Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  Veshje femra+meshkuj+femij Isitut tiran.okazzaaaa
  Biznes ne shitje / me qera

  Veshje femra+meshkuj+femij Isitut tiran.okazzaaaa

  Shitet bisnesi vesh mbatjeve.ka kto Artikuj(mall brenda)pallto Gra+bura Xhupa g+b.kostum g+b.psntall

  Tiranë 31 gusht 08:16
  15.000 €
 • 2 foto
  Makina me qera
  Sherbime

  Makina me qera

  Japim makina me qera duke filluar nga 20 € ne dite, te gjitha kategorite. Na kontaktoni ne numrin to

  Tiranë 31 gusht 01:42
  20 Lek
 • 2 foto
  Shitet biznesi ne rrugen e durresit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi ne rrugen e durresit

  Shitet biznes studio thonjsh prane gjimnazit qemal stafa, zone shume e frekuentuar.cmimi i diskutues

  Tiranë 30 gusht 22:30
  1.100 €
 • 1 foto
  Shitet Cjap
  Kafshe ferme

  Shitet Cjap

  Shitet Ciap rrac spanjolle 2 vjeç

  Tiranë 30 gusht 21:46
  300 Lek
 • 4 foto
  FRIGORIFER NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER NGRIRES

  FRIGORIFER NGRIRES REKLAMUES KOLLON DHE ARKE TE DYJA 95 MIJE LEK TE REJA

  Tiranë 29 gusht 23:51
  95.000 Lek
 • 1 foto
  Dorez Hekuri e re
  Sherbime

  Dorez Hekuri e re

  Dorez hekuri teke. E paperdorme. Ig: _illegalzone Cmimi: 20mij lek / 2mij lek E diskutushme

  Tiranë 29 gusht 21:59
  2.000 Lek
 • 7 foto
  Sisteme TV Per Hotele dhe Ambiente Rikreative
  Sherbime

  Sisteme TV Per Hotele dhe Ambiente Rikreative

  Televizori eshte nje aksesor i rendesishem kudo ku ofrohet sherbimi Hotelier (rezorte, hotele, spita

  Tiranë 29 gusht 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kelysh pitbulli
  Kafshe ferme

  kelysh pitbulli

  shiten kelyshe pitbulli origjinal mosha 4 javesh. jane 5 femra dhe 4 meshkuj

  Tiranë 29 gusht 17:30
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Kafshe ferme

  Jepet me qera

  Jepet me qera ullishte 5.4 dynym. Ka rreth 120 rrenje ulliri shekullore (skkerderbeu)

  Tiranë 29 gusht 17:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Frigorifer banak 2,5 m
  Makineri dhe inventare

  Shes Frigorifer banak 2,5 m

  Shes frigorifer banak dhe ngrires per market. Jane ne gjendje shume te mire. Te dy 170 000 leke. Fri

  Tiranë 29 gusht 17:30
  170.000 Lek
 • 0 foto
  Makinieri Petullash
  Biznes ne shitje / me qera

  Makinieri Petullash

  800mije lek

  Tiranë 29 gusht 16:30
  80.000 Lek
 • 2 foto
   Pjese per eco toshiba
  Makineri dhe inventare

  Pjese per eco toshiba

  Toshiba eco per pjese me 3 sonda

  Tiranë 29 gusht 16:24
  1 €
 • 0 foto
  makinjeri petulla
  Biznes ne shitje / me qera

  makinjeri petulla

  makinjeri per petulla. cmimi 800 mije leke te vjetra,

  Tiranë 29 gusht 16:22
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Produktor akulli
  Makineri dhe inventare

  Produktor akulli

  Shitet produktor akulli. 70 kg ne 8 ore

  Tiranë 29 gusht 12:57
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Exclusive Forex Leads for Sale
  Sherbime

  Exclusive Forex Leads for Sale

  Quality traders can make a big difference to a forex broker, however finding good traders in the for

  Tiranë 29 gusht 11:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Exclusive Forex Leads for Sale
  Sherbime

  Exclusive Forex Leads for Sale

  Quality traders can make a big difference to a forex broker, however finding good traders in the for

