Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2

  Shiten dy lokale në lagjen Kalabria/Emshir te Kullat e Arabve (përballë Gjelltores Nazi). Siperfaqja

  Prishtinë Dje, 11:03
  1.500 €
 • 6 foto
  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne lagjen Dardania . Banesa posedon 3 njesi pune, Depo Banjo

  Prishtinë Dje, 11:03
  500 €
 • 11 foto
  Paisje te reja per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje te reja per Restorante

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJ

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 88.04m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 e

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 eu

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  1.100 €
 • 7 foto
  OBJEKT AFARIST ME QIRA 560M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKT AFARIST ME QIRA 560M2

  LËSHOHET ME QIRA OBJEKTI AFARIST NË FUSHË KOSOVË - Kryqi mes rrugëve "HAMDI GRAJQEVCI" dhe rrugës "D

  Prishtinë Dje, 11:03
  8 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë,në lagjen ‘Dardania’ me pamje kah rruga kryesore, afër Proper-Pizz

  Prishtinë Dje, 11:03
  2.500 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Dje, 11:03
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE

  BEJ SERVISIMIN E SHPORETAVE ,SKARAVE PROFESIONAL TE PLINIT PER RESTORANTE TEL 044 205 539

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Novoberdë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove. ⭕️L

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir

  ZYRE ME QIRA NË KALABRI Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe pre

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.600 €
 • 6 foto
  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim
  Sherbime

  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim

  Termo System me bazë në Prishtinë, te xhamia e llapit, ben shitjen e materialit te ngrohjes qendrore

  Prishtinë Dje, 11:02
  45 €
 • 5 foto
  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender

  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender ne Shesh Posedon: Dhome dite Kuzhine Tre dhoma gj

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.200 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.900 €
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten asetet per qebaptore
  Lokale / Punetori / Magazina

  shiten asetet per qebaptore

  shiten asetet per qebaptore Friz Frigorifer Skar Biciklet qmimi 500 Euro 044754393

  Prishtinë Dje, 11:02
  500 €
 • 0 foto
  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta

  Ofrohen per shitje 1 ose 2 lokale ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen "Bajram Kelm

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mzati
  Kafshe ferme

  Mzati

  E shes mzatin asht shum i mir per me majt po edhe per me pre peshon rreth 350 kg qmimi 2.80 me kg es

  Gllogoc Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë

  LËSHOHET Lokali me qira në Prishtinë - Rruga Dëshmorët e Marevcit. REF: L02/18/Q - Lokali 35 m2 Ç

  Prishtinë Dje, 11:02
  120 €
 • 5 foto
  Ne SHitje Linja toalet dhe kuzhine leter
  Makineri dhe inventare

  Ne SHitje Linja toalet dhe kuzhine leter

  Ne shitje Linja per perpunime leter Higjijenike dhe Leter Kuzhine linja eshte e perdorune ne gjend

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme
  Makineri dhe inventare

  SHitja Servisimi Makinerive te Ndryshme

  SHes Ekstruderin per prodhime Pastave Makaronave Fideve Jufkave supave te ndryshme e shume produktev

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Printer per emblsira dhe Torte me Foto
  Makineri dhe inventare

  Printer per emblsira dhe Torte me Foto

  SHesim pritera dhe materijal Hargjuse per printime te fotove te ndryshme per torte dhe emblsira te n

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  Sherbime

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Dje, 11:01
  1 €
 • 5 foto
  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave
  Sherbime

  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave

  Musa Therm ofron keto sherbime: -Instalimin e nxemjes qendrore me gypa gjerman inox, me baker, pbs,

  Fushë Kosovë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali ne Rrugen B 100m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Rrugen B 100m2

  Shitet lokali ne Rrugen B 100m2 Lokali posedon 128m2 Bodrum . Gjithsej lokali me bodrum eshte 228m2

  Prishtinë Dje, 11:01
  495.000 €
 • 6 foto
  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Dje, 11:01
  750.000 €
 • 3 foto
  Objekt qiradhënie Pejton te çerdhja 500m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt qiradhënie Pejton te çerdhja 500m2

  Objekt qiradhënie Pejton te çerdhja 500m2 3200€ Objekt Qiradhënie Vendi: Prishtinë Kati

  Prishtinë Dje, 11:01
  3.200 €
 • 12 foto
  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks
  Makineri dhe inventare

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks

  Punojme Paketuse te ndryshme komplet Inoks Punojme gjitha llojet e paketuseve elevatorve automatik

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dy lokale ne Lagjen e spitalit 110m2.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy lokale ne Lagjen e spitalit 110m2.

  Shiten dy lokale ne Lagjen e spitalit Me sip prej 110m2 edhe 100m2. Cmimet sipas marveshjes. nr 044-

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Bill Klinton Lokali ndodhet ne katin perdhese

  Prishtinë Dje, 11:01
  2.000 €
 • 5 foto
  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve
  Makineri dhe inventare

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve

  Kemi SHtypsa te datave dhe teksteve te ndryshme jane per paketuse te ndryshme dhe per shtupjen ind

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA M.GRAMENO

  Shitet Lokali te shkolla Mihail Grameno,lokali ka 47m2 ka wc eshte i pershtatshem per qdo lloj vepri

  Prishtinë Dje, 11:01
  750 €
 • 4 foto
  Shitet lokali ne Qender me 70m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Qender me 70m2

  Shitet lokali ne Qender me 70m2 Lokali posedon Bodrum 80m2 Gjithsej lokali ka 150m2 çmimi:500.00

  Prishtinë Dje, 11:01
  500.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B

  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B çmimi:500.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjit

  Prishtinë Dje, 11:01
  500.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr.Agim Ramadani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr.Agim Ramadani

  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr. Agim Ramadani. çmimi:368.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608

  Prishtinë Dje, 11:01
  368.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B

  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B çmimi:700.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 T

  Prishtinë Dje, 11:01
  700.000 €
 • 5 foto
  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

  Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit \'\'n.Mollë\'\'.Lo

  Prishtinë Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Filloj shitja e Lokaleve në Qender të Prishtinës
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Filloj shitja e Lokaleve në Qender të Prishtinës

  ⭕ Filloj shitja e Lokaleve ne lagjen e Muhaxherve ne qender te Prishtines (Trio construcion)⭕ Lo

  Prishtinë Dje, 11:00
  1.950 €
 • 1 foto
  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekti 560 me 8 ari rruges per GERMI

  Qmimi me marrveshje. Per ma shum info 044601786.

  Prishtinë Dje, 11:00
  Me Marrveshje