Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  Jap Licence Profesionale EZ.0941 me Qera
  Sherbime

  Jap Licence Profesionale EZ.0941 me Qera

  Liçenca eshte per PROJEKTIM: Punime ne sistemin elektrik dhe te sinjalizimit. Impiante per prodhimin

  Tiranë 22 janar 08:40
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet biznes klinik dentare
  Makineri dhe inventare

  Shitet biznes klinik dentare

  Poltroni perfshin 5 dalje, perfshin aspirator kirurgjikal, pershin 2 tavoline pune edhe 2 karike, ba

  Tiranë 22 janar 08:21
  4.000 €
 • 2 foto
  Zgar Me Gur Vullkanik
  Makineri dhe inventare

  Zgar Me Gur Vullkanik

  Zgar profesionale me gur vullkanik 2 muaj e perdorur.

  Tiranë 21 janar 20:46
  75.000 Lek
 • 2 foto
  Makine Akullore.
  Makineri dhe inventare

  Makine Akullore.

  Shitet Makine Akullore 5 litra. Makina eshte ne gjendje shum te mire pune.

  Tiranë 21 janar 20:45
  2.500 €
 • 2 foto
  Makineri per makarona
  Makineri dhe inventare

  Makineri per makarona

  Makineri per prodhimin e makaronave te ardhura nga italia.

  Tiranë 21 janar 20:28
  1 Lek
 • 2 foto
  Lavastovilje Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Lavastovilje Profesionale

  Per kuzhin dhe bar 3 fazore

  Tiranë 21 janar 20:28
  55.000 Lek
 • 0 foto
  Shes biznesin
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin

  Shes biznesin\" Bar Mezeri\" ne rrugen Muhamet Deliu prane Hipo Market.Ambienti eshte me qera.Ambie

  Tiranë 21 janar 17:29
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Java Developer
  Punesime

  Java Developer

  Java Developer InfoWeb is an Italian multinational inf

  Tiranë 21 janar 09:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator profesional per cdo lloj veze, Pata, Rosa, Pula Deti, Shkurtza, Pula dekorative

  Tiranë 21 janar 08:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion banaqe argjendari, drita led, xham kristal
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion banaqe argjendari, drita led, xham kristal

  Shiten me cmim okazion banaqet per argjendari ose bizhuteri Jane te rinj Per me teper informacion t

  Tiranë 21 janar 00:54
  4.000 €
 • 0 foto
  ...
  Biznes ne shitje / me qera

  ...

  ...

  Tiranë 20 janar 22:28
  10 Lek
 • 0 foto
  Kollone Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Kollone Frigoriferike

  Ne gjendje te mire me sherbime te bera.

  Tiranë 20 janar 19:23
  30.000 Lek
 • 12 foto
  Rottweiler
  Kafshe ferme

  Rottweiler

  Shes klyshet e races Rottweiler 100% origjinal klyshet kan lind me 11 Mars Whats app +38349155135

  Tiranë 20 janar 19:09
  100 €
 • 2 foto
  Okazion
  Kafshe ferme

  Okazion

  Shitet park bletesh bletet jane te kuruara kunder semundjeve,bletet jane me 8-10 rruge mize.cmimi me

  Tiranë 20 janar 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Si Era- Të shpejtë dhe profesional
  Lokale / Punetori / Magazina

  Si Era- Të shpejtë dhe profesional

  mobilje te ndryshme

  Tiranë 19 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sistem alarmi wireless
  Sherbime

  Sistem alarmi wireless

  Sistem alarmi Wireless ?️ ➡️ 4 sensor wireless ➡️ 1 Sensor magnetik ➡️ 1 platforme wir

  Tiranë 19 janar 01:44
  330 €
 • 0 foto
  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)
  Sherbime

  Set 4 kamera (gjithcka e perfshire)

  🔹 4 kamera Dahua ( 2 mega pixel ) ✔️ 🔹 Dvr 4 ch Dahua 🔹 Hard Disk 500 Gb 🔹 100 Meter kabull 🔹 E

  Tiranë 19 janar 01:44
  330 €
 • 0 foto
  Makina me qera nga 20 € ne dite.
  Sherbime

  Makina me qera nga 20 € ne dite.

