Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  Dyqan me qira, tek ish-5 Heronjtë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira, tek ish-5 Heronjtë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Dyqani ë

  Shkodër 14 shtator 17:34
  591 €
 • 4 foto
  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qen

  Shkodër 13 shtator 14:07
  62.000 €
 • 6 foto
  Lokal me qira në Pedonale
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent lokali të ndodhur në Pedonale. Lokali ofron një ambjent të

  Shkodër 11 shtator 12:07
  600 €
 • 13 foto
  Ambient biznesi 2 katëshe
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi 2 katëshe

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”.

  Shkodër 7 shtator 18:45
  2.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje, tek Shëtitorja e Molos.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje, tek Shëtitorja e Molos.

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 500m² të ndodhur në Shëtitoren e Molos. Pro

  Shkodër 4 shtator 17:20
  6.000 €
 • 6 foto
  Jepet me qira objekt biznesi sip 140m2 i ndodhur mbas bashkise Shkoder.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qira objekt biznesi sip 140m2 i ndodhur mbas bashkise Shkoder.

  Objekti ka sherbyer per shume kohe si qender esteike , parukeri , banjo turke , masazhe etj. Amb

  Shkodër 26 gusht 15:46
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan në shitje në Perash
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje në Perash

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 32 m² të ndodhur në Perash, te Baja e Vogël.

  Shkodër 25 gusht 19:30
  29.000 €
 • 1 foto
  Punonjëse zyre në agjenci udhëtimesh
  Punesime

  Punonjëse zyre në agjenci udhëtimesh

  Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: [email protected]; në

  Shkodër 17 gusht 17:01
  1 €
 • 1 foto
  Konsulente imobiliare
  Punesime

  Konsulente imobiliare

  Sun Real Estate, agjenci imobiliare e specializuar në blerje, shitje dhe qira të pasurive të paluajt

  Shkodër 16 gusht 16:51
  1 €
 • 1 foto
  Ejani të jetojnë në gjithsej bollëku total absolut
  Sherbime

  Ejani të jetojnë në gjithsej bollëku total absolut

  Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni një pasuri Ejani të jetojnë në gjithsej bollëku tota

  Shkodër 14 gusht 04:40
  666 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek "Instituti"
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek "Instituti"

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës krye

  Shkodër 8 gusht 18:22
  1.000 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Dërgut
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Dërgut

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Dërgut, rruga “Fahri Ramadani”. Ambienti ndodhet në katin

  Shkodër 4 gusht 17:29
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambient

  Shkodër 4 gusht 13:37
  80.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi në shitje te Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Juridiku

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51

  Shkodër 3 gusht 13:12
  5.800.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje përballë Fakultetit Juridik

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 40

  Shkodër 2 gusht 18:20
  4.500.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në

  Shkodër 2 gusht 13:59
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit Juridik
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit Juridik

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52

  Shkodër 1 gusht 15:44
  6.000.000 Lek
 • 4 foto
  3 dyqane për shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  3 dyqane për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje 3 dyqane të ndodhur në Zdrale, në rrugën “Evlija Çelebiu”. Dy prej

  Shkodër 31 korrik 16:42
  120.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Sarreq

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 75 m² i ndodhur në kat të parë të pallatit në S

  Shkodër 25 korrik 13:32
  350 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektorati

  Shkodër 24 korrik 14:28
  420.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të qytetit të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të qytetit të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërte

  Shkodër 20 korrik 16:14
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugë

  Shkodër 20 korrik 13:12
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder.

  Nje investim i zgjuar! Objekti ka sip 92m2! Per momentin eshte i dhene ne qira neto 400€/muaj me

  Shkodër 19 korrik 16:19
  119.000 €
 • 2 foto
  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet

  Shkodër 19 korrik 12:50
  60.000 €
 • 3 foto
  Jepet me qira dyqan perballe 5 kateshit me ure ne Parruce Shkoder.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan perballe 5 kateshit me ure ne Parruce Shkoder.

  Dyqani eshte i pershtatshem per ndonje zyre , parukiere , berber , ekonomist etj Sip 30m2 Cmimi 20.0

  Shkodër 19 korrik 11:37
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet dyqan sip 96m2 i ndodhur poshte Exalco ne qender Shkoder.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqan sip 96m2 i ndodhur poshte Exalco ne qender Shkoder.

