Vlorë

Biznes & Punësime në shitje në Vlorë

 • 1 foto
  SHITET KIOSKË PËR TABACCHINO ME ÇMIM TË ARSYESHËM
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET KIOSKË PËR TABACCHINO ME ÇMIM TË ARSYESHËM

  Shitet kioskë e përdorur për tabacchino me sipërfaqe 9 m katrorë. Objekti është i mirëmbajtur dhe gë

  Vlorë 6 mars 18:42
  1 Lek
 • 0 foto
  Tabel elektronike per biznese
  Makineri dhe inventare

  Tabel elektronike per biznese

  reklama elektronike esht e re shitet cmimi 150€

  Vlorë 4 mars 17:45
  150 €
 • 2 foto
  Mulli kafe monofaze
  Makineri dhe inventare

  Mulli kafe monofaze

  Shitet mulli kafe monofaze Eureka. Ne gjendje te shkelqyer.

  Vlorë 4 mars 08:21
  150 €
 • 0 foto
  Prerese buke
  Makineri dhe inventare

  Prerese buke

  Shitet prerese buke ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti

  Vlorë 1 mars 19:09
  430 €
 • 0 foto
  Lavazho Crasher
  Makineri dhe inventare

  Lavazho Crasher

  Shitet lavazho Crasher 3fazore. Shitet per arsye mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire pune. Cmimi

  Vlorë 1 mars 19:09
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Vitrine ftohese dhe ngrirese
  Makineri dhe inventare

  Vitrine ftohese dhe ngrirese

  Vitrine 3m e gjate me funksion ftohes ne pjesen e siperme dhe ngrires ne pjesen e poshtme 2 fazore d

  Vlorë 1 mars 16:23
  90.000 Lek
 • 3 foto
  dyqan me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  dyqan me qera

  Jepet me qera nje dyqan ne qender te vlores .Dyqani ndodhet te kali i trojes ngjitur me palestren N

  Vlorë 29 shkurt 20:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZIONNNN!!!!!!!!!
  Makineri dhe inventare

  OKAZIONNNN!!!!!!!!!

  Shiten Dy Poltrona Per Berber ne Gjendje Pune .Shiten per Arsye Mosperdorimi ..

  Vlorë 25 janar 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJESHESE KAFE ALUMINI
  Makineri dhe inventare

  NGJESHESE KAFE ALUMINI

  Ngjeshese alumini D58mm

  Vlorë 18 janar 09:35
  20 €
 • 10 foto
  Paisje per bar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per bar

  Ekspres dhe mulli marka te ndryshme

  Vlorë 18 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe ferme

  Pitbull

  Shiten kelysha te rraces pitbull te sapolindur me cmim te arsyeshem. Qente jane 100% rac e paster, j

  Vlorë 1 dhjetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Kërkojmë Agjent Shitje
  Punesime

  Kërkojmë Agjent Shitje

  Colombo Albania Agjency Kërkon të zgjerojë stafin me kolegë që duan punë dhe pëlqejn sfidat e rej

  Vlorë 16 nëntor 00:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë serioze buchokmariia@gmail.com
  Punesime

  Ofertë serioze [email protected]

  Unë jap kredi afatshkurtër, të mesme dhe të gjatë me një interes prej 3%. Kohëzgjatja e konsumit ësh

  Vlorë 5 tetor 20:34
  10 €
 • 5 foto
  Bordatrice EBS
  Makineri dhe inventare

  Bordatrice EBS

  Cmimi i diskutueshem

  Vlorë 27 shtator 23:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She’s bandog American
  Kafshe ferme

  She’s bandog American

  She’s bandog American vlore cmimi diskutushem !

  Vlorë 24 shtator 20:10
  100 €
 • 2 foto
  Shtet furre lyerje tharje per makinat
  Makineri dhe inventare

  Shtet furre lyerje tharje per makinat

  Vlore, me mbylljen e biznesit shes furre tharjre per makinat me dyert sanduic Shitet; 1-kembana me

  Vlorë 20 shtator 21:44
  1 €
 • 1 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Vlore, shes Aspiratore kermill me gjithe tubo 50.000 Leke Shiten 2 aspiratore kermill 3.6 kw, D = 60

  Vlorë 19 shtator 21:52
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per bojatisje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per bojatisje makinash

  Me mbylljen e biznesit shitet: 1- komresor 10 per servis bojatisje makinash i perdorur ne gjendje s

  Vlorë 19 shtator 21:40
  1.500 €
 • 11 foto
  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike
  Makineri dhe inventare

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Luciduese mermeri automatike me bango hidraulike

  Vlorë 17 shtator 16:47
  6.000 €
 • 2 foto
  Afetatrice VAN DALL trefazore
  Makineri dhe inventare

  Afetatrice VAN DALL trefazore

  Okazion Fetatrice profesionale trefazore , ne gjendje shume te mire 300 euro , shitet per arsye mosp

  Vlorë 16 shtator 23:06
  300 €
 • 11 foto
  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€
  Kafshe ferme

  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€

  Shes ciftin e qenve shtepiak per vetem 170€ te dy bashk nje femer dhe nje mashkull jan 2 muajsh te v

  Vlorë 14 shtator 12:06
  170 €
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës 8 500 euro. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-

  Vlorë 13 shtator 10:33
  8.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj lek me perqindje
  Sherbime

  Kerkoj lek me perqindje

  Kerkoj lek me perqindje 2 mij euro

  Vlorë 11 shtator 13:26
  2.000 €
 • 2 foto
  Aktivitet sallon bukurie KETI
  Biznes ne shitje / me qera

  Aktivitet sallon bukurie KETI

  Sallon bukurie KETI ka nje klientel te ngritur dhe e regullt me nj ambjent te kendshem n rruge krye

