Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Shtime 13 korrik 20:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dy viqa
  Kafshe ferme

  Shes dy viqa

  Shes dy viqa te rujtun ne shpi me ushqim bio, mish shume kualitativ. Te intersuarit te lajmerohen ne

  Shtime 13 korrik 12:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes viqat
  Kafshe ferme

  Shes viqat

  Te ushqyem bio

  Shtime 12 korrik 13:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes viqat
  Kafshe ferme

  Shes viqat

  Jane te ushqyer bio

  Shtime 12 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aplikoni tani A keni nevojë për Kredi për Biznes?
  Lokale / Punetori / Magazina

  Aplikoni tani A keni nevojë për Kredi për Biznes?

  Ne japim kredi individëve të interesuar të cilët kërkojnë kredi me mirëbesim. A jeni seriozisht në n

  Shtime 12 korrik 13:00
  1.777 €
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin bardh e kuq mashkull

  Shtime 12 korrik 12:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy viqa mashkull
  Kafshe ferme

  Dy viqa mashkull

  Shes viqiat mashkull bardh e kuq e bardh e zi

  Shtime 12 korrik 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kuder sharri
  Kafshe ferme

  kuder sharri

  shitet kudra mosha 3 vjet e garantune per bagti dhe per uk e ka edhe kohen e mbarsimit per ma shum i

  Shtime 11 korrik 21:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Shtime 10 korrik 23:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA. ARDI. Tenda korrika tavolina 049;306;493
  Sherbime

  TENDA. ARDI. Tenda korrika tavolina 049;306;493

  Tenda me qera me dimenzione te ndryshme Tenda korrika tavolina me mbulesa transporti dhe montimi gra

  Shtime 10 korrik 18:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Shtime 10 korrik 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Shtime 9 korrik 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  karrika

  Shtime 9 korrik 01:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kasht rufuz
  Kafshe ferme

  Shitet kasht rufuz

  Shitet kashta rufuz Per me shum info 044218401

  Shtime 8 korrik 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ
  Sherbime

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJ

  Shtime 8 korrik 23:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Shtime 8 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes lopen me gjithe viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen me gjithe viq

  Shes lopen me gjithe viq, sapo ka pjell para tri dite. Mund te shkruani ose thirrni edhe ne viber +3

  Shtime 7 korrik 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 viqa mashkull
  Kafshe ferme

  3 viqa mashkull

  Shes 3 viqa mashkull

  Shtime 3 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa shterrp
  Kafshe ferme

  Lopa shterrp

  Shes lopen shterrp milet 8 litra tamel e urt e mjaum osht Mir

  Shtime 1 korrik 20:10
  700 €
 • 1 foto
  3 Mshtjrra
  Kafshe ferme

  3 Mshtjrra

  Shes 3 mshtjerra tmira tnshune nkullos jon tmira ndesh mimajt ndesh mipre nuk ndahen veq komplet

  Shtime 1 korrik 11:40
  1.800 €
 • 2 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull I klasit par

  Shtime 1 korrik 11:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  Shes lopen me viq osht e re new dytin viq qita vin mashkell e ka baj dhe nderrime me naj shterrp

  Shtime 1 korrik 11:02
  799 €
 • 0 foto
  Lëshohet lokali me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet lokali me qira

  Lëshohet lokali me qira Sipërfaqja 45 m2 Rruga Henrye C-15-lll1, Ulpianë, Prishtinë Nr.kontaktues: 0

  Shtime 1 korrik 10:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Lopa shtohet edhe 1 jav per me shum kontakto ne nr tel .044271436

  Shtime 29 qershor 18:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Lopa shtohet edhe 1 jav per me shum kontakto ne nr tel .044271436

  Shtime 28 qershor 22:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Shtohet edhe 1jav per me shum kontakto ne nr tel.044271436

  Shtime 28 qershor 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qurat
  Kafshe ferme

  Qurat

  Shitet qura klluq pae voe 25 euro

  Shtime 28 qershor 18:40
  25 €
 • 4 foto
  Shitet komplet bisnesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet komplet bisnesi

  Shitet komplet bisnesi rafta frigoriferat me kret qka shihet ne foto me qmimi sipas marrveshjes nr 0

  Shtime 25 qershor 21:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pulat brahama
  Kafshe ferme

  Pulat brahama

  Pulatne shitje 2me1

  Shtime 25 qershor 10:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She\'s tri mshtjerra Jon leshune kollos baj dhe ndrrim me lop me bik etj

  Shtime 25 qershor 08:35
  1.000 €
 • 2 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She\'s viqin mashkell 3 mujsh

  Shtime 24 qershor 16:13
  459 €
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Shtime 24 qershor 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull bardh e kuq

  Shtime 23 qershor 12:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi ndërmjet individëve privatë
  Sherbime

  Financimi ndërmjet individëve privatë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Shtime 22 qershor 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sana 1E
  Kafshe ferme

  sana 1E

  shitet sana e sivjetshmit 300 duj jan

  Shtime 22 qershor 08:55
  1 €
 • 5 foto
  Makinë qepje për rrobaqepës
  Makineri dhe inventare

  Makinë qepje për rrobaqepës

  Shitet makina industriale per rrobaqepes,ne gjendje te mire teknike,punon shume mire. Per info edhe

  Shtime 21 qershor 14:23
  300 €
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Shtime 21 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Shtime 18 qershor 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA
  Sherbime

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  Shtime 18 qershor 10:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She\'s viqin mashekell afer tre muj

  Shtime 18 qershor 08:43
  450 €
 • 0 foto
  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë
  Sherbime

  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë

  Përshëndetje, Ju kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por fatkeqësisht banka po kërkon k

  Shtime 18 qershor 05:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull bardh e kuq 5 mujsh

  Shtime 17 qershor 15:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Lop me viq mashkell

  Shes mshtjerr spari usht shum emir per tamel ushtu qe ni jav

  Shtime 16 qershor 22:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi 3 mujsh

  Shtime 16 qershor 09:00
  3 €
 • 2 foto
  shiten vjetat 3mujsh
  Kafshe ferme

  shiten vjetat 3mujsh

  jan metafanka ngjyr te bojlaft shum tmir per mi mbajt kan fullu me hanger krune qmimi sipas marrve

  Shtime 15 qershor 17:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten vjetat 3mujsh
  Kafshe ferme

  Shiten vjetat 3mujsh

  jon mentafon qmimi sipas marveshjes jan te mir edhe per far dhe per mi majt kan fillu me hangerkrune

  Shtime 15 qershor 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull moterrfan I nickis

  Shtime 15 qershor 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten pulat zojt brahama
  Kafshe ferme

  Shiten pulat zojt brahama

  Shiten brahamat

  Shtime 15 qershor 06:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten viqat
  Kafshe ferme

  Shiten viqat

  Shiten viqat 3 muj dhe 1 jav

  Shtime 13 qershor 22:43
  800 €
 • 0 foto
  Terrjerk Femen Urgjent
  Kafshe ferme

  Terrjerk Femen Urgjent

  Shitet Kudra Terrjerk 1 Vjeqare Vendi Shtime Ndrrim Bojm Me qka tem konvenon Qmimi 30e

  Shtime 12 qershor 22:32
  30 €