Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  Biznes paketimi ushqimor Mealbox
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes paketimi ushqimor Mealbox

  MEALBOX shet biznesin dhe asetet . Klikoni prezantimin : http://mealbox.al/mealbox.pdf

  Tiranë Dje, 00:23
  25.000 €
 • 12 foto
  Makineri paketimi vasketash MAP me vakum dhe gaz
  Makineri dhe inventare

  Makineri paketimi vasketash MAP me vakum dhe gaz

  Shitet makineri paketimi automatike vasketash plastike per industrine ushqimore , e markes turke Lip

  Tiranë Dje, 00:02
  7.000 €
 • 0 foto
  Pune ndertimi
  Sherbime

  Pune ndertimi

  Punime ndertimi te ndryshme. Beton ,mure,sovatime,veshje me polisterol sistem kapote, lyerje dhe rik

  Tiranë 5 dhjetor 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kollone Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Kollone Frigoriferike

  Ne gjendje te mire me sherbime te bera.

  Tiranë 5 dhjetor 19:47
  30.000 Lek
 • 4 foto
  karrike per berber
  Makineri dhe inventare

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukiere produkte professionale Italiane doni me te miren zgjidhni me te mi

  Tiranë 5 dhjetor 19:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  karrike per berber
  Makineri dhe inventare

  karrike per berber

  karrike per berber dhe parukjere produkte professionale italiane doni me te miren zgjidhni me te m

  Tiranë 5 dhjetor 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti
  Makineri dhe inventare

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti

  Gur fresibel Dewalt i ri ne kuti, shitet 6 mije leke te reja kontaktoni nr tel 0684444002

  Tiranë 5 dhjetor 18:18
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj partner biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Kerkoj partner biznesi

  Kerkoj partner biznesi, kam pas linjen e prodhimit te nallaneve te drurit, kerkoj ti tregtoj, ose te

  Tiranë 5 dhjetor 18:15
  1 Lek
 • 0 foto
  Shërbime konsulence financiare për biznese
  Sherbime

  Shërbime konsulence financiare për biznese

  Shërbime financiare dhe konsulencë për të gjitha llojet bizneseve. -Regjistrim i faturave të blerj

  Tiranë 5 dhjetor 16:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  KURSE BERBERI TIRAN
  Sherbime

  KURSE BERBERI TIRAN

  KURSE BERBERI TIRANE: BARBERSCHOOL Samo, ZHVILLON KURSE PER BERBER, DHE TRAJNIME PRAKTIKE 3 MUJORE P

  Tiranë 5 dhjetor 15:54
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Pajisiet e parukeris
  Makineri dhe inventare

  Pajisiet e parukeris

  Shes pajisiet e parukeris. Lavatesti dy pasqyrat dy poltrone. Raftet komodina. Kolltuk dysh dhe tavi

  Tiranë 5 dhjetor 14:53
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.

  Shitet biznes Yogurterie me te gjitha paisjet dhe aksesoret. Frigorifer ekspozitor per Jogurterine,

  Tiranë 5 dhjetor 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ceragem shtrat masazh
  Makineri dhe inventare

  ceragem shtrat masazh

  shtrati asht ne gjendje te mir asht pak i perdorur , shtrati asht qe kryn masazhin vet asht me nxemj

  Tiranë 5 dhjetor 14:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  7 komplete me nga 4 karrige
  Makineri dhe inventare

  7 komplete me nga 4 karrige

  Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige. jane ne gjendje shume te mire pasi kane me pak se nje

  Tiranë 5 dhjetor 13:55
  120 Lek
 • 0 foto
  Furre buke bongard 4 kateshe me korent
  Biznes ne shitje / me qera

  Furre buke bongard 4 kateshe me korent

  shitet furre buke 4 kateshe me korent,kapaciteti 140+ buke,katet punoj vecanerisht nga njeri tjetri.

