Elektronikë
Graçanicë

Elektronikë në shitje në Graçanicë

 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbuloi Smartphone        kontaktoni me mua për përgj

  Graçanicë 29 maj 13:01
  550 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S9 + Plus 64 GB SM G965U fábrica desbloqueada
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 + Plus 64 GB SM G965U fábrica desbloqueada

  Fabrika e Samsung Galaxy S9 + Plus 64GB SM G965U është e hapur        kontaktoni me mua për përgjig

  Graçanicë 29 maj 12:58
  620 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus + 64GB SM G965U Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus + 64GB SM G965U Lexuara +1 (518) 6597304

  Fabrika e Samsung Galaxy S9 + Plus 64GB SM G965U është e hapur           Për përgjigje të shpejtë d

  Graçanicë 17 maj 21:55
  650 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Lexuara +1 (518) 6597304

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbuloi Smartphone           Për përgjigje të shpejtë

  Graçanicë 17 maj 21:51
  530 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S8 plus 64GB Midnight Black Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 plus 64GB Midnight Black Lexuara +1 (518) 6597304

  Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Zbuloi Smartphone           Për përgjigje të shpejtë dhe

  Graçanicë 17 maj 21:50
  410 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP kamera digjitale SLR +1 (518) 6597304
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP kamera digjitale SLR +1 (518) 6597304

  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - E zezë           Për përgjigje të shpejtë d

  Graçanicë 17 maj 21:48
  800 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara +1 (518) 6597304

  Apple iPhone 6s Plus 128GB E hapur           Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.   WHATSAP

  Graçanicë 17 maj 21:46
  300 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 8 Plus 256 GB Hapësira e Gri Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 256 GB Hapësira e Gri Lexuara +1 (518) 6597304

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone           Për përgjigje të shpejtë dhe sh

  Graçanicë 17 maj 21:44
  560 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 7 Plus 256GB Kuq Lexuara +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus 256GB Kuq Lexuara +1 (518) 6597304

  Apple iPhone 7 Plus 256GB Kuq Lexuara Smartphone           Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje

  Graçanicë 17 maj 21:40
  400 €
 • 1 foto
  Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304
  Kompjutera

  Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304

  Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash           Për përgjigje të shpejtë dhe shp

  Graçanicë 17 maj 21:37
  570 €
 • 1 foto
  Apple Macbook Touch Bar 13 inç 2017 +1 (518) 6597304
  Telefona celulare

  Apple Macbook Touch Bar 13 inç 2017 +1 (518) 6597304

  Apple Macbook Touchbar 13 inç model 2017           Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.   W

  Graçanicë 17 maj 21:35
  760 €
 • 1 foto
  Apple iPhone X - 64GB - Hapësira gri (Verizon) A1865 (CDMA + GSM) - MINT
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 64GB - Hapësira gri (Verizon) A1865 (CDMA + GSM) - MINT

  Apple iPhone X - 64GB - Hapësira gri (Verizon) A1865 (CDMA + GSM) - MINT Për shitje me ofer

  Graçanicë 16 maj 19:32
  500 €
 • 3 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje Branded N

  Graçanicë 12 maj 01:08
  900 €
 • 2 foto
  Promo Offer : iPhone x,Samsung S9 Plus,iPhone 8 Plus,Note 8
  Telefona celulare

  Promo Offer : iPhone x,Samsung S9 Plus,iPhone 8 Plus,Note 8

  SELLING ORIGINAL MOBILE PHONES AND ELECTRONICS IN STORE. BUY 5 UNIT OF MOBILE PHONES AND GET 2 U

  Graçanicë 10 maj 19:23
  300 €
 • 2 foto
  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM

  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM Për shitje me ofert

  Graçanicë 26 prill 14:00
  597 €
 • 1 foto
  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB

  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray (Lexuar) PARANDALIMI SHIPPING P

  Graçanicë 26 prill 13:38
  500 €
 • 1 foto
  Brand new Sony playstation 4 pro Whatsapp: +971526901924
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand new Sony playstation 4 pro Whatsapp: +971526901924

  Brand new Original Product for Sale Sealed in Box with complete accessories 1 Year international w

  Graçanicë 23 prill 08:52
  250 €
 • 3 foto
  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /
  Fotoaparate

  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /

  Nikon D700 / NIKON D800 / NIKON D700 / NIKON D700 / NIKON D700 / Për shitje New Orignal Boxes mby

  Graçanicë 5 prill 14:57
  1.500 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung S9 Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung S9 Plus

  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung S9 Plus Për shitje New Orignal Boxes mbyllu

  Graçanicë 5 prill 14:56
  700 €
 • 3 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje New Orign

  Graçanicë 29 mars 18:02
  900 €
 • 4 foto
  Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d
  Fotoaparate

  Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d

  Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d Për shitj

  Graçanicë 29 mars 18:01
  900 €
 • 3 foto
  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB Për shitje New Orignal Boxes

  Graçanicë 29 mars 17:43
  700 €
 • 3 foto
  Buy : Canon EOS 5D Mark IV,Nikon D D810,Canon EOS 6D
  Fotoaparate

