Elektronikë
Fushë Kosovë

Elektronikë në shitje në Fushë Kosovë

 • 1 foto
  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme
  Telefona celulare

  BLEJM IPHONE 5-5s-6-7 me qmime volirshme

  BLEJM ME QMIME VOLITSHME IPHONE 5-5s-6-6s-7 Nese ekini urgjent mi shit un uablej Kuptohet qmime vol

  Fushë Kosovë Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   .CALL+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY AND ACTIVATION POWDER IN SouthAfrica,Namibia,Botswana
  Kompjutera

  .CALL+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY AND ACTIVATION POWDER IN SouthAfrica,Namibia,Botswana

  .CALL+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING BLACK MONEY AND ACTIVATION POWDER IN SouthAfr

  Fushë Kosovë Sot, 12:13
  900 €
 • 1 foto
  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada
  Pjese per kompjuter

  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada

  International gold nuggets and gold bars for sale 98.4% +27613119008 in US, Canada Uk, France, Swi

  Fushë Kosovë Sot, 12:06
  900 €
 • 2 foto
  Shes Radio Navigation
  Audio / CD / Stereo

  Shes Radio Navigation

  Radio navigational per golf audi 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 09:41
  370 €
 • 1 foto
  Shtepiz Gaming i7 3770
  Kompjutera

  Shtepiz Gaming i7 3770

  Shes Shtepizen Gaming me keto Specifika I7 3770 3.80Ghz Max 8gb Ram 500 Gb HDD 4gb Grafik RX 570

  Fushë Kosovë 13 nëntor 01:38
  350 €
 • 1 foto
  Shtepiz hp model dc5850
  Kompjutera

  Shtepiz hp model dc5850

  Shes shtepizem komplet me monitor samsung 19” inch model syncmaster 940t normal ka tastier mous ka

  Fushë Kosovë 12 nëntor 21:24
  85 €
 • 9 foto
  Antminer 14Th/s S9, T9 10.5Th/s + APW3++
  Kompjutera

  Antminer 14Th/s S9, T9 10.5Th/s + APW3++

  Kompania TechPro bene shitjen me shumic dhe pakic te paisjeve per bitcoin mining: Antminer S9 14Th/

  Fushë Kosovë 12 nëntor 20:32
  3.300 €
 • 0 foto
  PS4 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 urgjent

  Konsola u ble gjermani ka garancion osht shum funksionale ska defekt verzionin ma tri e ka edhe dy d

  Fushë Kosovë 12 nëntor 15:11
  500 €
 • 3 foto
   Tablet i ri IDEA me 2 sim kartela posta falas
  Kompjutera

  Tablet i ri IDEA me 2 sim kartela posta falas

  Tablet i ri IDEA me pako ! (Me dy Kartela) Porosit online, Çmimi 60.00€uro Performancat : Quard cor

  Fushë Kosovë 12 nëntor 13:15
  60 €
 • 5 foto
  Kompjuter,Tavolina dhe karrika
  Kompjutera

  Kompjuter,Tavolina dhe karrika

  Shiten komplet paisjet per Internetcafe, Pc 50 cop Dell Inspiron 531 Dual core 2.3 HDD 150 GB GRAFI

  Fushë Kosovë 12 nëntor 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung j5 viber free 0038346138219
  Telefona celulare

  Samsung j5 viber free 0038346138219

  Samsung J5 me shitje Sa po I ardhur nga gjermania Viber free 0038344969747 Tel esht 100% funksjon

  Fushë Kosovë 12 nëntor 12:00
  80 €
 • 1 foto
  logitech g633 gaming pothujse te reja
  Shtesa per telefon celulare

  logitech g633 gaming pothujse te reja

  logitech g633 gaming pothujse te reja nuk kan shenja perdorimi

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  60 €
 • 1 foto
  Logitech G433 Ndexhojsa Gaming te reja
  Pjese per kompjuter

  Logitech G433 Ndexhojsa Gaming te reja

  Logitech G433 Ndexhojsa Gaming te reja ne paketim

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  50 €
 • 1 foto
  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset
  Pjese per kompjuter

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset

  CORSAIR Void PRO RGB USB Gaming Headset ndesgjojsa pothuajse te reja per gaming

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  55 €
 • 1 foto
  Ram 4gb PC3L-1060R
  Pjese per kompjuter

  Ram 4gb PC3L-1060R

  Ram 4gb PC3L-1060R jan me R nuk bejn per krejt pllakat

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:56
  5 €
 • 1 foto
  Ram memorie per llaptop 8 gb ddr3
  Pjese per kompjuter

  Ram memorie per llaptop 8 gb ddr3

  Ram memori 8gb ddr3 per llaptop Mbi 10 copa qmim tjeter

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  30 €
 • 1 foto
  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth
  Audio / CD / Stereo

