Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  ? Listim i Ri
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Listim i Ri

  ?Jepet me qira ambjent Komercrial i pershtatshem per shum lloje aktivitetesh kryesisht profesionale!

  Shkodër 11 prill 12:45
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per pasticeri

  Shitet frigorifer banak kater metra, tre metra freskues dhe nje meter ngrohes ose ekspozitor. Dt fri

  Shkodër 10 prill 21:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan me qira te shkolla “Martin Camaj”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pran

  Shkodër 10 prill 11:38
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Zbritje drastike cmimi Nxitoni!!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Zbritje drastike cmimi Nxitoni!!!!

  ?Zbritje drastike cmimi!!!? ?Shitet ambjent Komercial sip 47m2 Okazion!!! ?Prona ndodhet te S

  Shkodër 10 prill 10:20
  59.000 €
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Shkodër 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Shkodër 8 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rrobaqepsi e kompletuar e gatshme per pune
  Biznes ne shitje / me qera

  Rrobaqepsi e kompletuar e gatshme per pune

  Shitet biznesi laborator rrobaqepsie i gatshem per te filluar pune pasi qe cdo makine eshtë e kola

  Shkodër 8 prill 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Shkodër 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Shkodër 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyqan me qira tek Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Dyqani ka sip

  Shkodër 4 prill 17:55
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Afetratrice
  Makineri dhe inventare

  Afetratrice

  afetatrice italiane origjinale shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 4 prill 11:32
  110 €
 • 1 foto
  Frigorifer kolone per lokale dhe markete
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kolone per lokale dhe markete

  Frigorifer kolone per lokale dhe markete ne gjendje super te mire.

  Shkodër 4 prill 11:20
  35.000 Lek
 • 3 foto
  zogj pulash te moshes 2 3 muajsh
  Kafshe ferme

  zogj pulash te moshes 2 3 muajsh

  gjela dhe pula

  Shkodër 4 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhelpren
  Kafshe ferme

  Dhelpren

  Shes nje kelysh dhelpre te eger femer

  Shkodër 4 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje per furre buke
  Makineri dhe inventare

  Paisje per furre buke

  Shiten paisje per furre buke ne gjendje shum te mire pune. Furre buke, dhome ardhje me tre karela, t

  Shkodër 4 prill 10:14
  7.000 €
 • 0 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  lop super prodhim 30 litra qumesht me viq

  Shkodër 4 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tost
  Makineri dhe inventare

  Tost

  shes tost 1800w, per arsye mosperdorimi

  Shkodër 4 prill 08:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje picerie fast foodi
  Makineri dhe inventare

  Paisje picerie fast foodi

  Shiten paisje te perdorura piceri dhe fast foodi me cmim te arsyeshem

  Shkodër 4 prill 06:49
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Poltron berberi
  Makineri dhe inventare

  Poltron berberi

  Shitet poltron

  Shkodër 4 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifera
  Makineri dhe inventare

  Frigorifera

  Shiten 3 frigorifera 1kollone freskues 220 euro 1 banak ngrires 650 liter 300 euro 1 me 7 vask

  Shkodër 4 prill 06:07
  9 €
 • 3 foto
  Bombol Heliumi
  Makineri dhe inventare

  Bombol Heliumi

  Shesim bombol me Helium. Ne gjendje te rregullt. Perdoret per te fryre tullumbace per femije (si dhu

  Shkodër 4 prill 03:26
  500 €
 • 1 foto
  Makineri akulli
  Makineri dhe inventare

  Makineri akulli

  Shes makineri akulli ne gjendje shum te mir pune i pershtatshem per bar kafe me motorr te sapo montu

  Shkodër 4 prill 03:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komplete tavolinash
  Makineri dhe inventare

  Komplete tavolinash

  8 komplete me nga 4 karrige 200 leke njera

  Shkodër 4 prill 02:37
  200 Lek
 • 3 foto
  Kompresor Monofaz ABAC
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Monofaz ABAC

  Super gjendje, i prodhuar ne Itali.

  Shkodër 4 prill 02:18
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Shesim dele
  Kafshe ferme

  Shesim dele

  Kemi per te shitur 80 krere bageti te imeta dele .

