Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 5 foto
  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!
  Makineri dhe inventare

  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!

  Shitet pompë suvatimi e markës "Fassa Bortolo" në gjendje fabrike me vetëm 72 orë punë.

  Lezhë Sot, 15:25
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet Solar ne gjendje shume te mire
  Makineri dhe inventare

  Shitet Solar ne gjendje shume te mire

  Shitet solar ne gjendje shum te mire pune, model ne kembe. Cdo gje te rregullt me timer te sapo nder

  Lezhë Sot, 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  Dengje Fara jonxhe dhe dengje kashte gruri
  Kafshe ferme

  Dengje Fara jonxhe dhe dengje kashte gruri

  Dengje jonxhe (100% jonxhe ose 80 me 20, pesha 29kg) Dengje kashte gruri( pesha 23kg Kontakt vetem

  Lezhë 11 nëntor 09:39
  3 €
 • 5 foto
  Shes paisje te pastiqeris
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes paisje te pastiqeris

  -Shes furre me gaz dhe korent me karroce me vetesiellje gjate pjekies bashke me dhomen e ardhis se b

  Lezhë 10 nëntor 21:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pipa per pirjen e lepujve
  Makineri dhe inventare

  Pipa per pirjen e lepujve

  Shes pipa per te pire uje lepujt, 5 euro copa

  Lezhë 10 nëntor 20:13
  5 €
 • 3 foto
  Mulli kafe OOOOOOOKAZION
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe OOOOOOOKAZION

  Shes mullirin e kafes, eshte trefazor

  Lezhë 10 nëntor 20:13
  250 €
 • 9 foto
  Pula dhe gjela Amrok
  Kafshe ferme

  Pula dhe gjela Amrok

  Pula dhe gjela te races Amrok. (Amrock, Amerok) Pulat behen deri 3.5kg, gjelat te 4 kg. Po paten

  Lezhë 9 nëntor 12:24
  1.500 Lek
 • 10 foto
  Zogj e Zoga Amrok dhe Plymouth Rock
  Kafshe ferme

  Zogj e Zoga Amrok dhe Plymouth Rock

  Kam zogj e zoga Amrock dhe Plymouth Rock. Nga 1 muajsh deri tek 4 muajsh. 5 mije lek te vjeter zog

  Lezhë 9 nëntor 03:19
  500 Lek
 • 11 foto
  DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI
  Biznes ne shitje / me qera

  DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI

  Bejme punime hekuri , dyer te jashtme,dyer te brendshme , rrethime oborresh, ballkone shtepie , dyer

  Lezhë 8 nëntor 12:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET KANCELARI OKAZIONNNNNNNN
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET KANCELARI OKAZIONNNNNNNN

  Shiten 4 fotokopje + 2 rafte kancelarie me materiale shkollore. Gati vetem per pune . 2 fotokopje Ri

  Lezhë 8 nëntor 12:45
  4.000 €
 • 1 foto
  Whatsapp: 00385 923890978
  Sherbime

  Whatsapp: 00385 923890978

  Zajam ponuda izmedu osobito Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam pun

  Kurbin 31 tetor 00:32
  100 €
 • 0 foto
  pula dhe gjela deti
  Kafshe ferme

  pula dhe gjela deti

  shesim gjela dhe pula deti rreth 3.5 kg , cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem

  Lezhë 29 tetor 11:20
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e shpejtë e gatshme whatsapp +33758561497
  Sherbime

  Oferta e shpejtë e gatshme whatsapp +33758561497

  Mos lejoni që bankat të diktojnë normat e interesit. Ne jemi në shërbimin tuaj për të negociuar norm

  Lezhë 26 tetor 12:48
  20.000 €
 • 1 foto
  ofertë serioze dhe e shpejtë e huasë Whatsapp: +33758561497
  Sherbime

  ofertë serioze dhe e shpejtë e huasë Whatsapp: +33758561497

  Përshëndetje Ju keni nevojë për financim për shtëpinë tuaj, biznesin, blerjen e një makine, blerjen

  Mirditë 25 tetor 09:36
  20.000 €
 • 1 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Mirditë 20 tetor 00:50
  100 €
 • 4 foto
  kombinat druri
  Makineri dhe inventare

  kombinat druri

  cmim i arsyeshem per me shum ne tel.

