Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business?

  150.000 €
  Kukës
  19 gusht 11:52
 • KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  KREDI OFROJNË NË MES TË VEÇANTË

  BIZNES SERIOZ Kredi Ofrojnë 100% e Garantuar Dhe Serioze nga 10.000 në 1.000.000 Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe të Lehtë, Shumë praktikë për të zhvilluar aktivitetet tuaja dhe projektet tuaja.

  Me Marrveshje
  Përmet
  4 gusht 15:59
 • Ofrojnë Kredi 100% E Garantuar +16478463492

  Ofrojnë Kredi 100% E Garantuar +16478463492

  Kredi 100% E Garantuar Dhe Do Të Jetë Serioze Në Një Normë Prej 2%. Shpejtë Dhe Të Lehtë - Bëni Partnerë Me Ne. @Kontaktoni Tel. : +16478463492 Whatsapp Email : [email protected]

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 korrik 18:33
 • Baneseë me qera

  Baneseë me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  6 korrik 10:24
 • 60 euro dhoma me qira, Prishtinë

  60 euro dhoma me qira, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, te Hotel Ambasadori / Ambasada e Zvicrrës / ISPE / FAMA. 60 Euro, të gjitha shpenzimet e mbuluara (WiFi, nxemje qendrore, ujë, rrymë, etj..). 044 750 629

  60 €
  Prishtinë
  27 qershor 02:05
 • Lëshoj dhoma me qira, 60 Euro, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, 60 Euro, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, tek Life Fitnessi/Parku i qytetit, Prishtinë, Me të gjitha shpenzimet (WiFi, Ujë, rrymë, mbeturina...) Çmimi 60 Euro, 044 264 430

  60 €
  Prishtinë
  27 qershor 01:59
 • Celular : +16478463492 |CALL-WHATSAPP| OFROJNË KREDI TË RËNDË QË INDIVIDËT DHE BIZNESET

  Celular : +16478463492 |CALL-WHATSAPP| OFROJNË KREDI TË RËNDË QË INDIVIDËT DHE BIZNESET

  MEGA INVESTMENT COMPANY, kredi ofertë serioze në mes të individëve dhe të bizneseve; të Shpejtë dhe të besueshëm , e-Mail: ( [email protected] ) . Kredi e 100% garantuar . Celular : +16

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  14 qershor 23:53
 • Dhome me qera ( per femra nje vend i lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Dhome me qera ( per femra nje vend i lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Momentalisht kemi nje vend te lire, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobilua

  50 €
  Prishtinë
  14 qershor 20:05
 • MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT COMPANY

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  1.000.000 €
  Kukës
  13 qershor 18:36
 • Dhome me qera ( per femra, nje vendi lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Dhome me qera ( per femra, nje vendi lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Momentalisht kemi nje vend te lire, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobilua

  50 €
  Prishtinë
  13 qershor 17:39
 • BASHKBANUESE

  BASHKBANUESE

  kerkojm 1 bashkbanuese jemi 3 te punesuara, banesa ka dy dhoma me nga 2 shtreter 2 ballkona kuzhina ndaras kati i 3, liftat punojn gjendet ne Lakrishte afer ProCreditBank.cmimi 55 euro per person kont

  55 €
  Prishtinë
  17 maj 23:27
 • DHOMA TË BANUESHME ME QIRA (60 Euro) – PRISHTINË ( BREGU I DIELLIT ) AFER KOLEGJIT ILIRIA

  DHOMA TË BANUESHME ME QIRA (60 Euro) – PRISHTINË ( BREGU I DIELLIT ) AFER KOLEGJIT ILIRIA

  Dhoma Të Banueshme Me Qira – Prishtinë ( Bregu I Diellit ) Afer Kolegjit Iliria – Dhomat shkojnë, nga 60 Euro sëcila, kushtet janë minimale mirpo të banueshme, banjo është e përbashkët me tri dhoma tj

  60 €
  Prishtinë
  5 maj 19:10
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Mail: [email protected] Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare, nëse ju jeni siguri

  500 €
  Leposaviq
  2 prill 21:56
 • Paratë financimin e kredisë dhe dhuratë e kreditit

  Paratë financimin e kredisë dhe dhuratë e kreditit

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj I filluar në sektorin financiar për të ndihmuar për të ndihmuar ata në nevojë. Në të vërtetë unë mund të ju ndihmojë të merrni ndihmë fin

  1.000 €
  Deqan
  18 mars 02:45
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per vajza ose studente te Lagja Spitalit Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  13 mars 11:23
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per vajza studente te Lagja Spitalit Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  7 mars 09:02
 • Shitet Banesa ne Prishtin

  Shitet Banesa ne Prishtin

  Shitet nje banes ne prishtin me 333metra katror. Per me shum ne tel.

  150.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:57
 • dhoma me qira per femra/cimere

  dhoma me qira per femra/cimere

  ofrojme dhoma me qira per 2 dhe 3-4 persona.Kane ne dispozicion kuzhine te vecante.Oferta vlene vetem per femra.

