Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 3 foto
  SHITET BIKI VIBER 2.40 ME KG VAGEN E KEM
  Kafshe ferme

  SHITET BIKI VIBER 2.40 ME KG VAGEN E KEM

  Biku asht shum i mir mish kfalitet per mish garantoj viber+37744316570 me kg 2.40

  Shtime 5 prill 15:09
  1.350 €
 • 9 foto
  shes 8 vjeta 4 mashqi 4 femra
  Kafshe ferme

  shes 8 vjeta 4 mashqi 4 femra

  shiten vjetat shum te mir per majmeri jan gjithsej 8 4 femra 4 meshkuj prej 3 muje deri 5 muj hajn q

  Shtime 5 prill 12:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes klyshin
  Kafshe ferme

  Shes klyshin

  Shes klyshin e e sharrit i perzin me rud klyshi i ka 2 jav eshte shum i mir

  Shtime 5 prill 01:24
  100 €
 • 0 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Shitet lopa per me pre

  Shtime 5 prill 00:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Vez Brahama Buf
  Kafshe ferme

  Shes Vez Brahama Buf

  Shes 70 copa vez te ketyre pulave 50cent Copa jan te freskta 4 dit 5 jan mat moqme per inkubim juv g

  Shtime 4 prill 17:40
  50 €
 • 0 foto
   Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nevoj

  Shtime 4 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lopa shterrp
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shterrp

  Lopa esht emir me pre veq kryp ikom qit afer 500 kg

  Shtime 4 prill 11:56
  900 €
 • 3 foto
  she\'s 3/ vjeta femna
  Kafshe ferme

  she\'s 3/ vjeta femna

  She\'s vjetat femna ka 2 muj egjys ikan hajn tagji edhe pin tamel hala ka 450 ncop vjetat Jan shtall

  Shtime 4 prill 11:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi shume i mire, raca simental, cmimi 650 euro

  Shtime 4 prill 11:44
  650 €
 • 0 foto
  Shitet Kashta 600 duj
  Kafshe ferme

  Shitet Kashta 600 duj

  She\'s kashte 600 duj Qmimi Me marreveshje

  Shtime 4 prill 09:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten tavolinat per zyre apo ordinance
  Makineri dhe inventare

  Shiten tavolinat per zyre apo ordinance

  Tavoline pune per zyre apo ordinance

  Shtime 4 prill 09:27
  130 €
 • 2 foto
  vjeta femna
  Kafshe ferme

  vjeta femna

  shes dy vjeta femra shum tmir hajn epin tamel vjetat jan shum tmir me shendet ju mir pres viber +383

  Shtime 4 prill 08:36
  900 €
 • 0 foto
  Shiten qurat sivjetit
  Kafshe ferme

  Shiten qurat sivjetit

  Shiten qura 9 copa sivjetit

  Shtime 4 prill 07:56
  10 €
 • 0 foto
  Qennn agresiv
  Kafshe ferme

  Qennn agresiv

  Shes qenin agresiv qeni per pronarin usht shumm idegjushum per te hujin usht shumm agresiv usht im

  Shtime 4 prill 00:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj kashte

  She\'s 500 duj kashte Qmimi me marreveshje

  Shtime 4 prill 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kashta 500 duj
  Kafshe ferme

  Shitet kashta 500 duj

  She\'s kashte 500 duj Qmimi me marreveshje

  Shtime 4 prill 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kashta 500 duj
  Kafshe ferme

  Shitet kashta 500 duj

  She\'s 500 duj kasht Qmimi me marreveshje Info:044995635

  Shtime 3 prill 23:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kashta 500 duj
  Kafshe ferme

  Shitet kashta 500 duj

  She\'s 500 duj kasht Qmimi me marreveshje Info:044995635

  Shtime 3 prill 23:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm terjen emishit suxhukut
  Kafshe ferme

  Bejm terjen emishit suxhukut

  te meti bejm terjen emishit dhe suxhukut ne menyr cilsoore pa tymosje dhe sipas deshires tuaj si dhe

  Shtime 3 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes bikat
  Kafshe ferme

  Shes bikat

  Shes bikat.veq me bungur i kam majt

  Shtime 3 prill 21:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bikat
  Kafshe ferme

  Shes bikat

  Shiten bikat veq me bungur i kam majt

  Shtime 3 prill 21:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  shitet lop shterp me pre ka edhe tamel 12litra qmimi sipas marrveshjes

  Shtime 3 prill 20:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  shitet lopa shterp me pre edhe tamel ka 12litra qmimi sipas marrveshjes

  Shtime 3 prill 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shota
  Kafshe ferme

  Shota

  Shes shota te mishit edhe bajm ndrrim me knus

  Shtime 3 prill 20:01
  25 €
 • 2 foto
  Shes viqin mashkull per brisk dhe per majt
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull per brisk dhe per majt