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë 19 janar 01:43
  20 €
 • 0 foto
  Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane, Furgon
  Sherbime

  Transport mallrash dhe objektesh ne Tirane, Furgon

  Transport mallrash dhe objektesh me cmime te arsyeshme dhe cilesi bashkohore. Duke filluar nga 1500

  Tiranë 18 janar 20:40
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Gjenerator nafte
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator nafte

  Shitet gjenerator shume pak i perdorur marka Honda cmimi 800 mije leke I diskutuar

  Tiranë 18 janar 20:01
  800 Lek
 • 0 foto
   Tirane, Unaza Re, Ofroj kurse te ndryshme
  Sherbime

  Tirane, Unaza Re, Ofroj kurse te ndryshme

  SCCAlbania instagram: @sccalbania Tel:+355 69 274 4472 Adresa: Rruga Unaza Re, Tom Plezha pallati Kl

  Tiranë 18 janar 18:53
  2.000 €
 • 1 foto
  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI
  Sherbime

  OFROJME SHERBIME KARROTRECI DHE VINCI

  OFROJ SHERBIM KARROTRECI DHE VINXHI PER SHERBIME TE NDRYSHME.PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR 069218667

  Tiranë 18 janar 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Java Beginner
  Sherbime

  Java Beginner

  Ky kurs e fillon programimi nga zero! Kursi është përgatitur për fillestarrët të cilët duan të mësoj

  Tiranë 18 janar 14:35
  30.000 Lek
 • 0 foto
  YOUTUBE CHANNEL
  Sherbime

  YOUTUBE CHANNEL

  SHES KANAL YOUTUBE TE MONETARIZUAR CMIMI 900 EURO I PADISKUTUESHEM GATI PER TE NXJERRE PERFITIME ME

  Tiranë 18 janar 13:20
  900 €
 • 0 foto
  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime
  Sherbime

  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

  Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj. Ofrojme lyerje me boje, lyerje shte

  Tiranë 18 janar 12:23
  1 €
 • 1 foto
  Kurs "Bazat e Programimit/ C++"
  Sherbime

  Kurs "Bazat e Programimit/ C++"

  Ky kurs e fillon programimi nga zero! Kursi është përgatitur për fillestarrët të cilët duan të mësoj

  Tiranë 18 janar 12:05
  30.000 Lek
 • 1 foto
  TIRANA CENTER OF TECHNLOGY (TCT)
  Sherbime

  TIRANA CENTER OF TECHNLOGY (TCT)

  Qendra e Teknologjisë Tiranë (TCT) është qendër për avancim karriere e specializuar në trajnime prof

  Tiranë 18 janar 12:00
  30.000 Lek
 • 2 foto
   Pjese per eco toshiba
  Makineri dhe inventare

  Pjese per eco toshiba

  Toshiba eco per pjese me 3 sonda

  Tiranë 18 janar 08:41
  1 €
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  Mjete per salle operacioni ne graso te paperdorura Cmimi i negociushem

  Tiranë 18 janar 08:41
  1 €
 • 0 foto
  Shitet dyqan ne zonen e ish Bllokut, 110m2, Okazion!
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet dyqan ne zonen e ish Bllokut, 110m2, Okazion!

  Shitet dyqan ne zonen e ish Bllokut, 110m2, Okazion! Investimi me i suksesshem eshte investimi ne

  Tiranë 17 janar 19:39
  1.400 €
 • 2 foto
  D&V Studio Kontabiliteti
  Sherbime

  D&V Studio Kontabiliteti

  * Per cdo Biznes te Vogel, te Mesem (Mikronjesi) ose Biznes te Madhe mund te gjeni oferta te ndryshm

  Tiranë 17 janar 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pajisje Marketi
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Marketi

  -Frigorifer banak 2.5m x 1.2m -Frigorifer kollon 2 cope 2.15m x 0.8m x 0.7m -

  Tiranë 17 janar 15:48
  1 €
 • 1 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran

  Tiranë 17 janar 13:42
  5.000 €
 • 5 foto
  Studio Arkitekture
  Sherbime

  Studio Arkitekture

  Studio e Arkitektures \"Doni Constructions Sh.p.k.\" ka vite qe operon ne fushen e projektimit dhe a

