Elektronikë
Ferizaj

Elektronikë në shitje në Ferizaj

 • 1 foto
  Apple 16.2 MacBook Pro with M1 Max Chip (Late 2021, Silver)
  Kompjutera

  Apple 16.2 MacBook Pro with M1 Max Chip (Late 2021, Silver)

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:54
  2.000 €
 • 1 foto
  Acer 16 Swift X 16 Laptop
  Kompjutera

  Acer 16 Swift X 16 Laptop

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:54
  1.400 €
 • 1 foto
  Apple - iPhone 15 Pro Max 512GB - Black Titanium (Verizon
  Telefona celulare

  Apple - iPhone 15 Pro Max 512GB - Black Titanium (Verizon

  • Apple
  Ferizaj Sot, 08:50
  1.400 €
 • 1 foto
  Kawai CA49 Digital Piano with Matching Bench (White)
  Audio / CD / Stereo

  Kawai CA49 Digital Piano with Matching Bench (White)

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:48
  1.500 €
 • 1 foto
  Acer 16 ConceptD 5 Pro Laptop
  Kompjutera

  Acer 16 ConceptD 5 Pro Laptop

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt ...

  Ferizaj Sot, 08:43
  1.300 €
 • 1 foto
  XPG 15.6
  Kompjutera

  XPG 15.6

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:37
  1.200 €
 • 1 foto
  Apple 13.6 MacBook Air (M2, Space Gray)
  Kompjutera

  Apple 13.6 MacBook Air (M2, Space Gray)

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:36
  1.200 €
 • 1 foto
  ASUS 17.3 Republic of Gamers Strix G17 Gaming Laptop
  Lojra per PC / Videolojra

  ASUS 17.3 Republic of Gamers Strix G17 Gaming Laptop

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:35
  661 €
 • 1 foto
  CINEGEARS 4 x 4 VR Gimbal Car (Car Body Only)
  Fotoaparate

  CINEGEARS 4 x 4 VR Gimbal Car (Car Body Only)

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Produkt krejt i ...

  Ferizaj Sot, 08:31
  2.000 €
 • 1 foto
  Ps4 slim + 1 kontroller + fifa 23
  Shtepiza loje

  Ps4 slim + 1 kontroller + fifa 23

  Ps 4 slim ne gjendje te rregullt...

  Ferizaj 24 shtator 11:21
  180 €
 • 1 foto
  Lenovo 16" Legion Pro 7i 16IRX8H Gaming Laptop (Onyx Gray)
  Kompjutera

  Lenovo 16" Legion Pro 7i 16IRX8H Gaming Laptop (Onyx Gray)

  Përshkrim PËRSHKRIM I PRODUKTIT: ...

  Ferizaj 23 shtator 20:35
  1.500 €
 • 1 foto
  Shiten 2 bileta Shqiperi - Czechia (E208) 2 copa
  Kompjutera

  Shiten 2 bileta Shqiperi - Czechia (E208) 2 copa

  Shiten 2 bileta Shqiperi - Czechia (E208...

  Ferizaj 20 shtator 01:05
  250 €
 • 1 foto
  Shiten BASSAT per kerr , shum tfuqishem 2x10''
  Audio / CD / Stereo

  Shiten BASSAT per kerr , shum tfuqishem 2x10''

  Shiten BASSAT per kerr , shum tfuqishem ...

  Ferizaj 20 shtator 00:51
  250 €
 • 2 foto
  Shitet TV Vivax
  TV / LCD / Plasma

  Shitet TV Vivax

  Shitet TV Vivax. Ne gjendje te rregullt....

  Ferizaj 18 shtator 20:25
  15 €
 • 1 foto
  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens
  Fotoaparate

  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens

  For more information contact us Conta...

  Ferizaj 18 shtator 14:30
  551 €
 • 2 foto
  BRAND NEW 2021 13-inch MacBook Pro 512GB M1 8GB RAM - Space Gray
  Kompjutera

  BRAND NEW 2021 13-inch MacBook Pro 512GB M1 8GB RAM - Space Gray

  For more information contact us Conta...

