Shqipëri

Biznes & Punësime në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Shitet biznesi (Salloni Berber Turkish Style)
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi (Salloni Berber Turkish Style)

  Biznesi eshte ne nje gjendje mjaft komode dhe te favorshme si nga ana materiale, ambjenti, pozicioni

  Fier Sot, 15:01
  2.000 €
 • 7 foto
  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION PASTRIM KIMIK I KOMPLETUAR

  *Okazion* Vetem per pak dite. Shitet biznes i ngritur pastrim kimik. Biznesi ka te gjithe makinerit

  Tiranë Sot, 14:33
  16.000 €
 • 4 foto
  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel
  Makineri dhe inventare

  Oferte- Pajisje Miele Professional per Hotel

  PW 6101 Miele Professional 10 Kg PT 7251 Miele Professional 10 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m

  Tiranë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele
  Makineri dhe inventare

  Oferte Speciale-Pajisje Profesionale Miele

  PW6080 Miele Professional 8 Kg PT7186 Miele Professional 8 Kg Hekur Rulo Miele Professional 1m Cmim

  Tiranë Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine dhe suzator profesional amerikan
  Makineri dhe inventare

  Makine dhe suzator profesional amerikan

  Jane ne gjendje shume te mire jan profesionale

  Fier Sot, 14:09
  600 €
 • 5 foto
   PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE E LOKALI, banak ftohes, karrige, minibar

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. Banak ftohes 2.30 m, se bashku me lavapjat inoksi 23000 leke.

  Durrës Sot, 13:58
  110.000 Lek
 • 1 foto
  Furre buke me drru dhe me nafte
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre buke me drru dhe me nafte

  Shitet furre buke me drru dhe me nafte ose gas furra esht shum e mire por mos pershtatjes te ambient

  Pogradec Sot, 13:58
  5.000 €
 • 0 foto
  Shërbime konsulence financiare për biznese
  Sherbime

  Shërbime konsulence financiare për biznese

  Shërbime financiare dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve. -Regjistrim i faturave të blerj

  Tiranë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Celefonimi
  Makineri dhe inventare

  Makine Celefonimi

  Gjysem automatike Madhesia e paketimit 30x18(maksimumi) Pesha 50kg Potencs 2.5kw

  Shkodër Sot, 13:54
  1.000 €
 • 3 foto
  Makine Paketimi Vertikale
  Makineri dhe inventare

  Makine Paketimi Vertikale

  Makine paketimi vertikale, Ideale per paketime granulate dhe pluhura(sheqer,oriz,fasule,fruta te tha

  Shkodër Sot, 13:54
  3.300 €
 • 0 foto
  Makine Etiketash
  Makineri dhe inventare

  Makine Etiketash

  Makine per ndarjen e etiketave shpejtesia 50-60cope/min Pesha-3kg Gjatesia e etiketes 15-150mm Gjer

  Shkodër Sot, 13:54
  200 €
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,
  Makineri dhe inventare

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

  SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .

  Tiranë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dhi alpine
  Kafshe ferme

  Dhi alpine

  Shiten 250 koke dhi alpine 200 pula 50 rosa 20 pata 100 pulinse 15 ciep 15 dele. 100 zogj. Mulli blu

  Durrës Sot, 13:50
  45.000 Lek
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Sot, 13:42
  115.000 Lek
 • 4 foto
  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale bashke me sirtarin e lekeve.

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Sot, 13:40
  160 €
 • 4 foto
  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale dhe sirtar per mbajtjen e lekeve

  Kase fiskale e pak e perdorur shitet se bashku me sirtarin e lekeve. Kasa eshte e cfiskalizuar, gati

  Tiranë Sot, 13:40
  160 €
 • 6 foto
  Shiten pajisjet e lokalit,banak,ekspres,karrige
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisjet e lokalit,banak,ekspres,karrige

  SHITEN PAJISJET E LOKALIT. 1. Ekspres kafe dy grupe + mulli kafe 2. Banak ftohes 3. Minibari mbrapa

  Durrës Sot, 13:37
  210.000 €
 • 4 foto
  SHITET BANAK FTOHES
  Makineri dhe inventare

  SHITET BANAK FTOHES

  Shitet Banak ftohes 2.30 m i gjatë se bashku me lavapjatin e inoksit. Materiali inoks dhe dru shih f

  Durrës Sot, 13:36
  24.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON
  Makineri dhe inventare

  SHITET TRANSPALETE 2.5 TON

  shiten transpaleta 2.5 ton tr ardhura nga italia te reja.me fature tatimore 320 mij leke cel 0682022

  Tiranë Sot, 13:08
  32.000 Lek
 • 3 foto
  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHME OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITEN RAFTE TE NDRRYSHME OKAZION

  shiten rafte te madhesive te ndrryshme thuajse te paperdorur fare ne gjendje perfekte me peshembajte

  Tiranë Sot, 13:08
  1 €
 • 2 foto
  shiten zgjatues per pirun ngrites 2 meter profesio
  Makineri dhe inventare

  shiten zgjatues per pirun ngrites 2 meter profesio

  shiten zgjatues per pirun ngrites profesional 2 meter te gjate cmimi 100 euro

  Tiranë Sot, 13:08
  100 €
 • 1 foto
  Vidator dexter origjinal
  Makineri dhe inventare

  Vidator dexter origjinal

  shitet vidator dexter origjinal i ardhur nga italia me 2 baterite dhe karikuesin e vet shum pak i pe

  Tiranë Sot, 13:08
  60 €
 • 7 foto
  Pela
  Kafshe ferme

  Pela

  Pela 2 vjece e gjysem esh shum e mir dhe e urt e paperdorur ne pun shitet per arsye se skam mundesi

  Vlorë Sot, 12:52
  700 Lek
 • 6 foto
  Gjenerator KIPOR Okazion
  Sherbime

  Gjenerator KIPOR Okazion

  Shitet gjenerator 3 fazorsh Nafte me shume pak ore pune i perdorur 1 muaj Modeli: KDE6700TA3 Fuqia

  Tiranë Sot, 12:46
  900 €
 • 2 foto
  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!
  Makineri dhe inventare

  ?REKLAM PËR PIZZA ME NDRIÇIM NGA DY KRAHËR!!!

