Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Shkodër 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Shkodër 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”

  Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m

  Shkodër 11 maj 13:59
  2.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe

  Shkodër 10 maj 17:42
  650 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me ad

  Shkodër 10 maj 15:56
  800 €
 • 12 foto
  Biznes + Shtepi me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes + Shtepi me qera

  Jepet me qira shtepi + biznes Shtepia eshte 2+1 Lokali eshte i gatshem per pune. Cmimi 50.000 l

  Shkodër 10 maj 11:46
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

  Sun Real Estate ofron për qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objekt

  Shkodër 9 maj 18:47
  1.500 €
 • 5 foto
  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfa

  Shkodër 9 maj 14:36
  70.000 €
 • 9 foto
  Kapanon me qira tek ish-Parku
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira tek ish-Parku

  Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe

  Shkodër 9 maj 13:03
  1.500 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 61 m². Dyqani ndodhet

  Shkodër 8 maj 15:39
  1 €
 • 5 foto
  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk,

  Shkodër 7 maj 17:27
  2.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në kati

  Shkodër 6 maj 15:22
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje në Pedonale

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale.

  Shkodër 6 maj 14:10
  153.000 €
 • 3 foto
  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic
  Makineri dhe inventare

  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic

  Rock Wheel With RW 24 Me kapacite prerjese 4-5 Meter në minutë! ose per 8 ore 1400-1800 meter gje

  Shkodër 6 maj 13:57
  16.000 €
 • 4 foto
  Dyqan për qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaq

  Shkodër 4 maj 13:45
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Shkodër 4 maj 01:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira tek Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe

  Shkodër 3 maj 13:12
  700 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28 m². Dyqani ndodhet në

  Shkodër 2 maj 15:35
  1 €
 • 9 foto
  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m²

  Shkodër 1 maj 10:14
  1.500 €
 • 1 foto
  Vend pune si punonjëse zyre
  Punesime

  Vend pune si punonjëse zyre

  Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: [email protected]; në numr

  Shkodër 30 prill 17:23
  1 €
 • 4 foto
  Dyqan për shitje në G’juhadol
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në G’juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol. Dyqani ka një sipërfaqe prej 46

  Shkodër 30 prill 14:24
  90.000 €
 • 6 foto
  Sharre profesionale
  Makineri dhe inventare

  Sharre profesionale

  Sharre italiane Shark 452 SXI EVO e vitit 2006 shum pak e perdorur . Arsyeja e shitjes mosperdorimi

  Shkodër 29 prill 17:09
  12.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me

  Shkodër 29 prill 10:37
  225.000 €
 • 0 foto
  Friteze me korent
  Makineri dhe inventare

  Friteze me korent

  Shitet friteze me korrent. E pershtatshme per restorante fast food 350 euro. I diskutushem

  Shkodër 28 prill 12:52
  350 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaq

  Shkodër 27 prill 17:20
  2.000 €
 • 1 foto
  Çadra per lokale
  Makineri dhe inventare

  Çadra per lokale

  Shes 4 çadra per Lokal pothujse te reja te perdorura vetem 1 muaj 100 euro copa

  Shkodër 27 prill 13:08
  100 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka n

  Shkodër 26 prill 17:34
  900 €
 • 0 foto
  Torno + saldatriçe + trapon banko
  Makineri dhe inventare

  Torno + saldatriçe + trapon banko

  Shitet torno,saldatriçe me karbon dhe trapon banko

  Shkodër 26 prill 12:21
  1 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejto

  Shkodër 22 prill 16:26
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për qira tek Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për qira tek Juridiku

  Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m²

  Shkodër 20 prill 13:25
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Makine Akulloret
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulloret

  Makine akulloret carpigiani monofaz (me nje leve ) ne gjendje shume te mire punet. Mund te perdoret

  Shkodër 19 prill 20:13
  2.300 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Shkodër 19 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Shkodër 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet n

  Shkodër 19 prill 17:25
  60.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambi

  Shkodër 18 prill 17:39
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Velipojë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Velipojë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në ka

  Shkodër 18 prill 14:45
  5.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethu

  Shkodër 17 prill 14:42
  13.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti

  Shkodër 16 prill 18:38
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti k

  Shkodër 16 prill 16:43
  110.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje, në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje, në Zdrale

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

  Shkodër 15 prill 15:43
  45.000 €
 • 4 foto
  Shiten paisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per pasticeri

  Shiten paisje per pasticeri, frigorifer banak, kater metra ku tre metra jane freskues dhe nje meter

  Shkodër 13 prill 23:01
  1 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema

  Shkodër 13 prill 18:22
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë p

  Shkodër 13 prill 10:13
  24.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Shkodër 13 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek Truma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Truma

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.

  Shkodër 12 prill 14:51
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Shumica e ofertave të sotme financiare në internet janë të bazuara në feaude. Dhe kjo është ajo që f

  Shkodër 12 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koshere me blete
  Kafshe ferme

  Koshere me blete

  Shiten bletë Shkoder Tel: 068 59 66 059

  Shkodër 11 prill 23:44
  111 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka

  Shkodër 11 prill 18:40
  2.000 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 150 m², I pozicionuar në kat të parë.

  Shkodër 11 prill 16:43
  90.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. A

  Shkodër 11 prill 13:33
  80.000 Lek