Tiranë

Biznes & Punësime në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  izolime taracash shtrime me helikopter
  Sherbime

  izolime taracash shtrime me helikopter

  Bejme shtrime me helikopter izolime tarracash me nje experience 15 vjecare .

  Tiranë 25 gusht 11:17
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten paisje picerie & fast food
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje picerie & fast food

  Shiten paisje piceri & fast food per arsye te mbylljes se biznesit. ( furre pice, frigorifer ban

  Tiranë 25 gusht 11:17
  3.300 Lek
 • 6 foto
  Makim mishi grirese djathi
  Makineri dhe inventare

  Makim mishi grirese djathi

  E servisuar

  Tiranë 24 gusht 22:56
  400 €
 • 0 foto
  KURS 2 JAVOR VETEM 15000 LEKE
  Sherbime

  KURS 2 JAVOR VETEM 15000 LEKE

  KURS 2 JAVOR PER ESTETIKEN E THONJEVE. 15000 LEKE. KJO OFERTE ESHTE E VLEFSHME VETEM PER DITET E FUN

  Tiranë 24 gusht 21:16
  15.000 €
 • 0 foto
  shitet agjensi immobiliare dhe turistike
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet agjensi immobiliare dhe turistike

  *-SHITET BIZNESI AGJENSI IMMOBILIARE DHE TURISTIKE PREJ 16 VITESH PUNE. *-CMIMI:5000EURO I PADISKUT

  Tiranë 24 gusht 18:07
  5.000 €
 • 7 foto
  Cadra me qera
  Sherbime

  Cadra me qera

  Ofrojme cadra, stola, karrike dhe tavolina me qera per raste te ndryshme familjare. Per me teper kon

  Tiranë 24 gusht 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | Me
  Makineri dhe inventare

  Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | Me

  Furrat e bukës. Kontakt GSM; +35988792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 16:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtrojme pllaka
  Sherbime

  Shtrojme pllaka

  Bejme shtrime pllakash , te interesuarit te na kontaktojne ne nr e cel ose whatsapp.

  Tiranë 24 gusht 15:21
  1 Lek
 • 0 foto
  kerkojme kujdestare femijesh
  Sherbime

  kerkojme kujdestare femijesh

  me ose pa eksperience

  Tiranë 24 gusht 14:06
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Sherbim transporti
  Sherbime

  Sherbim transporti

  Sherbim transporti me furgon te mbyllur sprinter me cmim te arsyeshem transport ne te gjith shqiperi

  Tiranë 24 gusht 12:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes/Blej Bitcoin, Riga, Asic(s9,s17), GPU Shkup
  Sherbime

  Shes/Blej Bitcoin, Riga, Asic(s9,s17), GPU Shkup

  Shes/ Blej Bitcoin, Ether, shes/blej used/new s9,s17(bitmain) in Shkup Shes/blej used rigs in Shkup

  Tiranë 24 gusht 12:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineritë e bukës automatike dhe mekanike
  Makineri dhe inventare

  Makineritë e bukës automatike dhe mekanike

  Makineritë e bukës automatike dhe mekanike. Kontakt GSM: +359 882 792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 11:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Makineritë e brumit
  Makineri dhe inventare

  Makineritë e brumit

  Makinat e thurjes, makina për ndarjen e brumit, makina formuese e brumit, makina rrumbullakuese e br

  Tiranë 24 gusht 11:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makineritë e bërjes së bukës
  Makineri dhe inventare

  Makineritë e bërjes së bukës

  Makineritë e bërjes së bukës.Kontak GSM:+359882792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina prodhuese kifle
  Makineri dhe inventare

  Makina prodhuese kifle

  Makina prodhuese kifle. Kontak GSM; +359882792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 11:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE

  MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE. Kontak GSM; +359882792514 Whatsapp -Viber

  Tiranë 24 gusht 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banakier/Kamarier
  Sherbime

  Banakier/Kamarier

  Bar Epiri kerkon banakier dhe kamarier. Kushte shum te mira pune. Ndodhet ne qender te qytetit cka e

  Tiranë 24 gusht 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION Shiten pajisje zgare
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION Shiten pajisje zgare