  Tiranë 5 dhjetor 13:35
  6.000 €
 • 2 foto
  Biznesi shitet ose jepet me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi shitet ose jepet me qera

  Jepet me qera ose shitet biznesi,punishte per perpunim mishi.E ngritur prej 5 vitesh,e paisur me te

  Tiranë 5 dhjetor 12:46
  500 €
 • 11 foto
  Makina per industri te mishit
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon049-129 127dhe vibe

  Tiranë 5 dhjetor 12:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine Akulli per Peshk
  Makineri dhe inventare

  Makine Akulli per Peshk

  Makinë akulli per peshk fluska Ne Gjakove ne tel +38349129127

  Tiranë 5 dhjetor 12:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Industria e Mishit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Industria e Mishit

  Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite. Makina per indus

  Tiranë 5 dhjetor 12:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje zyre
  Makineri dhe inventare

  Mobilje zyre

  Jane 10 karrige te pa perdorura.5 Tavolina zyre,2 rrafte te vegjel,1 kalorifer 1 aparat telefoni. Cm

  Tiranë 5 dhjetor 11:16
  60.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet biznes klinik dentare
  Makineri dhe inventare

  Shitet biznes klinik dentare

  Poltroni perfshin 5 dalje, perfshin aspirator kirurgjikal, pershin 2 tavoline pune edhe 2 karike, ba

  Tiranë 5 dhjetor 08:21
  4.000 €
 • 0 foto
  SALDATOR
  Sherbime

  SALDATOR

  bej punime dhe riparime hekuri cel0699206110

  Tiranë 5 dhjetor 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIME OBJEKTESH
  Sherbime

  RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIME OBJEKTESH

  jemi nje staf pune i specializuar dhe bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh te ndryshme cel06

  Tiranë 5 dhjetor 07:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHTRUES PLLAKASH,PUNIME GIPSI
  Sherbime

  SHTRUES PLLAKASH,PUNIME GIPSI

  bej shtrime pllakash dhe punime gipsi cel0699206110

  Tiranë 5 dhjetor 07:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fast food,kreperi,
  Makineri dhe inventare

  fast food,kreperi,

  frigorifer banak,frigorifer kollone,2 pjastra krepi,bombel,prerese sallami,tostier,furr per. byrek m

  Tiranë 5 dhjetor 00:06
  2.500 €
 • 0 foto
  Makineri
  Makineri dhe inventare

  Makineri

  Sjellim me porosi nga Kina cdo lloje makinerie e produktesh cmimet sipas marveshjes

  Tiranë 4 dhjetor 21:46
  10 €
 • 11 foto
  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin
  Makineri dhe inventare

  Makineri me porosi per punime te ndryshme llamarin

  Sjellim makineri me porsi per punimet e llamarine edhe hekuri ne forma te ndryshme . .Cmimet sipas

  Tiranë 4 dhjetor 21:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Laser
  Makineri dhe inventare

  Laser

  Sjellim lazer me porosi

  Tiranë 4 dhjetor 21:43
  5.000 €
 • 2 foto
  Pjekse pulash
  Makineri dhe inventare

  Pjekse pulash

  Pjekse pulash me gaz

  Tiranë 4 dhjetor 21:13
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime
  Sherbime

  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

  Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj. Ofrojme lyerje me boje, lyerje shte

  Tiranë 4 dhjetor 19:11
  1 €
 • 9 foto
  BUTIK shiten te gjitha paisjet.
  Biznes ne shitje / me qera

  BUTIK shiten te gjitha paisjet.

  Shiten te gjitha paisjet e nje butiku city park Varese rrobash Tavolina Rafte inox dhe metalik Manik

  Tiranë 4 dhjetor 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 4 dhjetor 18:02
  5.000 €
 • 1 foto
  Shitet Kompani Security (SHPFS)
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Kompani Security (SHPFS)

  Shitet biznes kompani Security (SHPFS) me eksperience 2 vjecare ne treg, e paisur me te gjithe dekum

  Tiranë 4 dhjetor 16:35
  95.000 €
 • 4 foto
  Tavolina Karrige me Qera
  Sherbime

  Tavolina Karrige me Qera

  Vere 2019 - prenotimet kane filluar 🤗 Cdo event behet me i bukur e i vecante i planifikuar se bashku