  45 €
  Prishtinë
  8 shkurt 00:01
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per Studente Vajza te L.Spitalit. kompleksi Hoxha

  45 €
  Prishtinë
  20 janar 18:08
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap dhoma me qera per vajza students te L.Spitalit,Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  20 janar 13:39
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per Studente-ferma te L.Spitalit, kompleksi Hoxha. Qmimi 45 Euro per person

  45 €
  Prishtinë
  5 dhjetor 20:14
 • Banese Dhoma me qera Ferizaj

  Banese Dhoma me qera Ferizaj

  Japim dhoma me qera te rregulluara sikurse ne MOTEL me banjo te veqanta, e pershtatshme per banim si per punetorë ashtu edhe per pushues Lokacioni Maxhistralja ferizaj-kaqanik kilometri i 8 perkatesi

  3 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 09:59
 • dhoma me qira per femra

  dhoma me qira per femra

  Ofrojme nje dhome te mobiluar per dy femra si dhe kerkojme 2-3 bashkebanuese per dhoma te tjera.

  45 €
  Prishtinë
  20 nëntor 18:18
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 nëntor 08:42
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Korçë
  19 nëntor 08:37
 • Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / kredit.bgfibank69@gmail.com

  Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / [email protected]

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANK, Banka ndërkombëtare për të ardhme më të mirë të botës, Ne të ofruar hipotekat, Auto, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 nëntor 21:32
 • Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: kredit.bgfibank69@gmail.com

  Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: [email protected]

  Duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Peqin
  2 nëntor 20:35
 • Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€ - 5.000.000€)

  Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€ - 5.000.000€)

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer një

  Me Marrveshje
  Skrapar
  2 nëntor 09:03
 • KREDISË OFERTËN E PARAVE NE MES TE VEÇANTË SERIOZE

  KREDISË OFERTËN E PARAVE NE MES TE VEÇANTË SERIOZE

  Ju jeni në kërkim për një hua e parave apo financimit për -ose të rifillojë aktivitetin tuaj -qoftë për realizimin e një projekti ose të ju blej një apartament, Por për fat të keq banka ju imponon shu

  Me Marrveshje
  Pukë
  1 nëntor 15:28
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË: johnsoncomelon@outlook.com

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË: [email protected]

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Pogradec
  25 tetor 21:40
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Përshëndetje, unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANKA; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendj

  Me Marrveshje
  Librazhd
  12 tetor 07:28
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Fier
  5 tetor 19:13
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  4 tetor 10:57
 • Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: frederic.pompa@gmail.com

  Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: [email protected]

  Nevoja shpejtë financiare, do të bëjë një blerje të mëdha, projekte për të arritur? Ne japë individëve apo për të gjithë njerëzit serioze të kërkimit dhe bizneset dhe korporatat, një hua të madhe për

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 shtator 20:33
 • Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Biznes Serioz Unë jam Drejtori i Financave të grupit ; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL të dy për qind për njerëzit të rënda të jetë në gjendje për të shly

  Me Marrveshje
  Tropojë
  5 shtator 20:23
 • Dhoma me qira per femra

  Dhoma me qira per femra

  Jap me qira dhoma per femra te parku i qytetit, afer permendores 'Isa Kastrati', ne katin e pare. E mobiluar ne teresi si dhe ka WI/FI, uje dhe ngrohje 24h. Çmimi 55 € dhe te gjitha shpenzimet jane te

  50 €
  Prishtinë
  30 gusht 13:46
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente Femra te L.Spitalit kompleksi HOXHA.Qmimi 45 Euro per person.

  45 Lek
  Prishtinë
  28 gusht 16:10
 • Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra ne Prishtine ne Mahallen e Muhaxhereve. Kuzhina dhe banjo shfrytzohet edhe nga bashkbanueset e tjera. Ne cmim perfshihet ngrohja gjate dimrit, Wi-Fi, TV, uje dhe rryme 24h.

  65 €
  Prishtinë
  4 gusht 13:00
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente apo punetore Femra te L.Spitalit Qmimi 45 Euro per person

  45 €
  Prishtinë
  11 korrik 12:47
 • Apartament pushimi

  Apartament pushimi

  Apartament 2+1, akomodohen nga 5-6 persona ? Maj 30 €/nata ? Qershor 45 €/nata ? Korrik 55 €/nata ? Gusht 80 €/nata (15 korrik-30 gusht) ?

  45 €
  Sarandë
  20 qershor 19:24
 • Dhoma me qira per Studente F

  Dhoma me qira per Studente F

  Leshoj dhoma me Qira per studente apo punetore F.te L.Spitalit,Kompleksi HOXHA, Qmimi 45 E per person

  45 €
  Prishtinë
  7 prill 12:47
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Banesa gjendet ne Dardani te Santea dhe do jete e lire per banim qe nga data 15 Prill 2016. Perparesi kane nderkombetaret dhe familjet me femije te rritur! Banesa munde te shikohet nga data 10.04.20

  350 €
  Prishtinë
  30 mars 21:02
 • Banese me qera te banesat e bardha

  Banese me qera te banesat e bardha

  Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 shkurt 14:05
 • MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  0,500 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 18:05
 • 2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 janar 04:04
 • Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera, me bashkebanuese femra, jam arkitekte nga Tirana. Mundesisht banesa te jet ne zone te mire.

  100 €
  Prishtinë
  8 janar 14:56
 • Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 09:41
 • Dhom me qira

  Dhom me qira

  Leshoj dhom me qera banesa gjindet ne ulpian leshoj dhomen vetem per femra qmimi 50e per person per me shum informata me kontaktoni ne tel

  50 €
  Prishtinë
  3 dhjetor 00:33
 • 2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  111 €
  Junik
  30 nëntor 05:14
 • Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:30