Sarandë

Biznes & Punësime në shitje në Sarandë

 • 0 foto
  Fabrike vaji ulliri
  Biznes ne shitje / me qera

  Fabrike vaji ulliri

  Shitet dekanter Flottweg made in Germany ne gjendje super. Eshte si i ri

  Sarandë 26 mars 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta pożyczki między poważną, uczciwą osobą
  Sherbime

  Oferta pożyczki między poważną, uczciwą osobą

  Witaj Potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, zakupu samochodu w celu stworzenia własnej firmy, w

  Sarandë 24 mars 16:06
  155 €
 • 3 foto
  Shitet pela 6 vjece+mushka
  Kafshe ferme

  Shitet pela 6 vjece+mushka

  Shitet pela 6 vjece+mushka 1 muajshe

  Sarandë 21 mars 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur biznesin os

  Sarandë 17 mars 08:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Sarandë 14 mars 12:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

  Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo llo

  Sarandë 10 mars 11:17
  68.000 €
 • 1 foto
  Dhurata e pasurisë sime
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dhurata e pasurisë sime

  Unë do të doja të dhuroja pasurinë time për një person që beson në Zot Unë po marr frymë nga një tum

  Sarandë 7 mars 20:10
  67 €
 • 0 foto
  Lavastovilje gotash
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje gotash

  Ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.

  Sarandë 6 mars 20:42
  1 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë: sandra.tomas1@hotmail.com
  Makineri dhe inventare

  Oferta e huasë: [email protected]

  Oferta e huasë: [email protected] Ofertë promovuese e huasë midis individëve shumë e besues

  Sarandë 4 mars 16:03
  45.545 Lek
 • 3 foto
  pajisje plazhi dhe apartamentesh
  Sherbime

  pajisje plazhi dhe apartamentesh

  40 cifte shezllona bashke me tendat..8 sete tavolinash me karriget....set carcafe tek dhe dopjo...ja

  Sarandë 2 mars 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES
  Sherbime

  2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES

  2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES @BUY S

  Sarandë 17 shkurt 00:52
  50 €
 • 1 foto
  @D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot)
  Sherbime

  @D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot)

  @D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot) Bot

  Sarandë 17 shkurt 00:51
  50 €
 • 1 foto
  Sebokeng Soweto D2B SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27670236199 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING BLACK MONEY NOTES FOR ALL CURRENCIES
  Sherbime

  Sebokeng Soweto D2B SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27670236199 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING BLACK MONEY NOTES FOR ALL CURRENCIES

  Sebokeng Soweto D2B SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27670236199 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING BLACK MONE

  Sarandë 17 shkurt 00:47
  50 €
 • 1 foto
  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar,
  Sherbime

  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar,

  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar, Botswana,

  Sarandë 17 shkurt 00:46
  50 €
 • 1 foto
  B2GET RICH, HOW TO JOIN ILLUMINATI SOCIETY?+27715451704]'' FOR MONEY,FAME,WEALTH AND POWER 100%, in Polokwane
  Sherbime

  B2GET RICH, HOW TO JOIN ILLUMINATI SOCIETY?+27715451704]'' FOR MONEY,FAME,WEALTH AND POWER 100%, in Polokwane

  B2GET RICH, HOW TO JOIN ILLUMINATI SOCIETY?+27715451704]'' FOR MONEY,FAME,WEALTH AND POWER 100%, in

  Sarandë 17 shkurt 00:44
  50 €
 • 1 foto
  +27670236199 D2GET RICH, HOW 2 JOIN ILLUMINATI SOCIETY IN UGANDA NOW, FOR MONEY,FAME AND POWER
  Sherbime

  +27670236199 D2GET RICH, HOW 2 JOIN ILLUMINATI SOCIETY IN UGANDA NOW, FOR MONEY,FAME AND POWER

  +27670236199 D2GET RICH, HOW 2 JOIN ILLUMINATI SOCIETY IN UGANDA NOW, FOR MONEY,FAME AND POWER in Si

  Sarandë 17 shkurt 00:43
  50 €
 • 1 foto
  +27670236199 D2B PENIS ENLAR­GEMEN­T CREAM 3 in 1, Johannesburg Lenasia Midrand Randburg Germiston
  Sherbime

