Elektronikë
Fier

Elektronikë në shitje në Fier

 • 5 foto
  Samsung S7 fier 250mij lek
  Telefona celulare

  Samsung S7 fier 250mij lek

  SAMSUNG GALAXY S7 perfekt nkuti ngjyre e zeze ..32 gb ..ram 4..ekran 5.1inc....kamera me e mir qe ek

  Fier Sot, 08:57
  250.000 Lek
 • 5 foto
  5cop LG G4 te rinj nkuti .130mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop LG G4 te rinj nkuti .130mij lek copa

  3cop te rinj nkuti ngjyre e zeze LG G4 model european H815........ekran 5.5 inc ....kamera mbrapa16

  Fier Sot, 08:56
  130.000 Lek
 • 4 foto
   FIER HTC ONE M7 32gb Gold 110 mij lek
  Telefona celulare

  FIER HTC ONE M7 32gb Gold 110 mij lek

  ........................................10cop i ri ne kuti perfekt HTC ONE M7 GOLD...... 110 mij lek

  Fier Sot, 08:56
  110.000 Lek
 • 5 foto
  5cop SONY XPERIA Z i ri ne kuti 110 mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop SONY XPERIA Z i ri ne kuti 110 mij lek copa

  5cop i ri ne kuti paperdorur SONY XPERIA Z ngjyr i zi shitet 110 mij lek copa ..................Ekra

  Fier Sot, 08:54
  110.000 Lek
 • 0 foto
  110 mij lek Samsung Galaxy S4 i RI NE KUTI FIER
  Telefona celulare

  110 mij lek Samsung Galaxy S4 i RI NE KUTI FIER

  4cop te rinj samsung galaxy s4 i9500 ne kuti ngjyre e zeze ......shitet 110 mij lek .......Ekrani

  Fier Sot, 08:54
  110.000 Lek
 • 5 foto
  5cop HTC ONE M8 gold 130mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop HTC ONE M8 gold 130mij lek copa

  10cop te rinj nkuti....VERSIONI EUROPEAN PUNON 4G LTE......... HTC ONE M8 .ngjyra gold dhe gri...130

  Fier Sot, 08:54
  130.000 Lek
 • 4 foto
   Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek
  Telefona celulare

  Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek

  Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek ....32gb 3ram 20 megapiksel kamera ........kamera selfie 4ultrapi

  Fier Sot, 08:54
  180.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S7 edge
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7 edge

  Samsung Galaxy S7 edge

  Fier Sot, 00:21
  350 €
 • 1 foto
  shitet ekran per galaxy s4 shum pak i perdorur
  Shtesa per telefon celulare

  shitet ekran per galaxy s4 shum pak i perdorur

  shitet ekran per galaxy s4 shum pak i perdorur ne gjendje te mir pune cmimi 40 mijlek

  Fier Dje, 22:43
  40 Lek
 • 1 foto
  Laptop TOSHIBA 15 Inc
  Kompjutera

  Laptop TOSHIBA 15 Inc

  Oferte per Laptop Toshiba Tecra I5 , 2.65 GHZ ,4 GB RAM , 320 HDD , me ekran 15 Inc , vetem 5 dite i

  Fier Dje, 22:07
  19.900 Lek
 • 3 foto
  Kompjuter HP Z420 Workstation Radeon 8 GB
  Kompjutera

  Kompjuter HP Z420 Workstation Radeon 8 GB

  Super Oferte : Kompjuter HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO

  Fier Dje, 22:06
  350 €
 • 3 foto
  Laptop Samsung 15.6Led
  Kompjutera

  Laptop Samsung 15.6Led

  Oferte per Laptop Samsung NP300E 15.6Led ✅✅Procesor CORE i3 2.3Ghz ✅✅RAM 5GB ✅✅Karte Gra

  Fier Dje, 22:03
  180 €
 • 4 foto
   Laptop Packard Bell 17.3 Inc
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell 17.3 Inc

  Oferte per Laptop Packard Bell 17.3 Inc Procesor i5 2.67 GHZ RAM 8 GB HHD 500 Karte Grafike Radeo

  Fier Dje, 22:03
  200 €
 • 5 foto
   Laptop Sony Vaio 15.4 iNC
  Kompjutera

  Laptop Sony Vaio 15.4 iNC

  Oferte per Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC Procesor CORE DUO 2.2 GHZ RAM 4GB HDD 160 GB Karte

  Fier Dje, 22:02
  140 €
 • 4 foto
  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  Super Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics

  Fier Dje, 21:59
  950 €
 • 3 foto
  Iphon 7plus 128 gb
  Telefona celulare

  Iphon 7plus 128 gb

  Shes iphon 7 plus 128 gb gjendja si i ri i pa hapur teknikisht. E shes sepse e kam teper. Karikues d

  Fier Dje, 21:58
  340 €
 • 1 foto
  PS3 shitet per arsye mos perdorimi
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 shitet per arsye mos perdorimi

  PS3 eshte ne gjendje te mir pune. Shoqeruar me fish HDMI dhe fishin e ushqimit. Pa leva edhe lojra.

