Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 5 foto
  okazion tabele e madhe metalike reklamash
  Makineri dhe inventare

  okazion tabele e madhe metalike reklamash

  shitet tabele e madhe metalike reklamash. me dy siperfaqe reklamash nga 18 meter katror secila(6*3).

  Shkodër Dje, 23:05
  1 Lek
 • 1 foto
  Shiten paisje parukerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie Banak me pasqyre per 3 karrige Pasqyre me llamba per makeup Raft per mbajt

  Shkodër Dje, 09:27
  1 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj nje shkodran qe sjell makina nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Kerkoj nje shkodran qe sjell makina nga Gjermania

  Kerkoj nje person nga Shkodra qe sjell makina nga Gjermania me kosto te ulet. Cmimi i transportit de

  Shkodër Dje, 08:22
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër 3 korrik 13:54
  200 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër 3 korrik 13:54
  3.300 €
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër 3 korrik 13:54
  1.000 €
 • 0 foto
  Perkthime
  Sherbime

  Perkthime

  Ofroj perkthime ne gjuhen Angleze dhe Turke. Si nje studente e diplomuar ne Turqi, jam nje zoteruese

  Shkodër 29 qershor 23:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  bejme punime
  Sherbime

  bejme punime

  bejme veshje kapote, grafiato , sovatime , fino , dhe shtrim pllakash , ndertim catie , armatura ,

  Shkodër 29 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Klinike Dentare
  Makineri dhe inventare

  Klinike Dentare

  Shitet klinike dentare e kompletuar me Unit, Autokllave, mobilje pune dhe vegla te ndryshme. Gati pe

  Shkodër 28 qershor 23:14
  6.000 €
 • 0 foto
  Shes Tershere
  Kafshe ferme

  Shes Tershere

  20 ton tershere Me shkruani ne WhatsApp ose me merrni ne cel.

  Shkodër 28 qershor 17:14
  45 Lek
 • 3 foto
  tylbi originale cmimi 100€
  Sherbime

  tylbi originale cmimi 100€

  tylbi originale te luftes 2 botnore te ardhuna nga swedia

  Shkodër 27 qershor 18:03
  100 €
 • 1 foto
  Viça
  Kafshe ferme

  Viça

  Viça te peshave te ndryshme. Cmimi 330 lek/kg

  Shkodër 27 qershor 16:39
  330 Lek
 • 9 foto
  Dyqan me qira perballe Kishes se Madhe
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira perballe Kishes se Madhe

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan perballe Kishes se Madhe. Ka sipërfaqe prej 250 m².Dyqani ka

  Shkodër 25 qershor 14:05
  1.500 €
 • 7 foto
  Klinike dentare me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Klinike dentare me qera

  Sun Real Estate ofron me qira nje klinike dentare ne rrugen nacionale Shkoder-Koplik ngjitur me Xhov

  Shkodër 24 qershor 14:55
  25.000 Lek
 • 4 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin, Shitet Komplete Seti i Makinerive

  Shkodër 24 qershor 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin makineri kemi ne kosovo dhe slovaki

  Shkodër 24 qershor 10:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  🏡 Jepen me qira Ambiente biznesit ,
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Jepen me qira Ambiente biznesit ,

  🆕Listim i ri!! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9856038 🏡 Jepen me qira Am

  Shkodër 24 qershor 09:52
  990 €
 • 4 foto
  Karrige tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrige tavolina

  Gjithcka per lokal gota shtrydhse blender banak karrige tavolina Tirane Shkoder

  Shkodër 22 qershor 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine akulli
  Makineri dhe inventare

  Makine akulli

  Makine akulli

  Shkodër 18 qershor 14:23
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Afetatriçe
  Makineri dhe inventare

  Afetatriçe

  Shitet afetatriçe per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mir esht profesionale. Çmimi 200 Euro

  Shkodër 15 qershor 13:18
  200 €
 • 1 foto
  DO YOU NEED A QUICK LOAN THEN CONTACT THEM NOW
  Sherbime

  DO YOU NEED A QUICK LOAN THEN CONTACT THEM NOW

  ALL LOAN SERVICES AVAILABLE Commercial Loans Personal Loans Business Loans Investments Loan

  Pukë 14 qershor 22:43
  10.000.000 €
 • 1 foto
   LOAN==BELIEVE IT OR NOT YOU CAN GET YOUR LOANS IN LESS THAN AN HOUR
  Sherbime

  LOAN==BELIEVE IT OR NOT YOU CAN GET YOUR LOANS IN LESS THAN AN HOUR

  DO NOT KEEP YOUR FINANCIAL BURDEN TO YOURSELF CONTACT US NOW FOR ANY KIND OF LOAN AT A LOW INTEREST

  Malësi e madhe 14 qershor 22:42
  10.000.000 €
 • 0 foto
  pastor gjerman i paster
  Kafshe ferme

  pastor gjerman i paster

  pastor gjerman 2 mujshe

  Shkodër 12 qershor 11:36
  50 €
 • 4 foto
  🏠Jepet me qira kapanon me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  🏠Jepet me qira kapanon me qira

  🏠Jepet me qira kapanon me qira 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/9716085 📐s

  Shkodër 12 qershor 10:41
  800 €
 • 4 foto
  Depozite qumështi WESFALIA
  Makineri dhe inventare

  Depozite qumështi WESFALIA

  Depozite qumështi WESFALIA autolavazh kapaciteti 2400 litra E bler 18000 euro shitet per 8000 euro.

  Shkodër 11 qershor 17:42
  8.000 €
 • 5 foto
  SHITEN MAKINERI PER FURRE BUKE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN MAKINERI PER FURRE BUKE

  OKAZION!! Shiten makineri per furre buke me cmim shum te mire. Rast i mire per iniciatoret, por dhe

  Shkodër 10 qershor 10:43
  6.000.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet 2+1 Hyrje Apartamenti 2Katsh
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet 2+1 Hyrje Apartamenti 2Katsh

  Hyrja gjendet 50m mbas kafes madhe hyrja asht e rikonstruktume ndodhet ne katin e 2 te apartamentit

  Shkodër 10 qershor 08:57
  65.000 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Sherbime

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Pukë 7 qershor 11:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Jepet me qira ambjente zyrash
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira ambjente zyrash

  🆕Listim i ri!! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/979066 🏡 Jepet me qira amb

  Shkodër 6 qershor 15:23
  700 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Shkodër 6 qershor 09:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Pukë 6 qershor 09:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Barak per berber
  Makineri dhe inventare

  Barak per berber

  Kam.per te shitur nje banak per berber me gjendje te re, dhe nje karrige njekohesisht berberit te pe

  Shkodër 4 qershor 17:12
  300 Lek
 • 1 foto
  Karrige berberi
  Sherbime

  Karrige berberi

  Karrige berberi 1 muaj e perdorur , pa asnji defekt ne gjendje shum te mire

  Shkodër 3 qershor 12:53
  450 Lek
 • 1 foto
  Karrige Berberi
  Sherbime

  Karrige Berberi

  Karrige berberi shum e mbajtur , shitet per arsye mos perdorimi .

  Shkodër 3 qershor 12:49
  150 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Kafshe ferme

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Pukë 3 qershor 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri Kafet
  Makineri dhe inventare

  Makineri Kafet

  2 makineri bluarje kafet 1 makineri pjekese per 12 kile kafe Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 ba

  Shkodër 3 qershor 09:09
  4.000 €
 • 7 foto
  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!
  Makineri dhe inventare

  Kend lojerash per femije ! OKAZION !!!

  Carruzel, gondola , tren me 4 vagon , 10 makina , 7 xhuxha dekorativ etj ! Cmimi I diskutueshem

  Shkodër 1 qershor 06:40
  1 Lek
 • 1 foto
  Rreklam dopio ekran led me programator profesional
  Makineri dhe inventare

  Rreklam dopio ekran led me programator profesional

  Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrro

  Shkodër 30 maj 08:14
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet lope bashk me vic
  Kafshe ferme

  Shitet lope bashk me vic

  Shitet lopa bashke me vic me prodhim 20kg qumesht Kush esht i intereduar ne mr kontakti 0672829578

  Shkodër 28 maj 14:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  4 pedalone
  Makineri dhe inventare

  4 pedalone

  ne gjendje pune .

  Shkodër 28 maj 14:42
  1.500 €
 • 10 foto
  Programe Menaxhimi Biznesi POS Bar Restorant
  Sherbime

  Programe Menaxhimi Biznesi POS Bar Restorant

  Sherbejme Programe te ndryshme Biznesi POS. Per Bar Restorant Market Hotel. Programet me te njohura

  Shkodër 27 maj 08:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbim karrotreci shkoder Lezh 24/7
  Sherbime

  Sherbim karrotreci shkoder Lezh 24/7

  Sherbim karrotreci 24/7 shkoder lezh

  Shkodër 26 maj 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qera velipoje
  Biznes ne shitje / me qera

  Qera velipoje

  Lokal me qera per sezonin e veres Te kompleksi fishta 5000 euro

  Shkodër 25 maj 13:44
  5.000 €
 • 4 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  OKAZION

  Shkodër 22 maj 22:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ferma.qenve.shkoder
  Kafshe ferme

  Ferma.qenve.shkoder

  Mbarshtojme dhe shesim kelyshe pastor gjerman. Follow ne instagram Ferma.qenve.shkoder

  Shkodër 22 maj 01:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Pukë 17 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Shkodër 17 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Frigorifer akullore
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer akullore

  Frigorifer akullore ne gjendje shum te mir

  Shkodër 15 maj 11:48
  1.500 €
 • 2 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje shum te mir 260cm × 100cm

  Shkodër 15 maj 11:40
  1.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer banak pastiqerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer banak pastiqerie

  Frigorifer banak pastiqerie ne gjendje shum te mir 6 muaj i perdorur pothujse i ri 5 katesh 100cm ×

  Shkodër 15 maj 11:40
  1.500 €