Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Mundësi për të financuar dhe ofruar kredi

  Mundësi për të financuar dhe ofruar kredi

  Më shumë shqetësim për të zgjeruar biznesin tuaj dhe për të realizuar projektin tuaj të madh Kjo është kaq e thjeshtë që ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e kredive për çdo person serio

  1.000 €
  Leposaviq
  22 gusht 12:11
 • Moler Profesionalist

  Moler Profesionalist

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profes

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 gusht 19:34
 • MOLER

  MOLER

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profes

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 gusht 19:33
 • MOLER PROFESIONALIST

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 gusht 19:32
 • MOLER PROFESIONALIST

  MOLER PROFESIONALIST

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.zYRE, HOTELE. etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profes

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  21 gusht 19:30
 • Pikture

  Pikture

  Picture muri ora nuk eshte funksionale vetem dekoruse Dimenzioni: 1 35x77 cm Dimenzioni: 2 34x100 cm. Dimenzioni: 3 34x100 cm.

  25 €
  Prishtinë
  14 gusht 18:57
 • Ofrojnë Kredi 100% E Garantuar

  Ofrojnë Kredi 100% E Garantuar

  Kredi 100% E Garantuar Dhe Do Të Jetë Serioze Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe Të Lehtë - Bëni Partnerë Me Ne. @Kontaktoni Tel. : +16478463492 Whatsapp Email : [email protected]

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 korrik 18:01
 • Celular : +16478463492 |CALL-WHATSAPP| OFROJNË KREDI TË RËNDË QË INDIVIDËT DHE BIZNESET

  Celular : +16478463492 |CALL-WHATSAPP| OFROJNË KREDI TË RËNDË QË INDIVIDËT DHE BIZNESET

  MEGA INVESTMENT COMPANY, kredi ofertë serioze në mes të individëve dhe të bizneseve; të Shpejtë dhe të besueshëm , e-Mail: ( [email protected] ) . Kredi e 100% garantuar . Celular : +16

  Me Marrveshje
  Viti
  14 qershor 23:52
 • Pomoć kredita financiranje svima onima u potrebi

  Pomoć kredita financiranje svima onima u potrebi

  Ti si posebno dobar znak Trebate li kredit za podmirenje dugova ili plaćati račune ili početak lijep posao? Nudim zajam od 5000 do 5.000.000'00 u razdoblju od 5 do 30 godina, ovisno o visini tražen

  10.000 €
  Bulqizë
  27 maj 19:07
 • Shitet Dyre oborrit 3.60 - 1.50 m

  Shitet Dyre oborrit 3.60 - 1.50 m

  Bonum edhe me porositje Kena haljo modella tjera. Per inforrmota thirrni, ose shkrujni ket Nummer : 043953442

  350 €
  Lipjan
  14 prill 12:50
 • Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Financimi dhe kreditit marrëveshje

  Mail: [email protected] Përshëndetje Z. dhe Znj Ju mohohet për fat të keq kredi për të mbyllur bankat për shkaqe të ndryshme. Më shumë probleme se dua të ju ofrojnë si një shlyeshme të

  100 €
  Fushë Kosovë
  2 prill 22:05
 • Paulonia - Drunjë dekorativë dhe industrialë

  Paulonia - Drunjë dekorativë dhe industrialë

  Fidane të Paulonia Elongata dhe Paulonia Tomentosa. Cmimi sipas marrëveshjes. Disa informacione të shkurtëra rreth Paulonias: Paulonia përdoret në aplikimet ku kërkohet një peshë e lehtë (por

  Me Marrveshje
  Shtime
  1 shkurt 01:52
 • Tentene

  Tentene

  Shiten tentene te ndryshme te paperdorura.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 janar 17:42
 • Tentene

  Tentene

  Shes tentene te ndryshme

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  17 janar 19:56
 • Moler Ngjyrosje Knauf Glet Fasada 044878728

  Moler Ngjyrosje Knauf Glet Fasada 044878728

  Moler ofrojm ngjyrosjen e Banesav Shtepijav Lokalev pa patur nevoj ti largoni mobilet apo ti mbuloni ato te gjitha ne i rregillojm Knauf Dekorime me Knauf per sallone Fasada Glet etj.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 janar 19:58
 • IDEAL KAMINA - Aty ku CILESIA eshte me e larte se cmimi !

