Vlorë

Biznes & Punësime në shitje në Vlorë

 • 9 foto
  Paisje picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje picerie

  Shiten paisjet e piceris si me poshte: Furr picash Banak frigorifer me banko mermeri Frigorifer me v

  Vlorë 12 korrik 11:47
  4.000 €
 • 5 foto
  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun
  Makineri dhe inventare

  Okazion!!Dyshek mjekesor medikal migun

  Shitet dyshek mjekesor medikal migun per kurimin e shume semundjeve të ndryshme te perbere prej gure

  Vlorë 12 korrik 08:55
  1.000 €
 • 2 foto
  Super Oferte Per Pune ne Bregdet
  Punesime

  Super Oferte Per Pune ne Bregdet

  Kerkohet Kuzhinier Restoranti ne Borsh Himare.restoranti mundeson akomodimin ne kushte shume te mira

  Vlorë 11 korrik 22:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pela
  Kafshe ferme

  Pela

  Pela 2 vjece e gjysem esh shum e mir dhe e urt e paperdorur ne pun shitet per arsye se skam mundesi

  Vlorë 11 korrik 10:31
  700 Lek
 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë 11 korrik 09:05
  1 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj Bojaxhi Profesionist
  Punesime

  Kerkoj Bojaxhi Profesionist

  Kerkoj ustallare profesionist: Kushtet: Te kete eksperience ne patinim dhe lyerje ose ne sistem kap

  Vlorë 10 korrik 12:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 9 korrik 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore

  Makineri akullore crm , 3- 5 kg per cikel Ne gjendje shume te mire

  Vlorë 8 korrik 10:17
  4.500 €
 • 5 foto
  shtepi pushimi
  Sherbime

  shtepi pushimi

  apartamente pushimi 1+1 per familjare ne vlore zona e plazhit te vjeter, 200 m larg plazhit, kushte

  Vlorë 7 korrik 17:15
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Bar pizzeri restorant
  Punesime

  Bar pizzeri restorant

  Kerkoj kamarier/e ne lungo mare..bar pizzeri restorant

  Vlorë 7 korrik 00:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT TË VLORËS
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT TË VLORËS

  Jepet me qira ndërtesë + truall në hyrje të qytetit të Vlorës. Prona ka sipërfaqe trualli prej 7580

  Vlorë 6 korrik 15:12
  5.000 €
 • 5 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT TË VLORËS 7580 M2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË HYRJE TË QYTETIT TË VLORËS 7580 M2

  Shitet ndërtesë + truall në hyrje të qytetit të Vlorës. Prona ka sipërfaqe totale prej 7580 m² nga t

  Vlorë 6 korrik 15:09
  2.300.000 €
 • 4 foto
  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore
  Makineri dhe inventare

  okazion Mincer2000 Sharre italiane trefazore

  Mincer2000 sharre mishi trefazore profesionale pothuajse e re . Shitet per arsye mosperdorimi. Mish

  Vlorë 5 korrik 22:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekspres kafe dy grupsh
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafe dy grupsh

  Shitet ekspres kafe dy grupsh gati per pune.

  Vlorë 5 korrik 22:50
  320 €
 • 2 foto
  Mulli kafe Rancilio
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe Rancilio

  Shitet mulli kafe monofaze. Rancilio.

  Vlorë 5 korrik 22:50
  120 €
 • 1 foto
  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz
  Makineri dhe inventare

  Shitet Piaster Zgare per Tostier me gaz

  Shitet Piaster Zgare profesionale per Tostier me gaz. Cmimi 190 .

