Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Zhvillim I Gjithanshem dhe Anglisht
  Sherbime

  Zhvillim I Gjithanshem dhe Anglisht

  Zhvillimi gjithë përfshirës i femijeve te grupmoshave parashkollore nga 2 deri në 10 vjec: -I aftësi

  Tiranë 18 gusht 22:15
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Okazionnnnnnn
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazionnnnnnn

  Paisje per parukeri Dy pasqyra dy poltrona nje kolltuk bashke me pupen dhe tavolinen e mesit nje ban

  Tiranë 18 gusht 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet biznesi 3000euro
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi 3000euro

  Shitet biznesi familjar i nje byrektoreje (picerie) per arsye zonjes i kan ikfemejet dhe nuk esht ne

  Tiranë 18 gusht 20:50
  5.000 €
 • 0 foto
  16 komplete karrige okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  16 komplete karrige okazion

  Shiten 16 komplete karrike te blera 36000leke komplet dhe shiten me nje cmim okazion perejn190milek

  Tiranë 18 gusht 20:49
  19.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet biznes KURSE GJUHE TE HUAJA
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes KURSE GJUHE TE HUAJA

  Shitet biznesi \'Kurse gjuhe te huaja\', me pune te ngritur prej 7 vjetesh, 150 nxenes aktualisht. B

  Tiranë 18 gusht 20:15
  30.000 €
 • 0 foto
  Kerkohet coban per ruajtje bagetishe urgjent
  Kafshe ferme

  Kerkohet coban per ruajtje bagetishe urgjent

  Paga e kenaqshme,

  Tiranë 18 gusht 17:52
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Biznesi Game
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi Game

  Biznesi me te gjidha paisjet game ! Qiraja e ambientin 20.000 lek .

  Tiranë 18 gusht 17:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia...
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia...

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Tiranë 17 gusht 18:37
  5.000 €
 • 5 foto
  Makina me qera 0676911191
  Sherbime

  Makina me qera 0676911191

  Jepen me qera makina te ndryshme, nga me ekonomiket deri tek ato luksoze. Cmime teper ekonomike. Per

  Tiranë 17 gusht 13:37
  20 €
 • 3 foto
  Shitet, Biznes, Don Bosko
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet, Biznes, Don Bosko

  Shitet biznes Bar Restorant dhe dyqan mishi ne zonen Don Bosko. Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 dhe ver

  Tiranë 17 gusht 11:42
  50.000 €
 • 4 foto
  Shiten bicikleta
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten bicikleta

  Shiten

  Tiranë 17 gusht 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten ora
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten ora

  Shiten

  Tiranë 17 gusht 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten kosha metalike
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten kosha metalike

  Shiten

  Tiranë 17 gusht 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banake xhami
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten banake xhami

  Shiten

  Tiranë 17 gusht 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet karrike
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet karrike

  Shitet

  Tiranë 17 gusht 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet stabilizator
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet stabilizator

  Shitet

  Tiranë 17 gusht 10:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires kollon
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngrires kollon

  I servisuar 700w

  Tiranë 16 gusht 21:21
  400 €
 • 1 foto
  Paisje per piceri
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per piceri

  OKAZION!! Shiten paisje per piceri: Furr picerie me Gaz 2 kateshe, brumatrice ,frigorifer kollone dh

  Tiranë 16 gusht 15:49
  2.700 €
 • 2 foto
  Shitet Mgazinë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Mgazinë

  Shitet Mgazinë në Sauk .Magazina ka strukturë 2 katëshe. Magazina ka sipërfaqe totale prej 430 m2 dh

  Tiranë 16 gusht 15:06
  250.000 €
 • 4 foto
  Shitet ambjenti
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet ambjenti

  Shitet ambjenti bashke me biznesin e ngritur 188 m2 kati 2 palester 2 tualete dhoma te zhveshje

  Tiranë 16 gusht 14:49
  390.000 €
 • 2 foto
  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit

  Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 1

  Tiranë 16 gusht 14:45
  220.500 €
 • 1 foto
  SHITET SERVIS ME KLIENTELE TE NGRITUR
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET SERVIS ME KLIENTELE TE NGRITUR

  Shitet ambient tek "Kthesa e Kamzës". Ambienti është i pozicionuar në katin 0me sipërfaqe 110 m2. Se

  Tiranë 16 gusht 14:41
  150.000 €
 • 1 foto
  Shitet Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal

  Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaq

  Tiranë 16 gusht 14:38
  120.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 15 gusht 19:18
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet kangall femer dhe aziat mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet kangall femer dhe aziat mashkull

  Kangal 2vjece femer - 250€ Aziat 2vjec mashkull 350€ Cmim i diskutueshem 0688878135 Whats App

  Tiranë 15 gusht 12:50
  600 €
 • 0 foto
   Biznesi ne Tirane
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi ne Tirane

  Biznesi ndodhet në një zone të frekuentuar dhe të preferuar përballë Taivanit. Është I pozicionuar b

  Tiranë 15 gusht 11:47
  28.000 €
 • 0 foto
  Kerkohet aksioner
  Biznes ne shitje / me qera

  Kerkohet aksioner

  Ne kuader te zgjerimeve kompania kerkon te ndahet ne aksione dhe kerkohet aksioner. komapania ka zhv

  Tiranë 14 gusht 22:49
  50.000 €
 • 7 foto
  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Ps3/Ps4 OKAZION!!!

