Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Kurse profesionale dhe pergatitje per provimet
  Sherbime

  Kurse profesionale dhe pergatitje per provimet

  Qender kursesh SCCAlbania ne unazen e re rruga Tom Plezha ofron kurse te ndryshme profesionale dhe p

  Tiranë 29 gusht 20:20
  1.100 Lek
 • 0 foto
  Furre buke furre pasticerie Polin
  Makineri dhe inventare

  Furre buke furre pasticerie Polin

  Shitet furre me gaz Polin me kapacitet te larte. Ka karrelat e vet qe futen e nxirren me produkt. Ne

  Tiranë 29 gusht 14:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qenush 9 muajsh
  Kafshe ferme

  Qenush 9 muajsh

  Shitet qenush 9 muajsh leshator shume i bukur i mbajtur dhe mesuar ne apartament,edukuar dhe shume i

  Tiranë 29 gusht 14:14
  400 €
 • 0 foto
  Pasaport
  Sherbime

  Pasaport

  Kerkoj ni pasaport shqiptare me ble ose nje menyr me dal ilegalisht ne itali me pare kontaktoni me i

  Tiranë 29 gusht 13:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj agjent shitje
  Sherbime

  Kerkoj agjent shitje

  Kerkohet agjent shitje me kohe te plote ose part time.Paga e kenaqshme.Te kete patente te klasit B

  Tiranë 29 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznes ekskluziv
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes ekskluziv

  SHITET BIZNES I LEVERDISHEM I ndertuar per disa vite me radh, ky biznes eshte shume profitabil dhe

  Tiranë 29 gusht 10:25
  100.000 €
 • 4 foto
  banak frigoriferik komplet
  Makineri dhe inventare

  banak frigoriferik komplet

  shitet banak frigoriferi me 6 kapak dhe me dy kate,kundra banak,makineri akulli dhe frigorifer rekla

  Tiranë 29 gusht 07:55
  4.500 €
 • 1 foto
  sharre
  Sherbime

  sharre

  stihll 44 e perdorur

  Tiranë 29 gusht 00:01
  400 €
 • 0 foto
  Pune online!!
  Sherbime

  Pune online!!

  Nese doni te punoni online dhe ne kohe te lire! Shume thjesht ne linkun me poshte mund te punoni gja

  Tiranë 28 gusht 21:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion
  Makineri dhe inventare

  Okazion

  shiten pajisje për bar kafe,banak frigoriferi,kundra banak,reklamues ëmbëlsirash,makineri akulli, ku

  Tiranë 28 gusht 20:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  okazion
  Makineri dhe inventare

  okazion

  shiten pajisje për bar kafe:banak frigoferi,makineri akulli,reklamues ëmbëlsirash,komplet kolltuqesh

  Tiranë 28 gusht 20:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet banak komplet për bar dhe restorant
  Makineri dhe inventare

  shitet banak komplet për bar dhe restorant

  shitet komplet banaku frigoferik:banak frigoriferi me 6 kapak dhe me 2 kate si edhe kundra banak gji

  Tiranë 28 gusht 15:13
  4.500 €
 • 2 foto
  Transport ne kamion
  Sherbime

  Transport ne kamion

  Tirane, - Transport me kamion me vinc Ofrojme transport materiale te ndryshme, me kamion me vinç fir

  Tiranë 28 gusht 13:29
  1 €
 • 5 foto
  banak frigoriferi komplet
  Makineri dhe inventare

  banak frigoriferi komplet

  shitet banak frigoriferi me 6 kanata plus lavaman plus makineri akulli dhe frigorifer për të reklamu

  Tiranë 28 gusht 13:29
  5.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet biznesi kancelari
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi kancelari

  Shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 28 gusht 11:57
  4.000 €
 • 0 foto
  LAND ROVER TD5
  Makineri dhe inventare

  LAND ROVER TD5

  Pjekse pulash ! 3 muaj e përdorur! Pjekja me gaz, 16 pula piqen njekohesisht, shume ekonomike! Shi