  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth

  philips shd4385 Ndexhojsa origjinale me blutooth

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  50 €
 • 0 foto
  Joustic per xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Joustic per xbox one

  Joustic per xbox one sikur i ri pa shenja perdorimi

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  25 €
 • 2 foto
  ADX 909 PRO ndexhojsa gaming me usb
  Pjese per kompjuter

  ADX 909 PRO ndexhojsa gaming me usb

  ADX 909 PRO ndexhojsa gaming me usb dhe microfon te vetin jan ne gjendje te mire ,

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  50 €
 • 1 foto
  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3
  Pjese per kompjuter

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3

  Ndexhojsa Steelseries Arctis 3 pothuajse te reja pa shenja perdorimi me ngjyr te kuqe dhe te zez

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  70 €
 • 2 foto
  Ram memorie 4 gb per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Ram memorie 4 gb per kompjuter

  Ram memorie 4 gb per kompjuter me ftohes corsair per kompjutera per lojra

  Fushë Kosovë 12 nëntor 11:55
  15 €
 • 0 foto
  Bitcoin Miner
  Pjese per kompjuter

  Bitcoin Miner

  Antminer S9 14Th/s + APW3++ - 3400Eur

  Fushë Kosovë 11 nëntor 20:29
  3.400 €
 • 3 foto
  shes ups Tripp lite 2000 Vat
  Pjese per kompjuter

  shes ups Tripp lite 2000 Vat

  shes ups Tripp lite 2000 Vat ne gjendje te rregullt i pershtatshem per nxemje qendrore etj qmimi

  Fushë Kosovë 11 nëntor 11:35
  210 €
 • 1 foto
  NEW Xbox One X Console System 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  NEW Xbox One X Console System 1TB

  NEW Xbox One X Console System 1TB Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: siç j

  Fushë Kosovë 11 nëntor 11:08
  290 €
 • 4 foto
  MSI GE72MVR Apache Pro GeForce GTX 1070 - 17.3 i7 7700HQ - VR Ready Laptop
  Kompjutera

  MSI GE72MVR Apache Pro GeForce GTX 1070 - 17.3 i7 7700HQ - VR Ready Laptop

  MSI GE72MVR Apache Pro GeForce GTX 1070 - 17.3 i7 7700HQ - VR Ready Laptop Ne jemi te specializ

  Fushë Kosovë 11 nëntor 10:46
  500 €
 • 1 foto
  Motherboard ASRock H81 pro BTC LGA 1150
  Pjese per kompjuter

  Motherboard ASRock H81 pro BTC LGA 1150

  Shes Motherboard ASRock H81 pro BTC për minim LGA 1150, pllaka është e përshtatshme edhe për Game

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  82 €
 • 0 foto
  RAM Memory për Loptop Kingston KVR1333 DDR3 - 8GB
  Pjese per kompjuter

  RAM Memory për Loptop Kingston KVR1333 DDR3 - 8GB

  Shiten RAM Memory për Loptop Kingston KVR1333D3S9 DDR3 - 8GB çmimi i volitshëm sasia e limituar.

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  43 €
 • 5 foto
  RX 580 8GB DDR5 PowerColor Red Devil
  Pjese per kompjuter

  RX 580 8GB DDR5 PowerColor Red Devil

  PowerColor Red Devil Radeon™ RX 580 8GB DDR5 RX 580 8GBD5-3DH/OC Kartelat janë të dedikuara për lo

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  189 €
 • 2 foto
  Motherboard (pllak am) MSI Z170A LGA 1151
  Pjese per kompjuter

  Motherboard (pllak am) MSI Z170A LGA 1151

  Motherboard (pllak AM) MSI Z170A Gaming pro carbon suporton cpu e gjeneratës së 6 dhe 7, suporton R

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  119 €
 • 2 foto
  Motherboard ASRock Z270 Gaming K4 LGA 1151
  Pjese per kompjuter

  Motherboard ASRock Z270 Gaming K4 LGA 1151

  Shes Motherboard ASRock Z270 Gaming K4 LGA 1151, Suproton CPU të gjeneratës së 6 dhe 7, RAM memory

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  115 €
 • 1 foto
  Ram Memory AD3U DDR3 1600mhz(11) 4GB për PC
  Pjese per kompjuter

  Ram Memory AD3U DDR3 1600mhz(11) 4GB për PC

  Shitet RAM Memory ADATA AD3U DDR3 1600mhz(11) 4GB U-DIMM

  Fushë Kosovë 10 nëntor 22:41
  27 €
 • 0 foto
  Antminer l3+
  Pjese per kompjuter

  Antminer l3+

  shiten 2 Antminer l3 + ne gjendje te rregullt , Per prodhim te litecoin , qmim i negociushem. Mund

  Fushë Kosovë 10 nëntor 17:27
  3.100 €
 • 1 foto
  Rige rx470 8gb
  Pjese per kompjuter