  Ferizaj 18 shtator 14:23
  594 €
 • 2 foto
  Canon EOS C70 Cinema Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS C70 Cinema Camera

  For more information contact us Conta...

  Ferizaj 18 shtator 14:21
  1.230 €
 • 1 foto
  Karrike Gaming
  Pjese per kompjuter

  Karrike Gaming

  Shiten karriket gaming pak te pordorura ...

  Ferizaj 14 shtator 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Monitor Gaming 24inch 165hz
  Pjese per kompjuter

  Monitor Gaming 24inch 165hz

  045 204 050 Monitori nuk ka asnje defe...

  Ferizaj 14 shtator 14:56
  140 €
 • 1 foto
  Shitet gaming PC i9 9900kf 3060ti
  Pjese per kompjuter

  Shitet gaming PC i9 9900kf 3060ti

  045|204|050 I9 9900kf 3060ti asus dual ...

  Ferizaj 14 shtator 14:56
  750 €
 • 2 foto
  MSI RTX 3060ti Gaming Trio x
  Pjese per kompjuter

  MSI RTX 3060ti Gaming Trio x

  Gaming X Trio e perdorun vetem per gamin...

  Ferizaj 14 shtator 14:56
  370 €
 • 12 foto
  Kompjutera
  Kompjutera

  Kompjutera

  Shitet komplet biznesi ne gjendje perfek...

  Ferizaj 14 shtator 14:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten PC urgjent 230 Euro 1 PC ---- 8 Copa
  Kompjutera

  Shiten PC urgjent 230 Euro 1 PC ---- 8 Copa

  System Manufacturer: Hewlett-Packard Sys...

  Ferizaj 14 shtator 14:40
  230 €
 • 5 foto
  Cd origjinal per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd origjinal per PS4

  Shiten 4 Cd origjinal per soni PS4,qmimi...

  Ferizaj 14 shtator 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pikado dhe rrakitaqki
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado dhe rrakitaqki

  • PS Vita
  Ferizaj 14 shtator 14:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Gjystika dhe Cd origjinal për PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika dhe Cd origjinal për PS4

  • PS4
  Ferizaj 14 shtator 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lenovo i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Lenovo i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻Lenovo Thinkpad L560 - Black 15.6 inch...

  Ferizaj 14 shtator 13:57
  185 €
 • 4 foto
  Lenovo i5-6300U, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Lenovo i5-6300U, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻 Lenovo Thinkpad T470s 14 inch (Used) ...

  Ferizaj 14 shtator 13:57
  170 €
 • 4 foto
  Hp core i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Hp core i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻HP Probook 850 G3 15.6 inch (Used) Per...

  Ferizaj 14 shtator 13:57
  180 €
 • 6 foto
  Hp core i5-6300U, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Hp core i5-6300U, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻HP Elitebook 850 G3 14 inch (Used) Per...

  Ferizaj 14 shtator 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Aspire C22-720 Series - All in One
  Kompjutera

  Aspire C22-720 Series - All in One

  🖥Aspire C22-720 Series - All in One (Use...

  Ferizaj 14 shtator 13:57
  160 €
 • 3 foto
  Acer intel Pentium, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Acer intel Pentium, 8GB Ram, 256GB SSD

  Acer Aspire V5-531, 15.6 inch (Used) Pe...

  Ferizaj 14 shtator 13:56
  110 €
 • 4 foto
  Hp core i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Hp core i5-6200U, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻HP Probook 850 G2 15.6 inch (Used) Per...

  Ferizaj 14 shtator 13:56
  180 €
 • 3 foto
  Iphon x
  Telefona celulare

  Iphon x

  • Apple
  • iPhone X
  Ferizaj 14 shtator 13:35
  299 €
 • 4 foto
  Iphone XS me 64 gb
  Telefona celulare

  Iphone XS me 64 gb

  Shitet iphone XS me 64 giga ne gjendje p...

