Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 6 foto
  Mobilje pajisje dhe produkte estetike
  Biznes ne shitje / me qera

  Mobilje pajisje dhe produkte estetike

  Shiten mobilje, pajisje dhe produkte estetike me pak se 6 muaj te perdorura. Cdo gje qe shikoni ne f

  Tiranë 23 qershor 22:59
  350.000 Lek
 • 4 foto
  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure
  Makineri dhe inventare

  Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure

  SHITET -.Ambazhur (4cope)....perde me palosje ..kolltuk dysh 4 cope kam dhe 3 pupa dhe 2 tavolina..

  Tiranë 23 qershor 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten te gjitha paisjet e bar kafe & lengje fruta
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten te gjitha paisjet e bar kafe & lengje fruta

  Shiten paisjet e bar kafe dhe lengje frutash . 3 frigorifere , paisje Hod dog , tostiere , nutri bu

  Tiranë 23 qershor 18:57
  3.999 €
 • 1 foto
  Vending Machines
  Makineri dhe inventare

  Vending Machines

  Shiten makineta per shitje me pakice. Frigorifer dhe kafe, te pershtatshme per ambiente instituciona

  Tiranë 23 qershor 17:13
  2.200 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ABDYL FRASHËRI, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA ABDYL FRASHËRI, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Abdyl Frashëri, ish-bllok, Tiranë. Ambienti është 200 m², nd

  Tiranë 23 qershor 16:44
  2.500 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMPLEKSI KIKA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, KOMPLEKSI KIKA, TIRANË

  Jepet me qira qëndër estetike duplex 59 m² pranë kompleksit kika, e pozicionuar në një nga zonat më

  Tiranë 23 qershor 16:30
  70.000 Lek
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. MUHAMET GJOLLESHA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR. MUHAMET GJOLLESHA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi, me sipërfaqe 58.34 m2 në rrugën Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet n

  Tiranë 23 qershor 15:33
  2.000 €
 • 5 foto
  Frigorifer minibar kollon vitrin
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer minibar kollon vitrin

  Shitet

  Tiranë 23 qershor 15:17
  1.200 €
 • 1 foto
  Transport nderkombetar
  Sherbime

  Transport nderkombetar

  Transport objektesh , makinash ,produktesh ne gjermani-holland-itali-austri me furgon . Çmimi ne baz

  Tiranë 23 qershor 12:55
  1 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA RASIM KALAKULLA, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA RASIM KALAKULLA, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 140 m² tek Komuna e Parisit, në rrugën Rasim Kalakulla. N

  Tiranë 23 qershor 12:38
  500 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.PAVARËSIA, 290m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RR.PAVARËSIA, 290m2

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 290 m² + 200 m² verandë në katin e dytë të nje vile tre k

  Tiranë 23 qershor 12:12
  1.500 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi tek rruga e Kosovarëve. Ambienti është i ndarë në 6 ndarje 600 m² sipë

  Tiranë 23 qershor 11:02
  4.000 €
 • 3 foto
  Ekspres kafe Spinel
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe Spinel

  Ekspres kafe me kapsula, per shtepi, zyre, ambiente pune etj.

  Tiranë 23 qershor 10:07
  150 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/BAR-RESTORANT NË RRUGËN 4 DËSHMORËT, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/BAR-RESTORANT NË RRUGËN 4 DËSHMORËT, TIRANË

  Jepet me qira bar-restorant 202 m² buzë rrugës kryesore, tek rruga 4 Dëshmorët, Tiranë. Ambienti ndo

  Tiranë 23 qershor 09:32
  700 €
 • 7 foto
  PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES
  Biznes ne shitje / me qera

  PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT E BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë 23 qershor 00:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË MYSLYM SHYRI
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË MYSLYM SHYRI

  Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Myslym Shyri, Tiranë. Ambienti është 36 m², ndodhet në rrugë

  Tiranë 22 qershor 23:21
  46.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE
  Makineri dhe inventare

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE

  SHITET MAKINE PRERESE SALLAMI DHE DJATHI PICE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE . MAKINA DISPONON DHE GU

