Biznes & Punësime në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë Sot, 12:32
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Afetatrice VAN DALL trefazore
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice VAN DALL trefazore

  Okazion Fetatrice profesionale trefazore , ne gjendje shume te mire 300 euro , shitet per arsye mosp

  Vlorë Dje, 22:56
  300 €
 • 11 foto
  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€
  Kafshe ferme

  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€

  Shes ciftin e qenve shtepiak per vetem 170€ te dy bashk nje femer dhe nje mashkull jan 2 muajsh te v

  Vlorë Dje, 12:06
  170 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Kafshe ferme

  Oferte falas.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Vlorë Dje, 10:54
  20.000 €
 • 5 foto
  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

  Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo llo

  Sarandë Dje, 09:49
  68.000 €
 • 2 foto
  bollitor/ bolitor guzhin restoranti
  Makineri dhe inventare

  bollitor/ bolitor guzhin restoranti

  Shitet bolitor per gatimin e pjatave të para si makarona e të tjera. ideal për restorant me kapacite

  Vlorë 13 shtator 14:09
  1.500 €
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë 13 shtator 12:30
  12.000 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës 8 500 euro. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-

  Vlorë 13 shtator 10:33
  8.500 €
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 13 shtator 09:40
  20 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 13 shtator 09:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Kafshe ferme

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë 13 shtator 05:36
  80 €
 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë 12 shtator 17:30
  1 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Sherbime

  Oferte falas..

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 12 shtator 13:30
  20.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 12 shtator 12:37
  2.000 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Delvinë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Sarandë 11 shtator 19:58
  5.000 €
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 11 shtator 16:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë 11 shtator 14:14
  1.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj lek me perqindje
  Sherbime

  Kerkoj lek me perqindje

  Kerkoj lek me perqindje 2 mij euro

  Vlorë 11 shtator 13:26
  2.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%.
  Kafshe ferme

  Oferte falas 100%.

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Sarandë 11 shtator 10:50
  2.000 €
 • 1 foto
  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅
  Makineri dhe inventare

  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅

  ✅Shiten te gjithe manikinet, per dyqane rrobash, kepuc etj✅ ✅CMIM I MIRE✅ Per m shum kontakt

  Vlorë 11 shtator 09:24
  1 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Punesime

  OFERTE FALAS

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 10 shtator 18:07
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Sherbime

  Oferte falas

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Vlorë 10 shtator 10:47
  20.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Sherbime

  Oferte falas

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Vlorë 8 shtator 07:35
  50.000 €
 • 6 foto
  Ekspres kafe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe

  Aparat calda marka didiesse Frog 110 euro Aura bar 1gr 125 euro Aura bar 2gr 290 euro Te revizionuar

  Vlorë 7 shtator 15:20
  1 €
 • 2 foto
  Aktivitet sallon bukurie KETI
  Biznes ne shitje / me qera

  Aktivitet sallon bukurie KETI

  Sallon bukurie KETI ka nje klientel te ngritur dhe e regullt me nj ambjent te kendshem n rruge krye

  Vlorë 6 shtator 00:24
  6.000.000 Lek
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Sherbime

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Delvinë 5 shtator 16:15
  100 €
 • 1 foto
  Falas
  Punesime

  Falas

  * Për të zgjidhur problemet tuaja të ndryshme * 🌿 master marabout DAGBO gjithëfuqishëm watsapp +229

  Vlorë 4 shtator 13:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Hotel ROALB
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Hotel ROALB

  Shitet Hotel ROALB,hoteli eshte i sapo perfunduar dhe i gatshem per te kaluar ne statusin aktiv.Ka n

  Vlorë 4 shtator 01:06
  2.500.000 €
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 3 shtator 22:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Sherbime

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Delvinë 3 shtator 19:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Biznes ne shitje / me qera

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Delvinë 3 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Sherbime

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumalang

  Sarandë 2 shtator 13:05
  100 €
 • 11 foto
  Dhi mali ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi mali ne shitje

  Dhit jane rrac shume e mire mali. Jane te gjitha pjellore si ne keca si ne qumesht. Ne kohen e qumsh

  Sarandë 1 shtator 21:27
  8.000 Lek
 • 1 foto
  TRANSSPORT
  Sherbime

  TRANSSPORT

  KRYEJME TRANSPORT TE NDRYSHME ME FUGON. PERMASAT E MAKINES JANE : GJATESI 3M GJERESI 1.85 M DHE LART

  Vlorë 1 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-Vlorë

  Vlorë 29 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Dhi mali ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi mali ne shitje

  Dhi rrace shume e mir ne shitje. Me shume qumesht deri ne 220 kg dhe keca shume te mire ku shume arr

  Sarandë 25 gusht 10:58
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Udhetime me anije
  Sherbime

  Udhetime me anije

  🌻Daily Boat Tour🌻 🌞Udhetime CDO DITE me Black Pearl🌞 👉Destinacioni Sazan🏝 dhe Karaburun🏖 👉Nisja ⛵n

  Vlorë 24 gusht 20:44
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Skaf ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Skaf ne gjendje te shkelqyer

  Skaf me leje lundrimi 5m i gjate 2m i gjere

  Vlorë 23 gusht 00:03
  3.800 €
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do You Need a Loan, Loans from $20,000 - $10,000,000 00. Get your no obligation FREE quote now! Repa

  Vlorë 21 gusht 20:09
  80.000.000 €
 • 0 foto
  L,op vendi
  Kafshe ferme

  L,op vendi

  OKAZION Shiten 40 krere lop vendi me vica per arsye emigrimi, Te interesuarit te kontaktojne ne tel.

  Sarandë 21 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Vlorë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Sarandë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Delvinë 21 gusht 09:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Sarandë 20 gusht 02:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 19 gusht 18:14
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 19 gusht 18:14
  1.000.000 Lek
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë 17 gusht 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Delvinë 16 gusht 03:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Sarandë 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje