Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  Makina rroje dhe qethje me super cmim
  Sherbime

  Makina rroje dhe qethje me super cmim

  Makina rroje dhe qethje te ndryshme me super cmim me shumic dhe pakic te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë 30 shtator 22:25
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Zajam ponuda izmedu osobito
  Biznes ne shitje / me qera

  Zajam ponuda izmedu osobito

  Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam puno novaca na mom racunu, a moj

  Tiranë 30 shtator 18:37
  100 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi bar kafe lounge
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi bar kafe lounge

  Funksional edhe i kompletuar Zona 21 zogu zi

  Tiranë 27 shtator 21:07
  10.000 €
 • 0 foto
  Privat Detektive
  Sherbime

  Privat Detektive

  Pershenderje. RufAn Topsecret eshte nje kompani detektivesh privat.e licensuar ne Berlin,Gjermani. U

  Tiranë 27 shtator 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ELEKTRICIST &. INSTALIME ELEKTRIKE
  Sherbime

  ELEKTRICIST &. INSTALIME ELEKTRIKE

  OFROJME: Instalime Elektrike, Riparime Defektesh: SHTEPI, VILA, APARTAMENTE, RESTORANTE, LOKALE, DYQ

  Tiranë 26 shtator 15:35
  11 Lek
 • 5 foto
  Playstation
  Biznes ne shitje / me qera

  Playstation

  Shitet biznesi playstation ....tek rruga don bosko vizion plus tirane

  Tiranë 26 shtator 14:39
  12.000 €
 • 1 foto
  Shiten cutter dhe ploter
  Makineri dhe inventare

  Shiten cutter dhe ploter

  Shiten 1) Seiko W64s ploter 64 inch 2) Cutter Summa D120 hapsira e prerjes 120cm 3) Program Caldera

  Tiranë 26 shtator 13:32
  6.500 €
 • 1 foto
  Shiten 2 frigorifera
  Sherbime

  Shiten 2 frigorifera

  Shiten 2 frigorifera vetem 1 muaj te perdorur

  Tiranë 25 shtator 21:01
  400 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues

  Frigorifer freskues ne gjendje perfekte 9 / 10 ... Permasat 210 cm me 140 cm

  Tiranë 25 shtator 20:41
  850 €
 • 1 foto
  Shite mini spitz
  Kafshe ferme

  Shite mini spitz

  Shitet mini spitz i vaksinuar, mosha 2 muajsh

  Tiranë 25 shtator 18:29
  1 Lek
 • 0 foto
  Kerkohet pastruese per shtepi
  Sherbime

  Kerkohet pastruese per shtepi

  Kerkohet nje zonje per pastrimin e shtepise , minimalisht nje here ne jave ose 2 here ne varsi te si

  Tiranë 25 shtator 18:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE TEK RRUGA E ELBASANIT !

  Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. Ka funksionuar si biznes bar kafe por mund t

  Tiranë 25 shtator 14:02
  43.000 €
 • 4 foto
  PAJISJE PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  PAJISJE PASTICERIE

  SHITEN: Ekspozitor Pasticerie i perdorur vetem 6-muaj blere i ri akull me xham harkor perpara me p

  Tiranë 25 shtator 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivi

  Tiranë 24 shtator 19:30
  5.000 €
 • 0 foto
  Realizim Punime Ndertimi
  Sherbime

  Realizim Punime Ndertimi

  Realizojme punimet e ndertimit: 1. Shtrim dhe Veshje me pllaka (Pllaka te te gjitha formateve, nga M

  Tiranë 24 shtator 14:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paisje guzhine
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje guzhine

  Shitet soba zgara fritez me gaz lavapjata 3 tavolina inoksi bank guzhine kupola e aspirimit per ars

  Tiranë 24 shtator 13:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer ngirres profesional per magazina
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer ngirres profesional per magazina

  Tirana cash and carry magazina me e madhe ne Shqiperi prej 20 vitesh per deliverin e produkteve te k

