Biznes & Punësime në shitje në Zubin Botok

 • 11 foto
  Elemente per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Elemente per kuzhina dhe restorante

  shesim paisje per restorante 044 205 539 ferizaj

  Zubin Botok 12 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Zubin Botok 10 korrik 17:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Viqat e tamlit simental 1mashkull e dy femna 10ditsh te shnosh

  Zubin Botok 6 korrik 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  online suppliers of nembutal powder
  Sherbime

  online suppliers of nembutal powder

  NEMBUTAL Sodium Solution (pentobarbital sodium injection, USP) is available in the following sizes:

  Zubin Botok 3 korrik 01:28
  10 €
 • 1 foto
  Përfundoni STRESIN EKONOMIK ME KREDIT PERSONALE
  Sherbime

  Përfundoni STRESIN EKONOMIK ME KREDIT PERSONALE

  E gjithë bota është e ekspozuar ndaj stresit ekonomik. Por nuk janë të shumtë ata që arrijnë të gjej

  Zubin Botok 2 qershor 11:30
  10 €
 • 0 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Zubin Botok 19 maj 16:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit plotëson nevojat e individëve dhe bizneseve duke i vënë në dispozicion të gjithëve

  Zubin Botok 16 maj 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Zubin Botok 15 maj 14:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   DO YOU NEED URGENT LOAN OFFER IF YES SEND AN EMAIL NOW
  Sherbime

  DO YOU NEED URGENT LOAN OFFER IF YES SEND AN EMAIL NOW

  With our specialized positions, you will get money for everything you need. Find out more: clemal

  Zubin Botok 14 maj 23:00
  10.000.000 €
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Zubin Botok 13 maj 15:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  Sherbime

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Zubin Botok 11 maj 04:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese

  Huatë midis individëve dhe bizneseve janë çështje besimi dhe sigurie. Përveç atyre kompanive që ofro

  Zubin Botok 10 maj 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Zubin Botok 10 maj 14:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i shpejtë
  Sherbime

  financim i shpejtë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Zubin Botok 9 maj 14:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Zubin Botok 4 maj 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Zubin Botok 4 maj 13:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Zubin Botok 3 maj 20:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Zubin Botok 3 maj 17:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Zubin Botok 3 maj 17:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Zubin Botok 30 prill 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare
  Sherbime

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Zubin Botok 30 prill 01:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   DO YOU NEED A URGENT LOAN BUSINESS LOAN TO SOLVE YOUR PROBLEM EMAIL US NOW
  Biznes ne shitje / me qera

  DO YOU NEED A URGENT LOAN BUSINESS LOAN TO SOLVE YOUR PROBLEM EMAIL US NOW

  DO YOU NEED A LOAN, OR YOU WANT TO REFINANCE YOUR HOME, PAY OFF BILLS, EXPAND YOUR BUSINESS WITH 3

  Zubin Botok 8 prill 00:25
  10.000.000 €
 • 3 foto
  Pluhur ekstrakti i venave të bletëve
  Kafshe ferme

  Pluhur ekstrakti i venave të bletëve

  Po shes venom bletësh nga viti 2019. Helmi është i një cilësie të shkëlqyeshme (me një përqindje të

  Zubin Botok 7 mars 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Swarm paketë
  Kafshe ferme

  Swarm paketë

  Ne shesim swarms pako nga 15 maj deri në 15 qershor. Kostoja e një tufëje prej një pakete është 30 e

  Zubin Botok 7 mars 13:38
  30 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Zubin Botok 25 janar 10:55
  100 €
 • 1 foto
  Ponuda zajma između 72 sata
  Sherbime

  Ponuda zajma između 72 sata

  - Tražite zajam novca kako biste realizirali svoj projekt - Vaše banke su odbijene - Za uklanjanje

  Zubin Botok 3 tetor 14:00
  500 €
 • 0 foto
  oferta pozyczki miedzy osoba prywatna w ciagu
  Sherbime

  oferta pozyczki miedzy osoba prywatna w ciagu

  oferta pozyczki miedzy osoba prywatna w ciagu 72 godzin ([email protected]) Czy jestes w pot

  Zubin Botok 15 shtator 10:31
  700.000 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Zubin Botok 14 nëntor 15:08
  111 €
 • 1 foto
  fillimi i adhurimit voodoo
  Sherbime

  fillimi i adhurimit voodoo

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimit

  Zubin Botok 29 shtator 04:51
  1 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E- mail: sanchezaline24@gmail.com
  Kafshe ferme

  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E- mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 10 0% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Zubin Botok 30 qershor 20:35
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Për vëmendjen tuaj
  Punesime

  Për vëmendjen tuaj

  1 për të gjitha kërkesat tuaja, ju lutemi na kontaktoni Këtu janë adresat e tij Email: tieslermatth

  Zubin Botok 19 mars 20:17
  60 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Lokale / Punetori / Magazina

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Zubin Botok 8 janar 17:03
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Хувь хүмүүсийн хоорондын ноцтой, найдвартай зээлийн санал
  Sherbime

  Хувь хүмүүсийн хоорондын ноцтой, найдвартай зээлийн санал

  бидэнд 5000 еврогоос 10.500.000 еврог хүртэлх мөнгө зээлд зориулж бүтээсэн бүтэц бий Тиймээс та зээ

  Zubin Botok 24 dhjetor 19:55
  10 €
 • 2 foto
  Oferta serioze dhe e besueshme për huadhënien midis individëve
  Sherbime

  Oferta serioze dhe e besueshme për huadhënien midis individëve

  kemi një strukturë që i ndihmon njerëzit për një hua parash nga 5000 € deri në 10.500.000 EURO Kësh

  Zubin Botok 24 dhjetor 19:19
  10 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Kafshe ferme

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Zubin Botok 20 dhjetor 12:52
  50.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Zubin Botok 19 dhjetor 20:34
  50.000.000 €