• ekspres kafeje

  ekspres kafeje

  ekspres kafeje vibiem 2 gr me mulli mono faz f5

  55.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 21:53
 • ekspres kafeje per lokal

  ekspres kafeje per lokal

  eksp 2 gr vibiem mulli mono faz firenzato f5

  55.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 21:53
 • Dyqan ne shitje ne Rus/Shkoder

  Dyqan ne shitje ne Rus/Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e II-te te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me adrese: Rruga Martin Camaj, perballe 8 kateshit ne Rus, dyqani gezon nje siperfaqe prej 32m².

  40.000 €
  Shkodër
  Sot, 18:37
 • Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane

  Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane

  Shitet biznes Call Center ne gjendje pune, me 42 poste operatoresh te ndare ne dy salla, dhe nje salle back office me 6 poste pune. Ambienti ka banjo, depo/magazine, tre kondicionere - nga nje per cdo

  12.000 €
  Tiranë
  Sot, 13:53
 • Karrige zyre 2 cop

  Karrige zyre 2 cop

  Karrige zyre te perdorura gjermane

  4.500 Lek
  Fier
  Sot, 13:53
 • Suzator 2 cop

  Suzator 2 cop

  Suzator 2 cop

  120 €
  Fier
  Sot, 13:53
 • Pajisje-Mobilje Parukerie

  Pajisje-Mobilje Parukerie

  Shiten pajisje-mobilje per parukeri. Cmimi 800 mije leke.

  80.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 12:53
 • Mulli kafe

  Mulli kafe

  Shitet mulli kafe MAZER trefazor 12000. LEK

  12.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 12:08
 • Shes Gjenerator

  Shes Gjenerator

  Shitet gjenerator me fuqi 8 kw me nafte, shume pak i perdorur per arsye mosperdorimi cmimi 50,000 leke .

  50.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 11:54
 • Frigorifer freskues

  Frigorifer freskues

  Shitet per arsye mosperdorimi 20000 leke

  20.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 11:53
 • Set i kompletuar per furre buke,pasticeri

  Set i kompletuar per furre buke,pasticeri

  Seti perfshin furren elektrike me tre kate dhe dhome avulli POLIN+tavat sipas deshires+brumgatuese 200 kg+mikser+tavoline inoksi+sharra per prerjen e bukes+makineria e sfoliatit+friogoriger banak(eks

  13.500 €
  Elbasan
  Dje, 21:53
 • Manuka krem fytyre

  Manuka krem fytyre

  Manuka krem per fytyre ka ne perberjen e vet mjaltin biologjik manuka,ka veprim riperterites duke gjalleruar qelizat e lekures.vepron kunder rudhave dhe shenjave te kohes .

  2.800 Lek
  Tiranë
  Dje, 20:53
 • Krem fytyre manuka

  Krem fytyre manuka

  Krem per fytyren me mjalte biologik manuka,riperterin qelizat e lekures.kundra plakjes,Kundra rrudhave,Nuk lejon infektimin e lekures te fytyres nga qe ka ka perbersin MGO te mjaltit manuka

  2.800 Lek
  Tiranë
  Dje, 20:53
 • Biznes detregjentesh dhe parfumesh me mbushje

  Biznes detregjentesh dhe parfumesh me mbushje

  Shet biznes detergjentesh dhe parfumesh me mbushje pas qendres Kristal, klientel e ngritur. Prespektive zhvillimi se po ndertohen shume komplekse me pallate. Shitet per arsye mungese kohe per tu anga

  350.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 20:08
 • shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI

  shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI

  URGJENT ! Shitet Impjant per perpunimin ose prodhimin e ujit te pijshem dhe dokumentacion per emrin e ujit i cili eshte "Syri i Kalter " . Fabrika eshte ne gjendje pune dhe letrat jane te tera funksi

  Me Marrveshje
  Vlorë
  Dje, 19:09
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet lop rrace e re 1 vicac eshte bars 1 muj....Shitet per arsye emigrimi

  1.800.000 Lek
  Mat
  Dje, 18:53
 • Zgare me gaz (35×50cm)

  Zgare me gaz (35×50cm)

  Zgare me gaz prodhim Serb e thjesht profosionale ska ca ti prishet me pllak hekuri.per lokal per shpi etj 65€

  65 €
  Tiranë
  Dje, 18:08
 • Shitet fura

  Shitet fura

  Fure me dru 180 bukshe e kompletuar me brumatrice shar e prerse paninash rafte.

  6.000 €
  Tiranë
  Dje, 17:53
 • shperndarje interneti

  shperndarje interneti

  Shitet biznesi ne qytetin e Elbasanit shperndarje interneti per familjare.Rrejti ka nje shtrirje te gjere ne te gjithe qytetin dhe pjeserisht ne zonat periferike.Me xhiro te kenaqeshme mujore.Per me s

  Me Marrveshje
  Elbasan
  Dje, 16:53
 • Reklame Per Biznes Celularesh

  Reklame Per Biznes Celularesh

  Reklame per biznes Celularesh.

