Elektronikë
Gjakovë

Elektronikë në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Laptop Lenovo Thinkpad, 15", 260GB, Ram 16 GB
  Kompjutera

  Laptop Lenovo Thinkpad, 15", 260GB, Ram 16 GB

  Ne gjendje perfekte, me vend per CD, 3xUSB, lidhje me monitor, kabllo per ngarkim.

  Gjakovë Dje, 20:14
  280 €
 • 0 foto
  Linux cs server 1.6
  Pjese per kompjuter

  Linux cs server 1.6

  shes server per clan war 5vs5 cs 1.6 po ashtu edhe server per csgo me steam ose pa steam. Qmimi sipa

  Gjakovë Dje, 18:13
  40 €
 • 1 foto
  HP ProBook 640 G1
  Kompjutera

  HP ProBook 640 G1

  HP ProBook 640 G1 used (i perdorur) CPU: Intel Core i5-4210M GPU: Intel HD Graphics 4600 Display: 1

  Gjakovë Dje, 14:48
  220 €
 • 1 foto
  Hp Probook 4740s Gen3 17.3 inq
  Kompjutera

  Hp Probook 4740s Gen3 17.3 inq

  hp probook 4740s 3rd Generation Intel core i5 3210M ssd 128G 8 GB RAM AMD Radeon HD 7650M, 2GB (dis

  Gjakovë Dje, 14:11
  350 €
 • 11 foto
  Case per Iphone xs max original Spigen
  Shtesa per telefon celulare

  Case per Iphone xs max original Spigen

  Shitet case original firma Spigen Per iphone xs max Mbeshtet mbushjen me wifi E pershtatshme Mbroj

  Gjakovë Dje, 11:16
  25 €
 • 4 foto
  Shitet Samsung b130
  Telefona celulare

  Shitet Samsung b130

  Shitet mob ne gjendje te rregullt Ndegjohet mire Batarin 1 jave Mbushet shpejt per 20 min I persht

  Gjakovë Dje, 11:15
  22 €
 • 2 foto
  Ram 4GB per laptop Kingston original
  Pjese per kompjuter

  Ram 4GB per laptop Kingston original

  Shitet rami kingston e re paperdorur asnjeher Modeli VR13S9S8/4 4GB 1Rx8 512M x 64-Bit PC3-10600 CL9

  Gjakovë Dje, 11:14
  25 €
 • 3 foto
  Monitor 19
  Pjese per kompjuter

  Monitor 19

  Shitet monitori 19 ne gjendje te rregullt shume pak i perdorur cmimi 60 euro Si dhe shtepiza 3.0 gh

  Gjakovë Dje, 11:14
  60 €
 • 9 foto
  RISI Ps3 Jailbraik
  Lojra per PC / Videolojra

  RISI Ps3 Jailbraik

  1,Bejme instalimin e lojrave ne te gjitha llojet e ps3 pa perjashtim instalimi per serin(Modelin) 3

  Gjakovë 17 nëntor 22:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CD-ja per PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  CD-ja per PS3

  Shiten cd-ja per sony playstation 3 origjinale ne gjendje shum te mir VEREJTJE qmimet jon te FIKS

  Gjakovë 17 nëntor 22:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten biljardo
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten biljardo

  Shiten biljardo per gjdo informat tel : 049133777

  Gjakovë 17 nëntor 20:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes rrakataqin
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes rrakataqin

  Shes rrakataqin ne gjendje tmir per gjdo informat tel :049133777

  Gjakovë 17 nëntor 20:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hardiska te ardhun nga ch
  Pjese per kompjuter

  Hardiska te ardhun nga ch

  Shes hadiska te ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir kem 2 terra 1 terra edhe 500 gb edhe te ll

  Gjakovë 17 nëntor 19:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndegjuse
  Pjese per kompjuter

  Ndegjuse

  Shiten degjuset Creative Sound Balsterx X H3 degjuset jan veq 1 jav te perdorne. https://us.creati

  Gjakovë 17 nëntor 14:45
  30 €
 • 2 foto
  shes samsung A3 2016
  Telefona celulare

  shes samsung A3 2016

  shes samsung A3 2016 osht ne gjendje perfekte per veq qe esht i thyer per mas mund ti rrugullohet

  Gjakovë 17 nëntor 14:03
  180 €
 • 2 foto
  Shitet sony xbox
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony xbox

  Shitet sony xbox ne gjendje te mir i ka 2 gjestika cd nuk ka e ka edhe kong te xenit te regjistruar

  Gjakovë 17 nëntor 12:31
  40 €
 • 1 foto
  DEGJUESE GAMING të reja- 15 euro ma lirë nuk ka.
  Pjese per kompjuter

  DEGJUESE GAMING të reja- 15 euro ma lirë nuk ka.