  Shiten pajisje per biznes zgare. 4 komplete tavoline me 2 stola 2 komplete tavoline me 4 karrige 1

  Tiranë 24 gusht 09:05
  400.000 Lek
 • 8 foto
  Tavolina dhe stola te larte me qera
  Sherbime

  Tavolina dhe stola te larte me qera

  Jepen tavolina dhe stola te larte me qera ditore 500 leke te reja copa e tavolines per 24/ore perdor

  Tiranë 23 gusht 21:56
  500 Lek
 • 3 foto
  Produkte per berber. BARBERTOOLSALBANIA
  Sherbime

  Produkte per berber. BARBERTOOLSALBANIA

  Shumllojshmeri produktesh. @barbertoolsalbania INSTAGRAM

  Tiranë 23 gusht 14:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rei Qurdedi YOUR BARBER
  Sherbime

  Rei Qurdedi YOUR BARBER

  @sebastianfrankyBARBERshop Nr.tel 0696874400 Perball ish-ekspozites ,pallatet 1 maji .

  Tiranë 23 gusht 14:55
  500 Lek
 • 0 foto
  Dhij
  Kafshe ferme

  Dhij

  130 dhij Jane 122 Jan me prod him 8 sjep

  Tiranë 23 gusht 13:42
  8.500 Lek
 • 2 foto
  Orazione Pomp suvatimi
  Makineri dhe inventare

  Orazione Pomp suvatimi

  Shitet pop suvatimi turbo sol e sapo ardhur nga italia 40 or pun pothuajse e re pompa esht 380 kw sh

  Tiranë 23 gusht 13:40
  4.000 €
 • 1 foto
  Shitet banak per vetem 323 euro
  Makineri dhe inventare

  Shitet banak per vetem 323 euro

  Shitet banak per shitore, butiqe, supermarket 90 i larte, 60 i gjere dhe 1 e 70 i gjate Cmimi 40,000

  Tiranë 23 gusht 10:43
  323 €
 • 1 foto
  Ekspresa me filter
  Makineri dhe inventare

  Ekspresa me filter

  Ekspresa me filter per kafe nga italia

  Tiranë 23 gusht 09:06
  50 €
 • 0 foto
  Shiten paisje dhe mobilje berberi.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje dhe mobilje berberi.

  Shiten te gjitha paisjet dhe mobiljet per dyqan berberi. Jane ne gjendje shume te mire. Kush eshte i

  Tiranë 22 gusht 19:51
  250.000 Lek
 • 0 foto
  We develop modern web sites
  Sherbime

  We develop modern web sites

  Hello, we are 3Q Studio We develop modern web sites from one-page, business card sites, online stor

  Tiranë 22 gusht 15:42
  500 €
 • 0 foto
  L\'Arabica Caffe
  Sherbime

  L\'Arabica Caffe

  L\'Arabica Caffe ka rreth 10 vite qe operon ne tregun shqiptar dhe cdo dite vazhdon te jete ne rritj

  Tiranë 22 gusht 14:30
  1 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  shes nje frigorifer shum i mir ne gjendje pune i pershtatshem pet tregtim bulmeti mish sallamra me b

  Tiranë 22 gusht 13:54
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Makine syzator
  Biznes ne shitje / me qera

  Makine syzator

  Shes syzator per qepje 4 fish shume pak te perdorur 40000 lek. Pllaka e vendosur e pershtatshme per

  Tiranë 22 gusht 12:21
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Transport makinash dhe objektesh nga gjermania
  Sherbime

  Transport makinash dhe objektesh nga gjermania

  Transport makinash , elektroshtepiake, mjete pune, cdo produkt te ligjshem . Per me shume informacio

  Tiranë 22 gusht 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per thonje
  Sherbime

  Paisje per thonje

  Shiten paisje per thonje :tavoline pune,dy furra te medhenje plus nje i vogel ,llamp ndricimi,maniky

  Tiranë 21 gusht 18:03
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime
  Sherbime

  Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

  Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj. Ofrojme lyerje me boje, lyerje shte

  Tiranë 21 gusht 15:52
  1 €
 • 0 foto
  JAP LICENCE DAP AUTORIPARIM dhe/ose PJESE KEMBIMI
  Biznes ne shitje / me qera