  Ferizaj 14 shtator 13:11
  180 €
 • 4 foto
  HP i7 / 15.6\" HD/ 256 SSD/ 8 Ram/ Intel HD NEW!! Me Garancio
  Kompjutera

  HP i7 / 15.6\" HD/ 256 SSD/ 8 Ram/ Intel HD NEW!! Me Garancio

  HP Pavilion 15-ab295nz NEW!!! Me Garanc...

  Ferizaj 14 shtator 12:48
  330 €
 • 3 foto
  HP i7-9th / 512 SSD/ 16 Ram/ 2GB Grafik
  Kompjutera

  HP i7-9th / 512 SSD/ 16 Ram/ 2GB Grafik

  HP Prodesk 400 G6 MT NEW!!! Windows Li...

  Ferizaj 14 shtator 12:47
  520 €
 • 5 foto
  Lenovo i7 /15.6\" FHD/ 256 SSD/ 16 Ram/ 2GB Grafik
  Kompjutera

  Lenovo i7 /15.6\" FHD/ 256 SSD/ 16 Ram/ 2GB Grafik

  Lenovo i7 /15.6\" FHD/ 256 SSD/ 16 Ram/ ...

  Ferizaj 14 shtator 12:43
  380 €
 • 5 foto
  Lenovo i5-7th/ 17.3\"HD+ BV LED/ 128 SSD +1TB/8 Ram NEW!! Me
  Kompjutera

  Lenovo i5-7th/ 17.3\"HD+ BV LED/ 128 SSD +1TB/8 Ram NEW!! Me

  Lenovo Ideapad 320-17IKB NEW!!! ME Gar...

  Ferizaj 14 shtator 12:43
  370 €
 • 4 foto
  Acer i5/ 17.3\" FHD/ 256 SSD/ 8 GB Ram/ 2Gb Grafik
  Kompjutera

  Acer i5/ 17.3\" FHD/ 256 SSD/ 8 GB Ram/ 2Gb Grafik

  Acer Aspire E1 Ekrani 17.3\" FULL HD me...

  Ferizaj 14 shtator 12:41
  320 €
 • 1 foto
  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50

  Pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%...

  Ferizaj 14 shtator 12:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Samsung S23 Ultra 256GB/Ram 12
  Telefona celulare

  Samsung S23 Ultra 256GB/Ram 12

  Ndrrohet vetem me Iphone 13 Pro Max 256 ...

  Ferizaj 14 shtator 11:53
  800 €
 • 1 foto
  shitet playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet playstation 4

  shitet playstation 4 iardhur prej ch ne ...

  Ferizaj 14 shtator 11:29
  265 €
 • 0 foto
  Acer intel Pentium, 8GB Ram, 256GB SSD
  Kompjutera

  Acer intel Pentium, 8GB Ram, 256GB SSD

  💻Acer Aspire V5-531, 15.6 inch (Used) P...

  Ferizaj 14 shtator 11:28
  110 €
 • 0 foto
  Iphone 7 plus i ri
  Telefona celulare

  Iphone 7 plus i ri

  • Apple
  • iPhone 7 Plus
  Ferizaj 14 shtator 11:19
  250 €
 • 7 foto
  Acer
  Kompjutera

  Acer

  Llaptopi esht 4 ram 128 gb ssd win 10 ...

  Ferizaj 14 shtator 10:36
  130 €
 • 3 foto
  iPhone 6s 16GB
  Telefona celulare

  iPhone 6s 16GB

  • Apple
  • iPhone 6s
  Ferizaj 14 shtator 10:27
  99 €
 • 1 foto
  PLLOTER HP DESIGNJET 10000S ploter plotter
  Pjese per kompjuter

  PLLOTER HP DESIGNJET 10000S ploter plotter

  PLLOTER HP DESIGNJET 10000S Shitet plot...

  Ferizaj 14 shtator 10:02
  2.800 €
 • 5 foto
  Ajped samsung
  Telefona celulare

  Ajped samsung

  • Samsung
  • Galaxy A10S
  Ferizaj 14 shtator 09:56
  1 €
 • 2 foto
  Samsung Xpress M2022
  Kompjutera

  Samsung Xpress M2022

  Shitet printeri ne gjendje te rregullt ...

  Ferizaj 14 shtator 09:35
  55 €