  Shes degjueset gaming të reja të pahapura në kese. Janë shumë kualitative dhe janë të markes: Osta

  Gjakovë 17 nëntor 11:12
  15 €
 • 1 foto
  Flm merr jep u shit
  Telefona celulare

  Flm merr jep u shit

  iPhone 4 ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 17 nëntor 01:20
  40 €
 • 0 foto
  Samsung s4
  Telefona celulare

  Samsung s4

  Eshte perdor vetem nji vjet

  Gjakovë 17 nëntor 01:19
  20 €
 • 3 foto
  Iphone 5. çmimi 190
  Telefona celulare

  Iphone 5. çmimi 190

  Shes telefonin Iphone 5 ne Gjendje shumë te mire.

  Gjakovë 17 nëntor 00:27
  190 €
 • 1 foto
  10 tavolona kompjuteri
  Pjese per kompjuter

  10 tavolona kompjuteri

  10 tavolina kompjuteri qmimi 5 eu copa fix tel ose viber 044129189

  Gjakovë 17 nëntor 00:14
  5 €
 • 1 foto
  Iphone 4s
  Telefona celulare

  Iphone 4s

  Shes ipone 4s shum ne gjendje te mir kontaktoni viber +38649873621

  Gjakovë 16 nëntor 21:54
  70 €
 • 2 foto
  Shitet osebëj ndrrim
  Telefona celulare

  Shitet osebëj ndrrim

  Ndrroj ose shes iphone 5c ne gjendje te mir

  Gjakovë 16 nëntor 21:37
  124 €
 • 3 foto
  Dell Vostro i3 generata 2/6gb ram/500Hdd / 2or bat
  Kompjutera

  Dell Vostro i3 generata 2/6gb ram/500Hdd / 2or bat

  Dell Vostro 2520 Processor : Intel Core i3-2348M 2.30GHz (Gjenerata 2) Ram Memory : 6Gb DDR3 Hard D

  Gjakovë 16 nëntor 17:15
  135 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max Unlocked

  All our product are brand new original products * 1 Year Warranty * Original item comes with ful

  Gjakovë 15 nëntor 23:24
  750 €
 • 1 foto
   Jaaja Bujagail Bring Back Lost Love Spell Caster +27734818506 in Tasmania Victoria West Norway Hull London MISSOURI
  Kompjutera

  Jaaja Bujagail Bring Back Lost Love Spell Caster +27734818506 in Tasmania Victoria West Norway Hull London MISSOURI

  Jaaja Bujagail Bring Back Lost Love Spell Caster +27734818506 in Tasmania Victoria West Norway Hull

  Gjakovë 15 nëntor 12:12
  900 €
 • 1 foto
  Tablet Docomo Ntt Posta Falas
  Shtesa per telefon celulare

  Tablet Docomo Ntt Posta Falas

  Tablet DTab 8 inch ! Porosit online, Çmimi 85.00€uro Docomo Ntt 1 gb/16gb dhe 2gb/16gb 🔥 Porosit on

  Gjakovë 12 nëntor 09:51
  85 €
 • 3 foto
  Iphome 7 32G Gold
  Telefona celulare

  Iphome 7 32G Gold

  Shes iPhone 7 Gold 32 G telefoni eshte ne gjendje perfekta pa grritha me perardheje nga zvicrra

  Gjakovë 11 nëntor 19:11
  200 €
 • 5 foto
  Shitet monitor Samsung Syncmaster B1930N 19’
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor Samsung Syncmaster B1930N 19’

  Shitet monitori Samsung Syncmaster B1930N 19’ inch shume i ruajtur ECO mode me shume info ne foto.

  Gjakovë 10 nëntor 23:10
  35 €
 • 4 foto
  Kartel grafike Palit GeForce GTX 550 Ti gaming PC
  Pjese per kompjuter

  Kartel grafike Palit GeForce GTX 550 Ti gaming PC

  Shitet kartel grafike Palit GeForce GTX 550 Ti ne gjendje perfekte. I pershtatshem per Gaming PC (Fo

  Gjakovë 10 nëntor 23:10
  40 €
 • 1 foto
  shitet Laptop accer
  Kompjutera

  shitet Laptop accer

  shitet laptop accer Intel core i3-3217u intel hd graphics 4000, up1792 mb dynamic video memory 15,

  Gjakovë 8 nëntor 23:53
  180 €
 • 1 foto
  Shiten ndegjuese
  Kompjutera

  Shiten ndegjuese

  Shiten 20(cope) ndegjuese te njejta si ne foto, paketimi perrmbane ndegjueset dhe kabullin per lidhj

  Gjakovë 8 nëntor 12:07
  12 €
 • 8 foto
  Nokia Lumia 710
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 710

