
  tripan wickes18 volt me bateri + karikus
  Makineri dhe inventare

  tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  shitet tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  Lushnjë 20 shtator 12:42
  75.000 Lek
 • 3 foto
  Bejm thundra lope
  Kafshe ferme

  Bejm thundra lope

  Bej thundra lope me makineri te prur nga italia e me provoi pune 10vjecare ne itali.bej pastrim te p

  Fier 20 shtator 07:29
  10 Lek
 • 1 foto
  Krevat masazhi
  Biznes ne shitje / me qera

  Krevat masazhi

  I pa perdorur

  Lushnjë 18 shtator 21:34
  220 €
 • 0 foto
  Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 17 shtator 15:07
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet stalla me lop
  Kafshe ferme

  Shitet stalla me lop

  Shiten lopet na kntaktoni

  Fier 17 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier 16 shtator 17:55
  3.200 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me dru bersi ulliri Brumatice me 2 shpejtesi inoks Tava tavolin. Ne g

  Fier 16 shtator 17:54
  6.000 €
 • 1 foto
  Brumatice spiral
  Makineri dhe inventare

  Brumatice spiral

  Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks Dhe me motor Kapaciteti 50-60 kg miell... Cm

  Fier 16 shtator 17:54
  2.300 €
 • 5 foto
  Prodhim Sera Diellore & Prodhime Metalike
  Biznes ne shitje / me qera

  Prodhim Sera Diellore & Prodhime Metalike

  Hartim dhe zbatim te serave diellore sipas kerkesa tuaja. te cdo lloj dimensioni me ngrohje me hijez

  Lushnjë 16 shtator 13:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Fier 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Lushnjë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mallakastër 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fier
  Sherbime

  Fier

  Shitet aktiviteti ne gjendje pune. Per info :0685544828

  Fier 10 shtator 17:31
  6.000 €
 • 10 foto
  Shiten pajisjet per estetik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten pajisjet per estetik

  Pajisjet jane ne gjendje shum te mire + mobilie+ krevata. Esterik e kompletuar me cdo gje qe nevojit

  Fier 9 shtator 19:12
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet miser me 27
  Kafshe ferme

  Shitet miser me 27

  Shitet miser me 27

  Fier 9 shtator 12:31
  27 Lek
 • 3 foto
  Shiten lopet te mira
  Kafshe ferme

  Shiten lopet te mira

  Shiten lopet te mira lara shyta dhe myshqerra Shiten per arsye emigrimi per me shume na kontaktoni

  Fier 9 shtator 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Sherbime

  Oferte falas 100%

  Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një

  Fier 7 shtator 19:20
  50.000 €
 • 2 foto
  Paisje pune per shtrim trotuaresh
  Makineri dhe inventare

  Paisje pune per shtrim trotuaresh

  Në gjendje shumë të mirë pune. Për çmimin telefononi në numrin 0693239571

  Lushnjë 6 shtator 19:00
  500 Lek
 • 0 foto
  ndricimi
  Biznes ne shitje / me qera

  ndricimi

  shitet ndricimi i nje dyqani .e llampa led te rrumbullakta si dhe 10 spote ndricim i ngrohte.dritat

  Fier 5 shtator 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Auto Transport ITALI -SHQIPERI
  Sherbime

  Auto Transport ITALI -SHQIPERI

  Transportojme automjetin tuaj nga Italia ne Shqiperi .Ofrojme transport te sigurt dhe te shpejte .Pe

  Fier 4 shtator 14:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten lopet me vica dhe mushqerra
  Kafshe ferme

  Shiten lopet me vica dhe mushqerra

  Shiten lopet me vica dhe mushqerra lopet jan shume te mira Lopet jan shume te mira shiten per arsye

  Fier 3 shtator 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Sherbime

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Fier 3 shtator 18:32
  120 Lek
 • 3 foto
  Makineri per prodhim makaronash
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhim makaronash

  makineri per prodhim makaronash, brumatrice. Ravioli,tagliatelle,lazanje.....etj. GATI PER CDO PROVE

  Lushnjë 3 shtator 15:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten lope te mira
  Kafshe ferme

  Shiten lope te mira

  Shiten lopet lara shyta te mira llopet jane shume te mira jan barsa jan me vica ka dhe musqerra shi

  Fier 2 shtator 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kangal
  Kafshe ferme

  Shitet kangal

  Shitet kangale femer e mesuar me shpendet dhe bageti

  Lushnjë 2 shtator 12:21
  100 €
 • 2 foto
  Shiten lope lara qumeshti
  Kafshe ferme

  Shiten lope lara qumeshti

  Shiten lope lara shtyta me vica dhe pa vica Lopet jane te mire shiten per arsye emigrimi Cmimi ne t

  Fier 1 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten lopet me gjith vica
  Kafshe ferme

  Shiten lopet me gjith vica

  Shiten lopet lopet jane shume te mira shiten koplet te shiten dhe balla dhe miser per me shume na ko

  Fier 31 gusht 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI , FIER
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 29 NËNTORI , FIER

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe 57.4 m² . Është i përsh

  Fier 30 gusht 11:33
  400 €
 • 0 foto
  ndihmë dhe shërbim të besueshëm
  Sherbime

  ndihmë dhe shërbim të besueshëm

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Fier 29 gusht 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë dhe financim
  Sherbime

  ndihmë dhe financim

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Fier 29 gusht 21:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  zogj fshati.
  Kafshe ferme

  zogj fshati.

  ferm bio zogj fshati me shumic dhe pakic 5 mij lek copa 0696538753

  Fier 28 gusht 08:35
  5 €
 • 1 foto
  Bëni projektet tuaja lirshëm.
  Sherbime

  Bëni projektet tuaja lirshëm.

  Ju keni projekte premtuese dhe një vizion të qartë për të ardhmen. Ju shkëlqyeni në fushën tuaj, por

  Fier 27 gusht 19:42
  300 €
 • 2 foto
  Lavaman per larje flokesh
  Sherbime

  Lavaman per larje flokesh

  Lavaman pet latje flokesh pet parukeri dhe per berber.

  Fier 25 gusht 23:32
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shesim blete
  Kafshe ferme

  Shesim blete

  Bletet jane me mbreteresha te reja.jane te kuruara dhe kane nga 8-10 rruge mize.shesim dhe blete me

  Fier 25 gusht 22:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitje lloj lloj,ofrojm pun
  Sherbime

  shitje lloj lloj,ofrojm pun

  kërkojm puntor lavazho me eksperienc pune

  Fier 25 gusht 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim blete

  Fier 24 gusht 22:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pajisje parukerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Pajisje parukerie

  Shiten paisje parukerie,, lavatest, poltron, karrel, kolltuk, krevat depilimi, tavolin thonjsh,,, 2

  Fier 24 gusht 14:34
  800 Lek