Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Shtime 24 gusht 03:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Shtime 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mshtjerren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren. Mshtjerra esht shum e mir. Numri kontaktus esht 044 630 743 ose vober +383 4463074

  Shtime 21 gusht 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Shtime 21 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN VIQAT MASHQI VIBER ONLINE
  Kafshe ferme

  SHITEN VIQAT MASHQI VIBER ONLINE

  Viqat.jan mashqi viber +38649649868

  Shtime 21 gusht 10:17
  550 €
 • 9 foto
  ZBRITJE E MADHE DYER TE DHOMAVE DYER ME XHOM EXTRA
  Sherbime

  ZBRITJE E MADHE DYER TE DHOMAVE DYER ME XHOM EXTRA

  PRODHOJM DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME NGA 60EURO DERI 100EURO KONTAKTO 044330954

  Shtime 20 gusht 21:39
  60 €
 • 0 foto
  Pleh 10ero ni prokolic
  Kafshe ferme

  Pleh 10ero ni prokolic

  Pleh

  Shtime 19 gusht 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Shtime 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lopa me Viq
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me Viq

  Qmimi sipas marrveshjes

  Shtime 18 gusht 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull bardh kuq

  Shtime 16 gusht 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda- karrika- tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda- karrika- tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenzione 4x8m 5x10m 6x12m

  Shtime 16 gusht 12:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Mzatin
  Kafshe ferme

  Shes Mzatin

  Shes mzati 2 mujsh. Mzati esht i mir. Numri kontaktues: 044630743 ose viber +383 44630743

  Shtime 13 gusht 18:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes mzatin
  Kafshe ferme

  Shes mzatin

  Shes Mzatin shum te mir. Mzati i ka 2muj. Numri kontaktus 044 630743 ose viber +383 44630743

  Shtime 13 gusht 17:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Mzatin
  Kafshe ferme

  Shes Mzatin

  Shes Mzatin 2 mujsh. Mzati esht shum i mir. Numri kontaktues 044 630 743 ose viber +383 44 630 743

  Shtime 13 gusht 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Shtime 11 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lop per kurban
  Kafshe ferme

  Lop per kurban

  Shes lopen per kurban e re 10 litra tamel

  Shtime 11 gusht 08:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shitet lopa shterrp per kurban qmimi me marrveshje mund te telefononi edhe ne viber :+377 45 924 783

  Shtime 10 gusht 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  viqi
  Kafshe ferme

  viqi

  shes viqin mashkell osht shum i mir me majt

  Shtime 9 gusht 21:18
  630 €
 • 3 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shes viqin mashkell osht i gjall njo 150 apo 160 killa 3.30me kill kotrum 500 osht shum i hes

  Shtime 9 gusht 19:18
  500 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Shtime 9 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera  049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Shtime 9 gusht 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Shtime 8 gusht 07:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mshtjerr per marakli
  Kafshe ferme

  Mshtjerr per marakli

  Shes mshtjerren per marakili viqin femen ipet me te gjitha garancione

  Shtime 7 gusht 17:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN KURBANAT TRANSPORTI GRATIS
  Kafshe ferme

  SHITEN KURBANAT TRANSPORTI GRATIS

  Desht rrumsat jan fort te mira transporti gratis +38349649868 viber

  Shtime 7 gusht 16:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Shtime 7 gusht 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GATI P ALLR T GJITHA
  Sherbime

  GATI P ALLR T GJITHA

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër.Ai u siguron klientë

  Shtime 7 gusht 07:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiret Lopa shterrp per Brisk
  Kafshe ferme

  Shiret Lopa shterrp per Brisk

  Lopa asht shum e mir per me pre e kullosesviber +38349649868

  Shtime 6 gusht 15:50
  750 €
 • 1 foto
  Dele , Kurbana , Desh , Kingja
  Kafshe ferme

  Dele , Kurbana , Desh , Kingja

  Shes Delet Te interesuarit mund te kontaktojn ne ket numer 044-235-012 (po ne ket numer mund te kont

  Shtime 6 gusht 09:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta falas Whatsapp: + 22-991-391-741;
  Punesime

  Oferta falas Whatsapp: + 22-991-391-741;

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Shtime 5 gusht 18:40
  30.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Shtime 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  shitet lopa shterp per kurban

  Shtime 3 gusht 17:06
  600 €
 • 1 foto
  Kallamoq
  Kafshe ferme

  Kallamoq

  Shtitet kallamoq i kuq 50kg 13€

  Shtime 2 gusht 20:13
  13 €
 • 1 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen

  Shes viqin femen

  Shtime 2 gusht 14:28
  220 €
 • 1 foto
  Lope per kurban
  Kafshe ferme

  Lope per kurban

  Shitet lopa shterrpe per mish

  Shtime 2 gusht 12:43
  930 €
 • 1 foto
  Shes mshtjerren spari her
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren spari her

  Shes mshtjerren spari her per kurbana per ma shum kontaktoni 044708445 viber

  Shtime 2 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop per kurban
  Kafshe ferme

  Lop per kurban

  Shes lopen bardh e kuq per kurban ndash edhe me majt 13 litra tamel i ka ipet me garancion

  Shtime 2 gusht 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit
  Kafshe ferme

  Kredit

  Ne jemi të gatshëm të vendosim para në projektet ose familjet tuaja. Fetë në dispozicion. 2000 € der

  Shtime 31 korrik 15:32
  1.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individë të rëndë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individë të rëndë

  Zyra më e mirë e financave me interes shumë më të madh është këtu për t\'ju ndihmuar. Nga tani e tut

  Shtime 29 korrik 19:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She\'s lopen bars 4 muj 1o killa tamel milet dej shtohet del tretin viq qita baj nderrime me shterrp

  Shtime 28 korrik 09:41
  759 €
 • 3 foto
  Shitet lopa 750€
  Kafshe ferme

  Shitet lopa 750€

  Shitet lopa per kurban bajramit Qmimi me marrveshje

  Shtime 27 korrik 20:15
  750 €
 • 0 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull bardh e kuq viber +38345471478

  Shtime 27 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera viber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera viber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Shtime 22 korrik 21:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes terrierken
  Kafshe ferme

  Shes terrierken

  Shes terrierken femen 9 muj i ka e shtir per aborre ne maca mij lepra dhelpna etjer e jap me garanci

  Shtime 22 korrik 21:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Shtime 22 korrik 18:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa per kurban.Lopa i ka 5 vjet per me shume kontaktoni ne nr.telefonit 044 733 729 ose vibe

  Shtime 22 korrik 12:49
  1 €
 • 1 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She\'s viqin mashkell tre mujshosht shum I hes

  Shtime 21 korrik 11:04
  599 €
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull bardh e kuq

  Shtime 20 korrik 20:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes dhi dhe edha
  Kafshe ferme

  shes dhi dhe edha

  shes dhi dhe edha qmimi sipasmarrveshjes

  Shtime 20 korrik 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi mashkull

  Shtime 19 korrik 09:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Shtime 19 korrik 04:30
  Me Marrveshje