Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 6 foto
  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka si

  Shkodër 8 qershor 12:36
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer per akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per akullore

  Shitet frigorifer per akullore me 9 vasketa. I blere ne itali me vlere 3700€ Sot shitet per vetem 15

  Shkodër 8 qershor 11:19
  1.500 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek Truma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Truma

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.

  Shkodër 7 qershor 15:54
  110.000 Lek
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë ADISA.
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë ADISA.

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA. Dyqani

  Shkodër 7 qershor 13:39
  20.000 Lek
 • 0 foto
  paisje berberi
  Makineri dhe inventare

  paisje berberi

  shiten te gjitha pisjet per te hapur ni berber kotaktoni ne wcab 0675806699

  Shkodër 6 qershor 19:57
  900 €
 • 2 foto
  Skaner canon canoscan lide 200
  Makineri dhe inventare

  Skaner canon canoscan lide 200

  Skaner canon canoscan lide 200

  Shkodër 6 qershor 18:13
  3.800 Lek
 • 3 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Gjenerator marka Lambordini Igea shum pak i perdorur , 14 Kw viti 2001 . cmimi i padiskutueshem . Ko

  Shkodër 6 qershor 09:16
  135.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan për shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m². Dyqa

  Shkodër 5 qershor 13:22
  61.100 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaq

  Shkodër 5 qershor 12:49
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Furre per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Furre per pastiqeri

  Shitet furre per pastiqeri me 6 tepsia. Eshte blere me ne Itali 3800€ Sot shitet per vetem 1700€ Kon

  Shkodër 3 qershor 09:54
  1.700 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Shkodër 3 qershor 01:23
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥 ✅Objekti ndodhet ne qender te Pedonales 📐Sip ndertimi 450m

  Shkodër 31 maj 14:34
  1 €
 • 3 foto
  Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe

  Shkodër 31 maj 13:16
  42.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Dobraç
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Dobraç

  Sun Real Estate ofron per qira nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, r

  Shkodër 31 maj 11:41
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Furr me gaz
  Makineri dhe inventare

  Furr me gaz

  shitet furr me gaze 1 miljon lek per arsye mospordorimi

  Shkodër 30 maj 20:30
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Godinë me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Godinë me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”. Godina ka s

  Shkodër 30 maj 15:14
  1.500 €
 • 0 foto
  Shiten 40 manikina
  Makineri dhe inventare

  Shiten 40 manikina

  Shiten 40 manikina femrash per dyqane dhe per velari cmimi i diskutushem per te gjitha bashke

  Shkodër 30 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira Kapanon 550m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Kapanon 550m2 ,kati 2 ,160m2 , me kushte bashkohore , i pershtatshe

  Shkodër 30 maj 12:24
  1.500 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka n

  Shkodër 30 maj 12:03
  900 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira objekt komercial , Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Jepet me qira objekt komercial , Shkoder

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira objekt komercial ne qender 📍Ndodhet ne qender Shkoder 📐sip 85

  Shkodër 30 maj 09:40
  35.000 Lek
 • 2 foto
  🏠 Jepet me qira objekt komercial ne qender
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Jepet me qira objekt komercial ne qender

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira objekt komercial ne qender 📍Ndodhet ne nje nga zonat me te prefe

  Shkodër 30 maj 09:32
  700 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë ADISA
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë ADISA

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA. Dyqani

  Shkodër 29 maj 15:27
  20.000 Lek
 • 11 foto
  🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Dyqan 2 katesh me sip totale 46m2 🎯Ndodhet te Sheshi Isa Boletin

  Shkodër 29 maj 13:54
  25.000 Lek
 • 4 foto
  🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2 🎯Ndodhen L.Xhabije, Shkoder 🛁 1wc 💶 cmimi

  Shkodër 29 maj 12:25
  25.000 Lek
 • 7 foto
  🏡 Shitet Dyqan sip 60m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡 Shitet Dyqan sip 60m2

  🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Dyqan sip 60m2 i pershtatshem per cdo Lloj biznesit 🎯Ndodhet ne Rruge

  Shkodër 29 maj 12:22
  119.000 €
 • 9 foto
  🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2 🎯Ndodhen te Sheshi Isa Boletini Shkoder 🛁

  Shkodër 29 maj 11:07
  35.000 Lek
 • 10 foto
  Ambient biznesi me qira tek Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi (market) të ndodhur tek Prek Cali. Ambienti ka si