  Fier Dje, 21:30
  140 Lek
 • 4 foto
  RAM 4 gb DDR3
  Pjese per kompjuter

  RAM 4 gb DDR3

  Ram 4 gb ddr3 me frekuence 1333 dhe 1600.

  Fier Dje, 20:07
  3.400 Lek
 • 1 foto
  Imac late 2011
  Kompjutera

  Imac late 2011

  iMac late 2011 cpu i5 2.5,10 gb ram ,500 gb hdd,ekrani 21.5 full hd.

  Fier Dje, 20:05
  399 €
 • 5 foto
   Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC
  Kompjutera

  Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC

  Oferte per Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC Procesor CORE DUO 2.2 GHZ RAM 4GB HDD 160 GB Kart

  Fier Dje, 19:55
  139 €
 • 0 foto
  Intel® Core™ i5-750 Processor SOCKET 1156
  Pjese per kompjuter

  Intel® Core™ i5-750 Processor SOCKET 1156

  Performance # of Cores 4 # of Threads 4 Processor Base Frequency 2.66 GHz Max Turbo Frequency 3.2

  Fier Dje, 19:55
  17 €
 • 6 foto
  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD
  Kompjutera

  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD

  Imac 27\'\' core i7, 16gb ram, 1Terra HDD,512 karte grafike . Imac eshte ne gjendje perfekte.

  Fier Dje, 19:54
  675 €
 • 6 foto
  Laptop Toshiba Satellite C40D
  Kompjutera

  Laptop Toshiba Satellite C40D

  Laptop Toshiba Satellite C40D 14iInc Procesor AMD A4 RAM 6GB Karte Grafike AMD RADEON 8330 512MB H

  Fier Dje, 19:54
  175 €
 • 1 foto
  IPAD APPLE
  Kompjutera

  IPAD APPLE

  Oferte per Apple iPad 2 - 3G (16GB) Screen Size: 9.7 Internal Storage: 16GB OS: iOS Processor: Dual-

  Fier Dje, 19:53
  99 €
 • 5 foto
  Laptop COMPAQ
  Kompjutera

  Laptop COMPAQ

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte

  Fier Dje, 19:53
  159 €
 • 2 foto
  LAPTOP LENOVO
  Kompjutera

  LAPTOP LENOVO

  Laptop Lenovo T530 profesional ,cpu i5 3360m 2.8ghz, ram 8 gb, ssd 120 samsung + hdd 500 arkive , ka

  Fier Dje, 19:52
  249 €
 • 5 foto
  Laptop Samsung NP300E
  Kompjutera

  Laptop Samsung NP300E

  Laptop Samsung NP300E 15.6Led Procesor CORE i3 2.3Ghz RAM 5GB Karte Grafike nVIDIA GT 520MX 1GB Na

  Fier Dje, 19:51
  179 €
 • 6 foto
  Laptop DELL Inspirion 15
  Kompjutera

  Laptop DELL Inspirion 15

  Oferte per Laptop DELL Inspirion 15 Procesor i5 4210 1.7 GHZ 4 GB RAM HDD 500 GB Karte Grafike Intel

  Fier Dje, 19:47
  249 €
 • 3 foto
  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.
  Kompjutera

  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.

  Lenovo G70 procesor core i5 2.5ghz , 6 gb ram ,500 gb hard-disk, ekran 15,6 led, karikues.