  JAP LICENCE DAP AUTORIPARIM dhe/ose PJESE KEMBIMI

  Jam Inxhiner Mekanik Transporti dhe disponoj Licence DAP si " Drejtues Teknik"per veprimtarite e au

  Tiranë 21 gusht 14:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion
  Kafshe ferme

  Okazion

  Shitet park bletesh bletet jane te kuruara kunder semundjeve,bletet jane me 8-10 rruge mize.cmimi me

  Tiranë 21 gusht 13:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Prodhim lengje frutash
  Makineri dhe inventare

  Prodhim lengje frutash

  Shitet linje per prodhimin e lengjeve te frutave te reja te paperdorura .. Coptuesi VORAN, presa VOR

  Tiranë 21 gusht 12:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aspirator ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Aspirator ne shitje

  Shitet aspiratori silincioz bashke me 10 m tuba ne gjendje shume te mire.200 mij leke te vjetra.

  Tiranë 21 gusht 11:21
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet kosh per pica
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet kosh per pica

  Shitet kosh per pica

  Tiranë 21 gusht 10:21
  80 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Tiranë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion shiten paisjet e nje dyqani mishi Okazionn
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion shiten paisjet e nje dyqani mishi Okazionn

  Shiten paisjet nen kosto per arsye emigrimi 1. Dhome frigoriferike italiane qe çmontohet dhe montohe

  Tiranë 21 gusht 07:58
  5.000 €
 • 2 foto
  Karrige (lokali)
  Makineri dhe inventare

  Karrige (lokali)

  Shiten karrige per ambjent lokali. Jane ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem. Karrige -4

  Tiranë 20 gusht 20:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pershendetje
  Kafshe ferme

  pershendetje

  shitet tufa e dhive 100 koke jan rrace veni

  Tiranë 20 gusht 18:52
  85 Lek
 • 0 foto
  uzina dinamo
  Biznes ne shitje / me qera

  uzina dinamo

  shitet furr buke e kompletume me paisje dhe staf pune, xhiro e kenaqshme, qmim i arsyeshem

  Tiranë 20 gusht 18:12
  25.000 €
 • 0 foto
  Kerkohet Picier
  Sherbime

  Kerkohet Picier

  Kerkohet Picier me eksperienc pune.Preferohet te kete eksperienc ne furre druri Paga e kenaqshme

  Tiranë 20 gusht 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN KREMËRA ME EKSTRAKTE BIMORE
  Sherbime

  SHITEN KREMËRA ME EKSTRAKTE BIMORE

  SHITEN KREMËRA ME EKSTRAKTE BIMORE. PRODHUAR NGA FARMACISTE NË GREQI.

  Tiranë 20 gusht 10:31
  2.500 Lek
 • 0 foto
  SHITET KASKE PERMANENTI 6000 LEKE
  Sherbime

  SHITET KASKE PERMANENTI 6000 LEKE

  SHITET KASKE PERMANENTI, 6000 LEKE.

  Tiranë 20 gusht 10:03
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Shes biznesin
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes biznesin

  Shes biznesin\" Bar Mezeri\" ne rrugen Muhamet Deliu prane Hipo Market.Ambienti eshte me qera.Ambie

  Tiranë 20 gusht 09:51
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet biznesi bar kafe lounge
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi bar kafe lounge

  Funksional edhe i kompletuar Zona 21 zogu zi

  Tiranë 19 gusht 23:53
  10.000 €
 • 0 foto
  Hekur per Pastrim Kimik
  Makineri dhe inventare

  Hekur per Pastrim Kimik

  Shitet hekur profesional per pastrim kimik ose rrobaqepsi..i perdorurur ..500 mije leke

  Tiranë 19 gusht 16:31
  500 Lek
 • 4 foto
  Shitet Web Platforme per Agjenci Udhetimi Online
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Web Platforme per Agjenci Udhetimi Online

  Shitet Website per Agjenci Udhetimi.Eshte krijuar ne qershor te 2016.Ka te integruar Sistemin e Bile

  Tiranë 19 gusht 11:05
  Me Marrveshje