  Vlorë 5 korrik 18:02
  160 €
 • 5 foto
  Okazion! - Reklam Biznesi Peçikllaz
  Makineri dhe inventare

  Okazion! - Reklam Biznesi Peçikllaz

  Shes kete reklam biznesi siç mund ta shihni dhe nga fotot. Reklama eshte material peçikllaz si dhe m

  Vlorë 5 korrik 17:14
  10.000 Lek
 • 2 foto
  ORIKUM, VLORË, SHITET DYQAN 27.6m2
  Biznes ne shitje / me qera

  ORIKUM, VLORË, SHITET DYQAN 27.6m2

  💥ORIKUM, VLORË💥 🏡 DYQAN NË SHITJE 📐27.6m2 📃ME HIPOTEKË 👣KATI 1 💰33200€ +355696679730 📑

  Vlorë 5 korrik 16:47
  33.200 €
 • 8 foto
  Shqiponja
  Kafshe ferme

  Shqiponja

  Jane cift 3 muajsh peseqindmije leke te diskutueshme

  Vlorë 4 korrik 16:09
  500 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN VLORË – SKELË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN VLORË – SKELË

  Jepet me qira ambjent biznesi në Bulevardin Vlorë – Skelë. Ambienti është i përshtatshëm për biznese

  Vlorë 3 korrik 16:42
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Paisje per restorant
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorant

  Per arsye mbyllje biznesi shiten me cmim okazion vec e vec ose te gjitha bashke....

  Vlorë 2 korrik 15:56
  1 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN PRANË STADIUMIT FLAMURTARI, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN PRANË STADIUMIT FLAMURTARI, VLORË

  Jepet me qira dyqan pranë Stadiumit Flamurtari, Vlorë. Ambienti është 56 m², ndodhet në katin e 2-të

  Vlorë 1 korrik 20:44
  400 €
 • 3 foto
  Dere duralumin dopjo xham
  Makineri dhe inventare

  Dere duralumin dopjo xham

  Shitet dere ballkoni durale dopjo xham kompletuar me grilla dhe me site. me permasa

  Vlorë 29 qershor 11:08
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Kase Fiskale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kase Fiskale

  Shitet kase fiskale 1 muaj e perdorur akull e re

  Vlorë 27 qershor 21:11
  200 Lek
 • 3 foto
  Thike tranxhe Ideal 72 per shtypshkronje
  Makineri dhe inventare

  Thike tranxhe Ideal 72 per shtypshkronje

  shitet thike ideal 72 0696143226 Vlore

  Vlorë 27 qershor 16:43
  1.000 €
 • 5 foto
  PAjSIE PICERI
  Makineri dhe inventare

  PAjSIE PICERI

  tavoline frigoriferike per piceri te reja - Vitrina Frigoriferike - banak frigoriferike ne oferte -

  Vlorë 26 qershor 14:29
  1.150 €
 • 5 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin
  Makineri dhe inventare

  Makineri per dyer dhe dritare pvc dhe alumin

  Shesim Makina Per Dyer dhe Dritare per Plastike dhe Alumin Makina te Perdorta Prodhues Gjermane

  Vlorë 24 qershor 10:17
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Apartamente pushimi Vlore
  Biznes ne shitje / me qera

  Apartamente pushimi Vlore

  Jepen apartamente pushimi me qera ne vije te pare ne Lungomare,Vlore.Apartamentet jane me ballkon te

  Vlorë 22 qershor 11:12
  30 €
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 18 qershor 22:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Sherbime

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi në 5 milion euro Unë ju informoj se unë jam n

  Vlorë 18 qershor 15:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET TRUALL + HOTEL NË HIMARË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET TRUALL + HOTEL NË HIMARË

  Hoteli organizohet në katër kate, ku kati i parë shërben si lokal. Tre katet e tjera organizohen në

  Vlorë 18 qershor 11:42
  1.000.000 €
 • 6 foto
  paisje piceri
  Makineri dhe inventare

  paisje piceri

  shiten paisje per piceri, fast food,bar, disponojme te gjitha paisjet e nevojshme. Furre, brumateice

  Vlorë 18 qershor 11:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  saldime të ndryshme
  Sherbime

  saldime të ndryshme

  Riparojme porta, kangjella, bolier uji.. etj. 0696642501

  Vlorë 18 qershor 09:55
  10 Lek
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA TRUALL+ MJEDIS TREGËTAR NË HIMARË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA TRUALL+ MJEDIS TREGËTAR NË HIMARË

  Jepet me qira lokal pranë detit. Lokali është i organizuar me guzhinë, pistë, egziston hapsirë për s