  Tiranë 16 janar 14:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc
  Sherbime

  Kurse Autocad 2D 3D 3Ds Max Rhinoceros Sketc

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte

  Tiranë 16 janar 14:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion shitet tende
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion shitet tende

  Shitet tenda per arsye mbyllje biznesi tenda esht e gjer 13mdhe te gjat 6.5 meter ka dhe nje pjes an

  Tiranë 16 janar 13:24
  1.200 €
 • 0 foto
  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes
  Sherbime

  Fosi.al - Forumi i Sipërmarrjes

  Fosi (www.fosi.al) është një forum shqiptar biznesi që nxit diskutimin rreth çështjeve të lidhura me

  Tiranë 16 janar 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan SHITET ose Nderrim Tirane Rr Qemal Stafa

  - Rr. Qemal Stafa 105 m2 SHITET ose Jepet Qira 100 metra siper shkolles Kuqe Dyqani jepet per Klinik

  Tiranë 16 janar 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  8 kamera 4 Mpx super oferte
  Sherbime

  8 kamera 4 Mpx super oferte

  ? 8 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 8 ch Dahua ? Hard Disk 1 TB ? 200 Meter kabull ? Ekr

  Tiranë 16 janar 01:27
  750 €
 • 0 foto
  Set kamerash 4 mpx
  Sherbime

  Set kamerash 4 mpx

  ? 4 kamera Dahua ( 4 mega pixel ) ✔️ ? Dvr 4 ch Dahua ? Hard Disk 500 Gb ? 100 Meter kabull ? E

  Tiranë 16 janar 01:27
  400 €
 • 5 foto
  Shitet biznesi "ZGARA e BLLOKUT"
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi "ZGARA e BLLOKUT"

  Shitet biznesi "ZGARA e BLLOKUT". Lokali eshte totalisht i kompletuar, ne gjendje pune, me xhiro te

  Tiranë 15 janar 21:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi
  Kafshe ferme

  Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Tiranë 14 janar 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi
  Kafshe ferme

  Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Tiranë 14 janar 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NGROHSE PATATESH.
  Makineri dhe inventare

  NGROHSE PATATESH.

  NGROHSE PATATESH NE GJENDJE PUNE.

  Tiranë 12 janar 16:00
  11.000 Lek
 • 8 foto
  Inkubator me shumic dhe pakic super çmim
  Biznes ne shitje / me qera

  Inkubator me shumic dhe pakic super çmim

  Shesjm inkubator per te gjitha llojet e vezve me përmasa të ndryshme me196 vez 230 mi me 112 vez cem

  Tiranë 12 janar 15:08
  100 €
 • 0 foto
  SHITET BIZNESI. FARMACI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BIZNESI. FARMACI

  SHIITET AKTIVITETI I NJE FARMACIE NE TIRANE FARMACIA NDODHET PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI NE RRUGE K

  Tiranë 12 janar 14:05
  20.000 €
 • 2 foto
  Pjekse pulash vogel2-3cop
  Makineri dhe inventare

  Pjekse pulash vogel2-3cop

  Pjekse pulash inoksi profesionale me xham para praktike merr 3 pula varet na madhsie pulave150€ ose

  Tiranë 12 janar 13:51
  150 €
 • 0 foto
  Plasmas per lokale
  Biznes ne shitje / me qera

  Plasmas per lokale

  shiten plasmas per lokal gjatesia 7m 20cm lartesia 2m50cm

  Tiranë 11 janar 13:56
  20.000 Lek
 • 3 foto
  pompe lavazhi 140 bar okazion
  Makineri dhe inventare

  pompe lavazhi 140 bar okazion

  shes pompe lavazhi e re ne kuti 140 bar.okazion 200 euro.

  Tiranë 11 janar 09:48
  200 €
 • 8 foto
  GJENERATOR
  Makineri dhe inventare

  GJENERATOR

  FMT GROUP Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:Perkins,Volvo,Iveco,Scania,Cummins,Doosa

  Tiranë 10 janar 09:03
  Me Marrveshje