Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Gjakovës

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Deqan Sot, 04:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Gjakovë Sot, 04:37
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lojra te per femije me pages
  Makineri dhe inventare

  Lojra te per femije me pages

  Shiten Lojrat : Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rreg

  Gjakovë Sot, 04:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tebda me qera
  Sherbime

  tebda me qera

  Tenda Ardi

  Gjakovë Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Deqan Sot, 02:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Sot, 01:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lop Qumshtore nga Gjermonija
  Kafshe ferme

  Lop Qumshtore nga Gjermonija

  Shiten Lop Holstein te qumshtit Copa 1750eur ner ket qmim mos thirrni Lopt jon ne muj 7-8 Barrse

  Gjakovë Dje, 23:17
  1.750 €
 • 9 foto
  Lop te qumshtit dhe te mishit gjermane rraca DSN
  Kafshe ferme

  Lop te qumshtit dhe te mishit gjermane rraca DSN

  Lopt te qumshtit dhe per mish kjo rac osht raca e vjeter e gjermanis quhet DSN. Kjo rac e lopes vjen

  Gjakovë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Gjakovë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shrs shatorra fintak tr ri 12x5
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shrs shatorra fintak tr ri 12x5

  Shes shatorra fintak te ri 12x4.50. 12x5. 12x7 po edhe tavolina shes tr reja 15 komplete boj ndrim

  Rahovec Dje, 22:43
  1.350 €
 • 5 foto
  Shitet #Tenda#
  Sherbime

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Gjakovë Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Rahovec Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha
  Makineri dhe inventare

  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha

  Shiten friteza 4l dhe tosteri frigoriferi dhe furra per sandwich

  Gjakovë Dje, 19:05
  10 €
 • 4 foto
  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha
  Makineri dhe inventare

  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha

  Shiten friteza 4l dhe tosteri frigoriferi dhe furra per sandwich

  Gjakovë Dje, 19:05
  100 €
 • 1 foto
  Shitet Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer

  shitet frigoriferi

  Gjakovë Dje, 19:04
  200 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 Frigorifer

  Shiten 2 Frigorifer me dimensionet 2m me 90cm per ngrirje te thelle. Jane prodhim i jashtem dhe ne g

  Gjakovë Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 16 Karrika
  Makineri dhe inventare

  Shiten 16 Karrika

  Shiten 16 Karrika, te gjitha jane ne gjendje te rregullt. Tel: 045/606-450 Viber: +38345606450 Gjak

  Gjakovë Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa shtjerp per kurbana
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shtjerp per kurbana

  Lopa eshte shtjerp per kurbana s

  Gjakovë Dje, 18:28
  750 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Deqan Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Rahovec Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666
  Sherbime

  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666

  •XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666 📞 043 444 666

  Gjakovë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA DECORE NE AMBEINTE TA HAPUR RESTORANT NE..
  Sherbime

  TENDA DECORE NE AMBEINTE TA HAPUR RESTORANT NE..

  Ofrojme Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje te ndryshme familjare ne ambiente te hapura ● O

  Gjakovë Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rregullime te oborreve(Kocka/Pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve(Kocka/Pllaka)

  Viber : +38649668151

  Gjakovë Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Frigorifera per markete+Komore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera per markete+Komore

  Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore t

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rafte Frigorifera Vitrina etj
  Makineri dhe inventare

  Rafte Frigorifera Vitrina etj

  Shitet komplet inventari per supermarket deri ne 1000m2 Rafta te murit 100 metra gjatesi. Rafta te m

  Gjakovë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Makineri dhe inventare

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)

  Shitet Objekti eshte i gatshem per Spital, Klinik apo Market me infrastruktur te gatshme. Podrumi me

  Gjakovë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Objekti 3500m2 ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti 3500m2 ne Gjakove

  Objekti afarist 3500 m/2, në magjistralen Gjakovë-Prizren (Zona Industriale). në cep të rrugë,Toke j

  Gjakovë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Makineri dhe inventare

