Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • MOLER - 0.50 m² Viber +37744 27 12 12 19

  MOLER - 0.50 m² Viber +37744 27 12 12 19

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 prill 16:28
 • NGJYROSJE 0.50 m²

  NGJYROSJE 0.50 m²

  OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTËPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BËJMË FASADA TË MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU NUK

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 prill 14:54
 • jipet me qera shtepia ne sheshin shadervan Prizren

  jipet me qera shtepia ne sheshin shadervan Prizren

  jipet me qera shtepia qe esht e pershtatshme per babim zyre lokal afarist ose ordinanc,personat e interesuar te kontaktojn ne ket e-mail blero70@hotmail.com

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 mars 10:17
 • ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  e pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigori

  25 €
  Vlorë
  27 shkurt 10:42
 • Jap banes me qera

  Jap banes me qera

  Jap banes me qera, gjendet ne Prishtine, Bregu I Diellit -I- ( afer ambulances si piramid) e mobiluar, qmimi 190 euro. Tel. 044 148 564

  190 €
  Prishtinë
  8 gusht 09:10