Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Jepet me qera per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera per biznes

  Jepet me qera Ambjent Biznesi Sip 55m2 📍 Ndodhet prane Argjendari Dragusha te Dollar

  Shkodër 22 korrik 11:01
  750 €
 • 1 foto
  1 vend i lire pune !
  Punesime

  1 vend i lire pune !

  1 Vend i lire pune ! Sanitare ne hotel Velipoja Pagesa 30.000 leke/muaj Ushqim dhe fjetje falas

  Shkodër 22 korrik 09:38
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje
  Makineri dhe inventare

  Çisterne Kazan L. Inox japonez Pije Lengje

  Çisterne industriale per pije ose lengje ushqimore 130 Hekto/liter (13000 litra ose 13 ton), Diametr

  Shkodër 21 korrik 10:31
  5.200 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje, në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje, në Zdrale

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

  Shkodër 20 korrik 13:47
  45.000 €
 • 7 foto
  Jepet me qira bar i gatshem ne qender Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira bar i gatshem ne qender Shkoder

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Bar i gatshem per pune 📍 Ndodhet ne qender te Shkodres ✅🛋Mobi

  Shkodër 20 korrik 09:19
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice

  Brumatrice me kapacitet 200 kg me 2 kazane

  Shkodër 19 korrik 22:19
  4.500 €
 • 2 foto
  Makiner per Croissant
  Makineri dhe inventare

  Makiner per Croissant

  Makineri per croisant Marka pitec

  Shkodër 19 korrik 22:07
  5.000 €
 • 8 foto
  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Shiten makina qepse te modeleve te ndryshme

  Makinat qepse jan te llojit . Lineare . Syzator . 2 gjilpersha te shesht . Makine per vendosjen e pu

  Shkodër 17 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti

  Shkodër 17 korrik 13:42
  110.000 €
 • 3 foto
  Tokë për shitje në Ndocej
  Biznes ne shitje / me qera

  Tokë për shitje në Ndocej

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të

  Shkodër 16 korrik 18:09
  4.000.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Sarreq

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

  Shkodër 16 korrik 15:48
  30.000 Lek
 • 6 foto
  Ambiente biznesi për shitje në Sarreq.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambiente biznesi për shitje në Sarreq.

  Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq.

  Shkodër 16 korrik 14:25
  1.650 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Shkodër 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ?Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem!
  Sherbime

  ?Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem!

  🏡Jepet me qira Sallon Bukurie i gatshem! 📍Prane Teatrit ,Shkoder ✅Salloni eshte totalisht i mobi

  Shkodër 15 korrik 17:17
  50.000 Lek
 • 12 foto
  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira biznes i gatshem Call Center 📐sip ndertimi 300m2 🎯Ndodhet ne

  Shkodër 15 korrik 16:57
  1.500 €
 • 4 foto
  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë
  Biznes ne shitje / me qera

  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër

  Shkodër 15 korrik 16:44
  30.000 €
 • 11 foto
  Shtepi me qera 2+1 Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  Shtepi me qera 2+1 Shkoder

  Shtepi me qera 2+1 Kati 8 / i Mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme brenda/ ne qender te Shkodr

  Shkodër 15 korrik 14:18
  300 €
 • 7 foto
  Dyqan me qira tek Isa Boletini
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Isa Boletini

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini". Dyqani ka sipërfaqe 50 m²

  Shkodër 15 korrik 13:35
  25.000 Lek
 • 6 foto
  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka si

  Shkodër 13 korrik 17:44
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe

  Shkodër 13 korrik 15:52
  42.000 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 150 m², I pozicionuar në kat të parë.

  Shkodër 13 korrik 13:59
  90.000 Lek
 • 4 foto
  Vitrine Italiane per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Vitrine Italiane per pasticeri

  Shiten per arsye rinovimi. Ne gjendje shume te mire.Perfshihet edhe banaku i barit dhe i ekspresit.

  Shkodër 11 korrik 20:26
  250.000 Lek
 • 8 foto
  Dyqan me qira te Instituti.
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Instituti.

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia". Dyqani ka sipërfaqe 27

  Shkodër 11 korrik 18:54
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia".
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia".

  Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakulteti

  Shkodër 11 korrik 16:58
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  Ambient biznesi për shitje tek Juridiku.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje tek Juridiku.

  Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të

  Shkodër 11 korrik 14:25
  1.900.000 Lek
 • 0 foto
  Rosa
  Kafshe ferme

  Rosa

  Rosa te medha, race Angleze. Sasia 100 cope. Cmim I arsyeshem.

  Shkodër 10 korrik 19:03
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Grirese per mish
  Makineri dhe inventare

  Grirese per mish

  Ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri per vakumosje
  Makineri dhe inventare

  Makineri per vakumosje

  Makine per vakumosje ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. SUPER ÇMIM!

  Shkodër 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ambient për zyra në shitje pranë Juridikut.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient për zyra në shitje pranë Juridikut.

  Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të

  Shkodër 10 korrik 13:41
  2.500.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten ambjente komerciale me cmim okazion!

  ? Listim i Ri ? Shiten ambjente komerciale ✅Ambjente komerciale per cdo lloj biznesi ?Ndodh

  Shkodër 10 korrik 08:35
  1 €
 • 4 foto
  🏡Jepet me qira ambient biznesit 100m2 i pershtatshem per cdo lloj biznesit
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira ambient biznesit 100m2 i pershtatshem per cdo lloj biznesit

  🏡Jepet me qira ambient biznesit 100m2 i pershtatshem per cdo lloj biznesit 📍 Ndodhet ne L. Perash

  Shkodër 10 korrik 08:32
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient zyre për shitje pranë Juridikut.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient zyre për shitje pranë Juridikut.

  Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të

  Shkodër 9 korrik 18:11
  2.800.000 Lek
 • 2 foto
  🏡Shitet ambient biznesi 📐sip 47m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet ambient biznesi 📐sip 47m2

  🏡Shitet ambient biznesi 📐sip 47m2 📍Ndodhet ne L. Sarreq , Shkoder 💶Cmimi 47.000 € 📲Kontakto

  Shkodër 9 korrik 18:02
  47.000 €
 • 2 foto
  Ambient zyre me qira përballë Juridikut.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient zyre me qira përballë Juridikut.

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakulteti

  Shkodër 9 korrik 16:23
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri
  Sherbime

  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Shkodër 9 korrik 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Jepet me qera Ambjent Biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera Ambjent Biznesi

  Jepet me qera Ambjent Biznesi Sip 40m2 📍Ndodhet prane Kinema Millenium 💶 Cmimi 30.000leke

  Shkodër 9 korrik 11:22
  30.000 Lek
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejto

  Shkodër 8 korrik 15:07
  60.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje te Policia
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Policia

  Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipë

  Shkodër 8 korrik 13:58
  600.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale.

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në

  Shkodër 8 korrik 13:18
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Velipojë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Velipojë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vij

  Shkodër 6 korrik 14:15
  3.000 €
 • 5 foto
  Dyqan për shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyq

  Shkodër 6 korrik 13:05
  128.000 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë ADISA
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë ADISA

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA. Dyqani

  Shkodër 6 korrik 11:54
  20.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET PIKE KARBURANTI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET PIKE KARBURANTI

  Shitet pike karburanti + lokal, biznes i liçensuar, i pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojsh

  Shkodër 5 korrik 21:28
  130.000 €
 • 7 foto
  Dyqan me qira tek Isa Boletini.
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Isa Boletini.

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini". Dyqani ka sipërfaqe 50 m²

  Shkodër 5 korrik 18:30
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Dyqan për shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale. Ambjenti ndodhet në k

  Shkodër 5 korrik 16:21
  140.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Shitet frigorifer fresku me dy kapake ne gjendje shume te mire pune. Çmimi i diskutueshem.

  Shkodër 5 korrik 11:01
  1.400 €
 • 3 foto
  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES

  MAKINERI PER PRODHIMIN E VERES.Te gjitha vijne nga italia.

  Shkodër 4 korrik 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje Hidrogjeni Hho
  Makineri dhe inventare

  Paisje Hidrogjeni Hho

  Paisje Hidrogjeni Hho per pastrimin e karbonit me garanci 15 muaj per me shum info nr cel 0672022041

  Shkodër 4 korrik 13:56
  2.500 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Shkodër 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Godinë me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Godinë me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”. Godina ka

  Shkodër 3 korrik 17:08
  1.500 €