Vushtrri

Biznes & Punësime në shitje në Vushtrri

 • 10 foto
  Kreveta per Dhom Gjumi Komplet me Dyshek 90€
  Sherbime

  Kreveta per Dhom Gjumi Komplet me Dyshek 90€

  punojm shtreter komplet me jogi i punojm sipas porosis per porosi na kontaktoni 044920723

  Vushtrri Sot, 22:50
  90 €
 • 1 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Vushtrri Sot, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ventilim,Klimatizim
  Sherbime

  Ventilim,Klimatizim

  Kryejmë keto punë; -Ventilimin dhe Klimatizimin e ; -Lokaleve Afariste -Restauranteve -Depove -Furr

  Vushtrri Sot, 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vez te Fllanzav Bio 100%
  Kafshe ferme

  Vez te Fllanzav Bio 100%

  Shiten Vez te Fllanzav jan krejtsisht bio te ushqyera vwtem me perime dhe drithera bio qmimi pee vez

  Vushtrri Sot, 19:59
  5 €
 • 11 foto
  Paisje per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE TE REJA ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ

  Vushtrri Sot, 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lopen Qumshtore
  Kafshe ferme

  Shes Lopen Qumshtore

  Shes lopen qumshtore viqin e 3 qe 2 muaj eshte shtu viqin e ka femen qmimi me marrveshje pres bleres

  Vushtrri Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Lopa asht qymshtore asht barrs 7muj e gjysem tash e ka viqim e pest sod ka 13 ..14 litra tamel qmim

  Vushtrri Sot, 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viqin 2 muj etj. viber +377.44.480.895

  Vushtrri Sot, 18:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Qytetit, Sip..220m2, Terasa sip..230m2, Lokali gjendet te Kalaja e

  Vushtrri Sot, 17:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali me sip.163m2 Qender ne Vushtrri

  Shitet Lokali me sip..163m2, Lokacioni ne qender te Kalaja, Qeshmja ne Vushtrri, Lokali është i pers

  Vushtrri Sot, 17:33
  1.100 €
 • 3 foto
  Shes mshtirren shterrp per mi pre shum e mir e nat
  Kafshe ferme

  Shes mshtirren shterrp per mi pre shum e mir e nat

  Shes mshtirren shterrp e natyres tel+38349300167 850 evro

  Vushtrri Sot, 17:18
  850 €
 • 3 foto
  Shes lopen mushtirr se pari me pre
  Kafshe ferme

  Shes lopen mushtirr se pari me pre

  Shes lopen mushtirr se pari me pre i ka 500 kill osht e fushave nr viber +38349707549

  Vushtrri Sot, 17:18
  900 €
 • 9 foto
  mshtjerr se pari me viq viber +38349883057
  Kafshe ferme

  mshtjerr se pari me viq viber +38349883057

  mshtjerr se pari me viq viber +38349883057

  Vushtrri Sot, 16:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopa edhe 2 jav pjell
  Kafshe ferme

  Lopa edhe 2 jav pjell

  Shitet Lopa edhe 2 jav me pjell shum e mir 045897533

  Vushtrri Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop me viq Simentall
  Kafshe ferme

  Lop me viq Simentall

  Simentall me viq mashkull

  Vushtrri Sot, 14:24
  1.600 €
 • 3 foto
  shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  shes viqin mashkull

  shes viqin mashkull afer 3 mujve shum i mir rac orginal

  Vushtrri Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA
  Sherbime

  SHITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA

  SHITEN TENDAT 2 cop 6X12m 1 cop 5x10m KARRIKA 150 COP. TAVOLINA 40 COP. PER INF. +38345646222.

