Elektronikë
Gllogoc

Elektronikë në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  Shitet Samsung Galaxy J7 2017 3GBram 16GB rom
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy J7 2017 3GBram 16GB rom

  Shitet SUPER Samsung Galaxy J7 2017 ( 4G ) 3GBram 16GBrom më v9.0

  Gllogoc Sot, 07:20
  120 €
 • 6 foto
  \"Sony Playstation 3 40GB Console
  Lojra per PC / Videolojra

  \"Sony Playstation 3 40GB Console

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 05:09
  220 €
 • 4 foto
  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th
  Kompjutera

  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:57
  300 €
 • 3 foto
  \"MICROSOFT Surface Pro 5
  Kompjutera

  \"MICROSOFT Surface Pro 5

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apple Macbook pro 15
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:37
  460 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Air
  Kompjutera

  Apple MacBook Air

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:37
  400 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:37
  500 €
 • 2 foto
  \"Apple iPhone XR
  Telefona celulare

  \"Apple iPhone XR

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:29
  430 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:29
  450 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc Sot, 04:29
  390 €
 • 6 foto
  LAPTOPA KLASIK
  Pjese per kompjuter

  LAPTOPA KLASIK

  shiten laptopa tipit vjeter te firmes compac panasonic dhe toshiba , adaptera nuk kan qmimi me

  Gllogoc Dje, 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ram memorje 2 gb laptopit  DDR3
  Pjese per kompjuter

  ram memorje 2 gb laptopit DDR3

  shitet ram 2 gb ne rregull per laptopa ddr3

  Gllogoc Dje, 15:54
  7 €
 • 2 foto
  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2
  Pjese per kompjuter

  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2

  shiten keto ram memorje per laptopa ne gjendje te rregullt 4 copa nga 2 GB qmimi per cope 5 eur

  Gllogoc Dje, 15:54
  5 €
 • 1 foto
  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt
  Pjese per kompjuter

  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt

  blej pllakat defekt te modemave te cilet perdoren per internet , pastaj pllakat e cd dhe vdv romave

  Gllogoc Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  hardisk 120 gb sata per laptop
  Pjese per kompjuter

  hardisk 120 gb sata per laptop

  shitet hardisku ne gjendje te rregullt per laptop 120 gb

  Gllogoc Dje, 15:52
  12 €
 • 3 foto
  shitet hardisk per laptop 100 GB SATA
  Pjese per kompjuter

  shitet hardisk per laptop 100 GB SATA

  shes hardisk 100 gb SATA per laptop ne gjendje te rregullt

  Gllogoc Dje, 15:52
  10 €
 • 6 foto
  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice
  Pjese per kompjuter

  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice

  blej pjese te kompjuterave me shumice te tipave te vjeter edhe me defekte , pra te gjitha ato qe nuk

  Gllogoc 21 shtator 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  Punon shumm mir 16 giga

  Gllogoc 21 shtator 21:03
  110 €
 • 1 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  Punon shumm mir baj edhe drrim

  Gllogoc 21 shtator 21:03
  110 €
 • 0 foto
  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451
  Shtepiza loje

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451

  PS4 Pro 10TB 500 Console Viber @ + 855717884451 ** DHIVNIA WORLDWIDE ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxito

  Gllogoc 21 shtator 03:19
  300 €
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1tb
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1tb

  Produkti është 100% i Garantuar Produkt origjinal / autentik e mbyllur në kuti vjen me të gjitha aks

  Gllogoc 20 shtator 22:54
  150 €
 • 1 foto
  Brand New Huawei P30 Pro 256Gb
  Telefona celulare

  Brand New Huawei P30 Pro 256Gb

  Produkti është 100% i Garantuar Produkt origjinal / autentik e mbyllur në kuti vjen me të gjitha aks

  Gllogoc 20 shtator 22:42
  300 €
 • 1 foto
  Shiten karrigat per Playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten karrigat per Playstation

  Shes 8 Karriga per playstation. Jan ne gjendje te mire, dhe shiten komplet. Qmimi eshte i diksutuesh

  Gllogoc 20 shtator 18:27
  230 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy Note 9
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Gllogoc 20 shtator 15:52
  435 €
 • 5 foto
  Shitet biznesi i gatshem per punë
  Kompjutera

  Shitet biznesi i gatshem per punë

  shitet invertari komplet ne gjendje te mir teknike te gjith jan 4GB ram, jan core 2 duo. kam edhe pa

  Gllogoc 19 shtator 19:42
  900 €
 • 2 foto
  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Limited-Edition
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-Limited-Edition

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp :::::

  Gllogoc 19 shtator 03:30
  400 €
 • 2 foto
  Dell XPS 15 9560
  Kompjutera

  Dell XPS 15 9560

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp :::::

  Gllogoc 19 shtator 03:10
  550 €
 • 1 foto
   kontrollera per sony 3 dhe 3cd orginale
  Lojra per PC / Videolojra

  kontrollera per sony 3 dhe 3cd orginale

  Shes dy controllera per sony 3 orginal 20 euro dyt poashtu edhe 4 lojra per sony 3 orginale :blur, B

  Gllogoc 18 shtator 19:31
  35 €
 • 0 foto
  Ndroj biciklet me tablet
  Telefona celulare

