Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 1 foto
  Makina per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makina per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60

  Shtime 3 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten 1000 duj kasht
  Kafshe ferme

  shiten 1000 duj kasht

  shes 1000 duj te kashtes qmimi me marreveshje 044218401

  Shtime 3 prill 09:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda Tavolina dhe karrika 044426499
  Sherbime

  Tenda Tavolina dhe karrika 044426499

  ZYLFI SANLI MAMUSHE 044-426-499--/--049-426-499 Japim Tenda KARRIKA,TAVOLINA ne sherbim per dasma dh

  Shtime 3 prill 08:42
  1 €
 • 4 foto
  BIKAT SHITEN!!!!!!2 Copa!!
  Kafshe ferme

  BIKAT SHITEN!!!!!!2 Copa!!

  Shiten bikat jan shume te mire te mbajdur me ushqim natyral Jan 2 copa 410-440 kg Mund Te Kontakto

  Shtime 3 prill 08:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet LOPA
  Kafshe ferme

  Shitet LOPA

  Shitet lopa per mish

  Shtime 3 prill 08:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  duj sane
  Kafshe ferme

  duj sane

  duj

  Shtime 3 prill 08:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kombin ose baj ndrrim me lop
  Kafshe ferme

  Shes kombin ose baj ndrrim me lop

  Shes kombin ne gjendje te mir fort ose baj ndrrim me lop 4 muj regjistrim per ma shum tel 044708445

  Shtime 3 prill 06:13
  1.700 €
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shitet lopa per mish

  Shtime 3 prill 06:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dhit
  Kafshe ferme

  dhit

  shiten dhit jan barsa 17 copa konplet qmimi 1500 ero i jap nuk dahen

  Shtime 3 prill 05:41
  95 €
 • 0 foto
  Shiten lopt
  Kafshe ferme

  Shiten lopt

  Shiten lopt edhe 1 muj shtohen

  Shtime 3 prill 05:12
  1.400 €
 • 4 foto
  Gurthyes
  Makineri dhe inventare

  Gurthyes

  Shesim gurthyesin marke Austriake V.Alpine ne gjendej shume te mire si dhe paisjet percjellese te ti

  Shtime 3 prill 04:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Maqine per prodhimin e kubezave dhe bllokave
  Makineri dhe inventare

  Maqine per prodhimin e kubezave dhe bllokave

  Maqine per prodhimin e Kubezave,Bllokave si dhe elementeve tjera nga betoni...maqina oshte prej prod

  Shtime 3 prill 04:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Balla te sanes
  Kafshe ferme

  Balla te sanes

  Janë mbi 900 balla te sanës, qmimi sipas marrveshjes.

  Shtime 3 prill 02:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Knojsi piklana
  Kafshe ferme

  Knojsi piklana

  Shiten knojsit dy jan piklana njo tjeter jan te ri viber+38345642447

  Shtime 3 prill 00:52
  15 €
 • 0 foto
  Xxx
  Kafshe ferme

  Xxx

  Shes lopen shterrp per me pre mishin eka falitet

  Shtime 3 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten bletët
  Kafshe ferme

  Shiten bletët

  Shiten 35 shoqeri bletesh,ne gjendje shum te mire.Kosheret jan LR,me nga 10 korniza me blete.Qmimi s

  Shtime 2 prill 23:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sane
  Kafshe ferme

  Sane

  Shitet sana dujt jan te mdhaj gati 1 meter nuk esht bash e dores se pare sana esht ne pleme jan 134

  Shtime 2 prill 22:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Metal Punues
  Sherbime

  Metal Punues

  Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. Me Staf te kualifikuar. Punojm keto punë: Objekt

  Shtime 2 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim.inkubator
  Kafshe ferme

  Shesim.inkubator

  Shes inkubator te ndryshem me kapacitet te vezeve prej 30 vez deri ne 300 vez Inkubatoret jan manual

  Shtime 2 prill 20:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mzatin
  Kafshe ferme

  Shes mzatin

  shes bikun i ushqyer bio ka mbi 550kg bleres serioz 2.9 per kg

  Shtime 2 prill 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 7 pula 40 euro
  Kafshe ferme

  Shes 7 pula 40 euro

  Shes 7 pula 40 ero katundit 6 e 1 knus madh

  Shtime 2 prill 18:47
  40 €
 • 1 foto
  Viqa tamlit
  Kafshe ferme

  Viqa tamlit

  Shes viqat te temblit mashqi te dyt

  Shtime 2 prill 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz ne gjendje trregullt ndrrim
  Makineri dhe inventare

  Friz ne gjendje trregullt ndrrim

  shes friz gjendje trregullt boj ndrrim me pula dhij inkubator viber38345386030

  Shtime 2 prill 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopë 600kg
  Kafshe ferme

  Lopë 600kg

  Qmimi sipas marrëveshjes.. lopë shterrë për prerje ..

