Elektronikë
Gjakovë

Elektronikë në shitje në Gjakovë

 • 3 foto
  Samsung grande 2 kartela
  Telefona celulare

  Samsung grande 2 kartela

  Samsung grande 2 kartela shume i mir te gjitha i punojin facebook instagram viber google youtube etj

  Gjakovë Sot, 19:37
  60 €
 • 2 foto
  Ssd Patriot 480 gb
  Pjese per kompjuter

  Ssd Patriot 480 gb

  Shiten 10 ssd patriot 480 gb 2.5 SATA III 6Gb/s , diskat jan te perdoren , jan ne gjendje shum te mi

  Gjakovë Sot, 19:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet HP Elitebook core i5
  Kompjutera

  Shitet HP Elitebook core i5

  Shitet Laptopi Hp Elitebook 8460p. Laptopi eshte ne gjendje super te mire, eshte shume i qendrueshem

  Gjakovë Sot, 18:04
  145 €
 • 1 foto
  Autoparlant Bluetooth dhe sd cart dhe drit
  Shtesa per telefon celulare

  Autoparlant Bluetooth dhe sd cart dhe drit

  shum pak i perdoren Viber Whatsap +38349532610

  Gjakovë Sot, 16:48
  20 €
 • 2 foto
  shes samsung A3 2016
  Telefona celulare

  shes samsung A3 2016

  shes samsung A3 2016 osht ne gjendje perfekte per veq qe esht i thyer per mas mund ti rrugullohet

  Gjakovë Sot, 15:03
  180 €
 • 1 foto
  ? SET GAMING GAMING TASTIERË + Gaming X7 MAUS
  Pjese per kompjuter

  ? SET GAMING GAMING TASTIERË + Gaming X7 MAUS

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:41
  20 €
 • 1 foto
  K11 Mobile Phone Game Kontroller + Trigger
  Pjese per kompjuter

  K11 Mobile Phone Game Kontroller + Trigger

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:41
  5 €
 • 3 foto
   Kufje Gaming Stereo G4000
  Pjese per kompjuter

  Kufje Gaming Stereo G4000

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:41
  15 €
 • 3 foto
  ZMADHUESE MINI MULTIMEDIA
  Pjese per kompjuter

  ZMADHUESE MINI MULTIMEDIA

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:41
  10 €
 • 5 foto
   SET GAMING PAD FIREFLY + MAUS LENOVO
  Pjese per kompjuter

  SET GAMING PAD FIREFLY + MAUS LENOVO

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:41
  38 €
 • 12 foto
  Dëgjuese Super Kualitet - Android/Iphone
  Shtesa per telefon celulare

  Dëgjuese Super Kualitet - Android/Iphone

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  3 €
 • 1 foto
  Altoparlant TG 113 Bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Altoparlant TG 113 Bluetooth

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  13 €
 • 3 foto
  Altoparlant T&G Bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Altoparlant T&G Bluetooth

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  13 €
 • 1 foto
  K21 PUBG Kontroller Mobile Game
  Shtesa per telefon celulare

  K21 PUBG Kontroller Mobile Game

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  8 €
 • 3 foto
  Mechanical Gaming MOUSE ZORNWEE
  Pjese per kompjuter

  Mechanical Gaming MOUSE ZORNWEE

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  13 €
 • 6 foto
  5in1 Game Pad Kontroller PUBG
  Shtesa per telefon celulare

  5in1 Game Pad Kontroller PUBG

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  12 €
 • 2 foto
  DEGJUESE GAMING KUALITET
  Pjese per kompjuter

  DEGJUESE GAMING KUALITET

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  14 €
 • 6 foto
  Altoparlant Wireless Bluetooth TG604
  Shtesa per telefon celulare

  Altoparlant Wireless Bluetooth TG604

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:40
  13 €
 • 4 foto
  Gaming Mouse Pad Battlegrounds 70x30cm
  Pjese per kompjuter

  Gaming Mouse Pad Battlegrounds 70x30cm

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  6 €
 • 1 foto
  KONTROLLER PER MOBIL - PUB G AK66
  Shtesa per telefon celulare

  KONTROLLER PER MOBIL - PUB G AK66

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  7 €
 • 4 foto
  FTOHES PER LAPTOP - PAISJE PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  FTOHES PER LAPTOP - PAISJE PER LAPTOP

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  4 €
 • 6 foto
  FTOHES PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  FTOHES PER LAPTOP

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  5 €
 • 4 foto
  DoubleShock 3 P3 Wireless Controller
  Pjese per kompjuter

  DoubleShock 3 P3 Wireless Controller

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  12 €
 • 3 foto
  ADAPTERE TE NDRYSHEM PER LAPTOP & HOVERBOARD
  Pjese per kompjuter

  ADAPTERE TE NDRYSHEM PER LAPTOP & HOVERBOARD

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  15 €
 • 2 foto
  ADAPTER MBUSHES APPLE MACBOOK
  Pjese per kompjuter

  ADAPTER MBUSHES APPLE MACBOOK

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  25 €
 • 3 foto
  DOUBLESHOCK 4 WIRELESS CONTROLLER
  Pjese per kompjuter

  DOUBLESHOCK 4 WIRELESS CONTROLLER

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  28 €
 • 0 foto
  Adapteri pa tel per Laptop ose PC
  Pjese per kompjuter

  Adapteri pa tel per Laptop ose PC

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  6 €
 • 6 foto
  X7 Gaming Mouse 4800 DPI - 7 Butona
  Pjese per kompjuter

  X7 Gaming Mouse 4800 DPI - 7 Butona

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:39
  11 €
 • 5 foto
  DEGJUESE BLUTUTH inpods12
  Shtesa per telefon celulare