  -Shes 8 PS4 dhe 6 PS3 -8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh -10 kolltuqe tek dhe 3 kollt

  Tiranë 14 gusht 21:17
  7.000.000 Lek
 • 7 foto
  Preze , Tirane
  Makineri dhe inventare

  Preze , Tirane

  SHES PAJISJE PICERIE

  Tiranë 14 gusht 20:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje barbershop
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje barbershop

  Shiten paisje barbershop vetem poltroni nuk eshte i perfshire.

  Tiranë 14 gusht 19:28
  400 €
 • 0 foto
  OKAZION!! Bisnes estetike ne shitje!
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION!! Bisnes estetike ne shitje!

  Shitet bisnes sallon bukurie dhe estetik. Salloni ndodhet ne zonen e ish parkut te autobusave. Bisn

  Tiranë 14 gusht 11:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makina Me Qera “ORA”
  Sherbime

  Makina Me Qera “ORA”

  Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft .Benzine ,Gaz, Makina 6 plus 1 Makina me s

  Tiranë 14 gusht 10:23
  18 €
 • 3 foto
  Makine qepse
  Biznes ne shitje / me qera

  Makine qepse

  Shitet makine qepse Prefosionale ( syzator ) Shitet per arsye mosperdorimi 350 mij lek cmim i pa dis

  Tiranë 13 gusht 20:37
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Zhbllokime Banjo,Lavamane,Pileta
  Sherbime

  Zhbllokime Banjo,Lavamane,Pileta

  Bejme zhbllokime banjo pileta puseta te ujrave te zeza Jemi 24 ore ne sherbimin tuaj ne tirane dhe d

  Tiranë 13 gusht 19:56
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer Ngrires OKAZION!!!
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Ngrires OKAZION!!!

  Shiten dy frigorifer ngrires ne gjendje pune perfekte shiten te dy bashk 500mij lek ose tek e tek ng

  Tiranë 13 gusht 19:05
  500 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 13 gusht 18:34
  10.000 €
 • 3 foto
  Pomp lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Pomp lavazhi

  shes pomp lavazhi edhe kompresor

  Tiranë 13 gusht 17:32
  10.000 Lek
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Tiranë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Tiranë 13 gusht 14:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan
  Kafshe ferme

  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan

  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan

  Tiranë 13 gusht 13:45
  123 €
 • 5 foto
  Paisje lavazhi
  Makineri dhe inventare

  Paisje lavazhi

  Shiten paisje lavazhi shume pak te perdorura. 1. Pompe 3 fazore,200 bar Ravel grup Interpump 2. Pomp

  Tiranë 13 gusht 13:38
  4.000 €
 • 0 foto
  Rrul hekurosje per hoteleri dhe lavanderi
  Makineri dhe inventare

  Rrul hekurosje per hoteleri dhe lavanderi

  Shes nje rrul per hekurosje,shume i pershtatshem per hotele dhe lavanderi.Marka”FAGOR”,Spanjoll,

  Tiranë 13 gusht 12:57
  3.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju 100%
  Makineri dhe inventare

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju 100%

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 13 gusht 06:43
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Kafshe ferme

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 13 gusht 00:57
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet Biznes Mini Market Okazion!!!!!! Urgjent
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznes Mini Market Okazion!!!!!! Urgjent

  Shitet biznesi Mini Market ne zonen e Bllokut , mbrapa Pizza Time ( kinema Agimi) , rruga Brigada VI

  Tiranë 12 gusht 16:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Follow faqen ne instagram
  Sherbime

  Follow faqen ne instagram

  Beni follow faqen Dergoni ne mesazh formatin se bashku me produktin Te gjitha do te publikohen

  Tiranë 12 gusht 12:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tiranë, shitet biznes 25000 euro
  Biznes ne shitje / me qera

  Tiranë, shitet biznes 25000 euro

  Për arsye personale shitet biznesi me fustane nusërie, fustane mbrëmje, kostume, fustane për fëmijë.

  Tiranë 12 gusht 12:13
  25.000 €
 • 1 foto
  SHERBIME FINANCIARE
  Sherbime

  SHERBIME FINANCIARE

  Dëshiron një biznes me dokumentacion te rregullt, pa strese fiskale, pa gjoba, pa shqetësime, me një

  Tiranë 12 gusht 12:04
  2.000 Lek
 • 0 foto
  makineri akullorje
  Makineri dhe inventare

  makineri akullorje

  makineri akullore 3 kg -e ardhur nga italia -shume e parter -ne gjendje pune -vlera 2000 euro

  Tiranë 12 gusht 12:04
  2.000 €
 • 0 foto
  mbushje kondicionere makinash
  Sherbime

  mbushje kondicionere makinash

  oferte qe nuk e gjeni ne asnje vend tjeter

  Tiranë 12 gusht 10:43
  23 €