  Fier Dje, 19:44
  24.000 Lek
 • 6 foto
  Laptop Packard Bell 17.3 Inc
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell 17.3 Inc

  Oferte per Laptop Packard Bell 17.3 Inc Procesor i5 2.67 GHZ RAM 8 GB HHD 500 Karte Grafike Radeo

  Fier Dje, 19:42
  199 €
 • 3 foto
  HP Z420 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION

  HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO 3.8GHZ) 4 CORE -8 THREA

  Fier Dje, 19:41
  345 €
 • 4 foto
  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A
  Pjese per kompjuter

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A , 12V 2.5A 12V 1A 🚀🚀Kto karikues perdoren per #Kasa

  Fier Dje, 19:40
  700 Lek
 • 4 foto
  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics Intel Iri

  Fier Dje, 19:40
  950 €
 • 4 foto
  Shitet MacBookAir 13 , 2012 , i5 , 256-SSD
  Kompjutera

  Shitet MacBookAir 13 , 2012 , i5 , 256-SSD

  •MacBook Air ( 13-inch , Mid 2012 ) •Processor 1.8 GHz Intel Core i5 •Memory 8GB 1600 MHz DDR3

  Fier Dje, 15:44
  500 €
 • 0 foto
  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer
  Pjese per kompjuter

  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

  Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) pë

  Fier Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HTC-One-M8 Perfekt
  Telefona celulare

  HTC-One-M8 Perfekt

  Shitet HTC ONE M8 ne gjendje perfekte . E shes se kam marre iPhone. Tel eshte me karikuesin e vet o

  Fier Dje, 15:44
  10.500 Lek
 • 6 foto
  Packard Bell EasyNote TE69KB
  Kompjutera

  Packard Bell EasyNote TE69KB

  Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Sistemi : Windows 10 Pro (s

  Fier Dje, 15:44
  200 €
 • 6 foto
  Hewlett-Packard EliteBook G1
  Kompjutera

  Hewlett-Packard EliteBook G1

  Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas d

  Fier Dje, 15:44
  249 €
 • 3 foto
  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim
  Kompjutera

  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte G

  Fier Dje, 12:52
  159 €
 • 0 foto
  Chromecast
  Telefona celulare

  Chromecast

  Chromecast Anycast, mundeson transmetimin e imazheve lojrave cdo lloj gjeje nga telefoni juaj ne T

  Fier Dje, 12:51
  19 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 5
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5

  Samsung Note 5 ne gjendje te mire Ekran- Super AMOLED 5.7 inches, Android 7.0 4 GB RAM Camera- 16 M

  Fier Dje, 12:51
  170 Lek
 • 0 foto
  Ekran Original Iphone 6s
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Original Iphone 6s

  Ekran iphone 6s original i Zi .i bler gabimisht ngjyra ne Amerike te dyqani Apple I ri me Kuti edhe

  Fier Dje, 12:50
  50 Lek
 • 0 foto
  2 ps 2
  Lojra per PC / Videolojra

  2 ps 2

  Shiten 2 ps 2 cmimin te dy bashk 50 euro /lek i diskutueshem gjendja 10/10 .nuk ngecin

  Fier Dje, 10:19
  50 €
 • 3 foto
  i-Mac 21.5 Mid 2011
  Kompjutera

  i-Mac 21.5 Mid 2011

  i-Mac 21,5 Mid 2011 , intel core i5 , 8 GB ram , 512 grafic card , 500HDD plus 240 GB SSD te vendos

  Fier Dje, 10:09
  470 €
 • 2 foto
  PHILIPS STEREO 900 Series
  Audio / CD / Stereo

  PHILIPS STEREO 900 Series

  SHITET STEREO PHILIPS SERIES 900 1 - AMPLIFIKATOR FA 951 2 - CD PLAYER FC 931 3 - RAD

  Fier Dje, 10:08
  200 €
 • 1 foto
  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

  Oferte per Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS SL-M2070/SEE -17500 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqipe

  Fier Dje, 08:33
  17.500 Lek
 • 0 foto
  Samsung a5
  Telefona celulare

  Samsung a5

  Shese Samsung a5 2016 çmimi 350

  Fier Dje, 01:10
  333 Lek
 • 0 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Samsung galaxy ne gjendje Shum te mir

  Fier Dje, 00:00
  200 Lek
 • 0 foto
  Shes IPhone 6 64 Gb
  Telefona celulare

  Shes IPhone 6 64 Gb

  iPhone 6 (64Gb) Gjendje perfekte • Karikues - Cover - Xham ☎️0683580608

  Fier 17 shtator 22:57
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Macbook ne Oferte
  Kompjutera

  Macbook ne Oferte

  Super Oferte per Macbok late 2008 , Alumin CPU CORE DUO 2.0 GHZ , 4 GB RAM ,160 HDD 19 900 Lek Na

  Fier 17 shtator 21:32
  19.900 Lek