  Tiranë 29 gusht 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Tirane, shitet hostel 300 m²
  Biznes ne shitje / me qera

  Tirane, shitet hostel 300 m²

  Shitet Biznesi.Hostel me 72 shtreter.I sapo rikonstruktuar.ne Qender te Tiranes.bashke me lounge-bar

  Tiranë 29 gusht 08:47
  350.000 €
 • 2 foto
  Karrige inoxi
  Makineri dhe inventare

  Karrige inoxi

  Shiten 14 cope karrige inoxi te pershtatshme per veranda, bare, restorante, shtepi etj.. nr kontakti

  Tiranë 29 gusht 00:47
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Kryejme transport
  Sherbime

  Kryejme transport

  TRANSPORT Mallrash

  Tiranë 28 gusht 22:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 28 gusht 22:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola
  Makineri dhe inventare

  Tenda tavolina me qera, karrige dhe stola

  Pershendetje, ofrojme tenda me qera tavolina karrige stola dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panair

  Tiranë 28 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Sherbime

  Tenda me qera karrige dhe tavolina per dasma

  Pershendetje, ofrojme tenda tavolina karrige me qera per dasma dhe per raste te ndryshme me cmimet m

  Tiranë 28 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Tenda me qera per dasma dhe per evente te ndryshme

  Pershendetje, ofrojme Çadra me qera, tavolina stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire

  Tiranë 28 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PERPUNIM FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  PERPUNIM FRUTASH

  pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbe

  Tiranë 28 gusht 20:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Flija dibre
  Sherbime

  Flija dibre

  bejm flija me porosi e sjellim deri ne shtepit tuaja per me shum kontaktoni ne nmr e tel 0698751376

  Tiranë 28 gusht 19:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zagar Seter
  Kafshe ferme

  Zagar Seter

  Shiten zagar seter 2 muajsh shum te mir femer/mashkull rrac e paster sic shifen ne foto dhe te vaks

  Tiranë 28 gusht 16:43
  70 €
 • 2 foto
  Shiten dhi
  Kafshe ferme

  Shiten dhi

  Siten 3 dhi 1 cjap te interesuarit te telefonojn pas ores 17

  Tiranë 28 gusht 16:11
  900 Lek
 • 5 foto
  Makine qethese per dele
  Kafshe ferme

  Makine qethese per dele

  Makine qethese per dele e re ne kuti kontakt ne whats up. e ardhur nga anglia

  Tiranë 28 gusht 14:06
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi

  Shitet biznesi tabaco shop per arsye emigrimi Ka 7 vite qe eshte I ngritur si aktivitet

  Tiranë 28 gusht 10:42
  500 Lek
 • 0 foto
  Kerkohet Menaxhere Shitjesh
  Sherbime

  Kerkohet Menaxhere Shitjesh

  MBK Import-Export

  Tiranë 28 gusht 09:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  faqe lloto ndeshje futbolli etj
  Sherbime

  faqe lloto ndeshje futbolli etj

  faqe llotosh kompani bastesh kontakt vtm whats up 0676805869

  Tiranë 28 gusht 02:01
  11.111 Lek
 • 3 foto
  Sherbime Transporti!
  Sherbime

  Sherbime Transporti!

  Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti udhetaresh,mallrash dhe dergesash pothuajse ne te gjth

  Tiranë 27 gusht 22:01
  1.000 Lek
 • 1 foto
  shkurteza
  Kafshe ferme

  shkurteza

  shiten zogj shkurteze , mosha te ndryshme cmimi sipas moshes.