  Lezhë 6 tetor 19:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  60% ulje
  Makineri dhe inventare

  60% ulje

  Makin wahl profesionale amerikane shawer per ferfundimin e qethjes super 0....ka nje muaj e pak qe e

  Lezhë 26 shtator 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tuf dele 400 krer
  Kafshe ferme

  Tuf dele 400 krer

  Shitet tuf delesh prej 400 kreresh delet jan te reja

  Lezhë 24 shtator 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë e financimit
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e shpejtë e financimit

  përshëndetje Ne jemi një strukturë private që ofron kredi personale afatshkurtra dhe afatgjata që va

  Lezhë 23 shtator 07:26
  80.000 €
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kurbin 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Banak

  Okazion!!! Shitet Frigorifer Banak Freskues ,eshte me gjendje shumë te mire dhe eshte monofaze.

  Kurbin 19 shtator 19:23
  500 €
 • 0 foto
  OFERTA TAST KREDITASTS S SHUM N L LEZ Sesa 24 orë
  Sherbime

  OFERTA TAST KREDITASTS S SHUM N L LEZ Sesa 24 orë

  klientë të dashur, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të paguar borxhet tuaja, janë refuzuar nga

  Lezhë 18 shtator 08:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 qen pastor gjerman
  Kafshe ferme

  2 qen pastor gjerman

  Shes 2 Qen Pastor Gjerman,, nga 1 vjec secili, qen shum të egër rrethimi...

  Kurbin 14 shtator 15:20
  400 Lek
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Kurbin 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Lezhë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mirditë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajsje berberi 1 muaj te perdorur

  Shiten pajsje te perdorura pothuase te ri as nje muaj perdorim 80000 te reja pa asje diskutim flm

  Lezhë 10 shtator 18:55
  80.000 Lek
 • 5 foto
  Transport Torfe vendi..pleh organik..etj
  Sherbime

  Transport Torfe vendi..pleh organik..etj

  Transportoj Bostan,torfe,pleh organik,gur per punime te ndryshme...i blej dhe i transportoj vete kud

  Lezhë 16 gusht 20:50
  10 Lek
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Mirditë 16 gusht 03:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GJENERATORA OKAZION
  Sherbime

  GJENERATORA OKAZION

  Japim me qera dhe shesim gjeneratora OKAZIOOOOOOOON KONTAKTONI NR:0682392521whats

  Lezhë 14 gusht 10:08
  500 €
 • 0 foto
  shërbimi financiar dhe më shumë
  Sherbime

  shërbimi financiar dhe më shumë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Lezhë 14 gusht 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Kurbin 13 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Lezhë 13 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Mirditë 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë financiare
  Sherbime

  ndihmë financiare

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Mirditë 12 gusht 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Mirditë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Lezhë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kurbin 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Mirditë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kurbin 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Lezhë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lexoni ; ;
  Biznes ne shitje / me qera

  Lexoni ; ;

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Lezhë 10 gusht 04:37
  5.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mirditë 9 gusht 17:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Mirditë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kurbin 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Lezhë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  APARAT AKULLORE ME BUTONA
  Makineri dhe inventare

  APARAT AKULLORE ME BUTONA

  Aparat per prodhimin e akullores, marka italiane. Eshte me BUTONA jo me leva. Prodhon 2 ngjyra nikoh

  Lezhë 3 gusht 22:06
  2.000 €
 • 5 foto
  desh spanjoll
  Kafshe ferme

  desh spanjoll

  shiten 2 desh spanjoll 800 euro super t perkryer mund te na shkruani dhe ne viber ju faleminderit

  Lezhë 3 gusht 18:56
  800 €
 • 4 foto
  Ml 270 okazioon
  Kafshe ferme

  Ml 270 okazioon

  Shitet ml 270 manuale xhama te zinj original 2002 me gjith letrat kontakt 0698691340 dhe viber / wha

  Lezhë 31 korrik 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Huaja e menjëhershme private deri në 500 000 euro
  Sherbime

  Huaja e menjëhershme private deri në 500 000 euro

  Unë ofroj kredi personale që ju japin lirinë më të madhe të zgjedhjes: ju mund të zgjidhni shumën (n

  Lezhë 27 korrik 11:45
  500.000 €