  Tiranë 28 gusht 11:43
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Pastrim Kimik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Pastrim Kimik

  Shitet Biznes Pastrim Kimik Adresa: Kompleksi TID, qendra NOBIS Biznesi ka dhe faqe web-i per porosi

  Tiranë 28 gusht 02:20
  35.000 €
 • 1 foto
  Makineri akulloreje Carpigiani
  Makineri dhe inventare

  Makineri akulloreje Carpigiani

  Shitet makineri akulloreje Carpigiani L 20 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë 27 gusht 18:53
  2.000 €
 • 2 foto
  Jepet me qera
  Sherbime

  Jepet me qera

  Makina luksi me qera,per raste dasma fejesa dhe per shoqerim personash V.I.P. NR KONTAKTI 069301

  Tiranë 27 gusht 16:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  pajisje picerie
  Makineri dhe inventare

  pajisje picerie

  pajisje picerie

  Tiranë 27 gusht 11:32
  150.000 Lek
 • 0 foto
  HIDRAULIK
  Sherbime

  HIDRAULIK

  bej instalime dhe riparime hidraulike cel0699206110

  Tiranë 27 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Tiranë 27 gusht 11:04
  3.000 €
 • 0 foto
  Shiten pajisje butiku
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisje butiku

  Shiten te gjitha pajisjet e nevojshme per hapjen e nje butiku me cmim te arsyeshem

  Tiranë 27 gusht 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kase fiskale
  Makineri dhe inventare

  Shitet kase fiskale

  Shitet kase fiskale e perdorur, por ska asnje ndryshim nga e reja.

  Tiranë 27 gusht 09:23
  199 €
 • 0 foto
  shiten rroba me shumice me cmim kostoje
  Biznes ne shitje / me qera

  shiten rroba me shumice me cmim kostoje

  Shiten rroba me shumice me cmim kostoje. Jane marre ne turqi. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti. R

  Tiranë 27 gusht 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Manikina
  Makineri dhe inventare

  Manikina

  Shiten dy manikin te blere 170 euro copa para 1 viti. Shiten 120 euro copa. Jane pa defekte

  Tiranë 27 gusht 09:23
  240 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi ose pajisjet e biznesit veç
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi ose pajisjet e biznesit veç

  Shitet butik me veshje per femra. Ne pune prej nje viti. I arreduar me arkitekt. Ka çdo pajisje per

  Tiranë 27 gusht 09:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makineri Perpunimi Druri Italiane
  Makineri dhe inventare

  Makineri Perpunimi Druri Italiane

  Shiten linje makineri druri italiane bashke me tgjitha veglat e punes te kompletuara.Jane mbi 11 mak

  Tiranë 26 gusht 19:47
  16.500 €
 • 1 foto
  Shitet Barber Shop Saloon!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Barber Shop Saloon!

  Shitet biznesi i kompletuar! Per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit! Cmimi 6500 euro

  Tiranë 26 gusht 18:02
  6.500 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi. Linje prodhimi KAFE.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi. Linje prodhimi KAFE.

  Shitet biznesi. Linje prodhimi kafe. Shoqeria \"OSCAR GROUP ALBANIA\" kerkon te shese biznesin e sa

  Tiranë 26 gusht 16:33
  250.000 €
 • 2 foto
  Shitet, Biznes lokal, Fresk
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet, Biznes lokal, Fresk

  Lokali është i pozicionuar në zonën Freskut. Informacion mbi Biznesin • Kati 0 • Sipërfaqa e br

  Tiranë 26 gusht 16:01
  60.000 €
 • 0 foto
  Makineri paketim sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Makineri paketim sheqeri

  Te dhenat :shitet makineri paketim sheqeri per lokale sheqer espresso .Per nje ore paketon 50 kg b

  Tiranë 26 gusht 14:22
  7.500 €
 • 9 foto
  Makina per perpunimin e kofiksionit te letres
  Makineri dhe inventare

  Makina per perpunimin e kofiksionit te letres

  shesim makina per perpunimin e kofeksionit te letres ne gjendje shume te mire, makinat jan nje pjes

