Dhoma
Prishtinë

Dhoma në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Dhoma me qira per femra
  Dhoma

  Dhoma me qira per femra

  Ofroj dhoma apo shtreter me qira per femra te Parku i Qytetit rruga "Rrustem Statovci" 45 perballe p

  Prishtinë 1 qershor 10:58
  50 €
 • 0 foto
  Kerkojm bashkebanuese
  Dhoma

  Kerkojm bashkebanuese

  Kerkojm bashkebanuese femra

  Prishtinë 8 shkurt 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kreveta per femi
  Dhoma

  kreveta per femi

  shes dy kreveta per femi Jan te blem ne Walker shum te posatshum per fjetje Jon te but qmimi sipas m

  Prishtinë 24 tetor 12:53
  1 €
 • 1 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Dhoma

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 21 tetor 21:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  COLOR'S MOLER
  Dhoma

  COLOR'S MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 30 shtator 10:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sallon ondulimi me qera
  Dhoma

  Sallon ondulimi me qera

  Leshoj sallon ondulimi ''Morea'' me qera , ploteson te gjitha kushtet per pune profesionale per friz

  Prishtinë 18 gusht 23:59
  229 €
 • 0 foto
  Banes me qera
  Dhoma

  Banes me qera

  Banese me qera ( shtepi me hyrje te veqante) e mobiluar, te zyrat e zjarrfiksve ne Prishtine

  Prishtinë 9 gusht 15:00
  100 €
 • 0 foto
  Banese me qera
  Dhoma

  Banese me qera

  Banese me qera ( shtepi me hyrje te veqante) e mobiluar, te zyrat e zjarrfiksve ne Prishtine

  Prishtinë 5 gusht 15:17
  100 €
 • 0 foto
  Vende te lira me qera per vajza
  Dhoma

  Vende te lira me qera per vajza

  Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia eshte e re dhe posedon te gjitha kushtet per ban

  Prishtinë 4 gusht 23:31
  50 €
 • 0 foto
  Banese me qira
  Dhoma

  Banese me qira

  Leshoje banesen me qira Ne dardani,ndertimi tri katshe,ka day dhoma gjumi,salmon me kuxhine 55m.,day

  Prishtinë 9 maj 10:01
  250 €
 • 0 foto
  banese me qera
  Dhoma

  banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar k

  Prishtinë 10 dhjetor 14:53
  100 €
 • 0 foto
  Kerkojm bashkbanuese
  Dhoma

  Kerkojm bashkbanuese

  Kerkojm bashkbanuese ( cimere) banesa gjendet ne ulpiAne kati par afer univerzumit.

  Prishtinë 29 gusht 21:13
  50 €
 • 3 foto
  Kate shtepie me qera per Studente Bregu i Diellit
  Dhoma

  Kate shtepie me qera per Studente Bregu i Diellit

  Ne Bregun e Diellit lagjeja e Re mbrapa Maxi 24h Leshoj Katin e pare te shtepis per Studente femra a

  Prishtinë 23 korrik 15:13
  55 €
 • 0 foto
  Banese me qera
  Dhoma

  Banese me qera

  Banesë me qera ( shtëpi me hyrje të veçant), e mobiluar, për studentë dhe familjar, gjindet afër zyr

  Prishtinë 19 prill 10:39
  100 €
 • 0 foto
  leshoj banes e mobiluar me qira
  Dhoma

  leshoj banes e mobiluar me qira

  Banesa ka 2dhoma

  Prishtinë 22 mars 16:40
  150 €
 • 0 foto
  Leshoj dhome me qera
  Dhoma

  Leshoj dhome me qera

  Leshojme nje dhome me qera, Kati 1 i banuar nga 2 dhoma tjera momentalisht nxont 1 dhome e lire Dho

  Prishtinë 16 shkurt 14:44
  100 €
 • 0 foto
  Banese me qera
  Dhoma

  Banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar k

  Prishtinë 7 dhjetor 12:39
  100 €
 • 0 foto
  Banese me qera
  Dhoma

  Banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar k

  Prishtinë 27 nëntor 15:41
  100 €
 • 1 foto
  Kerrkoj bashkbanuse urgjent
  Dhoma

  Kerrkoj bashkbanuse urgjent

  Kerrkoj bashkbanuse urgjent banesa eshte 65 m2 me kushte te mira Per banim. Ka dhom gjumi kuzhin sal

  Prishtinë 5 tetor 15:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dhoma me qira per femra
  Dhoma

  Dhoma me qira per femra

  Leshoje dhoma me qira per femra te parku i qytetit perballe permendores Isa Kastrati apo te supermar

  Prishtinë 5 tetor 13:17
  55 €