  Objekti eshte i gatshem per pune. Cmimi okazion vetem 76000€ Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo S

  Shkodër 18 korrik 15:05
  76.000 €
 • 3 foto
  Dyqan në shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m². Dyq

  Shkodër 17 korrik 17:11
  61.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë

  Shkodër 17 korrik 13:50
  45.000 Lek
 • 7 foto
  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objekt

  Shkodër 12 korrik 17:34
  1.500 €
 • 7 foto
  Objekt tre-katësh në shitje në KryeBushat
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt tre-katësh në shitje në KryeBushat

  Sun Real Estate ofron për shitje një objekt dy-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i obje

  Shkodër 12 korrik 14:09
  490.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës,

  Shkodër 11 korrik 12:49
  40.000 Lek
 • 5 foto
  Kapanon në shitje në Bahçallëk
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon në shitje në Bahçallëk

  Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahç

  Shkodër 7 korrik 17:36
  240.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Radio Shkodra
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Radio Shkodra

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me ad

  Shkodër 4 korrik 17:44
  800 €
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të ndodhur te Casa di Milano, rrug

  Shkodër 3 korrik 16:50
  800 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambie

  Shkodër 2 korrik 18:30
  50.000 Lek
 • 3 foto
  makineri paketimi
  Makineri dhe inventare

  makineri paketimi

  Makineri per paketime te ndryshme 2.400 € Shkoder Se shpejti makineri per paketime deri ne 200gr

  Shkodër 1 korrik 17:06
  2.400 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 120 m² të pozicionuar në kat të parë.

  Shkodër 30 qershor 17:33
  75.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano.

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. Ambient

  Shkodër 30 qershor 12:52
  160.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira dyqan 45m2 i ndodhur te Ura Dervishveg ne Shkoder.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan 45m2 i ndodhur te Ura Dervishveg ne Shkoder.

  Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi 35000 leke ne muaj Diskutohet ne rast pa

  Shkodër 29 qershor 15:02
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Jepet me qira objekt sip 50m2 i ndodhur te Kullat Italiane ne L.Rus ne Shkoder.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qira objekt sip 50m2 i ndodhur te Kullat Italiane ne L.Rus ne Shkoder.

  Objekti eshte i pershtatshem per ndonje mekanik ose ndonje mjeshter Elektroauto etj. Cmimi 15000

  Shkodër 29 qershor 14:21
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te

  Shkodër 29 qershor 12:24
  60.000 €
 • 1 foto
  Ndihmë për të moshuarit dhe të rënda
  Sherbime

  Ndihmë për të moshuarit dhe të rënda

  Përshëndetje zotëri / zonjë Unë jam një individ dhe unë jam në dispozicionin tuaj për financim, tra

  Shkodër 29 qershor 02:36
  2.000 €
 • 10 foto
  Biznes në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1. Ambient

  Shkodër 28 qershor 16:44
  217.000 €
 • 5 foto
  OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient dy-katësh biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribë

  Shkodër 28 qershor 13:49
  130.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira treg privat i ndodhur ne autostraden Shkoder - Lezhe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qira treg privat i ndodhur ne autostraden Shkoder - Lezhe

  Tregu ka nje siperfaqe 6000m2 Perbehet nga 32 njesi tregtare nga 50m2 1 bar kafe 1 vend roje

  Shkodër 28 qershor 12:52
  3.200 €
 • 4 foto
  Jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra.

  Ndodhet prane Kinema millenium. Cmimi 20000 leke ne muaj Sip 45m2 Mos e humbinsi kete rast! Kon

  Shkodër 28 qershor 11:04
  20.000 Lek
 • 12 foto
  Resort në shitje në Barbullush
  Biznes ne shitje / me qera

  Resort në shitje në Barbullush

  Sun Real Estate ofron për shitje një resort luksoz me vendndodhje në Barbullush. Në një truall prej

  Shkodër 26 qershor 13:01
  198.000 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira pas Bibliotekës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pas Bibliotekës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 25 m² në katin e parë. Ka një vendndodhje mjaf

  Shkodër 18 qershor 15:26
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje në Xhabije
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje në Xhabije

  Sun Real Estate ofron një ambient biznesi për shitje me sipërfaqe 81 m² të ndodhur në katin e parë n

  Shkodër 18 qershor 13:22
  73.000 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira te shkolla "Martin Camaj"
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te shkolla "Martin Camaj"

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë

  Shkodër 16 qershor 13:43
  10.000 Lek