Vlorë

Biznes & Punësime në shitje në Vlorë

 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë Dje, 09:14
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 10 nëntor 19:44
  160 €
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 10 nëntor 16:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.
  Makineri dhe inventare

  Furre buke SUPER OKAZIONNNNN.

  shitet furr buke ne gjendje shum te mir pune... furri punohet me cdo lloj lende djekse.. perdoret me

  Vlorë 9 nëntor 18:20
  12.000 €
 • 2 foto
  bollitor/ bolitor guzhin restoranti
  Makineri dhe inventare

  bollitor/ bolitor guzhin restoranti

  Shitet bolitor per gatimin e pjatave të para si makarona e të tjera. ideal për restorant me kapacite

  Vlorë 9 nëntor 13:09
  1.500 €
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Kafshe ferme

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë 9 nëntor 04:34
  80 €
 • 3 foto
  Aksesor per butik
  Biznes ne shitje / me qera

  Aksesor per butik

  Ekspozitor rrobash,1 ekspozitor i madh dhe 6 te vegjel me tabak druri,4 manikin 2 femra2 meshkuj pot

  Vlorë 5 nëntor 23:25
  420 Lek
 • 0 foto
  Larje tapiceri per lavaxh
  Makineri dhe inventare

  Larje tapiceri per lavaxh

  Shiten keto paisje per larje makine dhe larje tapiceri per lavazh.

  Vlorë 1 nëntor 09:50
  160 €
 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë 31 tetor 21:24
  1 Lek
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë 21 tetor 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 17 tetor 12:42
  20 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 17 tetor 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisie parukerie
  Makineri dhe inventare

  Paisie parukerie

  Shitet paisie parukerie. Ne gjendje pune, te dhenat paraqiten edhe ne fotografi. Te interesuarit te

  Vlorë 17 tetor 11:30
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Vlorë 10 tetor 15:38
  500 €
 • 1 foto
  Ofertë serioze buchokmariia@gmail.com
  Punesime

  Ofertë serioze [email protected]

  Unë jap kredi afatshkurtër, të mesme dhe të gjatë me një interes prej 3%. Kohëzgjatja e konsumit ësh

  Vlorë 5 tetor 20:34
  10 €
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Sherbime

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Vlorë 3 tetor 13:59
  5.000 €
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami pre všetkých
  Sherbime

  poskytuje pôžičku medzi vážnymi jednotlivcami pre všetkých

  Hľadáte finančné prostriedky na oživenie svojich aktivít. Buď na realizáciu projektu, alebo na

  Vlorë 3 tetor 09:28
  1.000 €
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 27 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KICKRKUAR DHE E SIGURUAR DHE SHUM E PRBAS
  Sherbime

  OFERTA E KICKRKUAR DHE E SIGURUAR DHE SHUM E PRBAS

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Vlorë 26 shtator 07:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She’s bandog American
  Kafshe ferme

  She’s bandog American

  She’s bandog American vlore cmimi diskutushem !

  Vlorë 24 shtator 20:10
  100 €
 • 2 foto
  Shtet furre lyerje tharje per makinat
  Makineri dhe inventare

  Shtet furre lyerje tharje per makinat

  Vlore, me mbylljen e biznesit shes furre tharjre per makinat me dyert sanduic Shitet; 1-kembana me

  Vlorë 20 shtator 21:44
  1 €
 • 1 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Vlore, shes Aspiratore kermill me gjithe tubo 50.000 Leke Shiten 2 aspiratore kermill 3.6 kw, D = 60

  Vlorë 19 shtator 21:52
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Me mbylljen e biznesit shitet: 1- komresor 10 per servis bojatisje makinash i perdorur ne gjendje s

  Vlorë 19 shtator 21:40
  1.500 €
 • 1 foto
  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅
  Makineri dhe inventare

  ✅URGJEND, SHITEN TE GJITHA MANIKINET, OKAZION✅

  ✅Shiten te gjithe manikinet, per dyqane rrobash, kepuc etj✅ ✅CMIM I MIRE✅ Per m shum kontakt