  +27670236199 D2B PENIS ENLAR­GEMEN­T CREAM 3 in 1, Johannesburg Lenasia Midrand Randburg Germiston

  +27670236199 D2B PENIS ENLAR­GEMEN­T CREAM 3 in 1, Johannesburg Lenasia Midrand Randburg Germiston B

  Sarandë 17 shkurt 00:41
  50 €
 • 1 foto
  B2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES @BUY SSD CHEMICAL SOLUTIONS ON GOOD PRICE+27715451704
  Sherbime

  B2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES @BUY SSD CHEMICAL SOLUTIONS ON GOOD PRICE+27715451704

  B2D PURE SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES @BUY

  Sarandë 17 shkurt 00:36
  50 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Sherbime

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (

  Sarandë 3 shkurt 14:56
  100 €
 • 1 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Kafshe ferme

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Sarandë 19 janar 10:34
  100 €
 • 1 foto
  Hotel ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Hotel ne shitje

  Shitet Hotel ne Qender per arsyje emigrimi. Hoteli eshte ne gjendje pune. Ndodhet ne qender te qyt

  Sarandë 9 janar 00:32
  490.000 €
 • 1 foto
  ponuda izmedu osobito
  Sherbime

  ponuda izmedu osobito

  kredite iz 2000. i EURO 500.000 EURO izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 3% . preteur.d

  Sarandë 22 nëntor 14:31
  10 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Sherbime

  oferte falas;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Sarandë 4 nëntor 23:22
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Sarandë 19 tetor 14:47
  50.000 €
 • 1 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Sarandë 1 tetor 18:46
  50.000 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Sherbime

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Sarandë 1 tetor 18:37
  50.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë në 48 orë deri në 72 orë
  Sherbime

  Oferta e huasë në 48 orë deri në 72 orë

  Përshëndetje zonjë dhe zotëri Për të lehtësuar realizimin e projekteve tuaja dhe për të stabilizuar

  Sarandë 26 shtator 13:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Sarandë 25 shtator 16:02
  20.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Sarandë 11 shtator 19:58
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%.
  Kafshe ferme

  Oferte falas 100%.

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Sarandë 11 shtator 10:50
  2.000 €
 • 1 foto
  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Sherbime

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumalang

  Sarandë 2 shtator 13:05
  100 €
 • 11 foto
  Dhi mali ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi mali ne shitje

  Dhit jane rrac shume e mire mali. Jane te gjitha pjellore si ne keca si ne qumesht. Ne kohen e qumsh

  Sarandë 1 shtator 21:27
  8.000 Lek
 • 15 foto
  Dhi mali ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi mali ne shitje

  Dhi rrace shume e mir ne shitje. Me shume qumesht deri ne 220 kg dhe keca shume te mire ku shume arr

  Sarandë 25 gusht 10:58
  9.000 Lek
 • 0 foto
  L,op vendi
  Kafshe ferme

  L,op vendi

  OKAZION Shiten 40 krere lop vendi me vica per arsye emigrimi, Te interesuarit te kontaktojne ne tel.

  Sarandë 21 gusht 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Sarandë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Sarandë 20 gusht 02:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Sarandë 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Sarandë 12 gusht 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Sarandë 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë
  Sherbime

  ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Sarandë 10 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Sarandë 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  ershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidimi

  Sarandë 9 gusht 17:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON
  Sherbime

  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Sarandë 7 gusht 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Sarandë 3 gusht 07:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri rrjetash teli
  Makineri dhe inventare

  Makineri rrjetash teli

  Shes makineri per prodhimin e rrjetave te telit.shiten 2 makineri:eshte njera makineri elektronike e

  Sarandë 31 korrik 18:41
  22.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Sarandë 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Sarandë 10 korrik 03:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Sarandë 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten mushka
  Kafshe ferme

  Shiten mushka

  Shiten mushka ne gjendje te mire fizike ,,,te fuqishme te mesuara me pune dh te urta,,,cmimi eshte i

  Sarandë 30 qershor 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mango Beach ksamil
  Sherbime

  Mango Beach ksamil

  Kerkojm Picier me eksperienc pune .Paga shume e kenaqshme.

  Sarandë 30 qershor 13:05
  Me Marrveshje