  Tiranë 4 dhjetor 15:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KREPA PLATE PA GAZ, 320 EURO
  Makineri dhe inventare

  KREPA PLATE PA GAZ, 320 EURO

  85×48×16 Shume te mira Perdorur vetem per 1 muaj

  Tiranë 4 dhjetor 10:14
  320 €
 • 11 foto
  TAPICERI PER VENDET PLOTA,MAKINA QEPESA,KOMPRESOR
  Makineri dhe inventare

  TAPICERI PER VENDET PLOTA,MAKINA QEPESA,KOMPRESOR

  Tapiceri per vendet e plota Makine qepesa elektronike gjobe jack a4 Makine qepesa elektronike e tras

  Tiranë 4 dhjetor 10:02
  3.350 €
 • 0 foto
  DOLLAP FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  DOLLAP FRESKUES

  Shiten dollap freskues, i ri, me nje vit garanci. Cmime te arsyeshme Kontakt 0672012232 Adresa: Tira

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOLLONE PASTICERIE
  Makineri dhe inventare

  KOLLONE PASTICERIE

  Shitet kollone pasticerie, prodhim Italian i ri me 1 vit garanci. Cmimi i arsyeshem. Kontakt 0672012

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE ME VENTILIM 6-TAVA
  Makineri dhe inventare

  FURRE ME VENTILIM 6-TAVA

  Furre me ventilim 6-tava, prodhim italian, e re me 1 vit garanci. Cmim I arsyeshem. Kontakt 067201

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANAK PASTICERIE HARKOR
  Makineri dhe inventare

  BANAK PASTICERIE HARKOR

  Shiten BANAK PASTICERIE harkor, me veshje druri, te permasave te ndryshme. Cmime te arsyeshme. Kont

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PAISJE PER SUPERMARKETE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER SUPERMARKETE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mural per SUPERMARKETE
  Makineri dhe inventare

  Mural per SUPERMARKETE

  Shitet mural per supermarkete Cmimi i arsyeshem Kontakt: 0672012232 Adresa: Casa Italia, kati 3 (pa

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANAK USHQIMOR
  Makineri dhe inventare

  BANAK USHQIMOR

  Shitet banak ushqimor, ngrires. Cmim i arsyeshem. Kontakt 0672012232 Adresa: rr. \'7 nentori\' Yrshe

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dollap Frigoriferik Inoxi
  Makineri dhe inventare

  Dollap Frigoriferik Inoxi

  Shitet dollap inoxi, freskues ose ngrires, I ri me nje vit garanci Dimensioni 140x80x200 cm. Cmimi

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRODHUES AKULLI
  Makineri dhe inventare

  PRODHUES AKULLI

  Prodhues akulli te madhesive te ndryshme, me kapacitet nga 155kg - 21kg / 24ore. Prodhim Italian te

  Tiranë 4 dhjetor 09:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE
  Makineri dhe inventare

  SHTRYDHESE PORTOKALLI & SHEGE

  Shitet shtrydhese mekanike per portokall dhe shege. Cmim i arsyeshem. Kontakt 067 20 12 232 Adresa:

  Tiranë 4 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banak Pasticerie
  Makineri dhe inventare

  Banak Pasticerie

  Shitet banak pasticerie. Ngjyre i bardhe me veshje druri. Shume i bukur dhe i pershtatshem ne cdo ll

  Tiranë 4 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FURRE VENTILIMI 6-TAVA
  Makineri dhe inventare

  FURRE VENTILIMI 6-TAVA

  Shitet furre ventilimi 6-tava e re, prodhim Italian. Cmime te arsyeshme. Kontakt: 067 20 12 232 Adre

  Tiranë 4 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TAVOLINE FRIGORIFERIKE
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE FRIGORIFERIKE

  Shitet tavoline frigoriferike me 2 porta, prodhim italian e re me 1 vit garanci. Cmim i arsyeshem.

  Tiranë 4 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ARREDO DUE
  Makineri dhe inventare

  ARREDO DUE

  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pas

  Tiranë 4 dhjetor 09:12
  Me Marrveshje