  Shes mobilin ne gjendje te rregullt Kamera 5 mpiksel me blic Procesor 1.4 ghz scorpion 8gb memorie 5

  Gjakovë 7 nëntor 03:47
  17 €
 • 1 foto
  Shes pin pongin
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes pin pongin

  Shes pin pongin 2 copa ne gjendje shum tmir per gjdo infirmat tel : 049133777

  Gjakovë 6 nëntor 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HP Notebook -15-f272wm
  Kompjutera

  HP Notebook -15-f272wm

  HP Notebook -15-f272wm Specifikat: ▪CPU: Intel Pentium N3540 (4 cores) ▪RAM: 4GB DDR3L ▪HDD: 5

  Gjakovë 6 nëntor 16:34
  340 €
 • 1 foto
  Laptop DELL INSPIRON 15-5567
  Kompjutera

  Laptop DELL INSPIRON 15-5567

  Laptop DELL INSPIRON 15-5567 •Specifikat: ▪CPU: Intel Core i5-7200U 2.50Ghz ▪RAM: 8GB DDR4 ▪

  Gjakovë 6 nëntor 16:33
  580 €
 • 2 foto
  HP Elitebook 2560p
  Kompjutera

  HP Elitebook 2560p

  HP Elitebook 2560p used (i perdorur) ▪CPU: Intel core i5-2540M 2.60GHz ▪RAM: 4GB DDR3 ▪HDD: 2

  Gjakovë 6 nëntor 16:33
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Laptop Dell Latitude E5530
  Kompjutera

  Shitet Laptop Dell Latitude E5530

  Dell Latitude E5530 used (i pedorur) •Specifikat: ▪CPU: 2.8GHz Intel Core i5-3360M ▪RAM: 4GB

  Gjakovë 6 nëntor 16:32
  200 €
 • 1 foto
  Shiten kompjuterat
  Kompjutera

  Shiten kompjuterat

  Shiten 10 copa Dell computer core2duo 3.0ghz processor, 4 gb ram, Linux, Micsosoft Mausa, mauspada,

  Gjakovë 5 nëntor 20:47
  1.100 €
 • 0 foto
  Radio origjinale per Vw
  Audio / CD / Stereo

  Radio origjinale per Vw

  shitet radio shum pak e perdorur per golf 6 passat touran aux mp3 lidhet edhe me senzora t parkingut

  Gjakovë 5 nëntor 12:31
  80 €
 • 2 foto
  Acer aspire v3
  Kompjutera

  Acer aspire v3

  Shitet laptopi acer aspire v3 17\" inch ne gjendje perfekte Osht shum i rujten ka 4gb ram, 500 gb h

  Gjakovë 5 nëntor 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten pajisje per zerim
  Audio / CD / Stereo

  Shiten pajisje per zerim

  Shiten pajisjet per zerim, jane ne gjendje te mire teknike. Bassbine - DB 150 € copa JLB Bass 18 - 2

  Gjakovë 2 nëntor 18:28
  1 €
 • 3 foto
  Ndegjuse
  Pjese per kompjuter

  Ndegjuse

  Shiten 10 par ndegjuset fantech jan te perdorne po jan ne gjendje shum te mir. Qmimi sipas marrvesh

  Gjakovë 2 nëntor 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes magazine per audio cd
  Audio / CD / Stereo

  Shes magazine per audio cd

  Shes magazinen per audio cd ...me 8 cd Panasonik se bashku me kasetofon Qmimi vetem 20 euro.... inf

  Gjakovë 1 nëntor 09:18
  20 €
 • 4 foto
  Shitet Batari me qant - Powerbank
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet Batari me qant - Powerbank

  Shes powerbank original i vogel i pershtatshem per udhetim Bataria vjen me kabell si dhe qanten spe

  Gjakovë 31 tetor 19:35
  17 €
 • 5 foto
  Shitet fottolla per iphone 6
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet fottolla per iphone 6

  Shitet mbrojtsa per iphone 6 Kualitet i larte prej gome Original Ngjyr badh dhe hiri

  Gjakovë 31 tetor 19:34
  10 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Gjakovë 27 tetor 08:56
  400 €
 • 2 foto
  NIKON D750 body
  Fotoaparate

  NIKON D750 body

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Gjakovë 27 tetor 08:53
  1.500 €
 • 1 foto
  Offers of loan fast and reliable
  Telefona celulare

  Offers of loan fast and reliable

  I am an indiividual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the sho

  Gjakovë 22 tetor 16:06
  1.000 €
 • 2 foto
  laptop Asus shitet per pjese
  Pjese per kompjuter

  laptop Asus shitet per pjese

  Shitet laptop asus g1s Dhezet por e ka grafiken defekt 4gb ram Hardisk nuk ka ekrani 15.4 inch dia

  Gjakovë 21 tetor 21:58
  20 €