Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Sot, 09:57
  1.000 €
 • 7 foto
  Paisje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorant

  Per arsye mbyllje biznesi shiten me cmim okazion vec e vec ose te gjitha bashke....

  Vlorë Sot, 07:26
  1 €
 • 3 foto
  Dere duralumin dopjo xham
  Makineri dhe inventare

  Dere duralumin dopjo xham

  Shitet dere ballkoni durale dopjo xham kompletuar me grilla dhe me site. me permasa

  Vlorë Dje, 17:23
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer Zanussi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Zanussi

  Shitet frigorifer Zanussi lartesi 200 cm gjeresi 146 cm thellesi 76 perfekt per kuzhina bar restoran

  Vlorë Dje, 11:29
  850 €
 • 7 foto
  Pela
  Kafshe ferme

  Pela

  Pela 2 vjece e gjysem esh shum e mir dhe e urt e paperdorur ne pun shitet per arsye se skam mundesi

  Vlorë 28 maj 20:42
  700 Lek
 • 5 foto
  Okazion Friteze BERTO\'S
  Makineri dhe inventare

  Okazion Friteze BERTO\'S

  Okazion!!! friteze BERTO\'S te perdorura Me gas 7 + 7 litra

  Vlorë 28 maj 15:54
  60 €
 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë 28 maj 14:42
  1 Lek
 • 2 foto
  Kolltuk bari
  Makineri dhe inventare

  Kolltuk bari

  Kolltuk bari Gjendja e mire, lekur, te perdorur. 15euro/copa 2 ngjyra, e kuqe me ndenjese te zeze

  Vlorë 27 maj 16:25
  15 €
 • 6 foto
  Frigorifer ngrirës
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrirës

  Frigorifer ngrires ne gjendje perfekte i perdoru vetem 5 muaj. Cmim i diskutueshem.

  Vlorë 27 maj 11:25
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Shitet Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike ne gjendje pune . Permasat 2.6m x 2.6m x 2.6m . Cmimi i diskutueshem.

  Vlorë 27 maj 10:50
  2.950 €
 • 6 foto
  Salle gaming
  Biznes ne shitje / me qera

  Salle gaming

  Shitet ose ndrohet me makine salle gaming e perbere nga 6 tv 6 pls nga 8 pc gaming+1 qendrorin Me pa

  Vlorë 26 maj 14:38
  4.500 €
 • 2 foto
  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4
  Biznes ne shitje / me qera

  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4

  Shitet salle ps3 dhe ps4,dalla perbehet nga 5 ps3 dhe 1 ps4 me tv 42,40 polsh,nga kolltuqet tavolina

  Vlorë 26 maj 01:42
  2.500 €
 • 9 foto
  Paisje picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje picerie

  Shiten paisjet e piceris si me poshte: Furr picash Banak frigorifer me banko mermeri Frigorifer me v

  Vlorë 25 maj 20:17
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet presa
  Makineri dhe inventare

  Shitet presa

  Shitet presa 100 me te gjitha aksesoret e nevojshem origjinal 1700 euro i diskutueshem

  Vlorë 25 maj 17:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAKINERI SORBETO
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI SORBETO

  Makineri sorbeto 3 litra MODEL B3 ETC firma BRAS Made in Italy !!!

  Vlorë 25 maj 15:06
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje Profesjonale Per Restorant Pizzeria Bar

  Furre elektrike per pjekjen e pulave dhe e mishit me 4 shpata. Hapje e dyfishte me xham.

  Vlorë 25 maj 15:05
  1.000 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve.
  Kafshe ferme

  Oferta e huasë midis individëve.

  Përshëndetje, Ne ofrojmë kredi midis individëve serioz dhe të shpejtë Ne ofrojmë një kredi prej 1.00

  Delvinë 25 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje

  OKAZION shitet fabrike per riveshjen e gomave te veturave ne gjendje pune Fabrika vjen bashke me len

  Vlorë 24 maj 16:33
  8.500 €
 • 9 foto
  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP
  Sherbime

  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP

  Instalojme lojra për PS3 PA CHIP dhe me chip, Ne te gjitha versionet Nje mori lojrash te Updateuar

  Vlorë 23 maj 11:39
  10 Lek
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 22 maj 18:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 22 maj 18:31
  160 €
 • 2 foto
  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.
  Makineri dhe inventare

  Makineri shtypshkronje. Thike Ideal, MBO, etj.

