Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  JEPET ME QIRA NJË AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, RR. ABDYL FRASHËRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA NJË AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, RR. ABDYL FRASHËRI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi për zyra në ish-bllok, tek rruga Abdyl Frashëri, Tiranë. Ambienti ndod

  Tiranë 8 qershor 16:02
  1.740 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, ISH-BLLOK,
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, ISH-BLLOK,

  Jepet me qira ambient biznesi për zyra me sipërfaqe 65 m² tek rruga Abdyl Frashëri, ish-bllok, Tiran

  Tiranë 8 qershor 15:51
  780 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, RR. ABDYL FRASHËRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PËR ZYRA, RR. ABDYL FRASHËRI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi për zyra tek rruga Abdyl Frashëri, ish-bllok, Tiranë. Ambienti ndodhet

  Tiranë 8 qershor 15:42
  1.740 €
 • 4 foto
  Echo Mjeksore portabile Vscan
  Makineri dhe inventare

  Echo Mjeksore portabile Vscan

  Echo Portobile e vogel shum funsionale me ngjyra po ashtu eshte Dopler teknogjia e fundit ne imazh e

  Tiranë 8 qershor 14:50
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet makine uji (frigorifer)
  Makineri dhe inventare

  Shitet makine uji (frigorifer)

  Shitet makine uji (frigorifer) ne gjend

  Tiranë 8 qershor 14:22
  50 €
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JORDAN MISJA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JORDAN MISJA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi, Rruga Jordan Misja, Tiranë. Ambienti ndodhet buzë rrugës, me sipërfaq

  Tiranë 8 qershor 11:55
  30.000 Lek
 • 0 foto
  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali
  Sherbime

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar ne Itali

  ofrojme sherbime transporti nderkombetar Ne zonen e Itali 0682455669

  Tiranë 7 qershor 17:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet makineri akulli E Re!!!
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri akulli E Re!!!

  Makineri akulli AMSTRAD

  Tiranë 7 qershor 08:09
  280 €
 • 7 foto
  Shiten pj butiku 1 vit te perdorura.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten pj butiku 1 vit te perdorura.

  Shiten pajisje butiku te bera me material shume te mire mel mdf kane kushtuar( 1 milion e 400):dolla

  Tiranë 7 qershor 01:52
  600 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Sherbime

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Tiranë 6 qershor 22:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 10 koshere blete
  Kafshe ferme

  Shes 10 koshere blete

  Shes 10 koshere blete. Çmimi per një koshere eshte 120 Eur. Vendndodhja Shkozë, Tiranë.

  Tiranë 6 qershor 21:00
  1.200 €
 • 4 foto
  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE
  Makineri dhe inventare

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE,MAKINE AKULLORE

  OKAZION,DHOME FRIGORIFERIKE 1500€ ,MAKINE AKULLORE KATABRIK,BATIDOR DHE FRIGORIFER FRESKUES PER MBAJ

  Tiranë 6 qershor 19:19
  1 €
 • 6 foto
  Palester
  Biznes ne shitje / me qera

  Palester

  Shitet biznes shërbimi: Palestër \"Fitness STAR CLUB\"! Adresa: ish - fusha e aviacionit, përballë k

  Tiranë 6 qershor 17:58
  25.000 €
 • 1 foto
  Kase fiskale per biznese
  Makineri dhe inventare

  Kase fiskale per biznese

  Kase fiskale per biznese - modeli Nesso Kasa eshte perdorur per nje periudhe te shkurter dhe eshte

  Tiranë 6 qershor 17:50
  150 €
 • 0 foto
  Shitet tabele Reklame
  Sherbime

  Shitet tabele Reklame

  Shitet tabele per reklame perfekte per te reklamuar bisnezin tuaj. Cmimi:12000 leke te reja

  Tiranë 6 qershor 13:29
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer Ngrires
  Sherbime

  Frigorifer Ngrires

  Shitet frigorifer ngrires arsye mos perdorimi ne gjendje shume te mire pune dhe e mirembajtur ne mak

  Tiranë 6 qershor 12:09
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Tiranë 6 qershor 09:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ITALISHT ANGLISHT
  Sherbime

  ITALISHT ANGLISHT

  Ofrohen kurse per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. Pervoje shumevjecare ne mesimdhenie si ne

  Tiranë 5 qershor 23:09
  800 Lek
 • 4 foto
  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator profesional per cdo lloj veze, Pata, Rosa, Pula Deti, Shkurtza, Pula dekorative

  Tiranë 5 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION
  Makineri dhe inventare

  SHITET KOMPRESOR ABAC ORIGJINAL OKAZION

  shitet kompresor abac i ardhur nga gjermania origjinal ne gjendje shum te mir si i ri.pak i perdorur

  Tiranë 5 qershor 15:51
  220 €
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Makine per ngjitje.

  Tiranë 5 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer pasticerie

  Frigorifer ngrires kollone per ekspozimin e produkteve te pasticerise e me gjere, 4 anet prej xham

  Tiranë 5 qershor 14:29
  850 €
 • 0 foto
  Vakumatrice
  Makineri dhe inventare

  Vakumatrice

  Makineri vakumi

  Tiranë 5 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante.
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante.

  Ekspozitor per sushi.

