Biznes & Punësime në shitje në Skënderaj

 • 0 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi 3 jav i races shyte

  Skënderaj Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  ELEMENTE TE KUZHINES DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Skënderaj Dje, 23:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Skënderaj Dje, 22:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lopa qumshtore me viq femen viqi i tret 3 jav
  Kafshe ferme

  Lopa qumshtore me viq femen viqi i tret 3 jav

  Shitet lopa qumshtore me viq femen viqin e tret viqi i ka 3 jav . Lopa osht e urt e hes e re e shnos

  Skënderaj Dje, 22:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER ,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJ..
  Punesime

  FASADER ,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Skënderaj Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  LËSHOJMË ME QERA TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME MBULESA SI DHE PA MBULESA NE TERE KOSOVEN. 24H ONLINE. KO

  Skënderaj Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Leshoj Fermen dhe 20 Hektar tok me qera
  Kafshe ferme

  Leshoj Fermen dhe 20 Hektar tok me qera

  Leshoj komplet fermen 30 me 11 plemja 28 me 14 per 20mi balla objekte banimi uj rrym rryg mbi 500 tr

  Skënderaj Dje, 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Ofrojme avull dhe fishekzjarre per dasma +38345530036 +38349383133

  Skënderaj Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet biku
  Kafshe ferme

  Shitet biku

  Shitet biku 10 mujsh mishi 100% i garantuar , pres blers serioz

  Skënderaj Dje, 17:17
  1.200 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Skënderaj Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hidri izolime termo izolime
  Sherbime

  Hidri izolime termo izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL punoj

  Skënderaj Dje, 17:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Skënderaj Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Skënderaj Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Skënderaj Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 gjela 6muj dhe 15zogj 2.5muj rodaland
  Kafshe ferme

  Shiten 2 gjela 6muj dhe 15zogj 2.5muj rodaland

  Shiten 2gjela 6mujsh dhe 15zogj 2.5muj 90% Rodajlland, te gjithë te shendoshe !!! +38344681184

  Skënderaj Dje, 15:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Biki
  Kafshe ferme

  Shitet Biki

  Shitet Biki 1 vit. Qmimi 2.50 kilogrami

  Skënderaj Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Viqi
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi

  Shitet Viqi 4 muaj e gjys. 3.50 kilogrami

  Skënderaj Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Viqin mashkull 5 mujsh....
  Kafshe ferme

  Shes Viqin mashkull 5 mujsh....

  Shes Viqin mashkull 5 mujsh, rac shum e mir dhe shum i hes... Kontakti ne nr 043 957 751 ose 045 432

  Skënderaj Dje, 14:07
  580 €
 • 8 foto
  Instalues i nxemjes qendrore dhe ujesjellsit
  Sherbime

  Instalues i nxemjes qendrore dhe ujesjellsit

  Punojme te gjitha sistemet e nxemjes qendrore dhe ujesjellsit. notimin e sanitarise dhe hidro-izolim

  Skënderaj Dje, 13:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BEJME IZOLIME
  Sherbime

  BEJME IZOLIME

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Skënderaj Dje, 13:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450
  Sherbime

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Skënderaj Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mzatin 11 muaj me garancion
  Kafshe ferme

  Shes mzatin 11 muaj me garancion

  Shes mzatin 11 muaj i majtur me ballgur me garancion për gjithqka !!! Mzati eshte i lopeve te mija,

  Skënderaj Dje, 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet qifti special veq per marakli
  Kafshe ferme

  Shitet qifti special veq per marakli

  Shitet qifti Veq për marakli, nje bukuri per oborr qe te knaq me pa Te interesuarit ne viber +38344

  Skënderaj Dje, 11:46
  50 €
 • 7 foto
  Shes viqin , race e mishit Limosine
  Kafshe ferme

  Shes viqin , race e mishit Limosine

  Shitet viqi 1mujor, gjinia femen, race limosine, race e mishit ... Per me shume ne viber +383446811

  Skënderaj Dje, 11:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Audi 80 në gjendje perfekte
  Kafshe ferme

  Shes Audi 80 në gjendje perfekte

  Shitet Audi 80 viti 1991 ne gjendje perfekte, eshte 1.8 benzin, nuk ka nevoje per asnje investim !!!