  Tiranë 24 shtator 12:52
  240.000 Lek
 • 0 foto
  Hekur pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Hekur pastrim kimik

  Shitet hekur profesional per pastrim kimik..cmimi 300€

  Tiranë 24 shtator 12:48
  300 €
 • 2 foto
  Okazion shitet piceri tek komuna e parisit
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion shitet piceri tek komuna e parisit

  Okazion shitet aktiviteti i nje piceri-gatime tradicionale qe prej 2010 tek komuna e parisit ne rrug

  Tiranë 23 shtator 17:08
  500.000 Lek
 • 0 foto
  OFERTE FALAS.
  Sherbime

  OFERTE FALAS.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivi

  Tiranë 23 shtator 07:28
  5.000 €
 • 7 foto
  Rafte dhe Ekspozitore
  Makineri dhe inventare

  Rafte dhe Ekspozitore

  - 3 rreshta me rafte konstruksion metalik te xinguar nga 11 metra (total 33 m) - 9 metra rafte su

  Tiranë 22 shtator 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 22 shtator 21:08
  2.000 €
 • 0 foto
  Ekspres Kafe mulli Kafe produktor makin akull prod
  Makineri dhe inventare

  Ekspres Kafe mulli Kafe produktor makin akull prod

  Shumic pakic

  Tiranë 22 shtator 18:24
  1.000 €
 • 0 foto
  Poltrone dentare
  Makineri dhe inventare

  Poltrone dentare

  Poltrone dentare italiane e perdorur 1500 euro

  Tiranë 22 shtator 16:35
  1.500 €
 • 0 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 22 shtator 10:40
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi 13.000Euro Rr.Muhamet Gjollesha
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi 13.000Euro Rr.Muhamet Gjollesha

  Okazion!Shitet biznesi butik Emily Boutique ne zonen me te mire ne Tirane ne Rr.Muhamet Gjollesha af

  Tiranë 22 shtator 10:15
  13.000 €
 • 1 foto
  Shitet printer per markete/bar
  Makineri dhe inventare

  Shitet printer per markete/bar

  Shitet printer per markete/bar 130 euro. Tel: +355 69 30 72 271

  Tiranë 21 shtator 13:54
  130 €
 • 0 foto
  Shitet frigorifer banak per market 1000 euro
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer banak per market 1000 euro

  Shitet frigorifer banak per market 1000 euro (i diskutueshem) Tel: +355 69 30 72 271

  Tiranë 21 shtator 13:52
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet inventar dyqani
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventar dyqani

  Shitet inventar dyqani si mjete shkollore, ene kuzhine, te brendshme etj. Cmimi: 1000 euro i diskutu

  Tiranë 21 shtator 13:51
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet Frigrofer ftohes/ngrires 800 Euro
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigrofer ftohes/ngrires 800 Euro

  Shitet frigorifer ftohes/ngrires 800 euro (i diskutueshem)

  Tiranë 21 shtator 13:44
  800 €
 • 1 foto
  SHITET TOSTJERE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET TOSTJERE

  SHITET TOSTJERE PROFESIONALE

  Tiranë 21 shtator 11:51
  25.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FRIGORIFER FRESKUES
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET FRIGORIFER FRESKUES

  SHITET FRIGORIFER FRESKUES

  Tiranë 21 shtator 11:43
  45.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET BANAK LOKALI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BANAK LOKALI

  SHITET BANAK LOKALI

  Tiranë 21 shtator 11:43
  40.000 Lek
 • 0 foto
  FOTOKOPJE 281 C
  Makineri dhe inventare

  FOTOKOPJE 281 C

  120

  Tiranë 21 shtator 08:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavazh Bora
  Sherbime

  Lavazh Bora

  Larje Makinash 🚙🚗 Larje Tapicerie Në Mënyrë Profesionale Larje Tapetash Larje Tendash Larje Divan

  Tiranë 21 shtator 07:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pajisje prodhim kafeje
  Makineri dhe inventare

