Dhoma

Dhoma në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  Dhoma me qira per femra
  Dhoma

  Dhoma me qira per femra

  Leshoje dhoma me qira per femra te parku i qytetit perballe permendores "Isa Kastrati" apo perball

  Prishtinë 21 shtator 17:56
  55 €
 • 7 foto
  Shitet garsoniere ne Sarande
  Dhoma

  Shitet garsoniere ne Sarande

  Shitet garsionere ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone me plazhet me te preferuara.Prona ka

  Sarandë 21 shtator 13:58
  35.000 €
 • 14 foto
  Dhoma plazhi ne Borsh
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Borsh

  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh.Disponojm dhoma per 2 persona dhe apartamente 1+1 per 4 persona

  Sarandë 20 shtator 10:29
  1 Lek
 • 10 foto
  Dhoma plazhi ne Radhime (Vlore)
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Radhime (Vlore)

  Jepet me qera apartament (1+1) 70 meter katror, kati i trete me ashensor 60 meter nga deti i persht

  Vlorë 20 shtator 10:29
  1 Lek
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Dhoma

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Graçanicë 15 shtator 14:31
  50.000 €
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Dhoma

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Gllogoc 15 shtator 14:19
  50.000 €
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Dhoma

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Kolonjë 15 shtator 14:13
  50.000 €
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Dhoma

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Fier 15 shtator 14:07
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Dhoma

  Oferte falas.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Dibër 14 shtator 22:46
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Dhoma

  Oferte falas..

  : 30 000 € Trego distancën(Dragash) Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale e

  Tropojë 13 shtator 19:07
  500.000 €
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 10:56
  500 €
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Berat 10 shtator 11:04
  20.000 €
 • 8 foto
  Dhoma me qera,
  Dhoma

  Dhoma me qera,

  Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo t

  Ferizaj 26 gusht 17:01
  80 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Dhoma

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Mirditë 19 gusht 08:31
  5.000 €
 • 9 foto
  Sallon ondulimi me qera
  Dhoma

  Sallon ondulimi me qera

  Leshoj sallon ondulimi ''Morea'' me qera , ploteson te gjitha kushtet per pune profesionale per friz

  Prishtinë 18 gusht 23:59
  229 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Dhoma

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Kaçanik 17 gusht 18:44
  30.000 €
 • 3 foto
  shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m² 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)
  Dhoma

  shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m² 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

  SHITET AMBJNETI QE SHERBEN PER BANIM OSE SI NJESI 17 M2 +17 m2 ,punimet hidrualike shume mire,kundra

  Tiranë 16 gusht 14:57
  25.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Dhoma

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja. Këtu është një mundësi e

  Zubin Botok 14 gusht 18:54
  5.000 €
 • 2 foto
  Kuca u strogom centru Leskovca
  Dhoma

  Kuca u strogom centru Leskovca

  Kuca od 400m2 u centru Leskovca sa dvoristem, potpuno opremljena! Vrlo mirna ulica u samom centru.

  Shtime 14 gusht 12:39
  400 €
 • 0 foto
  Banes me qera
  Dhoma

  Banes me qera

  Banese me qera ( shtepi me hyrje te veqante) e mobiluar, te zyrat e zjarrfiksve ne Prishtine

  Prishtinë 9 gusht 15:00
  100 €
 • 1 foto
  LEXONI  100%
  Dhoma

  LEXONI 100%

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Prishtinë 8 gusht 18:15
  5.000 €
 • 1 foto
  FALAS 100%..
  Dhoma

  FALAS 100%..

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Prishtinë 7 gusht 19:03
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Banese me qera
  Dhoma

  Banese me qera

  Banese me qera ( shtepi me hyrje te veqante) e mobiluar, te zyrat e zjarrfiksve ne Prishtine

  Prishtinë 5 gusht 15:17
  100 €
 • 0 foto
  Vende te lira me qera per vajza
  Dhoma

  Vende te lira me qera per vajza

  Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia eshte e re dhe posedon te gjitha kushtet per ban

  Prishtinë 4 gusht 23:31
  50 €
 • 1 foto
  Lexoni ...
  Dhoma

  Lexoni ...

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë.. Ju dëshironi të k

  Suharekë 2 gusht 20:32
  30.000 €
 • 12 foto
  ""MOBILERIA ALBA - FERIZAJ""
  Dhoma

  ""MOBILERIA ALBA - FERIZAJ""

  ""MOBILERIA ALBA - FERIZAJ"" Prodhojm: Invertar (Tavolina, Ormana, fyjok , etj) për: Zyra C

  Ferizaj 2 gusht 10:04
  1 €
 • 1 foto
  Leihangebot
  Dhoma

  Leihangebot

  Këtu është një mundësi që biznesi juaj të funksionojë mirë Ju dëshironi të krijoni një projekt, por

  Gllogoc 30 korrik 19:05
  5.000 €
 • 4 foto
  Arka rrath per bunar
  Dhoma

  Arka rrath per bunar

  Kemi arka rrath per bunar

  Malisheve 9 qershor 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese me qira
  Dhoma

  Banese me qira

  Leshoje banesen me qira Ne dardani,ndertimi tri katshe,ka day dhoma gjumi,salmon me kuxhine 55m.,day

  Prishtinë 9 maj 10:01
  250 €
 • 3 foto
  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.
  Dhoma

  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.

