Dhoma

Dhoma në shitje në Rajoni i Tiranës

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 21 shkurt 13:19
  3.000 Lek
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PREJ 500M² TE RR:"ELBASANIT" , TIRANË.
  Dhoma

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PREJ 500M² TE RR:"ELBASANIT" , TIRANË.

  Jepet me qira ambjent biznesi prej 500m² te Rr:”Elbasanit” , Tiranë . Ambjenti posedon 500m² ku 350m

  Tiranë 8 janar 16:35
  6.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË BLLOK, RRUGA VASO PASHO, TIRANË
  Dhoma

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË BLLOK, RRUGA VASO PASHO, TIRANË

  Jepet me qira ambjent biznesi në bllok , Rruga “Vaso Pasho” , Tiranë. Ambjenti është në pozicion te

  Tiranë 20 dhjetor 19:03
  500 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS .
  Dhoma

  OFERTE FALAS .

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Tiranë 5 tetor 19:31
  5.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Dhoma

  OFERTE FALAS;

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 3 tetor 01:51
  30.000 €
 • 0 foto
  Oferte falas..
  Dhoma

  Oferte falas..

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktiv

  Tiranë 24 shtator 08:20
  20.000 €
 • 3 foto
  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.
  Dhoma

  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.

  Okazion,shitet magazine 430 m2 +kati i dyte 54 m2 per banim me dy tualete ,magazina e rikonstruktua

  Tiranë 3 maj 11:18
  260.000 €