  Shtime 2 prill 12:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHPIME BUNARAVE PILOTAV GJEOTERMI
  Sherbime

  SHPIME BUNARAVE PILOTAV GJEOTERMI

  CAJA COMPANY bejme hapjen e bunarav te gjitha terenet te gjitha DIMENZIONET me gypa betonit deri 40

  Shtime 2 prill 12:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Shtime 2 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes mushtjerren bars spari here shtohet
  Kafshe ferme

  Shes mushtjerren bars spari here shtohet

  Shes mushtjerren bars spari here shtohet edhe 2 muj e gjys asht e rritur ne bjeshk dhe asht e mir pe

  Shtime 2 prill 08:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHPIME BUNARVE PILOTAV GJEOTERMI 044/49 195 877
  Sherbime

  SHPIME BUNARVE PILOTAV GJEOTERMI 044/49 195 877

  CAJA COMPANY bejme hapjen e bunarav te gjitha terenet te gjitha DIMENZIONET me gypa betonit deri 40

  Shtime 2 prill 07:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes maqinen per mjeljen e lopve ndrrim
  Kafshe ferme

  shes maqinen per mjeljen e lopve ndrrim

  shitet maqina ngjendje trregullt thuja se ere baj edhe ndrrim me viq dhij me edh etj viber 045386030

  Shtime 2 prill 01:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  EuroKos Petrol ju ofron derivate me super çmime!
  Sherbime

  EuroKos Petrol ju ofron derivate me super çmime!

  Kompanija lider në furnizimin e derivateve EuroKos Petrol ju ofron EuroDiesel EuroSuper & Gaz m

  Shtime 2 prill 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orpintang
  Kafshe ferme

  Orpintang

  Shiten. Pualt. Orpintang 4+1

  Shtime 1 prill 11:53
  30 €
 • 0 foto
  Sane
  Kafshe ferme

  Sane

  shiten 400 duj san eshte ner mbuloj shiu nuk e ka zan 1.50 ero duji

  Shtime 1 prill 08:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  She\'s bikun I leshun kolls 2,60

  Shtime 1 prill 07:17
  2 €
 • 1 foto
  shes c2 nga gjermania
  Makineri dhe inventare

  shes c2 nga gjermania

  shes c2 shfajs me tel ban per kret hekurat ngjendje trregult

  Shtime 1 prill 06:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet sillazhi
  Kafshe ferme

  Shitet sillazhi

  Shitet sillazhi komplet ose me thas Jan dikun afer 100 thash Qmimi per thes 2 euro Kurse komplet si

  Shtime 1 prill 06:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  klysh te sharrit
  Kafshe ferme

  klysh te sharrit

  shiten klysht e sharrit femra

  Shtime 1 prill 06:38
  20 €
 • 0 foto
  klysh i sharrit
  Kafshe ferme

  klysh i sharrit

  shiten klyshit e sharrit 150€ i diskutushem

  Shtime 1 prill 06:09
  150 €
 • 2 foto
  Pula
  Kafshe ferme

  Pula

  Shiten qift brahama 6 mujsh

  Shtime 1 prill 00:56
  35 €
 • 2 foto
  Grabuja qe tubojn
  Kafshe ferme

  Grabuja qe tubojn

  Jan te ardhura pej zvicres punojn shum mir

  Shtime 1 prill 00:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shesim qumsht bio litra 50 cent
  Kafshe ferme

  shesim qumsht bio litra 50 cent

  qumsht bio shum imir litra 50 cent

  Shtime 1 prill 00:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  maqina te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  maqina te ndryshme

  1 maqina per llajsne te dritareve 2 sharra e hekurit me teh specil 3 sharra e hekurit me b

  Shtime 1 prill 00:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Manikene ( Kukulla )
  Makineri dhe inventare

  Manikene ( Kukulla )

  Jane 8 manikene ( Kukulla ) 55€ copa

  Shtime 31 mars 23:52
  55 €
 • 3 foto
  Manikene ( Kukulla ) per butik
  Makineri dhe inventare

  Manikene ( Kukulla ) per butik

  Manikene ( Kukulla ) 55€ copa

  Shtime 31 mars 23:36
  55 €
 • 0 foto
  kanalizim
  Sherbime

  kanalizim

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Shtime 31 mars 23:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj kashte

  Shes kashten 500 duj Qmimi memarreveshje

  Shtime 31 mars 22:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj san
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj san

  Shes 500 duj sane Qmimi me marrevshje

  Shtime 31 mars 22:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj te kashtes
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj te kashtes

  Shiten 500 duj te kashtes Qmimi me marrevshje

  Shtime 31 mars 21:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Duj te Sanes
  Kafshe ferme

  Duj te Sanes

  Shiten 500 duj te sanes Qmimi me marrveshje

  Shtime 31 mars 21:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blete ne shitje
  Kafshe ferme

  Blete ne shitje

  Blete jane ne gjendje te mire jene te trajtuar me gjitha barnat kunder smundjeve dhe i ka

  Shtime 31 mars 19:02
  120 €
 • 4 foto
  Bilardo Rrakitaqki
  Makineri dhe inventare

  Bilardo Rrakitaqki

  Shiten bilardo dhe rraketaqki ne gjendje te mir pune Flipera gugja

  Shtime 31 mars 17:19
  Me Marrveshje