  DEGJUESE BLUTUTH inpods12

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  10 €
 • 4 foto
  Mbushes wireless me sensorë. me vakuum 11.00Eur
  Pjese per kompjuter

  Mbushes wireless me sensorë. me vakuum 11.00Eur

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  10 €
 • 5 foto
  Mini Karaoke Mikrofon Blututh
  Audio / CD / Stereo

  Mini Karaoke Mikrofon Blututh

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  10 €
 • 2 foto
  Bluetooth Speaker Bass
  Shtesa per telefon celulare

  Bluetooth Speaker Bass

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  22 €
 • 5 foto
  DEGJUESE BLUTUTH MINI
  Shtesa per telefon celulare

  DEGJUESE BLUTUTH MINI

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  13 €
 • 3 foto
  WIFI Router WIFI Repeater PIXLINK 300Mbps
  Pjese per kompjuter

  WIFI Router WIFI Repeater PIXLINK 300Mbps

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Sot, 14:38
  20 €
 • 7 foto
  samsung A30
  Telefona celulare

  samsung A30

  shes samsung A30 gjendje perfekte i bler para ni muje 4giga ram 64 giga memory teli osht gjendje shu

  Gjakovë Sot, 14:07
  160 €
 • 2 foto
  Shitet sony xbox
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony xbox

  Shitet sony xbox ne gjendje te mir i ka 2 gjestika cd nuk ka e ka edhe kong te xenit te regjistruar

  Gjakovë Sot, 13:31
  40 €
 • 1 foto
  Kupjutera nga zvicrra
  Kompjutera

  Kupjutera nga zvicrra

  Shes shtepizat te ardhme nga zvicrra shum te rujtme kupjuterat jan me 1000 giga hadisk 8 ram kemi i5

  Gjakovë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Setup
  Pjese per kompjuter

  Setup

  Ps4 e lidhur me tastier edhe maus gaming me te vin edhe 15 lojra si call of duty fifa 20 fifa19 fifa

  Gjakovë Sot, 02:50
  580 €
 • 1 foto
  Flm merr jep u shit
  Telefona celulare

  Flm merr jep u shit

  iPhone 4 ne gjendje te rregullt

  Gjakovë Sot, 02:20
  40 €
 • 0 foto
  Samsung s4
  Telefona celulare

  Samsung s4

  Eshte perdor vetem nji vjet

  Gjakovë Sot, 02:19
  20 €
 • 3 foto
  Iphone 5. çmimi 190
  Telefona celulare

  Iphone 5. çmimi 190

  Shes telefonin Iphone 5 ne Gjendje shumë te mire.

  Gjakovë Sot, 01:27
  190 €
 • 1 foto
  Iphone 4s
  Telefona celulare

  Iphone 4s

  Shes ipone 4s shum ne gjendje te mir kontaktoni viber +38649873621

  Gjakovë Dje, 22:54
  70 €
 • 2 foto
  Shitet osebëj ndrrim
  Telefona celulare

  Shitet osebëj ndrrim

  Ndrroj ose shes iphone 5c ne gjendje te mir

  Gjakovë Dje, 22:37
  124 €
 • 0 foto
  Linux cs server 1.6
  Pjese per kompjuter

  Linux cs server 1.6

  shes server per clan war 5vs5 cs 1.6 po ashtu edhe server per csgo me steam ose pa steam. Qmimi sipa

  Gjakovë Dje, 13:30
  40 €
 • 0 foto
  Hp z600 x5650 dhe core i5-2600 3.2 ghz
  Kompjutera

  Hp z600 x5650 dhe core i5-2600 3.2 ghz

  1.Hp z600 ram 32 gb ssd 128 sandisc plus 640 hdd samsung 2 procesora fizik hexa core 12 threads x2 2

  Gjakovë Dje, 11:42
  350 €
 • 1 foto
  ssd kingston 24 gb mini
  Pjese per kompjuter

  ssd kingston 24 gb mini

  Shitet ssd 24 gb e kualitetit te larte per llaptopa me e vogla e kategorise se vet

  Gjakovë Dje, 11:41
  15 €
 • 0 foto
  Radio origjinale per Vw
  Audio / CD / Stereo

  Radio origjinale per Vw

  shitet radio shum pak e perdorur per golf 6 passat touran aux mp3 lidhet edhe me senzora t parkingut

  Gjakovë Dje, 11:41
  80 €
 • 3 foto
  Hp gaming i5-2400 3.2 ghz 8 ram gtx 650ti
  Kompjutera

  Hp gaming i5-2400 3.2 ghz 8 ram gtx 650ti

  Hp core i5 2400 3.2 ghz ssd 60 gb ram 8 gb kartela gtx 650 ti 1 gb ekran lg 22 inch dvi 60hz maus ta

  Gjakovë Dje, 11:40
  220 €
 • 8 foto
  Asus x571L core i7 4th gen ssd 17.3 inch gtx850m
  Kompjutera

  Asus x571L core i7 4th gen ssd 17.3 inch gtx850m

  Shitet llaptopi gaming Ekrani 17.3 inch core i7-4510 u 2.0 ghz to 2.6 ghz Ram 8 gb ssd 256 gb Camer

  Gjakovë Dje, 11:39
  410 €
 • 2 foto
  Ricoh aficio mp c2800 me 30% ngjyra
  Pjese per kompjuter

  Ricoh aficio mp c2800 me 30% ngjyra

  Shitet fotokopja ricoh ne gjendje te mire veq ka problem me dere diku 80 euro riparohet lidhet me rr

  Gjakovë Dje, 11:39
  230 €