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lopa 3 muj bars
  Kafshe ferme

  Shitet lopa 3 muj bars

  Shites lopt bashk me vjetat lopet Jan shmnrrac e mir Lop mesatare per qumsht edhe rrac per mish T

  Deqan Dje, 11:55
  100.000 €
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Deqan Dje, 11:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  lokal me qera shiten edhe raftat
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera shiten edhe raftat

  leshohet lokali me qera per gj,do veprimtari biznesi lokali gjindet ne fsh, skivjan, ne rrugen kryes

  Gjakovë Dje, 09:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera

  leshohet lokali me qera.75.m katror per gjdo lami biznesi ,lokali gjindet ne f. skivjan inf, tel ,

  Gjakovë Dje, 09:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes urgjent pllugj 755 beogradit shum tmir
  Kafshe ferme

  Shes urgjent pllugj 755 beogradit shum tmir

  Shes urgjent pllugjt imt 755 te beogradit ngjendje shum tmir livrojn shum mir.umit e ri urzat e reja

  Deqan Dje, 06:30
  420 €
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Dje, 02:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin me kg ka 2.90 i rritur me ballgur dhe grun.

  Deqan Dje, 01:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Rahovec Dje, 01:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Rahovec 4 korrik 23:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  HAUBA INOX 160CM ME 90 CM ME FILTERA
  Makineri dhe inventare

  HAUBA INOX 160CM ME 90 CM ME FILTERA

  SHES HAUBE E PERDORET 2 JAVE ME FILTERA DIMZJONI 1.60 CM ME 90 CM

  Rahovec 4 korrik 23:17
  330 €
 • 6 foto
  FURA ITALIJANE
  Makineri dhe inventare

  FURA ITALIJANE

  SHES FUREN ITALIJANE 2 JAVE E PERDORETE POTHUAJ SE E RE

  Rahovec 4 korrik 23:09
  480 €
 • 5 foto
  Lavamane italiane nga inox
  Makineri dhe inventare

  Lavamane italiane nga inox

  Shes lavamane italiane me dimenzion 70cm me 1.50 me dy gropa, dimenzionet e gropave jane te gjera 40

  Rahovec 4 korrik 23:09
  360 €
 • 4 foto
  FURRE ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRE ITALIANE

  SHES FURREN ITALIANE E RE VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec 4 korrik 23:09
  1.000 €
 • 3 foto
  PLIN DYSHE
  Makineri dhe inventare

  PLIN DYSHE

  Shes plina dyshe te reja Viber & Whatsapp +38344826121

  Rahovec 4 korrik 23:08
  200 €
 • 8 foto
  SKARA INOX 70 X 50 CM
  Makineri dhe inventare

  SKARA INOX 70 X 50 CM

  SHES SKAREN INOX RE VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec 4 korrik 23:08
  200 €
 • 5 foto
  SKARA ME PRUSH INOX
  Makineri dhe inventare

  SKARA ME PRUSH INOX

  Shes skaren profesionale me prush nga Inox,e re e paperdorur. Dimenzioni 1meter me 70cm,ndersa trash

  Rahovec 4 korrik 23:07
  450 €
 • 5 foto
  MIKSER 35-40 KG
  Makineri dhe inventare

  MIKSER 35-40 KG

  SHES MIKSER MATEKA I RI, 35 DERI 40 KG VIBER & WHATSAPP +38344826121

  Rahovec 4 korrik 23:07
  550 €
 • 5 foto
  LAVAMAN ITALIAN
  Makineri dhe inventare

  LAVAMAN ITALIAN

  Shes lavaman italian i ri, dimenzioni 120 x 70cm , gropa 50 x50 cm Viber +38344826121

  Rahovec 4 korrik 23:06
  320 €
 • 5 foto
  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT
  Makineri dhe inventare

  SHPORET ME 4 RIGLLA PLINIT

  Shes shporet prollim turk me 4 riglla plin

  Rahovec 4 korrik 23:06
  230 €