  Vushtrri Sot, 11:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Duj ditelin san
  Kafshe ferme

  Duj ditelin san

  Shesum duj diteline sane edhe tershan mun me na kotktu edhe ne Viber ose vacap ±38345425669

  Vushtrri Sot, 11:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Viq femen 3 muajsh shume i mire.:

  Vushtrri Sot, 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Vushtrri Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  cjapa
  Kafshe ferme

  cjapa

  cjapa -85

  Vushtrri Sot, 08:02
  90 €
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 02:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 02:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 02:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 01:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 01:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Plus ( kryq ) per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Plus ( kryq ) per barnatore

  Ne gjendje te mire ( njona ane nalet her her tjetra punon super )

  Vushtrri Dje, 23:36
  90 €
 • 2 foto
  Bik-bika
  Kafshe ferme

  Bik-bika

  Bik per kurban 2.15ero kg

  Vushtrri Dje, 21:37
  2 €
 • 3 foto
  Lop Bars
  Kafshe ferme

  Lop Bars

  Shitet lopa Barse

  Vushtrri Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lop me viq simetall qim me marveshje

  Vushtrri Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Viqin mashkull

  Shes viqin mashkull 2 muj e gjys esht i majshum siq po shihet edhe ne foto per ma shum info t

  Vushtrri Dje, 18:35
  550 €
 • 11 foto
  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE
  Makineri dhe inventare

  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE,TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION. +37744205539 JU MIRE

  Vushtrri Dje, 18:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhi alpince
  Kafshe ferme

  Dhi alpince

  Shiten dhit alpince barse qmimi me marveshje 044834553

  Vushtrri Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten bikat
  Kafshe ferme

  shiten bikat

  shiten bikat

  Vushtrri Dje, 15:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi mashkull simental
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull simental

  Shitet viqi mashkull simental 3jav per ma shum +38344589753

  Vushtrri Dje, 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mzati 10mujsh
  Kafshe ferme

  Shitet mzati 10mujsh

  Shitet mzati 10 mujsh shum races tmir per ma shum +38344294194

  Vushtrri Dje, 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes duj sane bari i but 1.50euro
  Kafshe ferme

  Shes duj sane bari i but 1.50euro

  Viber +383 49 423-369

  Vushtrri Dje, 11:25
  1 €
 • 2 foto
  Femen simental
  Kafshe ferme

  Femen simental

  Femen

  Vushtrri Dje, 11:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Sherbime

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shitet mshtirra sdyti me viq mashkulle viq i ka ba 3 muje qmimi.me marrveshje

  Vushtrri Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shitet lopa barse 6 muje edhe tu u mjele 10 litra tamele i ka momentalisht qmimi me marrveshje

  Vushtrri Dje, 09:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes belg 3 copa
  Kafshe ferme

  Shes belg 3 copa

  Shes 3 belga ni FM e dy mashkuj

  Vushtrri Dje, 08:44
  150 €
 • 1 foto
  Hapsir Reklamuese
  Sherbime

  Hapsir Reklamuese

  Pregadisim te gjitha llojet e hapsirave reklamuese nga metali per te gjitha bizneset varsisht nga di

  Vushtrri 23 tetor 20:25
  30 €
 • 2 foto
  Shesim Vezë të Fllanzave
  Kafshe ferme

  Shesim Vezë të Fllanzave

  Vezë të Freskëta me Porosi

  Vushtrri 23 tetor 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes
  Kafshe ferme

  Shes

  Shes mshtierr afer 8 mujsh emajshme eshnosh

  Vushtrri 23 tetor 20:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shite lopa me viq boj ndrrim per ma shum viber
  Kafshe ferme

  Shite lopa me viq boj ndrrim per ma shum viber

  Shite lopa me viq femer limozin 3 jav per ma shum viber boj ndrrim +38345542408

  Vushtrri 23 tetor 20:10
  1.300 €
 • 3 foto
  Pula te katunit
  Kafshe ferme

  Pula te katunit

  Shiten pulat raca amrok dhe lloje tjera te shendosha te reja

  Vushtrri 23 tetor 19:20
  10 €
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Makineri dhe inventare

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri 23 tetor 14:40
  22.500 €
 • 1 foto
  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave
  Sherbime

  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave

  Kompania porfesionale e dezinsektimit Shërbime shtëpiaku 3d Buba Germanos Bubashvaba. Bëjm shfarosje

  Vushtrri 23 tetor 13:56
  1 €