  Vlorë 6 shtator 00:24
  6.000.000 Lek
 • 8 foto
  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash
  Makineri dhe inventare

  Shitje total pajisje oficine per lyerje makinash

  Shitje komplet paisjeve të ofiçinës. Çmimi i diskutushëm. Nr tel 0696215438 Fredi Orikum-Vlorë

  Vlorë 29 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skaf ne gjendje te shkelqyer
  Makineri dhe inventare

  Skaf ne gjendje te shkelqyer

  Skaf me leje lundrimi 5m i gjate 2m i gjere

  Vlorë 23 gusht 00:03
  3.800 €
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do You Need a Loan, Loans from $20,000 - $10,000,000 00. Get your no obligation FREE quote now! Repa

  Vlorë 21 gusht 20:09
  80.000.000 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË

  Shitet ambient biznesi në lagjen Pavarësia , Vlorë . Me një sipërfaqe prej 190 m ². Ambienti ndodhet

  Vlorë 14 gusht 15:20
  150.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Vlorë 13 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Vlorë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Vlorë 13 gusht 14:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan 35 m2 me qera/shitet
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan 35 m2 me qera/shitet

  Disponoje dyqan në rrugën vlore -skele pranë stadiumit flamurtari, i pershtatshem per cdo lloje akti

  Vlorë 13 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe ferme

  Qen

  Shiten dy kelysha sharri

  Vlorë 9 gusht 22:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  85 Dhi
  Kafshe ferme

  85 Dhi

  Shiten Dhi Rrace 65000 leke te vjetra copa.

  Vlorë 6 gusht 20:04
  6.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet Mushka
  Kafshe ferme

  Shitet Mushka

  Shitet mushka me lek ne dore ose nderrohet me makinë

  Vlorë 5 gusht 21:48
  15.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten 250 sheleg / qingja me cmime te arsyeshme
  Kafshe ferme

  Shiten 250 sheleg / qingja me cmime te arsyeshme

  Shiten 250 sheleg te rritur ne mal sevaster, me cmime te arsyeshme, shihni fotot me poshte. Per cdo

  Vlorë 4 gusht 19:15
  1 Lek
 • 3 foto
  Pomp uji monofaze
  Makineri dhe inventare

  Pomp uji monofaze

  pomp uje monofaze ne gjendje te shkelqyer e markes gjermane DAP ,cmimi eshte i diskutueshem

  Vlorë 20 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr \"LOMBARDINI\"
  Makineri dhe inventare

  Motorr \"LOMBARDINI\"

  nafte, i paperdorur

  Vlorë 20 korrik 17:07
  450.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet fabrike vaj ulliri
  Makineri dhe inventare

  Shitet fabrike vaj ulliri

  Shitet nje linje per prodhimin e vajit te ullirit (fabrike vaj ulliri). Linja eshte ne gjendje te mi

  Vlorë 20 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet doberman femer.
  Kafshe ferme

  Shitet doberman femer.

  Doberman femer

  Vlorë 17 korrik 11:25
  1 Lek
 • 1 foto
  Paisje per lavazho
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per lavazho

  Shiten per arsye mos perdorimi!I diskutushem

  Vlorë 11 korrik 15:53
  1.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 frigorifer ngrires - Gjendje shume e mire

  - Frigoriferet jane identik - Ngrires deri ne -30°C. - Kapaciteti 400 Litra - Gjendja shume e mire.

  Vlorë 6 korrik 12:49
  400 €
 • 0 foto
  Makineri Akulli - Prodhim Akulli
  Makineri dhe inventare

  Makineri Akulli - Prodhim Akulli

  Shitet makineri per prodhim akulli - gjendje shume e mire. - Forma kub. - Prodhon 250 Kg ne 24 ore.

  Vlorë 6 korrik 12:37
  2.800 €
 • 3 foto
  BANAK+LAVAMAN
  Makineri dhe inventare

  BANAK+LAVAMAN

  Banak bashke me lavaman, 2m15cm. Gjendje shume e mire. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.

  Vlorë 23 qershor 21:03
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Kurse për Patenta Detare      ⚓⚓⚓⚓⚓
  Sherbime

  Kurse për Patenta Detare ⚓⚓⚓⚓⚓

  ⚓⚓⚓⚓⚓ Zhvillojmë kurse për Patenta Detare Provimet zhvillohen çdo të enjte tek Kapitener

  Vlorë 22 qershor 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET HOTELI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET HOTELI

  Hoteli ndodhet në Dhërmi, 450 m larg detit. Informacion mbi Ambjentin: • Hoteli është 1300 m2 • Nd

  Vlorë 20 qershor 17:09
  950.000 €
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe ferme

  Pitbull

  Shiten kelysha te rraces pitbull te sapolindur me cmim te arsyeshem. Qente jane 100% rac e paster, j

  Vlorë 5 qershor 20:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET STOCK METRAZHE VETËM MADE IN ITALY
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET STOCK METRAZHE VETËM MADE IN ITALY

  Metrazhe,kolore designe te ndryshëm. -Metrazhe per tapiceri gjersi 140 cm dhe 280 cm. Pambuk lino k

  Vlorë 27 shkurt 18:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Perpunim guri mosaic gres porcelanat etj...
  Makineri dhe inventare

  Perpunim guri mosaic gres porcelanat etj...

  GURRA mosaic shpk Shes linje prodhimi te mozaikut me gur natyral , granite, gres porcelanat , zall

  Vlorë 26 shkurt 13:30
  35.000 €
 • 9 foto
  Shitje aktiviteti
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitje aktiviteti

  Shitje aktiviteti, pajsie lokali. Sic paraqitet dhe ne foto shitet 6 komplet karrige ( 3 muaij te p

  Vlorë 9 janar 22:40
  2.000.000 Lek