Dhoma
Tiranë

Dhoma në shitje në Tiranë

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  OFERTE FALAS .
  Dhoma

  OFERTE FALAS .

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Tiranë 5 tetor 19:31
  5.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Dhoma

  OFERTE FALAS;

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 3 tetor 01:51
  30.000 €
 • 0 foto
  Oferte falas..
  Dhoma

  Oferte falas..

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktiv

  Tiranë 24 shtator 08:20
  20.000 €
 • 3 foto
  shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m² 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)
  Dhoma

  shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m² 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

  SHITET AMBJNETI QE SHERBEN PER BANIM OSE SI NJESI 17 M2 +17 m2 ,punimet hidrualike shume mire,kundra

  Tiranë 16 gusht 14:57
  25.000 €
 • 3 foto
  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.
  Dhoma

  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.

  Okazion,shitet magazine 430 m2 +kati i dyte 54 m2 per banim me dy tualete ,magazina e rikonstruktua

  Tiranë 3 maj 11:18
  260.000 €