  Rige rx470 8gb

  Riga rx 470 8gb 169mhz . sapphire me 6 kartela grafike ne gjendje shum te rregullt per prodhim te

  Fushë Kosovë 10 nëntor 17:26
  2.500 €
 • 2 foto
  Samsung galaxy J5 2016
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J5 2016

  Samsung galaxy J5 2016 Gold - 16gb Osht ne gjendjen te rregutt (perfekte) - oshtt shum pak i perdoru

  Fushë Kosovë 10 nëntor 12:51
  170 €
 • 1 foto
  monitor per pc
  Kompjutera

  monitor per pc

  monitor per pc

  Fushë Kosovë 9 nëntor 23:48
  25 €
 • 0 foto
  Riga per Mining. 8 x XFX RX580 - 8GB -GTS -XXX OC+
  Kompjutera

  Riga per Mining. 8 x XFX RX580 - 8GB -GTS -XXX OC+

  Shitet Mining Rig - 235 MH/s montuar ne fabrike 8 x XFX RX580 - 8GB -GTS -XXX OC+

  Fushë Kosovë 8 nëntor 13:19
  3.100 €
 • 1 foto
  Blututh per vetur
  Shtesa per telefon celulare

  Blututh per vetur

  Shitet Bluetuth per vetur, ka vend per chip (micro sd Card), vende per USB, vend per me mbush telin

  Fushë Kosovë 7 nëntor 12:34
  10 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB  Whatsaap Chat::: +447566751233
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB Whatsaap Chat::: +447566751233

  Ajo vjen me të gjithë inbox me garanci ndërkombëtare 1 vjeçare dhe një politikë kthimi 90-ditore nga

  Fushë Kosovë 7 nëntor 03:13
  600 €
 • 0 foto
  CPU Intel Celeron G3930-2.9GHZ 2MB Cash LGA 1151
  Pjese per kompjuter

  CPU Intel Celeron G3930-2.9GHZ 2MB Cash LGA 1151

  CPU Intel Celeron G3930 - 2.9GHZ-2 Cores - 2MB Cash - LGA 1151 me çmim për copë 35€

  Fushë Kosovë 6 nëntor 18:02
  29 €
 • 1 foto
  ACER - AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00 GHz
  Kompjutera

  ACER - AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00 GHz

  Shes PC në të cilin funksionon videogame Fortnite. Me këto performanca: AMD Athlon(tm) II X4 640

  Fushë Kosovë 2 nëntor 16:05
  210 €
 • 1 foto
  Astro A50+Base station ndexhojsa per lojra
  Pjese per kompjuter

  Astro A50+Base station ndexhojsa per lojra

  Astro A50+Base station ndexhojsa per lojra me wireless jan ne gjendje shume te mire optike do te bin

  Fushë Kosovë 2 nëntor 12:34
  100 €
 • 0 foto
  Paisje per llaptopa edhe pc originale
  Pjese per kompjuter

  Paisje per llaptopa edhe pc originale

  Servisim , pjes per llaptopa ekrana me qmime te lira si dhe shumicen e pjeseve qe nevojiten per llap

  Fushë Kosovë 1 nëntor 23:52
  1 €
 • 5 foto
  Hp all in one
  Kompjutera

  Hp all in one

  I5 gen 3 8 ram 1tb hdd Nvidia grafik

  Fushë Kosovë 1 nëntor 23:52
  250 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Fushë Kosovë 26 tetor 21:55
  400 €
 • 3 foto
  Samsung galaxy c9 pro
  Telefona celulare

  Samsung galaxy c9 pro

  Shitet samsung galaxy c9 pro ne gjendje shum te mire. Specifikat: Octacore procesor, ram 6gb kamera

  Fushë Kosovë 20 tetor 13:55
  180 €
 • 8 foto
  i7-4770K - 24GB RAM - 8GB Graphics - 240+240 SSD
  Kompjutera

  i7-4770K - 24GB RAM - 8GB Graphics - 240+240 SSD

  OS: Windows 10 PRO Licensed Motherboard: ASUS H87M-PRO CPU: Intel i7-4770K 3.5GHz Turbo @4.30GHz RAM

  Fushë Kosovë 18 tetor 23:50
  530 €
 • 1 foto
   IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375
  Telefona celulare

  IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375

  Condition: Brand New Original Unlocked (Factory Sealed) Purchased directly from the Apple Store 10

  Fushë Kosovë 15 tetor 15:42
  650 €
 • 0 foto
  Zerim me qera
  Audio / CD / Stereo

  Zerim me qera

  Zerim me qera

  Fushë Kosovë 15 tetor 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Logitech G903 wireless mous gaming ne paketim
  Pjese per kompjuter

  Logitech G903 wireless mous gaming ne paketim

  Logitech G903 wireless mous gaming ne paketim

  Fushë Kosovë 14 tetor 08:25
  60 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro (2018)
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro (2018)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Fushë Kosovë 12 tetor 00:18
  850 €