Elektronikë
Fushë Kosovë

Elektronikë në shitje në Fushë Kosovë

 • 0 foto
  Shes monitor dell
  Pjese per kompjuter

  Shes monitor dell

  Shes monitorin dell 20 inch i perdorur vetem 2 muaj pa asnje defekt che problem resolution 1280-1080

  Fushë Kosovë Dje, 23:46
  30 €
 • 0 foto
  Shes lojera te PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes lojera te PS3

  Shes lojerat e sony plastation 3 te gjitha te rregullta dhe te reja te ardhura nga gjermania

  Fushë Kosovë Dje, 23:46
  15 €
 • 4 foto
  Shitet iphone 8 i ri
  Telefona celulare

  Shitet iphone 8 i ri

  Shes iphone 8 i ri healthy batery 100% 64gb

  Fushë Kosovë Dje, 23:16
  250 €
 • 4 foto
  Shitet iphone 7 i ri
  Telefona celulare

  Shitet iphone 7 i ri

  Shitet iphone 7 32gb i ri nuk ka vërejtje t gjithat i punojn

  Fushë Kosovë Dje, 23:16
  165 €
 • 2 foto
  Fotokopje Ricoh Aficio 1013 150€
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje Ricoh Aficio 1013 150€

  Fotokopje Ricoh Aficio 1013 A4 Shum pak e perdorur e ardhur nga Zvicrra

  Fushë Kosovë Dje, 23:06
  150 €
 • 3 foto
  Printer Konica Minolta Pagepro 1300w I Ri 100€
  Pjese per kompjuter

  Printer Konica Minolta Pagepro 1300w I Ri 100€

  Printer Konica Minolta Pagepro 1300w i paperdorur ne paket Kablla toneri i ri I ardhun nga Gjermoni

  Fushë Kosovë Dje, 23:00
  100 €
 • 2 foto
  Printer Lexmark E360 55€
  Pjese per kompjuter

  Printer Lexmark E360 55€

  Lexmark E360 i ardhun nga zvicrra ne gjendje tmir teknike si dhe fizike Paisjet shtes Kablla e rryme

  Fushë Kosovë Dje, 22:59
  55 €
 • 1 foto
  Printer Dell 5210n I ardhur nga Gjermonia.130€
  Pjese per kompjuter

  Printer Dell 5210n I ardhur nga Gjermonia.130€

  Printer Dell 5210n Shum pak i perdorur ne gjendje rregullt vetum tonerin duhet mja ndrru i ardhur ng

  Fushë Kosovë Dje, 22:58
  130 €
 • 0 foto
  SSD mSATA 512GB
  Pjese per kompjuter

  SSD mSATA 512GB

  Shes SSD mSATA 512GB SAMSUNG.

  Fushë Kosovë Dje, 22:16
  100 €
 • 2 foto
  Tablet Amazon 7 inch !
  Telefona celulare

  Tablet Amazon 7 inch !

  Tablet Amazon 7 inch ! Porosit online, Çmimi 60Euro Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 8Gb/1Gb 🔥 Porosit o

  Fushë Kosovë Dje, 22:03
  60 €
 • 9 foto
  Antminer 14Th/s S9, T9 10.5Th/s + APW3++
  Kompjutera

  Antminer 14Th/s S9, T9 10.5Th/s + APW3++

  Kompania TechPro bene shitjen me shumic dhe pakic te paisjeve per bitcoin mining: Antminer S9 14Th/

  Fushë Kosovë Dje, 21:32
  3.300 €
 • 5 foto
  huawei p20 lite
  Telefona celulare

  huawei p20 lite

  huawei p20 lite ne gjendje perfekte pa asnje gervishje sikur i ri

  Fushë Kosovë Dje, 20:09
  180 €
 • 5 foto
  samsung j6plus
  Telefona celulare

  samsung j6plus

  samsung j6 plus sikur i ri me dy kartela punon shum mir

  Fushë Kosovë Dje, 20:09
  110 €
 • 3 foto
  SHITET PC PER CSGO KOMPLET
  Kompjutera

  SHITET PC PER CSGO KOMPLET

  Shitet PC-ja per csgo Fps ncsgo i shkon prej 50 deri 100 nqdo map me low grafika Vjen me monitor 75h

  Fushë Kosovë Dje, 19:57
  130 €
 • 3 foto
  Iphone 8 plus
  Telefona celulare

  Iphone 8 plus

  Iphone 8 plus red product shum i ruajtun punon shum mir prodhim europian

  Fushë Kosovë Dje, 19:07
  315 €
 • 3 foto
  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk
  Kompjutera

  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk

  Intel I7-3770S-3.10 ghz 8 gb ram 640 hardisk intel grafik eshte mjaft i shpejt mund te perdoret per

