Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 10 foto
  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike
  Sherbime

  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike

  Bëjm projektimin , ndërtimin , instalimin e pishinave private dhe publike sipas formës që ju dëshiro

  Shtime Sot, 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET DELMJA PER ME PRE
  Kafshe ferme

  SHITET DELMJA PER ME PRE

  Delmja asht shum e mir e re

  Shtime Dje, 14:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN 6 LOP ME 6 VIQA 4 VIQA JAN MASHQI 2 FEMRA
  Kafshe ferme

  SHITEN 6 LOP ME 6 VIQA 4 VIQA JAN MASHQI 2 FEMRA

  Lopt jan me viqa viber

  Shtime Dje, 14:17
  650 €
 • 4 foto
  tenda .shatora dhe karrika.SHTIME.044 904 994
  Sherbime

  tenda .shatora dhe karrika.SHTIME.044 904 994

  ofrojm tenda ne sherbim karrika dhe tavolina. me nxemje shum modern per sezon dimror. tel in

  Shtime Dje, 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Shtime 17 nëntor 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN DHIT E KUQE ME EDHA SHITEN EDHE ME COP
  Kafshe ferme

  SHITEN DHIT E KUQE ME EDHA SHITEN EDHE ME COP

  Dhit jan fort te mira te kuqe viber +38349649868 045525257

  Shtime 17 nëntor 01:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   DESHT EDHE EDHAT BEJM PREMJEN GRATIS
  Kafshe ferme

  DESHT EDHE EDHAT BEJM PREMJEN GRATIS

  Desht jan fort te mir kam edhe edha per kush i ka mi pre premja gratis viber +38649649868

  Shtime 16 nëntor 22:43
  80 €
 • 3 foto
  SHITET MSHTJERRA MISH BIO VEQ NE KULLOS Viber
  Kafshe ferme

  SHITET MSHTJERRA MISH BIO VEQ NE KULLOS Viber

  Per kushe e ka me pre mishi kfalitet e lshune ne mal online+VIBER

  Shtime 16 nëntor 22:42
  680 €
 • 6 foto
  Shiten Lopt shterrpa edhe Mshtjerrat
  Kafshe ferme

  Shiten Lopt shterrpa edhe Mshtjerrat

  Lopt jan fort te mira per.mi pre edhe mshtjerrat midh i fresket i fushes kryp ju qes gjith viber +3

  Shtime 16 nëntor 22:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne me spirale dhe me shtypje t

  Shtime 15 nëntor 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kallamoq i shkokluar
  Sherbime

  Kallamoq i shkokluar

  Shes 100 thas Kallamoq te shkokluar, bej dhe ndrrime.

  Shtime 5 nëntor 22:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  N.T.N KOPSHTI-BA & EURO BETON shpk Shtime
  Sherbime

  N.T.N KOPSHTI-BA & EURO BETON shpk Shtime

  Ndërmarrja \"KOPSHTI-BA\" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopsht

  Shtime 21 tetor 21:58
  5 €
 • 3 foto
  Shitet mushtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mushtjerra

  Shitet mushtjerra. Mushtjerra esht e mir. Mushtjerra ban me majt per mish edhe per me ba lof esht fa

  Shtime 18 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet mahtjerra. Mshtjerra esht e mir. Numri kontaktues 044630743 ose viber+38344630743

  Shtime 18 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  INVENTAR PER BUTIK
  Makineri dhe inventare

  INVENTAR PER BUTIK

  Shitet inventari per butik ne gjendje perfekte, per hapesire deri ne 150m2

  Shtime 17 tetor 22:28
  2.048 €
 • 2 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa,ka 15-20 litra qumesht,eshte e mire si per me majt si per me pre. Pres blers serioz Te

  Shtime 17 tetor 14:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lopa
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa

  Shitet Lopa, ka 15-20 litra qumesht, e mire si per me majt ashtu edhe per me pre. Press blers serioz

  Shtime 17 tetor 14:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mzati
  Kafshe ferme

  Mzati

  Shes mzatin i leshun ne fush sillet rreth 300 killav me kill2.50

  Shtime 15 tetor 08:29
  2 €
 • 1 foto
  SHITET MSHTJERRA E FUSHES VEQ NE MAL KA KULLOT
  Kafshe ferme

  SHITET MSHTJERRA E FUSHES VEQ NE MAL KA KULLOT

  Mshtjerrat jan te kullosesviber kam edhe tjera 045525257 viber +38349649868

  Shtime 14 tetor 06:35
  450 €
 • 2 foto
  SHITET MZATI I KULLOSES VIBER
  Kafshe ferme

  SHITET MZATI I KULLOSES VIBER

  Mzati asht i lshun ne kullos per mish grantoj kfalitet viber

  Shtime 2 tetor 13:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET LOPA ME VIQ MASHKELL
  Kafshe ferme

  SHITET LOPA ME VIQ MASHKELL

  Lopa asht shum e mir e urt pa as ni behane 10 litra me garancion viber +38345 52 52 57

  Shtime 29 shtator 10:34
  1.000 €
 • 3 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shes 2 viqa mashkuj kuq e bardh dhe motofank

  Shtime 28 shtator 14:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Duplikatore per pergaditjen e invertit
  Makineri dhe inventare