  Tiranë 26 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Biznes \"Klinike Dentare\" ne Unaze te Re
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznes \"Klinike Dentare\" ne Unaze te Re

  Në zonën e Unazëz së Re në një nga zonat më të zhvilluara dhe më të populluara shitet biznes Klinikë

  Tiranë 26 gusht 10:31
  20.000 €
 • 0 foto
  Barbechye
  Makineri dhe inventare

  Barbechye

  Barbechye

  Tiranë 26 gusht 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre Picash
  Makineri dhe inventare

  Furre Picash

  Furre Picash

  Tiranë 26 gusht 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje per Fast Food
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Fast Food

  Tost , Barbechye Mbajte ngoht byrekesh Furre Pice

  Tiranë 26 gusht 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet biznesi- boutique
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi- boutique

  Shesim biznesin- boutique per femra. Dyqani eshte me mobilim modern dhe ne gjendje te shkelqyer ( mo

  Tiranë 26 gusht 09:35
  7.500 €
 • 0 foto
  Mulliri (MF16)
  Sherbime

  Mulliri (MF16)

  Kemi ne dispozicion te gjithe pjeset e kembyeshme per cdo mulli te permasave te ndryshme .

  Tiranë 25 gusht 17:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ekspsres WEGA
  Makineri dhe inventare

  ekspsres WEGA

  ekspres 2 grupesh gjendje shum e mire cmim i diskutueshem

  Tiranë 25 gusht 17:38
  50.000 Lek
 • 2 foto
  ekspres WEGA
  Makineri dhe inventare

  ekspres WEGA

  ekspres 2 grupesh cmim te diskutueshem

  Tiranë 25 gusht 17:30
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Pompa Lavazhi te reja 140 BAR super okazion
  Makineri dhe inventare

  Pompa Lavazhi te reja 140 BAR super okazion

  shiten pompa lavazhi te reja ne kuti.170 euro

  Tiranë 25 gusht 16:48
  170 €
 • 1 foto
  Shes 4 poltrona
  Makineri dhe inventare

  Shes 4 poltrona

  Shes 4 poltrona te pa perdorura

  Tiranë 25 gusht 12:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  izolime taracash shtrime me helikopter
  Sherbime

  izolime taracash shtrime me helikopter

  Bejme shtrime me helikopter izolime tarracash me nje experience 15 vjecare .

  Tiranë 25 gusht 11:17
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten paisje picerie & fast food
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje picerie & fast food

  Shiten paisje piceri & fast food per arsye te mbylljes se biznesit. ( furre pice, frigorifer ban

  Tiranë 25 gusht 11:17
  3.300 Lek
 • 6 foto
  Makim mishi grirese djathi
  Makineri dhe inventare

  Makim mishi grirese djathi

  E servisuar

  Tiranë 24 gusht 22:56
  400 €
 • 0 foto
  KURS 2 JAVOR VETEM 15000 LEKE
  Sherbime

  KURS 2 JAVOR VETEM 15000 LEKE

  KURS 2 JAVOR PER ESTETIKEN E THONJEVE. 15000 LEKE. KJO OFERTE ESHTE E VLEFSHME VETEM PER DITET E FUN

  Tiranë 24 gusht 21:16
  15.000 €
 • 0 foto
  shitet agjensi immobiliare dhe turistike
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet agjensi immobiliare dhe turistike

  *-SHITET BIZNESI AGJENSI IMMOBILIARE DHE TURISTIKE PREJ 16 VITESH PUNE. *-CMIMI:5000EURO I PADISKUT

  Tiranë 24 gusht 18:07
  5.000 €
 • 7 foto
  Cadra me qera
  Sherbime

  Cadra me qera

  Ofrojme cadra, stola, karrike dhe tavolina me qera per raste te ndryshme familjare. Per me teper kon

  Tiranë 24 gusht 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | Me
  Makineri dhe inventare

  Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | Me

  Furrat e bukës. Kontakt GSM; +35988792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 16:54
  Me Marrveshje