  Pajisje prodhim kafeje

  Pajisje prodhim kafeje,pjekse 12 kg,mulli mono faze,paktetuese,date skadence e stampuar,ngjitse,akse

  Tiranë 20 shtator 17:40
  2.500 €
 • 1 foto
  SHITEN KARRIKET DHE TAVOLINAT
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITEN KARRIKET DHE TAVOLINAT

  SHITEN 6 KOMPLETE TAVOLINASH ME NGA 4 KARRIKE, , 20,000 LEKE KOMPLETI,, TE INTERESUARIT TE TELEFONOJ

  Tiranë 20 shtator 16:09
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Frigorifere ngrires profesional per mallra
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere ngrires profesional per mallra

  Tirana cash and carry magazina me e madhe ne Shqiperi per deliverin e produkteve te konsumit te gjer

  Tiranë 20 shtator 14:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FRIGORIFER PER AKULLORE 1200€
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER PER AKULLORE 1200€

  Frigoriferi eshte shume i mire. Shumë pak të përdorur.

  Tiranë 20 shtator 12:24
  1.200 €
 • 0 foto
  FOREX / CRYPTO LEADS
  Sherbime

  FOREX / CRYPTO LEADS

  Përshkrimi: Nese jeni duke kerkuar leads (numra) per forex / crypto investitore keto jane kushtet qe

  Tiranë 19 shtator 22:40
  20 €
 • 0 foto
  Shitet Salloni CreativeHairstyle
  Sherbime

  Shitet Salloni CreativeHairstyle

  Creativehairstyle esht nje biznes qe egziston qe 4 muaj,puna esht e ngritur.Shitet per arsyje emigr

  Tiranë 19 shtator 12:30
  9.000 €
 • 0 foto
  Moblje per furra buke
  Makineri dhe inventare

  Moblje per furra buke

  Shitet kit per furra buke me 2 ekspozitor me drite.

  Tiranë 18 shtator 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TRANSPORT MALLRASH ME PIRUN
  Sherbime

  TRANSPORT MALLRASH ME PIRUN

  Kompania Tirana cash and carry ofron sherbimin e transportit me Pirun per mallra te tonazheve te ndr

  Tiranë 18 shtator 13:18
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet vinc ure
  Makineri dhe inventare

  Shitet vinc ure

  Shitet Vinc UreHapsire 10m Pesha e ngritjes 3 Ton. Shinat dhe te gjithe aksesoret e perfshire. Cmimi

  Tiranë 18 shtator 11:08
  4.500 €
 • 0 foto
  Banakier/Kamarier
  Sherbime

  Banakier/Kamarier

  Bar Epiri kerkon banakier dhe kamarier. Kushte shum te mira pune. Ndodhet ne qender te qytetit cka e

  Tiranë 18 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet klinike dentare,prane Universitetit Bujqesor,Tirane

  Shitet klinike dentare ne zonen prane Universitetit Bujqesor,Tirane.Klinika ndodhet ne katin e 2 te

  Tiranë 17 shtator 12:47
  250.000 €
 • 1 foto
  Frigorifer per pije freskuese
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer per pije freskuese

  Frigorifer per pije freskuese, ne gjendje shume te mire pune, shitet per arsye mbyllje lokali. Te in

  Tiranë 16 shtator 12:42
  25.000 Lek
 • 0 foto
  FOREX LEADS / CRYPTO LEADS
  Sherbime

  FOREX LEADS / CRYPTO LEADS

  Nese jeni duke kerkuar leads (numra) per forex / crypto investitore keto jane kushtet qe ne ofrojme

  Tiranë 16 shtator 00:38
  20 €
 • 0 foto
  Lavaman Inox per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Lavaman Inox per Bar & Restorante

  Lavaman Inox per Bar & Restorante

  Tiranë 15 shtator 23:49
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Sobe profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sobe profesionale

  Shitet Sobe profesionale

  Tiranë 15 shtator 23:49
  40.000 Lek