  20.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 15:53
 • LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  LINJE PRODHIMI PATATE TE NGRIRA {FRENCH FRIES}

  Fuqia prodhuese e linjes eshte 200 kg ne ore dmth brenda dites kapaciteti prodhimit perfundimtar kalon 1 ton.Linja eshte e perbere nga 9 makineri; 1' makineria e larjes dhe qerimit 2' makineria e prer

  29.000 €
  Tiranë
  Dje, 14:53
 • WAHL

  WAHL

  MAKINE QETHJE WAHL 1 MUAJ E PERDORUR bashke me aksesoret perkatese shitet per arsye mos perdorimi

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 13:08
 • Shiten zogj te pulav te racave ,Ne Kosove

  Shiten zogj te pulav te racave ,Ne Kosove

  Shiten zogje te racave te ndryshme Kemi zogj te moshave te ndryshme mbi 100 cop .GJindemi ne Skenderaj te Kosoves Mosha e raca te ndryshem te zogjve per vez e majmeri Prej 2 deri ne 5 muaj mosha

  Me Marrveshje
  Kukës
  16 gusht 22:53
 • Paisje

  Paisje

  Per arsye mbyllje biznesi shes keto paisje si brumatrice monofaz 25 litroshe frigorifer i vogel peshore elektronike dhe nje raft per me shum informacion telefononi .

  Me Marrveshje
  Kavajë
  16 gusht 18:53
 • Mjalte bjeshkesh

  Mjalte bjeshkesh

  Shes mjalte sherbele geshtenje dhe lloje te tjerash Mjalti edhe 100 % bio nga natyra Per te gjithe te interesuarit kemi cdo gje rreth bletarise Koshere me blete, dylle blete , mjalte me hoje dhe shum

  1.200 Lek
  Lezhë
  16 gusht 18:53
 • klaudio

  klaudio

  Shes mjalte koshere me blete dhe cdo gje rreth bletarise

  1.400 Lek
  Lezhë
  16 gusht 15:53
 • Okazion mbyllje biznesi

  Okazion mbyllje biznesi

  Shitet: Frigorifer banak 4 metra i gjate, me ajer, drita neoni, xhama qe hapen nga te dyja anet, gjendja shume e mire. Cmimi i diskutueshem.

  80.000 Lek
  Tiranë
  16 gusht 15:53
 • Okazion

  Okazion

  Shiten 2 frigorifere kollone ne gjendje shume te mire. Secili nga 30000 LEK, cmimi i diskutueshem.

  30.000 Lek
  Tiranë
  16 gusht 15:53
 • Sherbime fotografike Besfort Kryeziu Photography

  Sherbime fotografike Besfort Kryeziu Photography

  STUDIO ROMA mbulon me sherbime fotografike ose video te gjitha aktivitet qe zhvillohen ne Tirane nga ana e organizatave te ndryshme fetare dhe jofetare,shoqatave kombetare dhe nderkombetare,partive po

  Me Marrveshje
  Tiranë
  16 gusht 15:08
 • GJENERATOR 13KVA Silencioz Motorr YANMAR

  GJENERATOR 13KVA Silencioz Motorr YANMAR

  GJENERATOR 13KW me 300 ore pune. Ne gjendje pune, ndizet cakmak si dimer dhe ne vere. Motorr Yanman 3 Pistona.

  3.000 €
  Tiranë
  16 gusht 13:53
 • BANAK per Bar

  BANAK per Bar

  Shes banak i pershtatshem per bar, mjaft i mbajtur ne gjende. i firmes Miele.... I Cmontuar

  45.000 Lek
  Tiranë
  16 gusht 13:53
 • Tregtar me shumice dhe pakice

  Tregtar me shumice dhe pakice

  Shes MISER te verdhe: 0.22 Euro/kg. (Per sasi te medha korigjim çmimi deri 15%) Posedoj sasi te medha. U pergjigjem vetem partnerve/bleresve serioz! Pagesat dhe porosite vetem me LG dhe LC nga secila

  Me Marrveshje
  Kukës
  16 gusht 12:53
 • Shiten 4 komplete tavoluna karrike druri.

  Shiten 4 komplete tavoluna karrike druri.

  Shiten 4 komplete tavolina karrike druri. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 8 000 lek. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fv Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  8.000 Lek
  Durrës
  16 gusht 10:53
 • Shiten 5 komplete tavolina karrike.

  Shiten 5 komplete tavolina karrike.

  Shiten 5 komplete tavolina karrike. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 15 000 lek kompleti. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!

  15.000 Lek
  Durrës
  15 gusht 21:53
 • Ne edhe për kreditë deri në R150 000

  Ne edhe për kreditë deri në R150 000

  A keni nevojë për një kredi Ne jemi legjitim dhe me reputacion huadhënës të holla. Ne jemi një kompani me ndihmën financiare. Ne hua fonde jashtë për individët dhe kompanitë që kanë nevojë për ndihmë

  787 €
  Librazhd
  15 gusht 19:53
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:45
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:44
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:42
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:34
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:27
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:26
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  20.000 €
  Tiranë
  15 gusht 15:22
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:20
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:05
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:04
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:03
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 15:02
 • Inkubator 500

  Inkubator 500

  Shitet Inkubator Qe Mban 500 Veze Eshte Me Levizje Manuale (Me Dore)

  700 Lek
  Fier
  15 gusht 14:53
 • Bisnesi veshjeve .shit dhe vetem malli.ndrrohet

  Bisnesi veshjeve .shit dhe vetem malli.ndrrohet

  Shitet bisnesi veshmbathjeve per femra e meshkuj e femije.fustane klasik e ditote.kostume f.m .bluza.fem.e meshk pantallona klasik e xhinse metrazhe mbi2000m.rroba banjo.canta f.valixhe syze dielli e

  9.000 €
  Tiranë
  15 gusht 14:53
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

  Emri im është KLAUZ Stephane huadhënësit ndërkombëtarë, që ofron kredi të holla për të gjithë në nevojë. Me të kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të personave privatë, me kushte q

  600 €
  Tiranë
  15 gusht 14:51