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  140 €
 • 4 foto
  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch
  Kompjutera

  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch

  Lenovo tablet dhe llaptop eshte me touch Intel Atom X5-Z8350 1.44 Ghz me 60 gb ssd eshte pothuajse

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  150 €
 • 4 foto
  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd
  Kompjutera

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 ghz 8 gb ram 320 hd intel hd grafik 3000 madhesia 15.6 inch baterin e mban

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  180 €
 • 2 foto
  Samsung Tablet dhe llaptop
  Kompjutera

  Samsung Tablet dhe llaptop

  DISPLAY Resolution1366 x 768 (HD) LCD Backlight TechnologyLED backlight Diagonal Size11.6 in Diagona

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  150 €
 • 4 foto
  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb
  Kompjutera

  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb

  Lenovo L530 I5-3230M 2.60 Ghz 128 ssd+250 hd 8 gb ram intel hd grafik 4000 madhesia 15.6 inch bateri

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  210 €
 • 4 foto
  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd

  Lenovo I5-2520M 2.50 ghz 6 gb ram 500 hd intel hd grafik 3000 madhesia 14 inch baterin e mban diku

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Lenovo T430S I5-3320M 2.60 Ghz 8 gb ram 500 hd Intel grafik hd 4000 madhesia 14 inch baterin e mban

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  170 €
 • 1 foto
  logitech g633 gaming pothujse te reja
  Shtesa per telefon celulare

  logitech g633 gaming pothujse te reja

  logitech g633 gaming pothujse te reja nuk kan shenja perdorimi

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  60 €
 • 1 foto
  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset
  Pjese per kompjuter

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset ndesgjojsa pothuajse te reja per gaming

  Fushë Kosovë Dje, 17:55
  55 €
 • 1 foto
  Ssd samsung Evo 840 500 Gb
  Pjese per kompjuter

  Ssd samsung Evo 840 500 Gb

  Ssd samsung Evo 840 500 Gb

  Fushë Kosovë Dje, 17:54
  100 €
 • 4 foto
  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Acer I3-4030U 1.90 Ghz 8 gb ram 500 hd intel hd grafik 4400 madhesia 15.6 baterin e mban afer 5 ore

  Fushë Kosovë Dje, 17:54
  170 €
 • 4 foto
  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd
  Kompjutera

  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd

  Dell I5-2520M 2.50 Ghz 4 gb ram 250 hd intel hd grafik 3000 shum i rujtun baterin e mban diku mbi 3

  Fushë Kosovë Dje, 17:54
  130 €
 • 4 foto
  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd
  Kompjutera

  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd

  Sony i5-3317U 1.70 Ghz 8 gb ram 320 hd intel hd grafik 4000 baterin e mban mbi 3 ore eshte sikur i r

  Fushë Kosovë Dje, 17:54
  170 €
 • 1 foto
  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3
  Pjese per kompjuter

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3 pothuajse te reja pa shenja perdorimi me ngjyr te kuqe dhe te zez

  Fushë Kosovë Dje, 17:54
  70 €
 • 3 foto
  Netgear wireless nighthawk model R7000
  Pjese per kompjuter

  Netgear wireless nighthawk model R7000

  Netgear wireless nighthawk model R7000 wireles per profi eshte me sistem wireless 2.4 ghz dhe 5.o gh

  Fushë Kosovë Dje, 17:53
  40 €
 • 4 foto
  Intel I7-2620M 2.70 Ghz 10 gb ram 250 gb hd
  Kompjutera

  Intel I7-2620M 2.70 Ghz 10 gb ram 250 gb hd

  12.5-inch Premium HD 1366×768 LED-Backlit Display (IPS, Matte Finish) Intel Core i7-2620M Processor

  Fushë Kosovë Dje, 17:53
  180 €
 • 4 foto
  samsung note 8
  Telefona celulare

  samsung note 8

  samsung note 8 shummmm i rujatun sikur i ri prodhim europian me ni kartel

  Fushë Kosovë Dje, 17:27
  260 €
 • 5 foto
  iphone 6
  Telefona celulare

  iphone 6

  iphone 6 16 giga punon shum mir shum inruajtun

  Fushë Kosovë Dje, 17:27
  70 €
 • 0 foto
  Laptopi HP i5 - me GARANCION
  Kompjutera

  Laptopi HP i5 - me GARANCION

  ◦ HP ProBook 6550b Business Laptop ◦ Intel Core i5 540M 2.53GHz Processor ◦ 6GB DDR3 Memory ◦ 320GB

  Fushë Kosovë Dje, 16:15
  149 €
 • 0 foto
  Laptop HP i5 - 8GB RAM - me GARANCION
  Kompjutera