  Ndroj biciklet me tablet

  Shes ndroj bicikleten bmx 20 ndrrim me tablet

  Gllogoc 18 shtator 00:58
  700 €
 • 1 foto
  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker
  Audio / CD / Stereo

  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker

  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker

  Gllogoc 17 shtator 01:17
  181 €
 • 2 foto
  Apple Iphone XS Max 512GB Factory Unlocked
  Telefona celulare

  Apple Iphone XS Max 512GB Factory Unlocked

  Brand New Original Apple Iphone XS Max 512GB Unlocked sealed in box with all accessories and with 1

  Gllogoc 17 shtator 01:05
  545 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera and lens 24-105 for sales interested buyers contact me at da

  Gllogoc 16 shtator 23:25
  1.200 €
 • 0 foto
  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)
  TV / LCD / Plasma

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019) for sales interested buyers cont

  Gllogoc 16 shtator 23:21
  1.000 €
 • 4 foto
  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB
  Kompjutera

  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB

  Shitet llaptopi Fujitsu S751 CORE i5 eshte ne gjendje te rregullt perfekete arsyja qe du me shit osh

  Gllogoc 15 shtator 12:41
  130 €
 • 2 foto
  Shitet dhe ndrrohet htc m8
  Telefona celulare

  Shitet dhe ndrrohet htc m8

  Shes ose ndrroj telefonin htc m8 Gold ne gjendje shum te mir po thuajse i ri ndrrim me iphone samsun

  Gllogoc 14 shtator 13:37
  90 €
 • 1 foto
  Asus ROG G752VL, 256gb SSD, Intel Core i7, Laptop Gaming
  Kompjutera

  Asus ROG G752VL, 256gb SSD, Intel Core i7, Laptop Gaming

  Asus ROG G752VL, 256gb SSD, Intel Core i7, Laptop Gaming ** DHIVNIA WORLDWIDE ** Dorëzim i shpejtë

  Gllogoc 12 shtator 15:36
  450 €
 • 7 foto
  IPHONE 6 FULL UNLOCK PERFEKTT
  Telefona celulare

  IPHONE 6 FULL UNLOCK PERFEKTT

  IPHONE 6 FULL UNLOCK... EUROPIAN NE GJEDJE TE RREGULLT I ARDHUR NGA JASHT.. PERDORT..PER ME SHUM

  Gllogoc 11 shtator 20:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes bilardo rrakitaqi friz
  Lojra per PC / Videolojra

  shes bilardo rrakitaqi friz

  shitet bilardo rrakitaqi friz ne gjendje te rregullt baj edhe ndrrim rrakitaqi 100 bilardo 250 friz

  Gllogoc 11 shtator 11:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet iphon 6s i Bler ne Sllovoni
  Telefona celulare

  Shitet iphon 6s i Bler ne Sllovoni

  shitet 6s Rose i perdorur punon super i bajn te gjitha fingerspring qmimi 119 kontakt Viber +383 4

  Gllogoc 9 shtator 14:48
  119 €
 • 0 foto
  Shes riga RX 570
  Pjese per kompjuter

  Shes riga RX 570

  Shes mining riga Asus RX 570, me nga 6 kartela grafika ( gjithsej ). 990 copa #Ethereum #Etherum #

  Gllogoc 8 shtator 15:33
  990 €
 • 5 foto
  Maus Corsair M65 Pro RGB (Gaming)
  Pjese per kompjuter

  Maus Corsair M65 Pro RGB (Gaming)

  DPI - 12,000 DPI, Sensori - PMW3360, Tipi i sensorit - Optical, Ndryshim i peshes - i mundshem Pesha

  Gllogoc 8 shtator 15:33
  49 €
 • 5 foto
  shitet Galaxy S8 Edge
  Telefona celulare

  shitet Galaxy S8 Edge

  shitet Samsung Galaxy S8 Edge.

  Gllogoc 7 shtator 20:12
  260 €
 • 0 foto
   Zerim
  Audio / CD / Stereo

  Zerim

  Shitet zerimi ne gjendje shum tmir

  Gllogoc 7 shtator 19:11
  820 €
 • 1 foto
  Bufer Bass
  Audio / CD / Stereo

  Bufer Bass

  Shitet buferi per kerr per lokal per qka dush ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 6 shtator 09:13
  100 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Lojra per PC / Videolojra

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Gllogoc 3 shtator 19:30
  645 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Telefona celulare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë në mes shumë të shpejtë veçanërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershen

  Gllogoc 3 shtator 16:17
  458 €
 • 5 foto
  iPhone 6 pa kun grrith bej ndrrim
  Telefona celulare

  iPhone 6 pa kun grrith bej ndrrim

  Shes iphone 6 16gb Silver esht pa kun grith bej ndrrim me Lg g5 g6 shtoj pare kontankt viber. +

  Gllogoc 1 shtator 19:56
  99 €
 • 4 foto
  Samsung J5(2016)
  Telefona celulare

  Samsung J5(2016)

  Shitet samsung galaxy j5(2016) . Ne gjendje te rregullt.

  Gllogoc 1 shtator 18:20
  90 €