Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA

  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA CMIMI 500.000 LEK (TE VJETRA)

  Shkodër 18 mars 15:10
  500.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek Katedralja
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Katedralja

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek Katedralja. Dyqani ka një sipërfaqe prej 30

  Shkodër 18 mars 15:00
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten lopate dhe brushe per furre pice
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten lopate dhe brushe per furre pice

  Shiten lopate dhe brushe per furre pice, te perdorura vetem 1 muaj. Gjendja si e re.

  Shkodër 16 mars 21:53
  50 €
 • 8 foto
  Okazion Dyqan Berberit
  Sherbime

  Okazion Dyqan Berberit

  Shiten te gjitha veglat qe i nevojiten nje berberi: Banak me 2 Pasqyra Para edhe Mrapa, Karrige berb

  Shkodër 16 mars 15:53
  1 €
 • 5 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e

  Shkodër 16 mars 15:49
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dollari
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dollari

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dolla

  Shkodër 14 mars 13:45
  1.200 €
 • 4 foto
  Shiten kelysha (F) Mini Spitz
  Kafshe ferme

  Shiten kelysha (F) Mini Spitz

  Kam per te shitur kelysha (femer) te rraces mini spitz 6 muajsh te vaksinuar me te gjitha vaksinat

  Shkodër 13 mars 20:08
  100 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira tek Spitali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Spitali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit

  Shkodër 13 mars 16:23
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Jepet me Qira Dyqan me Qira 25m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me Qira Dyqan me Qira 25m2

  ? Listim i Ri ?Jepet ne qira dyqan 25m2 ?Ndodhet te kryqezimi i Spitaleve, Shkoder ?Cmimi 2

  Shkodër 13 mars 15:30
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Unazë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Unazë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Dasho Shkreli”. Ambienti ka

  Shkodër 13 mars 14:21
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Kondicioner
  Makineri dhe inventare

  Kondicioner

  Shitet kondicioner 64 btu ne gjendje shum te mir pune, kapaciteti per 150 m katror ftofje ngrohje nd

  Shkodër 11 mars 17:08
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Kullat Italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Kullat Italiane

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m

  Shkodër 11 mars 13:37
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në k

  Shkodër 9 mars 14:25
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambjent biznesi me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambjent biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati

  Shkodër 9 mars 08:58
  35.000 Lek
 • 6 foto
  Ambient biznesi në shitje te Dekori
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Dekori

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Ar

  Shkodër 8 mars 15:57
  60.000 €
 • 6 foto
  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 78 m² dhe me adresë: rruga “Palok K

  Shkodër 8 mars 14:26
  62.400 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek shkolla "Jordan Misja".
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek shkolla "Jordan Misja".

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Am

  Shkodër 8 mars 13:12
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet me qira dyqan 81m2 ne Velipoje qender.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan 81m2 ne Velipoje qender.

  ?Listim i ri! ?Jepet me qira dyqan ndodhur buze shetitores te Kompleksi Fishta ne Velipoje. ✅E

  Shkodër 7 mars 09:24
  4.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 81 m² të ndodhur në katin e parë në X

  Shkodër 6 mars 15:18
  30.000 Lek
 • 0 foto
  kafshe ferme
  Kafshe ferme

  kafshe ferme

  Shes 1 qen te rraces molinos belg rrace e paster sapo ban 1 vjeq.

  Shkodër 5 mars 17:08
  150 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira tek Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Dyqani ka si

  Shkodër 5 mars 16:52
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Depozite qumështi WESFALIA
  Makineri dhe inventare

  Depozite qumështi WESFALIA

  Depozite qumështi WESFALIA autolavazh kapaciteti 2400 litra E bler 18000 euro shitet per 8000 euro.

  Shkodër 5 mars 15:55
  8.000 €
 • 2 foto
  gjenerator 16 wat
  Makineri dhe inventare

  gjenerator 16 wat

  gjenerator me motorr zetori 16 wat hargjimi 17 ml/1h cmimi 1 mln lek i diskutueshëm

  Shkodër 5 mars 11:53
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Qender Shkoder.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Qender Shkoder.

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 160m2 ?Ndodhet prane Sahatit , Shkoder ✅Es

  Shkodër 5 mars 10:51
  599 €
 • 3 foto
  Dyqan për qira në Pedonale.
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Pedonale.