  Duplikatore per pergaditjen e invertit

  Duplikatore per pergaditjen e invertit (sherbetit,surupit) per blete . Duplikatore 220L ,6kw , i mbu

  Shtime 26 shtator 10:25
  1.100 €
 • 0 foto
  Radio pionner
  Makineri dhe inventare

  Radio pionner

  Shitet Radio ne gjendje te rregullt

  Shtime 25 shtator 19:54
  45 €
 • 7 foto
  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT
  Makineri dhe inventare

  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT

  SHITET DUPLIKATORI PER PERGADITJEN E SHERBETIT (INVERTIT DHE SHURUPIT) PER BLETE, SHERBETIT PER BAKL

  Shtime 24 shtator 16:13
  1.700 €
 • 3 foto
  SHITET KAZANI PER ZIERJEN
  Makineri dhe inventare

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN SHERBETIT,GJELLRAVE DHE MISHRAVE,KAZANI ESHTE 60l PRODHIM FINLANDEZ I TEST

  Shtime 24 shtator 16:09
  650 €
 • 3 foto
  SHITET KAZANI PER ZIERJEN
  Makineri dhe inventare

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN

  SHITET KAZANI PER ZIERJEN SHERBETIT,GJELLRAVE DHE MISHRAVE,KAZANI ESHTE 80l PRODHIM FINLANDEZ I TEST

  Shtime 24 shtator 15:49
  850 €
 • 0 foto
  Qenali Haval King Charles Puppies në Shitje
  Kafshe ferme

  Qenali Haval King Charles Puppies në Shitje

  Një pjellë e bukur e këlyshave spaniel të mbretit Charles, spanjoll. Këlyshët do të jenë ... worm

  Shtime 23 shtator 16:29
  450 €
 • 0 foto
  Puppies adorable Akita gati
  Kafshe ferme

  Puppies adorable Akita gati

  Këlyshë të bukur të socializuar mirë për shitje. Aktualisht 12 javë të vjetra do të jenë gati për tâ

  Shtime 23 shtator 16:17
  350 €
 • 1 foto
  Amat 2019 Shiten 15 cop 10euro
  Kafshe ferme

  Amat 2019 Shiten 15 cop 10euro

  Amat 2019 Shiten 15 cop 10euro te trajtuara nga rriçnat si dhe semundje te tjera per me shum na kont

  Shtime 21 shtator 12:27
  10 €
 • 1 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen

  Shes viqin femen i sapo lindur

  Shtime 18 shtator 17:51
  210 €
 • 0 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Shitet lopa shum e mir 10 litra qumsht e urt u shtu qe 1 jav

  Shtime 17 shtator 13:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali 74 metra katrorë në rrugën \'\'Vllazerit Gervalla e ngjitur me Teb Banken

  Shtime 17 shtator 11:38
  2.750 €
 • 1 foto
  Mjalt - Blete
  Kafshe ferme

  Mjalt - Blete

  Shitet mjalta origjinal me garancion (garantoj qe ska as sheqer as ilaqe qe perdoren per kurimin e b

  Shtime 15 shtator 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq femer 380
  Kafshe ferme

  Viq femer 380

  Shes viqin femer imir per me majt indan pej lopes qe tri jav viqi ishnosh menanger han qa tiqitsh

  Shtime 7 shtator 19:07
  380 €
 • 7 foto
  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori
  Makineri dhe inventare

  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori

  Shiten kamerat e sigurise per lokale + televizori , kamerat vin se bashku me televizorin dhe te gjit

  Shtime 6 shtator 10:54
  200 €
 • 1 foto
  Kafaz i hekurit
  Kafshe ferme

  Kafaz i hekurit

  57 cm gjeresi 50 cm lartesi 90 cm gjatesi viber: 044835561

  Shtime 5 shtator 12:54
  40 €
 • 5 foto
  Separe dhe Tavolina nga druri 045327459
  Makineri dhe inventare

  Separe dhe Tavolina nga druri 045327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Shtime 5 shtator 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Shtime 3 shtator 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Shes lopen qumshtore bardh e kuq me te gjitha garancionet

  Shtime 2 shtator 11:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mshtjerr
  Kafshe ferme

  Mshtjerr

  Shes mshtjerren bardh e kuq

  Shtime 1 shtator 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Shtime 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Viqat
  Kafshe ferme

  Shiten Viqat

  Shiten viqat

  Shtime 28 gusht 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qmimi sipas Marrveshjes
  Kafshe ferme

  Qmimi sipas Marrveshjes

  Shiten keta 5 viqa 3 viqa jan femra dhe 2 meshkuj.

  Shtime 27 gusht 19:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqa mashkull
  Kafshe ferme

  Viqa mashkull

  Shes dy viqa mashqi bardh e kuq

  Shtime 26 gusht 12:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Shtime 26 gusht 08:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kazana per zierje e gjellrave me avull
  Makineri dhe inventare

  Kazana per zierje e gjellrave me avull

  Kazana per zierjen e gjellrave dhe mishrave me avull, kazanat jane prodhim finlandez dhe jane ne gje

  Shtime 25 gusht 23:03
  1.700 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Shtime 24 gusht 03:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Shtime 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mshtjerren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren. Mshtjerra esht shum e mir. Numri kontaktus esht 044 630 743 ose vober +383 4463074

  Shtime 21 gusht 18:20
  Me Marrveshje