  Tiranë 22 qershor 19:15
  200 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 270 M², KOMUNA E PARISIT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 270 M², KOMUNA E PARISIT, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi i mobiluar për Bar-Restorant me sipërfaqe totale 270 m². Ndodhet pranë

  Tiranë 22 qershor 17:16
  1.200 €
 • 1 foto
  Shes stabilizator
  Makineri dhe inventare

  Shes stabilizator

  Shes stabilizator ne gjendje shume te mire pune

  Tiranë 22 qershor 17:07
  50 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK TREGU ELEKTRIK
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK TREGU ELEKTRIK

  Jepet me qira ambient biznesi tek Tregu Elektrik, rruga Todi Shkurti, Tiranë. Ambienti ndodhet buzë

  Tiranë 22 qershor 16:56
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Banak
  Makineri dhe inventare

  Banak

  Banak per cdo lloj ambjenti. 2 meter gjatesi 1 meter gjeresi. Cmimi diskutushem

  Tiranë 22 qershor 16:39
  200 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN TEK TREGU ELEKTRIK, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi në fillim të rrugës Todi Shkurti, Tregu Elektrik, Tiranë. Dyqani ka si

  Tiranë 22 qershor 16:23
  40.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi 60 m² tek rruga Kongresi i Manastirit, pranë spitalit Nënë Tereza. Ndo

  Tiranë 22 qershor 16:18
  30.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA MAGAZINË YZBERISHT, TIRANË
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA MAGAZINË YZBERISHT, TIRANË

  Jepet me qira magazinë 600 m², 5 m lartësi, truall 1120 m² Yzberisht, Tiranë. Magazina ndodhet në n

  Tiranë 22 qershor 16:04
  3.600 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI KONTAKT, 65 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI KONTAKT, 65 m2

  Jepet me qira ambient biznesi tek kompleksi Kontakt në Rr. Artan Lenja, Tiranë. Ka një sipërfaqe pre

  Tiranë 22 qershor 15:49
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Shes 2 Kuaj
  Kafshe ferme

  Shes 2 Kuaj

  Shiten Kuajt njeri 2 vjet trjetrri 4 vjet 2T mashkuj

  Tiranë 22 qershor 13:56
  6.000 €
 • 1 foto
  SHITET DYQAN NË RRUGËN NIKOLLA TUPE, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË RRUGËN NIKOLLA TUPE, TIRANË

  Shitet dyqan në rrugën Nikolla Tupe, ish zona e Bllokut, Tiranë. Dyqani ndodhet në një nga zonat më

  Tiranë 22 qershor 13:10
  250.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI MBRAPA FAKULTETIT TË SHKENCAVE, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI MBRAPA FAKULTETIT TË SHKENCAVE, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tiranë. Ambienti ka lokacion shumë të mi

  Tiranë 22 qershor 12:49
  45.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI KONTAKT, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI KONTAKT, TIRANË

  Shitet ambient biznesi te kompleksi Kontakt në Rr. Artan Lenja, Tiranë. Ka një sipërfaqe prej 65 m²

  Tiranë 22 qershor 12:43
  55.000 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet mjedis tregetar në lagjen Skënder Libohova Lushnje.Mjedisi është i përshtatëshëm për biznese

  Tiranë 20 qershor 12:42
  60.000 €
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1

  Tiranë 19 qershor 12:06
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal
  Makineri dhe inventare

  Tavolina , Kolltuqe te reja per lokal

  Shiten 8 komplete me tavolina cmimi 30000 lek seti 2 komplete cifte , cmimi 27500 lek seti 2 pupa d

  Tiranë 19 qershor 00:23
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Bisnes kozmetike i ngritur . Produkte natyrale!
  Biznes ne shitje / me qera

  Bisnes kozmetike i ngritur . Produkte natyrale!