  Laptop HP i5 - 8GB RAM - me GARANCION

  ◦ HP Elitebook 8460p ◦ Intel Core i5 2540M 2.60GHz Processor ◦ 8GB DDR3 Memory ◦ 250GB Hard Drive ◦

  Fushë Kosovë Dje, 16:15
  149 €
 • 1 foto
  HP ProBook 6540b i5 me 8GB Ram
  Kompjutera

  HP ProBook 6540b i5 me 8GB Ram

  ◦ HP ProBook 6540b ◦ Intel Core i5 520M 2.40GHz Processor ◦ 8GB DDR3 Memory ◦ 500GB Hard Drive ◦ DVD

  Fushë Kosovë Dje, 16:15
  169 €
 • 1 foto
  Dell Latitude E6420 i5 me 8GB Ram
  Kompjutera

  Dell Latitude E6420 i5 me 8GB Ram

  ◦ Dell Latitude E6420 ◦ Intel Core i5 520M 2.40GHz Processor ◦ 8GB DDR3 Memory ◦ 500GB Hard Drive ◦

  Fushë Kosovë Dje, 16:15
  169 €
 • 1 foto
  LCD monitor 22\" me HDMI dhe KAMERË
  Pjese per kompjuter

  LCD monitor 22\" me HDMI dhe KAMERË

  SHITET Samsung SyncMaster 2263UW - LCD monitor 22\" MONITORI KA HDMI dhe KAMERË

  Fushë Kosovë Dje, 16:14
  60 €
 • 0 foto
  Shitet monitori HP-19inch - ME GARANCION
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitori HP-19inch - ME GARANCION

  Shitet monitori HP L1950g - ME GARANCION

  Fushë Kosovë Dje, 16:14
  40 €
 • 0 foto
  PS4 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 urgjent

  Konsola u ble gjermani ka garancion osht shum funksionale ska defekt verzionin ma tri e ka edhe dy d

  Fushë Kosovë Dje, 16:11
  500 €
 • 6 foto
  Playstation 4 Me 2 Kontrollera Nga Zvicra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 Me 2 Kontrollera Nga Zvicra

  Shitet Playstation 4 (PS4) 500GB Ne Gjendje Perfekte Origjinal Nga Zvicra me 2 kontrollera, ndegjue

  Fushë Kosovë Dje, 15:37
  240 €
 • 0 foto
  Shitet per pjese
  Telefona celulare

  Shitet per pjese

  Shitet per pjese i pa perdorur

  Fushë Kosovë Dje, 14:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompjuter,Tavolina dhe karrika
  Kompjutera

  Kompjuter,Tavolina dhe karrika

  Shiten komplet paisjet per Internetcafe, Pc 50 cop Dell Inspiron 531 Dual core 2.3 HDD 150 GB GRAFI

  Fushë Kosovë Dje, 13:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gaming pc
  Kompjutera

  Gaming pc

  shitet pc me kto performanca i5 3550 ram 4gb ssd 120gb grafik rx 570 5gb sapphire power 700w cooler

  Fushë Kosovë Dje, 13:49
  390 €
 • 2 foto
  gaming pc
  Kompjutera

  gaming pc

  shitet pc cpu : i7 4790k ram 8gb grafika : r9 390 8gb nitro sapphire 8gb 512bit ssd 120gb psu cool

  Fushë Kosovë Dje, 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme
  Telefona celulare

  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme

  BLEJM ME QMIME VOLITSHME IPHONE 5-5s-6-6s-7 Nese ekini urgjent mi shit un uablej Kuptohet qmime vol

  Fushë Kosovë Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S3 Mini
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S3 Mini

  Shes samsung galaxy s3 mini i bardh ne gjendje te rregullt dhe i rujtun

  Fushë Kosovë Dje, 12:11
  25 €
 • 3 foto
  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd
  Kompjutera

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd

  Lenovo L520 I5-2410M 2.30 Ghz 8 gb ram 500 hd intel hd grafik 3000 madhesia 15.6 baterin e mban diku

  Fushë Kosovë Dje, 09:06
  180 €
 • 0 foto
  Bitcoin Miner
  Pjese per kompjuter

  Bitcoin Miner

  Antminer S9 14Th/s + APW3++ - 3400Eur

  Fushë Kosovë 31 mars 21:29
  3.400 €
 • 0 foto
  Servisim i konzolave PS3 - PS4 - XBOX360 - XONE
  Lojra per PC / Videolojra

  Servisim i konzolave PS3 - PS4 - XBOX360 - XONE

  Bëjmë servisimin dhe modifikimin e konzolave si: xbox360, ps3, ps4, xbox one. Ndrrimin e laserit te

  Fushë Kosovë 31 mars 17:33
  Me Marrveshje