  Okazion,shitet magazine 430 m2 +kati i dyte 54 m2 per banim me dy tualete ,magazina e rikonstruktua

  Tiranë 3 maj 11:18
  260.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere në shitje në Kune
  Dhoma

  Garsoniere në shitje në Kune

  Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në

  Shkodër 27 prill 12:43
  20.000 €
 • 13 foto
  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)

  Borsh jepen me qera hyrje 1+1 te pershtatshme per 4 persona dhe garzoniere te pershtatshme per 2 per

  Sarandë 11 prill 16:37
  1 €
 • 3 foto
  Garsoniere për shitje tek ish-Korpus
  Dhoma

  Garsoniere për shitje tek ish-Korpus

  Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e parë me adresë: rruga "Ali Spa

  Shkodër 18 shkurt 16:55
  2.500.000 Lek
 • 0 foto
  Leshoj dhoma me qera
  Dhoma

  Leshoj dhoma me qera

  Leshoj apartmente me qera per afat shkurt dhe afat gjat per familjar dhe njerz serioza kapaciteti

  Istog 16 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë
  Dhoma

  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesa ndodhet në

  Shkodër 29 dhjetor 15:42
  81 €
 • 0 foto
  banese me qera
  Dhoma

  banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar k

  Prishtinë 10 dhjetor 14:53
  100 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Dhoma

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Sono un finanziere particolare. Faccio prestiti tra individui a persone in difficoltà finanziaria

  Suharekë 1 dhjetor 20:36
  1.200 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dhoma

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Shkodër 14 nëntor 15:07
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dhoma

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Junik 14 nëntor 07:47
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dhoma

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Mitrovicë 13 nëntor 23:19
  66 €
 • 5 foto
  Lokali me qira
  Dhoma

  Lokali me qira

  Ipet Lokali me qira 50 m2, pranë saj një terase prej 200 m2 në disponim ,gjindet në qendër të qyte

  Mitrovicë 28 tetor 22:51
  180 €
 • 0 foto
  LÅNER SPESIELLE SÆRLIGE SERIER OG HONEST // michel.pierre.tellier@gmail.com
  Dhoma

  LÅNER SPESIELLE SÆRLIGE SERIER OG HONEST // [email protected]

  Hei Fru Mr, for alle pengene dine trenger for enhver situasjon,   vennligst skriv til meg for dine

  Malësi e madhe 25 tetor 09:31
  1.000 €
 • 6 foto
  Prevall spartsmente villa me qera
  Dhoma

  Prevall spartsmente villa me qera

  Ju ofrojm kushte dhum te mira ne malet e sharrit 1600m nslsi mbidetate Ne jem sta qe mundohemi qe m

  Prizren 11 shtator 13:53
  11.111 €
 • 0 foto
  Kerkojm bashkbanuese
  Dhoma

  Kerkojm bashkbanuese

  Kerkojm bashkbanuese ( cimere) banesa gjendet ne ulpiAne kati par afer univerzumit.

  Prishtinë 29 gusht 21:13
  50 €
 • 3 foto
  Kate shtepie me qera per Studente Bregu i Diellit
  Dhoma

  Kate shtepie me qera per Studente Bregu i Diellit

  Ne Bregun e Diellit lagjeja e Re mbrapa Maxi 24h Leshoj Katin e pare te shtepis per Studente femra a

  Prishtinë 23 korrik 15:13
  55 €
 • 4 foto
  Jepet me qira Garsonjere (1 dhome e madhe + 1wc) ne Shkoder
  Dhoma

  Jepet me qira Garsonjere (1 dhome e madhe + 1wc) ne Shkoder

  Hapsirat jane shfrytezuar shume mire! Cmimi 15000 leke ne muaj Eshte pallat i ri. Disponon ashe

  Shkodër 19 korrik 16:37
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten Mobilejet 3+3+2+1
  Dhoma

  Shiten Mobilejet 3+3+2+1

  Shitet Mobilejt shum te rujtne te perdorura shum pak ne gjendje shum te mira te rujtura presim bler

  Deqan 7 korrik 17:07
  1 €
 • 9 foto
  Dhoma me Qera
  Dhoma

  Dhoma me Qera

  dhoma te kompletuara

  Sarandë 5 korrik 17:07
  30 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 me qira në Pedonale
  Dhoma

  Apartament 2+1 me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: rruga “Besnik Sykja”, në Pedonale. Ka nj

  Shkodër 7 qershor 15:02
  250 €
 • 1 foto
  krevet
  Dhoma

  krevet

  krevet (beshik) e re vetem 2 her osht perdor

  Ferizaj 4 qershor 14:37
  90 €