  Skënderaj Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha

  Skënderaj Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa qumshtore shterrp
  Kafshe ferme

  Shitet lopa qumshtore shterrp

  Shitet lopa qumshtore shterrp . Lopa osht e urt dhe e hes ka 10-12 litra qumsht per mashum na kontak

  Skënderaj Dje, 09:43
  780 €
 • 1 foto
  kanalizim
  Sherbime

  kanalizim

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Skënderaj Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Skënderaj Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Skënderaj Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dele dhe kingja
  Kafshe ferme

  Dele dhe kingja

  Shes Dele dhe kingj jan te reja dhe shum te mira te zgjeura dhe rac shum e mire Vaiber +38649312898

  Skënderaj Dje, 00:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes bikun mbi 500kg per me shum informata na kontaktoni

  Skënderaj 20 korrik 22:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mzati
  Kafshe ferme

  Shitet Mzati

  Shitet mzati rac e mir mzati osht shyt i ka 400 kg me kg 2.80

  Skënderaj 20 korrik 21:43
  1.200 €
 • 5 foto
  shes 3 dhi 2 me edh nja pa edh 130$ me dhe
  Kafshe ferme

  shes 3 dhi 2 me edh nja pa edh 130$ me dhe

  she 3 dhi 2 i kan edhat 130$ 1 dhi me ni edhe mshkull 130$ 1 dhi me ni edh femer 100$ pa edh veq dh

  Skënderaj 20 korrik 21:33
  130 €
 • 6 foto
  Shitet viçi
  Kafshe ferme

  Shitet viçi

  Sipas marrçveshjes

  Skënderaj 20 korrik 21:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop e Mir e madhe 750 urgjend
  Kafshe ferme

  Lop e Mir e madhe 750 urgjend

  She\'s lop osht e shendosh si moll 750 urgjend 044922616

  Skënderaj 20 korrik 21:25
  750 €
 • 1 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Viqi femen i ka 3 muj e gjys

  Skënderaj 20 korrik 19:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Skënderaj 20 korrik 16:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Lopen me viq.....13 litra qumsht...
  Kafshe ferme

  Shes Lopen me viq.....13 litra qumsht...

  Shes Lopen me viq, viqin femen shyt, lopa ka 13 litra qumsht, eshte shtu qe 1 muj e gjys, eshte e re

  Skënderaj 20 korrik 14:22
  1.150 €
 • 4 foto
  Lepurat e arav ( te eger) shiten
  Kafshe ferme

  Lepurat e arav ( te eger) shiten

  Shiten leprat e arav 100% jan 3 copa. Tel 045246607

  Skënderaj 20 korrik 12:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 4 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 4 bika

  Shiten 4 bika shum te mir jan rreth 450 kg Jane rac shume e mir Viber +38349163625

  Skënderaj 20 korrik 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Desh & Cjapa
  Kafshe ferme

  Shes Desh & Cjapa

  Shes Desh & Cjapa te races, te ushqyer me ushqim BIO duke pasur parasysh ushqimin gjitheashtu ed

  Skënderaj 20 korrik 10:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen per mish
  Kafshe ferme

  Shes lopen per mish

  Shes lope. Ni pjellsh per mish shu. E mir dhe e re ju mir pres +38345385523 viber

  Skënderaj 20 korrik 08:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet viqi
  Kafshe ferme

  shitet viqi

  Viqi femen i ka 3 muj e gjys

  Skënderaj 19 korrik 20:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original
  Kafshe ferme

  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original

  Shes vezë te races Rhode Island Red (Rodajlland) 100% origjinal per inkubim (qelje) !!! Te interesu

  Skënderaj 19 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Skënderaj 19 korrik 16:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Skënderaj 19 korrik 05:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Skënderaj 19 korrik 04:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta serioze, e lehtë dhe e shpejtë
  Sherbime

  Oferta serioze, e lehtë dhe e shpejtë

  Përshëndetje zonjë / zotëri A jeni refuzuar nga shumë banka? A keni nevojë për financim për konsolid

  Skënderaj 18 korrik 22:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet viqi 3 mijsh
  Kafshe ferme

  shitet viqi 3 mijsh

  shitet viqi tremujsh viqi usht klas e par usht shum i mir edhe per brisk edhe me majt

  Skënderaj 18 korrik 22:22
  Me Marrveshje