  Shitet biznes kozmetike i ngritur me.produkte natyrale hand made. Ne nje zone me.levizje, rruga e ba

  Tiranë 18 qershor 22:05
  5.800 €
 • 0 foto
  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote
  Sherbime

  Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,ButikHote

  Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,I thjesh

  Tiranë 18 qershor 19:04
  200 €
 • 0 foto
  Shitet vinc ure
  Makineri dhe inventare

  Shitet vinc ure

  Shitet Vinc UreHapsire 10m Pesha e ngritjes 3 Ton. Shinat dhe te gjithe aksesoret e perfshire. Cmimi

  Tiranë 18 qershor 15:58
  4.500 €
 • 0 foto
  E-Korrier ofron vend pune Korrier/e
  Sherbime

  E-Korrier ofron vend pune Korrier/e

  E-Korrier ka si qellim te transportoje dhe te shperndaje gjithcka ne menyre te shpejte dhe me kosto

  Tiranë 18 qershor 15:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  tavolina bari
  Biznes ne shitje / me qera

  tavolina bari

  shiten 9 tavolina bari dru ne gjendje shum te mire duan vetem nje boje ti lyesh per merak cmimi okaz

  Tiranë 18 qershor 14:27
  100 Lek
 • 0 foto
  Licens
  Sherbime

  Licens

  Shitet licens autobussi per linjen leskovik -kelcyr,- tirane dhe licensen tiran-kelcyr- leskovik. Te

  Tiranë 18 qershor 11:06
  1 Lek
 • 1 foto
  Makine Qepse Metalike
  Makineri dhe inventare

  Makine Qepse Metalike

  Makina esht ne gjendje super me elektromotor Proceset Linear dhe ZigZag

  Tiranë 18 qershor 11:06
  10.000 Lek
 • 10 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Tiranë 18 qershor 10:25
  1 €
 • 2 foto
  OFROJ LICENCË PROJEKTIMI DHE SUPERVIZIONI/KOLAUDIM
  Sherbime

  OFROJ LICENCË PROJEKTIMI DHE SUPERVIZIONI/KOLAUDIM

  Disponoj licencë projektimi. Vetëm spitalet nuk kam të drejtë ti projektoj në licencë, çdo objekt t

  Tiranë 18 qershor 00:29
  500 €
 • 2 foto
  Pasterizues akullore
  Makineri dhe inventare

  Pasterizues akullore

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Tiranë 18 qershor 00:01
  3.000 €
 • 3 foto
  Shiten 3 Manekina,, Hekra Varsesh Falas
  Makineri dhe inventare

  Shiten 3 Manekina,, Hekra Varsesh Falas

  Shiten 3 Manekina të përdorur per shkak mbyllje biznesi dhe fal hekra me 5 ndarje qe mbajne varset e

  Tiranë 17 qershor 16:28
  15.000 Lek
 • 8 foto
  Paisje AUDIO ne shitje ose me qera
  Sherbime

  Paisje AUDIO ne shitje ose me qera

  Ofrojm paisje Audio, ne shitje ose me qera ditore, javore, mujore per evente te ndryshme. Paisjet

  Tiranë 17 qershor 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Agjensi Udhetimi
  Sherbime

  Agjensi Udhetimi

  Rezervoni bileten tuaj te udhetimit me avion ose bus me agjensine tone te udhetimt, cmime duke fillu

  Tiranë 17 qershor 13:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  per arsye mbyllje biznesi
  Sherbime

  per arsye mbyllje biznesi

  shes nje furr per pjekjen e pulave me kapaciteti 9 cop + nje zgar per pjekje te mishit me qymyr dha

  Tiranë 17 qershor 10:27
  600 €
 • 1 foto
  Kredi të sigurta dhe të pasigurta Aplikoni tani
  Sherbime

  Kredi të sigurta dhe të pasigurta Aplikoni tani

  Fountain View Capital

  Tiranë 17 qershor 08:22
  50.000 €
 • 1 foto
  Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manage
  Sherbime

  Behu profesionist, Trainohu si Social Media Manage

  Graphic Workshop

  Tiranë 16 qershor 17:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet aktivitet ushqimore perimore
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet ushqimore perimore

  Shitet biznesi me xhiro te kenqashme . Ne rrugen e Kavajes brenda tregut ushqimor te rruga Him Kolli

  Tiranë 16 qershor 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer mural
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer mural

  Shitet frigorifer mural ne gjendje te mire . Me motorr jasht me mbyllje hapje shin 2.5 metra . Shite

  Tiranë 16 qershor 12:13
  120.000 Lek