  IDEAL KAMINA - Aty ku CILESIA eshte me e larte se cmimi !

  Ju ofrojm oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shume vjecare qe nga viti 2003. Na gjeni : //Magjistrale Prishtinë-Shkup ( Kilometri 15) / Prishtinë/Kosovë //

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 dhjetor 16:04
 • KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL KAMINA

  KAMIN ELEKTRIK nga IDEAL KAMINA

  SUPER ZBRITJE !!! **KAMIN ELEKTRIK nga 200€ tani per vetem 159€. ** për gjate gjithë muajit dhjetor 2016. (Me flake imituse origjinale te teknologjise me te fundit.) Kamina Elektrike jep b

  159 €
  Prishtinë
  17 dhjetor 15:58
 • Tepih te cilesise se larte

  Tepih te cilesise se larte

  Shes tepihat e cilesise se larte pak te perdorur por ne gjendje perfekte.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 dhjetor 20:40
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Has
  19 nëntor 08:32
 • Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / kredit.bgfibank69@gmail.com

  Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / [email protected]

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANK, Banka ndërkombëtare për të ardhme më të mirë të botës, Ne të ofruar hipotekat, Auto, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  11 nëntor 21:45
 • Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / kredit.bgfibank69@gmail.com

  Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / [email protected]

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANK, Banka ndërkombëtare për të ardhme më të mirë të botës, Ne të ofruar hipotekat, Auto, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për

  Me Marrveshje
  Peqin
  11 nëntor 21:39
 • Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€- 5.000.000€)

  Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€- 5.000.000€)

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer një

  Me Marrveshje
  Has
  2 nëntor 09:10
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Tepelenë
  5 tetor 19:15
 • Punime artizanale ne dru

  Punime artizanale ne dru

  Punim artizanal i personalizuar. Punohen foto dhe shprehje sipas preferences tuaj. Ne besojme ne idene tende

  2.000 €
  Tiranë
  27 shtator 17:02
 • Dollap

  Dollap

  Dollap per rroba

  90 €
  Prishtinë
  15 shtator 01:41
 • Kredi në mes të 72h veçanta: Kontakti i drejtpërdrejtë: johnsoncomelon@outlook.com

  Kredi në mes të 72h veçanta: Kontakti i drejtpërdrejtë: [email protected]

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda dhe gjithashtu bizneset dhe kompanitë që janë në kërkim të kre

  Me Marrveshje
  Peqin
  12 shtator 11:30
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Mallakastër
  9 shtator 18:19
 • 2% Kredi Oferta në Kosova dhe Shqipëria aplikoni

  2% Kredi Oferta në Kosova dhe Shqipëria aplikoni

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: ri-financave * * Kredi për përmirësimin e shtëpisë * Inventor * makinë kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi peng të dytë * Kredi komerciale * person

  Me Marrveshje
  Tiranë
  2 shtator 12:27
 • Moler profesional

  Moler profesional

  Moler profesional Ofrojm Sherbirne per ngjyrosje Te banesav shtepijav dhomave zyr etj Si dhe rinovime dekorime dhe pun me dizajn sipas porosis Puna bahet mir dhe pastert Ofrojmë kataloge ngjyrash

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 gusht 11:53
 • ORE FEMRASH MODEL DKNY NY-8183

  ORE FEMRASH MODEL DKNY NY-8183

  ORE FEMRASH DKNY NY-8183 25211 5 ATM Origjinale ! Ore shume e mire ka shume pak gervishje eshte ne gjendje te mire.

  180
  Tiranë
  7 maj 19:10
 • TENDA DIELLI

  TENDA DIELLI

  PRODHOJM TENDA DIELLI PER SHTEPI,RESTAURANTE,KAFITERI,KOPSHTE ETJ ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 prill 10:01
 • TENDA DIELLI

  TENDA DIELLI

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM TENDA DIELLI 1.TENDA PER SHTEPI 2.TENDA PER KOPSHTE 3TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE ETJ, 4.TENDA DY ANESORE QE TE GJITHA ME DIMENSI

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  9 prill 10:00
 • okazion piktura

  okazion piktura

  shes ose nderroj 25 cop piktura me gdhendje ne gure jan te vecanta dhe te rralla nga ky lloj arti ka shum pak ne shqiper shiten t gjitha 2500 euro,ose nderrohen me vetur ose motorr me kete vlere....