  Një rekalam pizza që vendoset në murë nga dy krahët Me shkronja dhe ndriçim, afërsisht 3meter Okaz

  Durrës Sot, 12:45
  250 Lek
 • 3 foto
  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...
  Makineri dhe inventare

  ?SHTRYDHËSE AGRUMESH \"CEADO\" PROFESIONALE...

  SHTRYDHËSE AGRUMESH CEADO PROFESIONALE.. SHUME PAK E PERDORUR.. TEL 069 87 93 743 DURRES.

  Durrës Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....
  Makineri dhe inventare

  ?SHITEN DY TENDA DIELLI HAPEN 3×50 ME ×4 M.....

  DY TENDA DIELLI 3×50 ME 3×90 METER GJERËSIA DHE 360×346 AFËRSISHT NË GJËNDJE SHUMË TË MIRË...

  Durrës Sot, 12:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

  Shiten Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Picer

  Durrës Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Pajsje Punime Inoxi per Bar Restorante si Banaqe, Soba Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza,

  Durrës Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et
  Makineri dhe inventare

  Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

  Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Piz

  Durrës Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Transport Makinash
  Sherbime

  Transport Makinash

  TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm d

  Durrës Sot, 12:33
  1 €
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali gjerma Shiperi 0695555270
  Sherbime

  Transport Makinash Itali gjerma Shiperi 0695555270

  Transport Makinash Gjermani Itali Shqiperi ne qdo vend te italise duke filluar nga puglia marche em

  Tiranë Sot, 12:33
  1 €
 • 5 foto
  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270
  Sherbime

  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

  Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktu

  Durrës Sot, 12:32
  1 €
 • 3 foto
  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Makineri dhe inventare

  POMPE LAVAZHI BEKER ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  SHES POMPA LAVAZHI ME PRESION TE LARTE.SASI E LIMITUAR

  Tiranë Sot, 12:11
  240 €
 • 1 foto
  Zogj fshati
  Kafshe ferme

  Zogj fshati

  Shesim zogj fshati me shumicë.pesha 1,5kg.çmimi 500 lek.tel 0672080770.

  Tiranë Sot, 12:06
  500 Lek
 • 3 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati për restorante.çmimi 8mij lek të vjetra copa.pesha 1,2 deri në 1,6 kg.të therura dh

  Tiranë Sot, 12:06
  8 Lek
 • 1 foto
  #OKAZION; SHITET DYQAN PRANE SHESHIT WILSON
  Biznes ne shitje / me qera

  #OKAZION; SHITET DYQAN PRANE SHESHIT WILSON

  #OKAZION; Shitet dyqan/ zona: pranë Sheshit Wilson ▪︎ Ambjenti ka një sipërfaqe prej 155m², kat pë

  Tiranë Sot, 11:59
  290.000 €
 • 1 foto
  Ofroj \"LICENSE PROFESIONALE ELEKTRIKE\" Projektim
  Sherbime

  Ofroj \"LICENSE PROFESIONALE ELEKTRIKE\" Projektim

  Ofroj LICENSE PROFESIONALE ELEKTRIKE per Projektim : 1.Projektim i linjave dhe rrjeteve elektrike,p

  Tiranë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  OKAZION; Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION; Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”

  #OKAZIONI VITIT ‼: Shitet godinë biznesi 3KT “DURRES”📍#PRONEEKSLUZIVE E PRIME AGENCY ▪︎Godina ndodh

  Durrës Sot, 11:49
  700.000 €
 • 3 foto
  Furre picash kapaciteti 9 pica
  Makineri dhe inventare

  Furre picash kapaciteti 9 pica

  Furre picash kapaciteti 9 pica marka pizza group italiane e perdorur

  Durrës Sot, 11:42
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion Shitet Biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion Shitet Biznesi

  Super Okazion, Shitet Biznesi

  Tiranë Sot, 11:41
  1.450 €
 • 0 foto
  Shitet instagrami 6k
  Sherbime

  Shitet instagrami 6k

  Gama.al

  Tiranë Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Estetike
  Makineri dhe inventare

  Estetike

  Shiten paisje për estetiken e thonjve... Janë të gjitha ne gjëndje pune... Çmimi esht i diskutueshem

  Tiranë Sot, 11:39
  80.000 Lek
 • 4 foto
  Piza
  Biznes ne shitje / me qera

  Piza

  Shiten paisje picerie furra pice me korend viti 2012 per 6 pica ..700euro frigorifer 60 cm i gjer 30

  Tiranë Sot, 11:38
  1.500 €
 • 1 foto
  Brumatriçe
  Makineri dhe inventare

  Brumatriçe

  Shes brumatriçe me kapacitete te ndryshme. Te pershtatshme per furra buke, piceri etj. Per cmime kon

  Tiranë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer kollone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollone

  Shitet frigorifer kollone ne gjendje shume te mire cmimi 25000 leke te reja

  Tiranë Sot, 11:35
  25.000 Lek
 • 11 foto
  Carpigiani taylor
  Makineri dhe inventare

  Carpigiani taylor

  Shiten maqinat për soft akullore Carpigiani rainbow 3 Carpigiani rainbow 1 Carpigiani k3 soft&am

  Durrës Sot, 11:35
  1 €