Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Fier
  5 tetor 19:13
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  4 tetor 10:57
 • Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: frederic.pompa@gmail.com

  Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: [email protected]

  Nevoja shpejtë financiare, do të bëjë një blerje të mëdha, projekte për të arritur? Ne japë individëve apo për të gjithë njerëzit serioze të kërkimit dhe bizneset dhe korporatat, një hua të madhe për

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 shtator 20:33
 • Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Biznes Serioz Unë jam Drejtori i Financave të grupit ; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL të dy për qind për njerëzit të rënda të jetë në gjendje për të shly

  Me Marrveshje
  Tropojë
  5 shtator 20:23
 • Dhoma me qira per femra

  Dhoma me qira per femra

  Jap me qira dhoma per femra te parku i qytetit, afer permendores 'Isa Kastrati', ne katin e pare. E mobiluar ne teresi si dhe ka WI/FI, uje dhe ngrohje 24h. Çmimi 55 € dhe te gjitha shpenzimet jane te

  50 €
  Prishtinë
  30 gusht 13:46
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente Femra te L.Spitalit kompleksi HOXHA.Qmimi 45 Euro per person.

  45 Lek
  Prishtinë
  28 gusht 16:10
 • Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra ne Prishtine ne Mahallen e Muhaxhereve. Kuzhina dhe banjo shfrytzohet edhe nga bashkbanueset e tjera. Ne cmim perfshihet ngrohja gjate dimrit, Wi-Fi, TV, uje dhe rryme 24h.

  65 €
  Prishtinë
  4 gusht 13:00
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente apo punetore Femra te L.Spitalit Qmimi 45 Euro per person

  45 €
  Prishtinë
  11 korrik 12:47
 • Apartament pushimi

  Apartament pushimi

  Apartament 2+1, akomodohen nga 5-6 persona ? Maj 30 €/nata ? Qershor 45 €/nata ? Korrik 55 €/nata ? Gusht 80 €/nata (15 korrik-30 gusht) ?

  45 €
  Sarandë
  20 qershor 19:24
 • Dhoma me qira per Studente F

  Dhoma me qira per Studente F

  Leshoj dhoma me Qira per studente apo punetore F.te L.Spitalit,Kompleksi HOXHA, Qmimi 45 E per person

  45 €
  Prishtinë
  7 prill 12:47
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Banesa gjendet ne Dardani te Santea dhe do jete e lire per banim qe nga data 15 Prill 2016. Perparesi kane nderkombetaret dhe familjet me femije te rritur! Banesa munde te shikohet nga data 10.04.20

  350 €
  Prishtinë
  30 mars 21:02
 • Banese me qera te banesat e bardha

  Banese me qera te banesat e bardha

  Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 shkurt 14:05
 • MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  0,500 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 18:05
 • 2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 janar 04:04
 • Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera, me bashkebanuese femra, jam arkitekte nga Tirana. Mundesisht banesa te jet ne zone te mire.

  100 €
  Prishtinë
  8 janar 14:56
 • Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 09:41
 • Dhom me qira

  Dhom me qira

  Leshoj dhom me qera banesa gjindet ne ulpian leshoj dhomen vetem per femra qmimi 50e per person per me shum informata me kontaktoni ne tel

  50 €
  Prishtinë
  3 dhjetor 00:33
 • 2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  111 €
  Junik
  30 nëntor 05:14
 • Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:30
 • Banesë me qera te baneat e bardha

  Banesë me qera te baneat e bardha

  Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.

  220 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:19
 • Leshoj nje dhom kuzhine banje ballkon per tre vajza studente ose qe punojn

  Leshoj nje dhom kuzhine banje ballkon per tre vajza studente ose qe punojn

  Leshoj nje dhom kuzhine banje ballkon per tre vajza studente ose qe punojn

  50 €
  Prizren
  10 nëntor 19:10
 • Kerkoj dhome/gasonier me qera

  Kerkoj dhome/gasonier me qera

  Kerkoj dhome me qira per 1 person, jo student. Te jete vetem nje dhome, te kete kushte te volitshme, te mos kete te perbashket banjo me askend tjeter. Cmimi deri 100 EUR.

  100 €
  Prishtinë
  8 nëntor 21:34
 • MOLER KNAUF GLET FASADA LLAQE DEKORIME ETJ

  MOLER KNAUF GLET FASADA LLAQE DEKORIME ETJ

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 tetor 14:29
 • Jap banes me qera

  Jap banes me qera

  JAP BANES ME QERA NE BREGUN E DIELLIT -I- Banesa gjendet ne Prishtine, Bregu i Diellit -I- (afer ambulances si piramid 10 m larg saj) banesa eshte e mobiluar i ka 42 m2. Qmimi 180€ Tel. 044 148 56

  180 €
  Prishtinë
  10 korrik 22:22
 • MOLER 0.50 m²

  MOLER 0.50 m²

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 maj 21:42
 • MOLER - 0.50 m² Viber +37744 27 12 12 19

  MOLER - 0.50 m² Viber +37744 27 12 12 19

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DH

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 prill 16:28
 • NGJYROSJE 0.50 m²

  NGJYROSJE 0.50 m²

  OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTËPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BËJMË FASADA TË MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU NUK

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 prill 14:54
 • jipet me qera shtepia ne sheshin shadervan Prizren

  jipet me qera shtepia ne sheshin shadervan Prizren

  jipet me qera shtepia qe esht e pershtatshme per babim zyre lokal afarist ose ordinanc,personat e interesuar te kontaktojn ne ket e-mail [email protected]

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 mars 10:17
 • ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  e pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigori

  25 €
  Vlorë
  27 shkurt 10:42
 • Jap banes me qera

  Jap banes me qera

  Jap banes me qera, gjendet ne Prishtine, Bregu I Diellit -I- ( afer ambulances si piramid) e mobiluar, qmimi 190 euro. Tel. 044 148 564

  190 €
  Prishtinë
  8 gusht 09:10