  Vlorë 18 shtator 09:24
  1 €
 • 11 foto
  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike
  Makineri dhe inventare

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Vlorë 17 shtator 16:47
  6.000 €
 • 2 foto
  Afetatrice VAN DALL trefazore
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice VAN DALL trefazore

  Okazion Fetatrice profesionale trefazore , ne gjendje shume te mire 300 euro , shitet per arsye mosp

  Vlorë 16 shtator 23:06
  300 €
 • 11 foto
  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€
  Kafshe ferme

  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€

  Shes ciftin e qenve shtepiak per vetem 170€ te dy bashk nje femer dhe nje mashkull jan 2 muajsh te v

  Vlorë 14 shtator 12:06
  170 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Kafshe ferme

  Oferte falas.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Vlorë 14 shtator 10:54
  20.000 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës 8 500 euro. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-

  Vlorë 13 shtator 10:33
  8.500 €
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Sherbime

  Oferte falas..

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 12 shtator 13:30
  20.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 12 shtator 12:37
  2.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj lek me perqindje
  Sherbime

  Kerkoj lek me perqindje

  Kerkoj lek me perqindje 2 mij euro

  Vlorë 11 shtator 13:26
  2.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Punesime

  OFERTE FALAS

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Vlorë 10 shtator 18:07
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Sherbime

  Oferte falas

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Vlorë 10 shtator 10:47
  20.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas
  Sherbime

  Oferte falas

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Vlorë 8 shtator 07:35
  50.000 €
 • 6 foto
  Ekspres kafe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe

  Aparat calda marka didiesse Frog 110 euro Aura bar 1gr 125 euro Aura bar 2gr 290 euro Te revizionuar

  Vlorë 7 shtator 15:20
  1 €
 • 2 foto
  Aktivitet sallon bukurie KETI
  Biznes ne shitje / me qera

  Aktivitet sallon bukurie KETI

  Sallon bukurie KETI ka nje klientel te ngritur dhe e regullt me nj ambjent te kendshem n rruge krye

  Vlorë 6 shtator 00:24
  6.000.000 Lek
 • 1 foto
  Falas
  Punesime

  Falas

  * Për të zgjidhur problemet tuaja të ndryshme * 🌿 master marabout DAGBO gjithëfuqishëm watsapp +229

  Vlorë 4 shtator 13:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TRANSSPORT
  Sherbime

  TRANSSPORT

  KRYEJME TRANSPORT TE NDRYSHME ME FUGON. PERMASAT E MAKINES JANE : GJATESI 3M GJERESI 1.85 M DHE LART

  Vlorë 1 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-Vlorë

  Vlorë 29 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Udhetime me anije
  Sherbime

  Udhetime me anije

  🌻Daily Boat Tour🌻 🌞Udhetime CDO DITE me Black Pearl🌞 👉Destinacioni Sazan🏝 dhe Karaburun🏖 👉Nisja ⛵n

  Vlorë 24 gusht 20:44
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Skaf ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Skaf ne gjendje te shkelqyer

  Skaf me leje lundrimi 5m i gjate 2m i gjere

  Vlorë 23 gusht 00:03
  3.800 €
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do You Need a Loan, Loans from $20,000 - $10,000,000 00. Get your no obligation FREE quote now! Repa

  Vlorë 21 gusht 20:09
  80.000.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Vlorë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 19 gusht 18:14
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 19 gusht 18:14
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë në Shqipëri
  Sherbime

  Oferta e huasë në Shqipëri

  Merrni një kredi prej 1.000 deri 9,000,000 € me një normë interesi 3% më lehtë nga kompania më e mir

  Vlorë 15 gusht 15:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË

  Shitet ambient biznesi në lagjen Pavarësia , Vlorë . Me një sipërfaqe prej 190 m ². Ambienti ndodhet

  Vlorë 14 gusht 15:20
  150.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Vlorë 13 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Vlorë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje