Vushtrri

Biznes & Punësime në shitje në Vushtrri

 • 2 foto
  gusa
  Kafshe ferme

  gusa

  Shiten gusat kto ne foto 25 evro copa .ndrrim i munshum me vetur,kombi,dhi .shiten edhe komplet 600

  Vushtrri Sot, 00:06
  25 €
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Sherbime

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ventilim,Klimatizim
  Sherbime

  Ventilim,Klimatizim

  Kryejmë keto punë; -Ventilimin dhe Klimatizimin e ; -Lokaleve Afariste -Restauranteve -Depove -Furr

  Vushtrri Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Bikun Simental Per Kurban
  Kafshe ferme

  Shes Bikun Simental Per Kurban

  Shes bikun Simental per Kurban shum i mir Exktra Viber +37745426934 045426934

  Vushtrri Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE
  Makineri dhe inventare

  INVENTARE PER RESTORANTE DHE PAISJE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE,TE GJITHA JANE TE REJA DHE ME GARANCION. +37744205539 JU MIRE

  Vushtrri Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Elektro ICO Profesional
  Sherbime

  Elektro ICO Profesional

  ICO Profesional Kompani per rregullimin e instalimeve Elektrike ne Ter Kosoven ne menyr Profesionale

  Vushtrri Dje, 20:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Vushtrri Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Nxemje qendrore , ujesjelles dhe sanitari
  Sherbime

  Nxemje qendrore , ujesjelles dhe sanitari

  Punojme te gjitha llojet e nxemjes qendrore , ujesjellsit , montimin e sanitarise dhe hidro izolime.

  Vushtrri Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kanalizim bëjm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bëjm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm inqizimin dhe zhbllokimin e kanalizimeve te xhitha lojeve Pusetave Lavamanve Kuzhinave WC sherb

  Vushtrri Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Kalaja 220m2

  Jepet Lokali me Qera ne Qender te Qytetit, Sip..220m2, Terasa sip..230m2, Lokali gjendet te Kalaja e

  Vushtrri Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Duj
  Kafshe ferme

  Duj

  Shiten 400 duje sane janë të këti viti. Çmim i volitshëm

  Vushtrri Dje, 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  Bejm eleminimin e te gjitha llojeve te insekteve duke perdorur preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICID

  Vushtrri Dje, 14:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE NGA INOXI ,RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI ,RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Vushtrri Dje, 11:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE TE REJA ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ

  Vushtrri Dje, 11:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aquarium me gjith peshqi
  Kafshe ferme

  Aquarium me gjith peshqi

  Shitet aquariumi me gjith peshqi edhe paisjet percjellese gjatsia 40 , lartesia 30, gjonsia 15

  Vushtrri 12 nëntor 22:27
  155 €
 • 5 foto
  TENDA KARIKA TAVOLINA ME QERA 049618714
  Sherbime

  TENDA KARIKA TAVOLINA ME QERA 049618714

  Japim Tenda,karrika,tavolina me qera per ahengje dhe raste te ndryshme familjare.Tendat jan me dimen

  Vushtrri 12 nëntor 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme
  Sherbime

  Ofrojme

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Vushtrri 12 nëntor 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  5 BIKA
  Kafshe ferme

  5 BIKA

  Kan ka 450kg 100%bioo

  Vushtrri 11 nëntor 18:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Viqin mashkull

  Shes viqin mashkull 2 muj e gjys esht i majshum siq po shihet edhe ne foto per ma shum info t

  Vushtrri 11 nëntor 17:34
  550 €
 • 1 foto
  Hapsir Reklamuese
  Sherbime

  Hapsir Reklamuese

  Pregadisim te gjitha llojet e hapsirave reklamuese nga metali per te gjitha bizneset varsisht nga di

  Vushtrri 10 nëntor 19:26
  30 €
 • 3 foto
  Makine per qerimin e qepvë/kepve
  Makineri dhe inventare

  Makine per qerimin e qepvë/kepve

  Shes nje makine per qerimin e qepvë/ kepve Me kapacitet 300-500 kg ne orë! Makina eshte e kompletua

  Vushtrri 10 nëntor 13:40
  22.500 €
 • 1 foto
  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave
  Sherbime

  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave

  Kompania porfesionale e dezinsektimit Shërbime shtëpiaku 3d Buba Germanos Bubashvaba. Bëjm shfarosje

  Vushtrri 10 nëntor 12:56
  1 €
 • 11 foto
  Punojm instalime rrymes elektrike edhe instalim..
  Punesime

  Punojm instalime rrymes elektrike edhe instalim..

  Firma ,, AMARI" Inxhinjer i diplomum i Mekatronikes. Punojm instalime rrymes elektrike me stan

  Vushtrri 9 nëntor 20:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jap lokalin me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jap lokalin me qira

  Leshojj lokalin me qira osht Ende I hapun me tekstil dmth tu punu Jan 270metra Katrior lokal i ri kr

  Vushtrri 8 nëntor 22:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fabrika e Napolitankes
  Makineri dhe inventare

  Fabrika e Napolitankes

  Shitet Fabrika e Napolitankes Papacitet 200 kg 1/h Made in Turkey e Pordorne

  Vushtrri 7 nëntor 17:14
  100.000 €
 • 8 foto
  Qokolladirk e keksave
  Makineri dhe inventare

  Qokolladirk e keksave

  Shes Makinë që i lynë keksat me qokolladë Krembananet etj . \"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&am

  Vushtrri 7 nëntor 17:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet ose Leshohet me Qirra Lokali Afafrist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose Leshohet me Qirra Lokali Afafrist

  Lokali gjendet ne Shesh, saktesisht ne ndertesen Dijari perball Gjyqit te Vjeter , ka siperfaqe 60m²

  Vushtrri 6 nëntor 09:34
  250 €
 • 4 foto
  TRANSPORT - NDERKOMBETAR
  Sherbime

  TRANSPORT - NDERKOMBETAR

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Vushtrri 5 nëntor 15:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina mjeljes lop ve me garancijon 1 vjet
  Kafshe ferme

  Makina mjeljes lop ve me garancijon 1 vjet

  shes makina mjeljes kena makin loj loj pir 1 lop pir 2 lop me sistem pir shum lop edhe kena me kapas

  Vushtrri 4 nëntor 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIGA VUSHTRRI
  Sherbime

  TENDA TAVOLINA KARRIGA VUSHTRRI

  JAPIM TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QIRA TENDAT TAVOLINAT JANË NGA ZVICRRA EKSTRA PËR AHENGJET E JUAJA F

  Vushtrri 2 nëntor 08:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet biku
  Kafshe ferme

  Shitet biku

  Shitet biku per mi 500kg per me shum na kontaktoni edhe ne viber +38349118629

  Vushtrri 1 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STRETCH MARKS REMOVER CREAM +27735990122
  Sherbime

  STRETCH MARKS REMOVER CREAM +27735990122

  STRETCH MARKS REMOVER CREAM +27735990122 Stretch marks caused by: Pregnancy Old age Weight lifti

  Vushtrri 25 tetor 10:43
  100 €
 • 1 foto
  Bald head hair recovery cream +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Botswana
  Sherbime

  Bald head hair recovery cream +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Botswana

  Bald head hair recovery cream +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Botswana Male pattern bald

  Vushtrri 25 tetor 10:41
  100 €
 • 1 foto
  SANDAWANA OIL +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  SANDAWANA OIL +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe

  SANDAWANA OIL +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe The sandawana oil for love and financ

  Vushtrri 25 tetor 10:37
  100 €
 • 1 foto
  BRING BACK YOUR LOST LOVER IN 2 DAYS CALL; +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia
  Sherbime

  BRING BACK YOUR LOST LOVER IN 2 DAYS CALL; +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia

  BRING BACK YOUR LOST LOVER IN 2 DAYS CALL; +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia

  Vushtrri 25 tetor 10:33
  100 €
 • 1 foto
  PSYCHIC ASTROLOGY +27735990122, USA, New York, Zambia, Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  PSYCHIC ASTROLOGY +27735990122, USA, New York, Zambia, Namibia, Zimbabwe

  PSYCHIC ASTROLOGY +27735990122, USA, New York, Zambia, Namibia, Zimbabwe 1. BRING BACK LOST LOVER

  Vushtrri 25 tetor 10:31
  100 €
 • 1 foto
  LOST LOVER SPELLS CALL; +27735990122, USA, New York, Sweden, Zambia ,Namibia,
  Sherbime

  LOST LOVER SPELLS CALL; +27735990122, USA, New York, Sweden, Zambia ,Namibia,

  LOST LOVER SPELLS CALL; +27735990122, USA, New York, Sweden, Zambia ,Namibia, Sometimes, no matter

  Vushtrri 25 tetor 10:30
  100 €
 • 1 foto
  HIPS AND BUMS ,BREAST ENLARGEMENT CREAM +27735990122
  Sherbime

  HIPS AND BUMS ,BREAST ENLARGEMENT CREAM +27735990122

  HIPS AND BUMS ,BREAST ENLARGEMENT CREAM +27735990122 Get Bigger Hips and Bums with the botcho Cream

  Vushtrri 25 tetor 10:28
  100 €
 • 1 foto
  WIN COURT CASE +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  WIN COURT CASE +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe

  WIN COURT CASE +27735990122 USA, UK, Zambia, Namibia, Zimbabwe "Those who are called into Court on

  Vushtrri 25 tetor 10:26
  100 €
 • 1 foto
  LOVE SOLUTIONS CALL; +27735990122 USA, New York, Namibia, Zambia,
  Sherbime

  LOVE SOLUTIONS CALL; +27735990122 USA, New York, Namibia, Zambia,

  LOVE SOLUTIONS CALL; +27735990122 USA, New York, Namibia, Zambia, Powerful Love spells With Fast Re

  Vushtrri 25 tetor 10:18
  100 €
 • 1 foto
  Spiritual Barrenness and Impotence +27735990122
  Sherbime

  Spiritual Barrenness and Impotence +27735990122

  Spiritual Barrenness and Impotence +27735990122 Barrenness Impotence Dry womb Sterile Mis

  Vushtrri 25 tetor 10:17
  100 €
 • 1 foto
  MAGIC RING. +27735990122, Zambia, Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  MAGIC RING. +27735990122, Zambia, Namibia, Zimbabwe

  MAGIC RING. +27735990122, Zambia, Namibia, Zimbabwe This Ring is handcrafted by me and designed spe

  Vushtrri 25 tetor 10:13
  100 €
 • 1 foto
  WIN LOTTO CALL; +27735990122 ,USA, UK, Zambia,Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  WIN LOTTO CALL; +27735990122 ,USA, UK, Zambia,Namibia, Zimbabwe

  WIN LOTTO CALL; +27735990122 ,USA, UK, Zambia,Namibia, Zimbabwe Lottery Lotto Spells that will help

  Vushtrri 25 tetor 10:11
  100 €
 • 1 foto
  VAGINA TIGHTENING CREAM +27735990122
  Sherbime

  VAGINA TIGHTENING CREAM +27735990122

  VAGINA TIGHTENING CREAM +27735990122 Feel Tight and Wanted Again! Do you want to have a better sex

  Vushtrri 25 tetor 10:09
  100 €
 • 1 foto
  3 IN 1 PENIS ENLARGEMENT COMBO; +27735990122 Zimbabwe/Zambia/Namibia
  Sherbime

  3 IN 1 PENIS ENLARGEMENT COMBO; +27735990122 Zimbabwe/Zambia/Namibia

  3 IN 1 PENIS ENLARGEMENT COMBO; +27735990122 Zimbabwe/Zambia/Namibia GET THE 3 IN 1 PENIS ENLARGEME

  Vushtrri 25 tetor 10:08
  100 €
 • 1 foto
  ABORTION /TERMINATION PILLS ON SALE CALL; +27735990122 Zimbabwe, Zambia, Namibia, Botswana
  Sherbime

  ABORTION /TERMINATION PILLS ON SALE CALL; +27735990122 Zimbabwe, Zambia, Namibia, Botswana

  ABORTION /TERMINATION PILLS ON SALE CALL; +27735990122 Zimbabwe, Zambia, Namibia, Botswana We do te

  Vushtrri 25 tetor 10:07
  100 €
 • 1 foto
  Treat HIV/AIDS Now with Lemon life herbal, +27735990122,Zambia,Namibia, Zimbabwe
  Sherbime

  Treat HIV/AIDS Now with Lemon life herbal, +27735990122,Zambia,Namibia, Zimbabwe

  Treat HIV/AIDS Now with Lemon life herbal, +27735990122,Zambia,Namibia, Zimbabwe It is a natural po

  Vushtrri 25 tetor 09:59
  100 €
 • 1 foto
  Spell Caster with Powerful Spells +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia
  Sherbime

  Spell Caster with Powerful Spells +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia

  Spell Caster with Powerful Spells +27735990122 USA, Sweden, New York, Zambia, Namibia powerful lo

  Vushtrri 25 tetor 09:55
  100 €
 • 1 foto
  Powerful traditional Healer new York Angeles, Chicago USA +27735990122
  Sherbime

  Powerful traditional Healer new York Angeles, Chicago USA +27735990122

  Powerful traditional Healer new York Angeles, Chicago USA +27735990122 Traditional healing in USA i

  Vushtrri 25 tetor 09:47
  100 €
 • 1 foto
  New York, Sweden, Canada, Namibia BREAK UP A RELATIONSHIP  +27735990122
  Sherbime

  New York, Sweden, Canada, Namibia BREAK UP A RELATIONSHIP +27735990122

  New York, Sweden, Canada, Namibia BREAK UP A RELATIONSHIP +27735990122 The perfect service to

  Vushtrri 25 tetor 09:45
  100 €