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m

  Shkodër 4 mars 15:40
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe prej 50

  Shkodër 2 mars 17:57
  60.000 Lek
 • 1 foto
  FRIGORIFER PER FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER FAST FOOD

  Frigorifer ne gjendje shume t mire, 1 vit i perdorur. 7 vaska, me 2 kapak, komplet inox. Dimensione

  Shkodër 1 mars 14:53
  1.300 €
 • 4 foto
  OKAZION: Parking në shitje
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Parking në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan

  Shkodër 1 mars 13:30
  595.000 €
 • 5 foto
  Dyqan për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe është

  Shkodër 1 mars 11:50
  85.000 €
 • 3 foto
   Çisterne 31 HL ne gjendje shume te mire. INOKS.
  Makineri dhe inventare

  Çisterne 31 HL ne gjendje shume te mire. INOKS.

  Shes Çisterne me kapacitet 31 hektoliter, me diameter 120 cm, lartesi 275 cm, ne gjendje shume te mi

  Shkodër 27 shkurt 18:53
  1.800 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m²

  Shkodër 27 shkurt 15:47
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Magazinë me qira te Policia
  Biznes ne shitje / me qera

  Magazinë me qira te Policia

  Sun Real Estate ofron me qira një magazinë me sipërfaqe 150 m² me vendndodhje te Drejtoria e Policis

  Shkodër 27 shkurt 11:23
  25.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të ndodhur te Casa di Milano, rrug

  Shkodër 27 shkurt 11:08
  800 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira pas Bibliotekës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pas Bibliotekës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 25 m² në katin e parë. Ka një vendndodhje mjaf

  Shkodër 27 shkurt 10:35
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Objekt me qira pas Rektoratit
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt me qira pas Rektoratit

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt të ndodhur në rrugën "Studenti", pas Rektoratit. Ambienti

  Shkodër 26 shkurt 18:19
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha” dhe me

  Shkodër 26 shkurt 17:41
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Dekori
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Dekori

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkit

  Shkodër 26 shkurt 17:14
  160 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema

  Shkodër 26 shkurt 16:31
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Piano bar
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Piano bar

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 63 m² në katin e parë me adresë: rruga “Vaso Ka

  Shkodër 26 shkurt 15:57
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira pranë Kinemasë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë Kinemasë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Shtjefen Gjecovi", pranë Kinema Millen

  Shkodër 26 shkurt 15:37
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "28 Nëntori", Pedonale. Amb

  Shkodër 26 shkurt 15:03
  1.200 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira pranë Bashkisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë Bashkisë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "13 Dhjetori", pranë Bashkisë. Dyqani

  Shkodër 26 shkurt 14:19
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për qira një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani

  Shkodër 26 shkurt 12:35
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Pajisje per internet caffe/call center
  Biznes ne shitje / me qera

  Pajisje per internet caffe/call center

  Kam per te shitur pajisje te pershtatshme per te hapur biznes si:qender interneti apo call center!Di

  Shkodër 26 shkurt 11:33
  1.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek Kolpingu. Ambienti ka sipërfaq

  Shkodër 25 shkurt 17:20
  200.000 €
 • 3 foto
  Dyqan për shitje te Kisha e Madhe
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje te Kisha e Madhe

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në rrugën "Marin Biçikemi". Dyqani ka sipërfaq

  Shkodër 25 shkurt 16:42
  35.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi për shitje në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Pedonale

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rrug

  Shkodër 25 shkurt 15:51
  100.000 €
 • 1 foto
  Furre per pica e byreke+brumatrice
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica e byreke+brumatrice

  Shiten Furre per pica e byreke+brumatrice te blera ne kosove,Cmimi i blerjes 750 euro shiten per 50

  Shkodër 25 shkurt 11:55
  500 €
 • 4 foto
  Ambient bizniesi për shitje tek ish-5 Heronjtë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient bizniesi për shitje tek ish-5 Heronjtë

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Ambienti ka si

  Shkodër 25 shkurt 11:46
  172.000 €
 • 1 foto
  Ambient biznesi për shitje te Rruga e Pazarit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje te Rruga e Pazarit

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhisteni, Rruga e Pazarit. Dyqani ka s

  Shkodër 25 shkurt 11:27
  91.000 €