Vlorë

Biznes & Punësime në shitje në Vlorë

 • 1 foto
  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamara09@gmail.com
  Sherbime

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: [email protected]

  A keni nevojë për hua të holla urgjentisht? Mos hezitoni. Kontaktoni direkt me email: maden.tamar

  Vlorë 7 dhjetor 19:16
  100 €
 • 3 foto
  Shkembej Dyqan 35 m2 me tokë Orikum
  Biznes ne shitje / me qera

  Shkembej Dyqan 35 m2 me tokë Orikum

  Shkëmbej dyqan 35m2 pranë stadiumit flamurtari me marrëveshje me tokë

  Vlorë 4 tetor 15:09
  99.000 €
 • 7 foto
  Dyqan i rregulluar gati per perdorim
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan i rregulluar gati per perdorim

  Siperfaqe 40m2, Kati i 2-te, me dokumente te rregullta. I pershtatshem per: -Zyre shoqatash, -Agjen

  Vlorë 1 qershor 22:33
  50.000 €
 • 3 foto
  shitet Finotrice
  Makineri dhe inventare

  shitet Finotrice

  shitet finotrice gjendje shume te mire pune . e pa punuare ne shqiperi .

  Vlorë 22 prill 13:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihma më e mirë për projektet tuaja në 48h
  Biznes ne shitje / me qera

  Ndihma më e mirë për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € tek 15.000.000 € personi mund të kontakt

  Vlorë 19 mars 19:56
  55 €
 • 12 foto
  Pllaka mozaik
  Sherbime

  Pllaka mozaik

  GURRA Mosaic , shesim pllaka mozaiku me gurr natyral, permasat e pllakave jane 30×30 , 15×45 , 10×45

  Vlorë 18 mars 16:41
  19 €
 • 3 foto
  Autobetoniere 1.5 deri nene 2.0 m3
  Makineri dhe inventare

  Autobetoniere 1.5 deri nene 2.0 m3

  Autobetoniere 1.5 deri ne 2m3 ne gjendje shume te mire ne shitje. Autobetonierja eshte vetengarkue

  Vlorë 14 mars 11:05
  3.500 €
 • 7 foto
  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  shesim nje pike turistike ne bregun e detit te Radhimes (Vlore) te interesuarit te na kontatoin ne n

  Vlorë 23 janar 20:37
  850.000 €
 • 0 foto
  Dyqan 87 mq
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan 87 mq

  Shitet dyqan ne pallate te ri prane bashkise sip 87 mq cmimi i diskutushem

  Vlorë 8 janar 13:28
  1.111 €
 • 0 foto
  Dyqan 87 mq
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan 87 mq

  Dyqan ne shitje 87 mq prane bashkise Vlore. tel-0696825802

  Vlorë 30 nëntor 11:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shkembej dyqan 35 m2 me tok ne bregdet vlore
  Lokale / Punetori / Magazina

  shkembej dyqan 35 m2 me tok ne bregdet vlore

  shkembej dyqan 35 m2 prane stadiumit flamurtari , me toke afer detit vlore

  Vlorë 13 nëntor 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bezpłatne pożyczki osobiste
  Sherbime

  Bezpłatne pożyczki osobiste

  Bezpłatne pożyczki osobiste dobry wieczór, Jestem praetorem i chcę pomóc tym, którzy odrzucają ban

  Vlorë 11 tetor 12:42
  5.000 €
 • 2 foto
  shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI

  URGJENT ! Shitet Impjant per perpunimin ose prodhimin e ujit te pijshem dhe dokumentacion per emrin

  Vlorë 17 gusht 19:09
  Me Marrveshje