  Shkodër 4 prill 02:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makineri per paketime
  Makineri dhe inventare

  Makineri per paketime

  makineri per paketime te ndryshme eshte kineze eshte me peshore te sakte deri ne 200gr max shkalla e

  Shkodër 4 prill 01:27
  2.400 €
 • 5 foto
  Furre Picash
  Makineri dhe inventare

  Furre Picash

  Furre Picash. Kontra Banak. Frigorifer kashu 1000liter. Karrige Per Bar dhe Restorant Dhe tavolina

  Shkodër 4 prill 00:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akita kelysh
  Kafshe ferme

  Akita kelysh

  Meshkuj (1 mujsh) ngjyre ( portokall bardh )

  Shkodër 3 prill 23:33
  350 €
 • 0 foto
  Shitet SIMPLE
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet SIMPLE

  Simple gjendet perballe shkolles \"Ndre Mjeda\". Eshte aktiv si biznes qe 14 muaj. Shitja behet per

  Shkodër 3 prill 23:31
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
   Chow Chow
  Kafshe ferme

  Chow Chow

  Shitet qen Chow Chow 10 muajsh

  Shkodër 3 prill 23:00
  350 €
 • 0 foto
  Masazha / Fizoterapi
  Sherbime

  Masazha / Fizoterapi

  Sherojmë unazat e shpinës, qafës me sukses 90% (vetëm për një orë masazh) Mos suksesi pa pagesë Mj

  Shkodër 3 prill 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shezllone ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  Shezllone ne gjendje perfekte

  shiten shezllone 50 komplete ne gjendje perfekte cmimi pak i diskutueshme 355699706700 355672817505

  Shkodër 3 prill 19:52
  7.000 €
 • 4 foto
  Gjenerator 80kwa
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator 80kwa

  Hyrje/dalje automatike ne rrjet. Nafte Ne gjendje te mire(shume pak i perdorur)

  Shkodër 3 prill 15:03
  10.000 €
 • 0 foto
  Makine lidhese plastike
  Makineri dhe inventare

  Makine lidhese plastike

  Makine per mbylljen e qeseve per produkte te ndryshme

  Shkodër 3 prill 15:03
  15 €
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër 3 prill 15:03
  200 €
 • 3 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër 3 prill 15:03
  900 €
 • 7 foto
  Makine akullore dhe frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore dhe frigorifer

  Shiten per arsye migrimi. 2 makina akulloret dhe 1 frigorifer.

  Shkodër 3 prill 13:23
  1 €
 • 2 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shiten dele asaaf dhe qingja 0674197139

  Shkodër 3 prill 12:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje per lokal
  Makineri dhe inventare

  Paisje per lokal

  Shiten 10 komplete tavolinash 80 dhe 70 mij kompleti 2 molinex 1 mixer frapeje vitrine bashke m

  Shkodër 3 prill 11:47
  80 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer  industriale
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer industriale

  Shiten 2 frigorifere arke industriale me kapacitet 640 liter secili ne gjendje te shkelqyer p

  Shkodër 3 prill 11:42
  300 €
 • 2 foto
  Makineri alumini
  Makineri dhe inventare

  Makineri alumini

  OKAZION

  Shkodër 3 prill 11:39
  1 €
 • 2 foto
  Frigorifere
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere

  Shiten 2frigorifere nje kollon freskues 220 euro nje vitrine pr akullore bulmet etj 350 euro

  Shkodër 3 prill 11:29
  220.350 €
 • 2 foto
  Makime mishi
  Makineri dhe inventare

  Makime mishi

  Shitet makine mishi mono faze 22 ne gjendje super te mire 350 euro per me shum info tel 0672692

  Shkodër 3 prill 10:16
  350 €
 • 0 foto
  frigorifer per lokal
  Makineri dhe inventare

  frigorifer per lokal

  frigorifer per lokal .. eshte bler 850 euro

  Shkodër 3 prill 09:53
  400 €
 • 1 foto
  Makine mishi 32
  Makineri dhe inventare

  Makine mishi 32

  Shitet makine mishi nr 32 ne gjendje super te mire me 2 thika rezerve per me shume info tel 067

  Shkodër 3 prill 09:32
  490 €
 • 0 foto
  Manekina
  Makineri dhe inventare

  Manekina

  Shiten manekina

  Shkodër 3 prill 07:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer banak freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak freskues

  Frigorifer banak freskues Gjatesia 2 m Ne gjendje shum te mire Per markete dhe dyqane mishi

  Shkodër 3 prill 06:08
  80.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedo

  Shkodër 2 prill 16:27
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Jepet me qera ambjent komercial
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera ambjent komercial

  ? Listim i Ri ? Jepet me qera objekt komercial sip 200m2 ?Ndodhet prane Teatrit Migjeni , Shko

  Shkodër 2 prill 15:49
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te

  Shkodër 2 prill 15:42
  60.000 €