Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qen

  Shkodër 18 maj 17:19
  35.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

  Shkodër 18 maj 13:51
  185.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka

  Shkodër 17 maj 17:12
  300.000 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”,

  Shkodër 17 maj 11:11
  17.000 Lek
 • 5 foto
  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2 🎯Ndodhet ne Kosmaç prane Autostrades ,

  Shkodër 16 maj 12:56
  200.000 €
 • 5 foto
  🆕Listim i ri!
  Biznes ne shitje / me qera

  🆕Listim i ri!

  🏠 Jepet me qira dyqan ne qender Siper Bankes Intesa San Paolo Shkoder. 📍Ndodhet ne qender , Shkod

  Shkodër 16 maj 12:06
  49.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dollari
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dollari

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dolla

  Shkodër 15 maj 10:53
  1.200 €
 • 11 foto
  Jepet me Qira Bar i gatshem ne qender Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me Qira Bar i gatshem ne qender Shkoder

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Bar i gatshem per pune ? Ndodhet ne qender te Shkodres ✅?Mobi

  Shkodër 14 maj 10:59
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Inkubator
  Kafshe ferme

  Inkubator

  Shesm ikubator me kapacitet nga 56 deri ne 1056 vezë .Automatik me vetrrotullim vezesh me te gjith

  Shkodër 13 maj 19:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ? Jepet me qera ambient
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Jepet me qera ambient

  ? Jepet me qera ambient i pershtatshem per Lokal 50m2 ?Ndodhet tek Truma e dugajve te Reja , Shko

  Shkodër 13 maj 12:54
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Perash
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Perash

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Pera

  Shkodër 13 maj 11:48
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Shkodër 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Shkodër 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”

  Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m

  Shkodër 11 maj 13:59
  2.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe

  Shkodër 10 maj 17:42
  650 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me ad

  Shkodër 10 maj 15:56
  800 €
 • 12 foto
  Biznes + Shtepi me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes + Shtepi me qera

  Jepet me qira shtepi + biznes Shtepia eshte 2+1 Lokali eshte i gatshem per pune. Cmimi 50.000 l

  Shkodër 10 maj 11:46
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

  Sun Real Estate ofron për qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objekt

  Shkodër 9 maj 18:47
  1.500 €
 • 5 foto
  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfa

  Shkodër 9 maj 14:36
  70.000 €
 • 9 foto
  Kapanon me qira tek ish-Parku
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira tek ish-Parku

  Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe

  Shkodër 9 maj 13:03
  1.500 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 61 m². Dyqani ndodhet

  Shkodër 8 maj 15:39
  1 €
 • 5 foto
  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk,

  Shkodër 7 maj 17:27
  2.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në kati

  Shkodër 6 maj 15:22
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje në Pedonale

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale.

  Shkodër 6 maj 14:10
  153.000 €
 • 3 foto
  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic
  Makineri dhe inventare

  Bobcat Asfalt Freze per fibera optic

  Rock Wheel With RW 24 Me kapacite prerjese 4-5 Meter në minutë! ose per 8 ore 1400-1800 meter gje

  Shkodër 6 maj 13:57
  16.000 €
 • 4 foto
  Dyqan për qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaq

  Shkodër 4 maj 13:45
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Shkodër 4 maj 01:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira tek Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe

  Shkodër 3 maj 13:12
  700 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28 m². Dyqani ndodhet në

  Shkodër 2 maj 15:35
  1 €
 • 9 foto
  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m²

  Shkodër 1 maj 10:14
  1.500 €
 • 1 foto
  Vend pune si punonjëse zyre
  Punesime

  Vend pune si punonjëse zyre

  Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: [email protected]; në numr

  Shkodër 30 prill 17:23
  1 €
 • 4 foto
  Dyqan për shitje në G’juhadol
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në G’juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol. Dyqani ka një sipërfaqe prej 46

  Shkodër 30 prill 14:24
  90.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me

  Shkodër 29 prill 10:37
  225.000 €
 • 0 foto
  Friteze me korent
  Makineri dhe inventare

  Friteze me korent

  Shitet friteze me korrent. E pershtatshme per restorante fast food 350 euro. I diskutushem

  Shkodër 28 prill 12:52
  350 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaq

  Shkodër 27 prill 17:20
  2.000 €
 • 1 foto
  Çadra per lokale
  Makineri dhe inventare

  Çadra per lokale

  Shes 4 çadra per Lokal pothujse te reja te perdorura vetem 1 muaj 100 euro copa

  Shkodër 27 prill 13:08
  100 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka n

  Shkodër 26 prill 17:34
  900 €
 • 0 foto
  Torno + saldatriçe + trapon banko
  Makineri dhe inventare

  Torno + saldatriçe + trapon banko

  Shitet torno,saldatriçe me karbon dhe trapon banko

  Shkodër 26 prill 12:21
  1 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejto

  Shkodër 22 prill 16:26
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për qira tek Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për qira tek Juridiku

  Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m²

  Shkodër 20 prill 13:25
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Makine Akulloret
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulloret

  Makine akulloret carpigiani monofaz (me nje leve ) ne gjendje shume te mire punet. Mund te perdoret

  Shkodër 19 prill 20:13
  2.300 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Shkodër 19 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Shkodër 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet n

  Shkodër 19 prill 17:25
  60.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambi

  Shkodër 18 prill 17:39
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Velipojë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Velipojë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në ka

  Shkodër 18 prill 14:45
  5.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethu

  Shkodër 17 prill 14:42
  13.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti

  Shkodër 16 prill 18:38
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti k

  Shkodër 16 prill 16:43
  110.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje, në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje, në Zdrale

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

  Shkodër 15 prill 15:43
  45.000 €