  Vlorë 17 qershor 17:37
  800.000 €
 • 6 foto
  SHITET MJEDIS TREGTIE PRANË BASHKISË HIMARË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET MJEDIS TREGTIE PRANË BASHKISË HIMARË

  Shitet mjedis tregtie në katin e parë të një pallati 9-katësh pranë bashkisë Himarë. Ambjenti ndodhe

  Vlorë 17 qershor 16:39
  400.000 €
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 16 qershor 18:42
  20 €
 • 9 foto
  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP
  Sherbime

  INSTALOJME Cdo Loje per PS3 PA CIP

  Instalojme lojra për PS3 PA CHIP dhe me chip, Ne te gjitha versionet Nje mori lojrash te Updateuar

  Vlorë 16 qershor 18:08
  10 Lek
 • 7 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBJENT BIZNESI BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË

  Shitet ambjent biznesi , 670 m2 në Bulevardin Vlorë – Skelë. Ambienti është i përshtatshëm për bizn

  Vlorë 15 qershor 17:18
  536.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË

  Jepet me qira ambient biznesi tek Bulevardi Ismail Qemali, Vlorë 200 euro / muaj. Ndodhet në katin 1

  Vlorë 15 qershor 16:43
  200 €
 • 7 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI I MOBILUAR BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBJENT BIZNESI I MOBILUAR BULEVARDI ISMAIL QEMALI, VLORË

  Shitet ambjent biznesi i mobiluar , 57m2 në Bulevardin Vlorë – Skelë. Ambienti është i përshtatshëm

  Vlorë 15 qershor 16:37
  140.000 €
 • 7 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI NË LUNGOMARE, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBJENT BIZNESI NË LUNGOMARE, VLORË

  Shitet ambjent biznesi 115m2 në Lungomare, Vlorë. Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndry

  Vlorë 15 qershor 05:40
  138.000 €
 • 7 foto
  SHITET BAR-KAFE TEK LAGJIA “PAVARSIA”, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BAR-KAFE TEK LAGJIA “PAVARSIA”, VLORË

  Bar-kafeja është 83.5 m², ndodhet në rrugën kryesore Vlorë skelë, në një zonë me aktivitet të lartë

  Vlorë 14 qershor 23:38
  300.000 €
 • 1 foto
  Shiten lista per Call Center
  Sherbime

  Shiten lista per Call Center

  Shiten lista per fushata telefonie guasti dhe richiesta

  Vlorë 11 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA, VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA, VLORË

  Shitet ambient biznesi i një pallati të ri kati i 2-të në lagjen Pavarësia, Vlorë. Ambienti ndodhet

  Vlorë 11 qershor 12:46
  22.000 €
 • 6 foto
  Kreher per vjelejen e ullinjve automatik lamborgin
  Biznes ne shitje / me qera

  Kreher per vjelejen e ullinjve automatik lamborgin

  Shiten paisje per vjeljen e ullinjve me krera Lamborghini me nafte,paisjet Jane blere ne itali cmimi

  Vlorë 11 qershor 12:13
  1 Lek
 • 5 foto
  APARAT SALDIMI
  Makineri dhe inventare

  APARAT SALDIMI

  cmimi i diskutueshem. punon me bombul oksigjeni

  Vlorë 8 qershor 20:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUNTATRICE INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  PUNTATRICE INDUSTRIALE

  PER SALDIM LLAMARINASH ETJ. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Vlorë 8 qershor 20:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FOTOKOPJO INDUSTRIALE
  Biznes ne shitje / me qera

  FOTOKOPJO INDUSTRIALE

  Cmimi i diskutueshem.

  Vlorë 8 qershor 20:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  STAMPIM PUBLICITETI
  Makineri dhe inventare

  STAMPIM PUBLICITETI

  PER STAMPIM BLUZASH ETJ. CMIMI I DISKUTUESHEM. PER PERDORIM VETJAK OSE INDUSTRIAL.

  Vlorë 8 qershor 20:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Vlorë 6 qershor 09:21
  Me Marrveshje