  Shiten makineri shtypshkronje: 1. Thike Ideal model 7228-95 (72 cm) 2. Palosese MBO T52 3. Nagel fol

  Vlorë 21 maj 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohen shofer per taksi Vlore
  Punesime

  Kerkohen shofer per taksi Vlore

  Kompania AGBES kerkon shofer per taksi ne Vlore , te kene patenten D puna fillon menjehere.Paga

  Vlorë 21 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  paisje piceri
  Makineri dhe inventare

  paisje piceri

  shiten paisje per piceri, fast food,bar, disponojme te gjitha paisjet e nevojshme. Furre, brumateice

  Vlorë 20 maj 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Sarandë 17 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Vlorë 17 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Delvinë 17 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Sarandë 15 maj 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Vlorë 15 maj 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Delvinë 15 maj 07:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.
  Makineri dhe inventare

  Torno per artistike druri me gjithe aksesoret.

  JEPET NE PERDORIM Torno per perpunim druri + thika per punim + set mandrino, te gjitha origjinale te

  Vlorë 13 maj 14:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Vlorë 11 maj 03:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Sarandë 11 maj 03:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Delvinë 11 maj 02:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ps3 &ps4
  Biznes ne shitje / me qera

  ps3 &ps4

  shitet bisnes funksional

  Vlorë 9 maj 23:53
  1 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Vlorë 9 maj 08:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Sarandë 9 maj 08:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Delvinë 9 maj 08:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makina Per Dyer dhe Dritare per Plastike dhe Alumin Makina te Perdorta Prodhues Gjermane

  Vlorë 8 maj 07:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

  Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo llo

  Sarandë 6 maj 12:44
  68.000 €
 • 4 foto
  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore
  Makineri dhe inventare

  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore

  Mincer2000 sharre mishi trefazore profesionale pothuajse e re . Shitet per arsye mosperdorimi. Mish

  Vlorë 5 maj 22:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kone mahnitëse Maltipoo
  Kafshe ferme

  Kone mahnitëse Maltipoo

  Këto bebe të mrekullueshme janë rritur në shtëpinë tonë familjare me 4 fëmijët tanë 2 qen dhe 2 mace

  Sarandë 4 maj 04:48
  200 €
 • 3 foto
   Carello CC - Karela - Rafte me rrota
  Makineri dhe inventare

  Carello CC - Karela - Rafte me rrota

  Shiten Rafte - karela CC me rrota per lule ose edhe per produkte te tjera. Shiten 3 karela me nga 5

  Vlorë 3 maj 19:19
  150 €
 • 4 foto
  Pele
  Kafshe ferme

  Pele

  Shes pele 5 vjece eshte barse eshte e urte ka punuar ne dru dhe ne pune te tjera te ndryshme

  Vlorë 2 maj 01:00
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet paisje fast-food
  Makineri dhe inventare

  Shitet paisje fast-food

  Shitet pjekse gjiro per perdorim fast-food, eshte e re e perdorur fare pak,e paisur me mjetet qe nev

  Vlorë 29 prill 10:49
  35.000 Lek
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë 28 prill 19:20
  12.000 €
 • 8 foto
  Konvergjence per sistem drejtimi gomash
  Makineri dhe inventare

  Konvergjence per sistem drejtimi gomash

  Shitet konvergjence RAV Sistemi mund te shitet i plote 500 Euro ose me pjese te vecanta (sipas fotov

  Vlorë 28 prill 17:57
  500 €
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Kafshe ferme

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë 28 prill 05:35
  80 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Vlorë 25 prill 19:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Sarandë 25 prill 19:37
  Me Marrveshje