  Tiranë 5 qershor 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  paisje per bare e restorante

  kollone pasticerie

  Tiranë 5 qershor 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet ambient comercial prane bulevardit zogu 1
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet ambient comercial prane bulevardit zogu 1

  Ambjenti pozicionohet shume prane Qendres me nje siperfaqe 25 m2 .Ambjenti ka fasade te shfrytezuesh

  Tiranë 5 qershor 10:48
  22.000 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: renarszeltin@gmail.com
  Sherbime

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected]

  ofertë e shpejtë e huasë: [email protected] kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Tiranë 5 qershor 00:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844
  Kafshe ferme

  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844

  Kredi për të gjithë whatsapp: +33752941844. Për të lehtësuar vuajtjet e të gjithëve në këtë kohë kri

  Tiranë 4 qershor 20:53
  1.000 €
 • 1 foto
  Krevat apitalor dhe invaliti
  Makineri dhe inventare

  Krevat apitalor dhe invaliti

  shitet krevat invalitispitalor dhe k me dy pjese ulje ngrutje per te gjith pozicionet e ndryshme te

  Tiranë 4 qershor 13:00
  180 €
 • 3 foto
  Postiqe
  Kafshe ferme

  Postiqe

  Shiten poste te madhsive te ndryshme shum te bukra

  Tiranë 4 qershor 11:56
  1 €
 • 4 foto
  Shiten poste
  Kafshe ferme

  Shiten poste

  Poste

  Tiranë 3 qershor 23:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten paisje FASTFOOD
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje FASTFOOD

  Paisje fast foodi te perdorura ne gjendje shum te mire. Okazion shiten te gjitha.

  Tiranë 3 qershor 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet license inxhinier gjeolog.per ndertime rruge
  Sherbime

  Jepet license inxhinier gjeolog.per ndertime rruge

  Kam license per inxhinier gjeolog dhe minierash.qe mbulon shum sektor .ndertim rrugesh pallatesh ura

  Tiranë 3 qershor 15:54
  3.000 Lek
 • 0 foto
  okazion!Shitet makineri indust. ELEKTROSHKENDIJE
  Makineri dhe inventare

  okazion!Shitet makineri indust. ELEKTROSHKENDIJE

  Super okazion, Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune, ELEKTROSHKENDIE ( EDM)

  Tiranë 3 qershor 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN
  Makineri dhe inventare

  Super okazion!Shitet makineri industriale FREZE CN

  Super okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune. FREZE CNC :

  Tiranë 3 qershor 12:35
  19.200 €
 • 0 foto
  Shitet makineri industriale TELERIZION ( EDM) CNC
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri industriale TELERIZION ( EDM) CNC

  Okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje te mire pune dhe me te gjitha serviset e kryera. TEL

  Tiranë 3 qershor 12:35
  11.760 €
 • 0 foto
  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri Industriale FREZE MANUALE

  Okazion! Shitet makineri industriale FREZE MANUALE ne gjendje te mire pune. FREZE MANUALE

  Tiranë 3 qershor 12:34
  2.640 €
 • 0 foto
  Shitet makineri industriale CPIM ELEKTROSHKENDIJE
  Makineri dhe inventare

  Shitet makineri industriale CPIM ELEKTROSHKENDIJE

  Super okazion! Shitet makineri industriale ne gjendje teknike shume te mire. CPIM ELEKTROSHKENDIJE (

  Tiranë 3 qershor 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet paisje profesionale per industrine ushqimor
  Makineri dhe inventare

  Shitet paisje profesionale per industrine ushqimor

  OKAZION , shitet paisje profesionale per industrine ushqimore , aparat i ri per paketim vaj ushqimor

  Tiranë 3 qershor 12:01
  2.600 €
 • 0 foto
  Okazion!!!
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!!

  Shiten 2 ekspres kafeje te markes Faema E92 3 grupsh. Ekspresat jan te revizionuar me pomp te re, re

  Tiranë 3 qershor 09:11
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Sherbim transport mallrash marjusi transport
  Sherbime

  Sherbim transport mallrash marjusi transport

  Marjusi transport ofron sherbim transporti ne te gjithe shqiperin Dhe jashte vendit. Ofrojm c’mon

  Tiranë 2 qershor 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet raki kumblle
  Kafshe ferme

  Shitet raki kumblle

  Super e mir

  Tiranë 2 qershor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet tavoline bio / Bio Table
  Makineri dhe inventare

  Shitet tavoline bio / Bio Table

  -Shitet tavoline per produktet bio, ideale per ekspozimin dhe ruajtjen e erzave dhe frutave te thata

  Tiranë 2 qershor 18:18
  100.000 Lek
 • 4 foto
  Pompe uji per lokal ose shtepi
  Makineri dhe inventare

  Pompe uji per lokal ose shtepi

  Shitet pompe uji me presostat. Gjendje shume te mire. Komplet me rakorderi dhe saraçineska.

  Tiranë 2 qershor 15:46
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Sherbim Taxi 24h cdo dite te javes
  Sherbime

  Sherbim Taxi 24h cdo dite te javes

  Ofroj sherbim taxi Cmime shume te arsyeshme sherbimi Brenda Tiranes duke filluar nga 300lek Tirane-R

  Tiranë 2 qershor 15:18
  300 Lek
 • 7 foto
  PAjisje marketi okazion
  Makineri dhe inventare

  PAjisje marketi okazion

  Shes rafte ,frigorifera

  Tiranë 2 qershor 11:33
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shitet biznesi me rroba te perdorura Rroba , varse,tavolina,manikina etj

  Tiranë 1 qershor 19:09
  1 Lek
 • 2 foto
  Lvatest
  Makineri dhe inventare

  Lvatest

  per arsye mbyllje aktiviteti

  Tiranë 1 qershor 15:25
  17.000 Lek
 • 5 foto
  Sito shtyp
  Sherbime

  Sito shtyp

  Korrnia me pelhur zvicerane per shtyp ne tekstil dhe lloje tjera te materjalit posedojm peljur profe

  Tiranë 1 qershor 13:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per bare e restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bare e restorante

  Tostier

  Tiranë 1 qershor 11:45
  Me Marrveshje