  Tiranë 27 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makineri per paisje akulloresh
  Sherbime

  Makineri per paisje akulloresh

  Makineri per paisje akulloresh sebashku me frigoriferin dhe te gjitha pjeset bashkangjitur ne foto s

  Tiranë 27 gusht 19:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Shes frigorifer banak ne gjendje pune

  Tiranë 27 gusht 18:11
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Shes kazane rakie 50 litra
  Sherbime

  Shes kazane rakie 50 litra

  Shes kazane rakie ose bejm edhe me porosi. Kazani eshte 50 litra me gjithe llulla.Kazani eshte inox

  Tiranë 27 gusht 15:57
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Shes biznes te ngritur me klientel punishte per paketim sheqeri per lokale
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznes te ngritur me klientel punishte per paketim sheqeri per lokale

  Shes makineri per paketim sheqeri per kafe per lokale me klientele te ngritur+frigorifer per paketim

  Tiranë 26 gusht 10:34
  7.500 €
 • 0 foto
  Kërkohet ZYRË e mobiluar për marrje me qira.
  Biznes ne shitje / me qera

  Kërkohet ZYRË e mobiluar për marrje me qira.

  Kërkohet ZYRË për marrje me qira, 15-20m2, pranë Unazës së vogël. 0694400107

  Tiranë 26 gusht 00:32
  15.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET BAR-RESTORANT NË ALI DEM
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET BAR-RESTORANT NË ALI DEM

  Shitet bar-restorant në zonën Ali Dem. Ambienti përbëhet nga sipërfaqje totale prej 200 m2 dhe ndahe

  Tiranë 24 gusht 10:26
  265.000 €
 • 6 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË TIRANË

  Shitet ambient biznesi në Tiranë. Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. Ka një sipë

  Tiranë 22 gusht 11:53
  120.000 €
 • 8 foto
  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH
  Makineri dhe inventare

  SHITET LINJE PRODHIMI PER LENGJE FRUTASH

  shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE ( perbehet nga : cope

  Tiranë 17 gusht 17:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË BRRYL, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË BRRYL, TIRANË

  Shitet ambient biznesi funksional në Brryl, Tiranë. Ka një sipërfaqe prej 200 m² , shumë i favorshëm

  Tiranë 17 gusht 11:57
  160.000 €
 • 7 foto
  PAJISJET E PRODHIMIT TE BIRRES
  Biznes ne shitje / me qera

  PAJISJET E PRODHIMIT TE BIRRES

  SHITEN PAJISJET E PRODHIMIT TE BIRRES TE GJITHA ,cdo gje eshte fuksionale asnje problem.Per me shume

  Tiranë 15 gusht 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet vinc ure
  Makineri dhe inventare

  Shitet vinc ure

  Shitet Vinc UreHapsire 10m Pesha e ngritjes 3 Ton. Shinat dhe te gjithe aksesoret e perfshire. Cmimi

  Tiranë 15 gusht 09:05
  4.500 €
 • 1 foto
  Lazer diodo 808 per depilim
  Makineri dhe inventare

  Lazer diodo 808 per depilim

  Shes lazer Diodo 808 me ftohje me uje. Per depilim te perhershem,i bler ne Itali dhe prodhim Italian

  Tiranë 14 gusht 23:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makineri per makarona
  Makineri dhe inventare

  Makineri per makarona

  Makineri per prodhimin e makaronave te ardhura nga italia.

  Tiranë 14 gusht 22:10
  1 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer kollone
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifer kollone

  Shes 2 frigorifer kollone per bare etj Ne gjendje shum te mir 200 copa

  Tiranë 14 gusht 21:27
  200 Lek
 • 2 foto
  Ekspres kafe
  Sherbime

  Ekspres kafe

  Shitet Ekspres kafeje “Gaggia” ne gjendje perfekte e ardhur nga italia e pa punuar fare.

  Tiranë 14 gusht 18:03
  170 €
 • 4 foto
  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM DEARIMATIZIM
  Sherbime

  DEZINFEKTIM DEZINSEKTIM DERATIZIM DEARIMATIZIM

  Programi i dezinfektimit: Programi i dezinfektimit ndërmerret për asgjësimin dhe parandalimin e infe

  Tiranë 14 gusht 13:26
  1 Lek
 • 11 foto
  Paisjet e lokalit
  Makineri dhe inventare

  Paisjet e lokalit

  Frigorifer kollone dhe banak. Frigorifer vere. Fure pjekje 9 tava. Fure me Dy Dyer. Karike dh

  Tiranë 13 gusht 20:22
  Me Marrveshje