  2.500 €
  Tiranë
  29 shkurt 22:02
 • MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADER LLQE +37744271219

  MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADER LLQE +37744271219

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËR

  0,500 €
  Fushë Kosovë
  16 shkurt 22:51
 • Gur Dekorativ Kristalor

  Gur Dekorativ Kristalor

  Shesim gur dekorativ kristalor te gjitha madhsive dhe permasave,te gjithë te interesuarit te kontaktojn permes emailit apo dhe numrit te telefonit .

  Me Marrveshje
  Klinë
  9 shkurt 14:34
 • MOLER 0.50² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  MOLER 0.50² KNAUF GLET FASADA +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 18:10
 • Kazan Rakie

  Kazan Rakie

  shitet kazan rakie i ri bakerr 50 kg

  350 €
  Lushnjë
  5 shkurt 10:19
 • Knauf & Led Decor

  Knauf & Led Decor

  Bejme dekorime me knauf, si dhe ndricim me ndricues led.

  Me Marrveshje
  Prizren
  30 dhjetor 21:31
 • MOLER KANUF GLET FASADA LLAQE ETJ.

  MOLER KANUF GLET FASADA LLAQE ETJ.

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 dhjetor 17:32
 • Lule Fokus

  Lule Fokus

  Shes lulen Fokus Eshte e gjate 2.70 metra Mesatarja e fletave eshte 30 centimetra Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne kete numer te telefonit, mundeni edhe ne viber: +386 49 38 28 81

  80 €
  Kamenicë
  25 nëntor 17:42
 • MOLER NGJYROSJE FASADA KNAUF GLET ETJ,.......

  MOLER NGJYROSJE FASADA KNAUF GLET ETJ,.......

  OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE NË PUNET E MOLERAIT ME NJË EKPIT TË PERSOSUR NË KËTO PUNË: FASADA . KNAUF DEKORIME NGA KNAUFI GIPSI DHE STIROPOLLI. LLAQE NGJYROSJE ME POLIKOLOR PA

  0,500 €
  Prishtinë
  11 nëntor 18:09
 • MOLER 0.50 m² FASADA KNAUF GLET IZOLIME ETJ

  MOLER 0.50 m² FASADA KNAUF GLET IZOLIME ETJ

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 nëntor 13:41
 • MOLER RENOVIME KNAUF LLAQE FASADA ETJ

  MOLER RENOVIME KNAUF LLAQE FASADA ETJ

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 tetor 14:05
 • MOLER 0.50 m² Renovime fasad knauf glet etj.

  MOLER 0.50 m² Renovime fasad knauf glet etj.

  OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTËPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BËJMË FASADA TË MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU NUK

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 tetor 14:26
 • Fasada Knauf Glet Ngjyrosje 044 87 87 28

  Fasada Knauf Glet Ngjyrosje 044 87 87 28

  FASADA KNAUF GLET LLAQE PUN ME DIZAJN ETJ > :>>> OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERIT PO ASHTU KENI NJË STAF PROF

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 tetor 14:23
 • Lule

  Lule

  Lulja a firi e ndrrojm Edhe me Iphone4

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  13 shtator 16:10
 • Lule Fokus

  Lule Fokus

  Luja esht fokus esht E gjat 2.30cm dhe E gjer 1.80cm

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  13 shtator 15:53
 • MOLER KNAUF LLAQE FASADA ETJ

  MOLER KNAUF LLAQE FASADA ETJ

  Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet tjera izolimi bëhet me foli mbules e cila mbron mobiljet dyshemen pa u pikur me polikolor nuk keni

  0,500 €
  Prishtinë
  26 korrik 10:01
 • MOLER

  MOLER

  Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet tjera izolimi bëhet me foli mbules e cila mbron mobiljet dyshemen pa u pikur me polikolor nuk keni

  0,500 €
  Fushë Kosovë
  10 korrik 07:59
 • MOLER 0.50 m² 044878728

  MOLER 0.50 m² 044878728

  Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet tjera izolimi bëhet me foli mbules e cila mbron mobiljet dyshemen pa u pikur me polikolor nuk keni

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  1 korrik 18:07