  Shes viqin mashkull bio per brisk irritun ne natyr

  Shtime 3 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shota Japanit dhe mishit
  Kafshe ferme

  Shota Japanit dhe mishit

  shiten Shotat e Japanit dhe Mishit

  Shtime 3 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes mushtjerren 10 muajsh. 2.55kg
  Kafshe ferme

  Shes mushtjerren 10 muajsh. 2.55kg

  Per mish kualitet veq me bullgur bio pa koncetrate mishi i garantuar. Edhe per me majt eshte rac e m

  Shtime 3 prill 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lope per mish
  Kafshe ferme

  lope per mish

  shitet lopa me pre shum e mire qmimi sipas marrveshjes

  Shtime 3 prill 18:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lopen
  Kafshe ferme

  Shes Lopen

  Shes Lopen shterrk per brisk qmimi i volitshem

  Shtime 3 prill 18:21
  550 €
 • 2 foto
  Shiyen bikat
  Kafshe ferme

  Shiyen bikat

  Shes bikat veq me bungur i kam ushqy

  Shtime 3 prill 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shiten bikat per ma shum tel +38344414147

  Shtime 3 prill 16:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Bikun
  Kafshe ferme

  Shes Bikun

  shes bikun per me brisk osht i majtun mir mish kualitet per dit kryp i kam qit i ka 1 vjet per mish

  Shtime 3 prill 15:48
  1 €
 • 0 foto
  Qen
  Kafshe ferme

  Qen

  Shes miniken femen shum e mir per meshum 044892159

  Shtime 3 prill 15:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes mzatin
  Kafshe ferme

  shes mzatin

  shes mzatin bio 2.70 per kg nr kontakt 045690913

  Shtime 3 prill 15:38
  270 €
 • 0 foto
  blej viqa deri ne 300€  viber :+38343714996
  Kafshe ferme

  blej viqa deri ne 300€ viber :+38343714996

  blej viqa deri ne 300€ viber :+38343714996

  Shtime 3 prill 15:02
  300 €
 • 1 foto
  Shes pulat dhe shtat knojsi
  Kafshe ferme

  Shes pulat dhe shtat knojsi

  Shes pulat dhe shtat knojsi qmimi me marrveshje pres blers serioz nr tel +38344817081

  Shtime 3 prill 14:27
  10 €
 • 9 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shiten bikat Jane Shume Te Mire Te Mbajtur Mire Me Ballgur Bio Peshojne 300-400 Kg Kontaktoni edhe

  Shtime 3 prill 13:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes mzatin
  Kafshe ferme

  shes mzatin

  shes mzatin bio 2.70 kg nr +37745690913

  Shtime 3 prill 13:37
  1 €
 • 2 foto
  Shitet biku
  Kafshe ferme

  Shitet biku

  Shes bikun shum i mir

  Shtime 3 prill 13:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet biku dhe mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet biku dhe mshtjerra

  Shitet biku rreth 350 kg eshte 8 mujsh i ushqyer ne menyr bio (bungur dhe krune) qmimi per kg eshte

  Shtime 3 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shiten Bikat Jan Shume te mire kan killazh prej 300-450 kg per ma shum kontaktoni edhe ne Viber

  Shtime 3 prill 11:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasul
  Sherbime

  Pasul

  Shitet pasuli i vades....per me shume info na kontaktoni ne tel 044893248..flm.

  Shtime 3 prill 11:33
  3 €
 • 4 foto
  Shiten Bikat!!!!!!!!
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat!!!!!!!!

  Shes bikat shume te mire ja shum te mbajtur mire me ushqim te mire peshojn pre 360-430kg mund te ko

  Shtime 3 prill 10:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten inkubatoret
  Kafshe ferme

  Shiten inkubatoret

  Shiten inkubatoret njeri me 300 copa vez manual i perodrur 2 her mbi 75%saktesi te qeljes me materia

  Shtime 3 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shes bikat per ma shum ne tel +38344414147

  Shtime 3 prill 10:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Sherbim sipas deshires
  Sherbime

  Sherbim sipas deshires

  Punojm kafaze per Pula.Plluma.Lepra.kolibe per qen Boksa per qen Sipas madhsis dhe deshires suaj si

  Shtime 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet VIQI
  Kafshe ferme

  Shitet VIQI

  Shitet viqi

  Shtime 3 prill 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET LOPA
  Kafshe ferme

  SHITET LOPA

  Shitet Lopa pë mish

  Shtime 3 prill 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare sallduse 2 koka prodhim anglez Kombimatec viti i prodhimit 2000 salldon

  Shtime 3 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makin per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare sallduse 2 koka prodhim anglez Kombimatec viti i prodhimit 2000 salldon

  Shtime 3 prill 09:49
  Me Marrveshje