  Shkodër 28 maj 15:56
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek Katedralja
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Katedralja

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek Katedralja. Dyqani ka një sipërfaqe prej 30

  Shkodër 27 maj 15:44
  20.000 Lek
 • 6 foto
  🤩🤩Shitet biznes Pizzeri ne Shkoder🤩🤩
  Biznes ne shitje / me qera

  🤩🤩Shitet biznes Pizzeri ne Shkoder🤩🤩

  📐Sip e objektit 70m2 😎Biznesi eshte i gatshem per pune! Vlera e shitjes si biznes 5000€ Vlera

  Shkodër 27 maj 14:00
  5.000 €
 • 0 foto
  frigorifera banake ngrires
  Makineri dhe inventare

  frigorifera banake ngrires

  shiten 2 frigorifere ngrires 625 liter secili ne gjendje super pune cmimi 270 euro copa gje

  Shkodër 27 maj 09:58
  270 €
 • 0 foto
  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.
  Sherbime

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë. Ky mesazh ka për qëllim personat fizikë, personat juridi

  Shkodër 26 maj 11:16
  1 €
 • 0 foto
  Kerkoj
  Sherbime

  Kerkoj

  Kerkoj nje guzhinier me pervoj pune per ne velipoj 3muj pun plazh kush te jet i interesuar te konta

  Shkodër 25 maj 21:37
  5 Lek
 • 0 foto
  te duhet borxh i shpejt ?
  Sherbime

  te duhet borxh i shpejt ?

  te duhet borxh i shpejt?nëse për situatë emergjente (shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të

  Shkodër 25 maj 16:24
  11 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet

  Shkodër 25 maj 16:01
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Shkodër 25 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambi

  Shkodër 24 maj 12:39
  1.100 €
 • 1 foto
  🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥

  🆕Listim i ri 🔥Jepet me qira objekt komercial 🔥 📍Ndodhet ne prane Sahatit , Shkoder 📐Sip 50m

  Shkodër 24 maj 11:21
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek Truma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Truma

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.

  Shkodër 23 maj 16:15
  110.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektorati

  Shkodër 23 maj 12:50
  420.000 €
 • 7 foto
  Shitet objekt biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet objekt biznesi

  ???Nje investim i zgjuar! ?Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne S

  Shkodër 21 maj 15:35
  119.000 €
 • 10 foto
  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder
  Sherbime

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder. 💡Objekti eshte ne prespektive qe 3 katet siper te k

  Shkodër 21 maj 15:31
  1 €
 • 5 foto
  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sip

  Shkodër 21 maj 15:07
  180.000 €
 • 4 foto
  Hydrographic paisje peër hydrographic
  Makineri dhe inventare

  Hydrographic paisje peër hydrographic

  Shes paisjet per hydrographic te cilat jane te punuara me nje cilesi te larte dhe shum kualitative.

  Shkodër 21 maj 01:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   🏠 Shitet dyqan me sip 22m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

  🆕 Listim i Ri! 🏠 Shitet dyqan me sip 22m2 📍Ndodhet ngjitur me Shkollen'' Marin Barleti'' dhe D

  Shkodër 20 maj 15:54
  23.000 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë

  Shkodër 20 maj 14:36
  45.000 Lek
 • 10 foto
  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro
  Biznes ne shitje / me qera

  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro

  🏢Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder ✅Objekti ka sip 92m

  Shkodër 20 maj 13:27
  99.800 €
 • 7 foto
  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2

  Listim i Ri Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2 ?Ndodhet prane L.Parruce , Shkoder ✅Esh

  Shkodër 20 maj 11:41
  45.000 Lek
 • 6 foto
  Makina Qepëse
  Makineri dhe inventare

  Makina Qepëse

  Shesim makina qepëse të markës JACK Kemi sizator, linear, koloret, hekur, makinë bordoje edhe preres

  Shkodër 19 maj 18:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kosh per pizza
  Makineri dhe inventare

  Kosh per pizza

  Kosh per pizza, shitet per arsye te mbylljes se bisnesit

  Shkodër 19 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shitet furre buke me te gjitha paisjet. Brum gatuese 100 kg, makina e prerjes dhe dy dhoma fermentim

  Shkodër 19 maj 13:35
  Me Marrveshje