  Buy : Canon EOS 5D Mark IV,Nikon D D810,Canon EOS 6D

  CAMERA LIMITED we deal in all kind of original camera with full accessories and international manufa

  Graçanicë 29 mars 10:07
  800 €
 • 4 foto
  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds
  Fotoaparate

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Ca

  Graçanicë 26 mars 13:56
  1.500 €
 • 2 foto
  Apple IPhone X 256 GB mbyllur në kutinë
  Telefona celulare

  Apple IPhone X 256 GB mbyllur në kutinë

  Kjo pajisje vjen me një vit   garanci direkt nga Apple! Ju mund të merrni   pajisjen për çdo dyqan

  Graçanicë 21 mars 10:45
  600 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus Lexuara Midnight Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus Lexuara Midnight Black

  SAMSUNG GALAXY S9 + PLUS (2018, MODELI I FUNDIT) MIDNIGHT BLACK GSM + CDMA ZHVENDOSUR -PËRP

  Graçanicë 21 mars 10:39
  750 €
 • 3 foto
  Buy Latest Original iPhone x,Note 8,S8 Plus,iPhone 8 Plus
  Telefona celulare

  Buy Latest Original iPhone x,Note 8,S8 Plus,iPhone 8 Plus

  SELLING ORIGINAL MOBILE PHONES AND ELECTRONICS IN STORE. BUY 5 UNIT OF MOBILE PHONES AND GET 2 U

  Graçanicë 20 shkurt 03:20
  300 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 6 Plus - 64GB - Gri Hapësira e Hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6 Plus - 64GB - Gri Hapësira e Hapur

  WhatsApp chat ::::: + 229 6098 3649

  Graçanicë 16 shkurt 21:35
  300 €
 • 2 foto
  BRANDNEW BITMAIN ANTIMINER S9/D3/L3/APPLE IPHONE X 256GB
  Telefona celulare

  BRANDNEW BITMAIN ANTIMINER S9/D3/L3/APPLE IPHONE X 256GB

  AVAILABLE HOT PRODUCT - APPLE IPHONE X 64GB/256GB APPLE IPHONE 8 PLUS 64GB/256GB/ BITMAIN ANTIMINER

  Graçanicë 10 shkurt 16:07
  1.000 €
 • 1 foto
  NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY.
  Telefona celulare

  NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY.

  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY. BRAND NEW AND SEALED (UNOPENED). F

  Graçanicë 8 shkurt 21:56
  562 €
 • 0 foto
  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB, ARGJENDI 256GB OSE GREQI I VENDIT.
  Telefona celulare

  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB, ARGJENDI 256GB OSE GREQI I VENDIT.

  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB, ARGJENDI 256GB OSE GREQI I VENDIT. BRAND NEW DHE MBAJTUR (TË MBAJT

  Graçanicë 8 shkurt 21:29
  603 €
 • 3 foto
  Antminer S9 14TH / s APW3 ++ Njësia e Furnizimit me Energji
  Pjese per kompjuter

  Antminer S9 14TH / s APW3 ++ Njësia e Furnizimit me Energji

  Antminer i ri R4, 8.0TH / s / Antminer S9 14TH / s APW3 ++ Njësia e Furnizimit me Energji Kjo ësh

  Graçanicë 14 janar 08:01
  1.500 €
 • 3 foto
  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB Për shitje krejt të re origj

  Graçanicë 11 janar 17:25
  600 €
 • 4 foto
  100% Marka origjinale e re MSI 17.3-inç GS70 Intel Core i7 4710HQ
  Kompjutera

  100% Marka origjinale e re MSI 17.3-inç GS70 Intel Core i7 4710HQ

  Të gjitha prodhimet janë origjinale të reja të vulosura në kutinë e prodhuesit, me garanci ndërkombë

  Graçanicë 10 janar 14:04
  400 €
 • 2 foto
  Leica M M9 18.0MP Kamera Dixhitale / Fujifilm X-T1 Kamera Dixhitale Mirrorless
  Fotoaparate

  Leica M M9 18.0MP Kamera Dixhitale / Fujifilm X-T1 Kamera Dixhitale Mirrorless

  OFERTA SPECIALE BLENI 5 NJËSIVE GET 3 FREE! Leica M M9 18.0MP Kamera Dixhitale / Fujifilm X-T1 Ka

  Graçanicë 20 dhjetor 16:10
  800 €
 • 5 foto
  Ps4 Gold
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 Gold

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:15
  150 €
 • 6 foto
  Apple ipad pro
  Kompjutera

  Apple ipad pro

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:12
  170 €
 • 7 foto
  Apple ipad air
  Kompjutera

  Apple ipad air

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:09
  150 €
 • 6 foto
  NEW ASUS 15.6" i5-4200U 500GB DDR3 4GB 8X DVD DL WIN8 64bit X550LA-SI50402W
  Kompjutera

  NEW ASUS 15.6" i5-4200U 500GB DDR3 4GB 8X DVD DL WIN8 64bit X550LA-SI50402W

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:06
  900 €
 • 6 foto
  Apple macbook pro
  Kompjutera

  Apple macbook pro

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:01
  700 €
 • 6 foto
  Apple macbook air
  Kompjutera

  Apple macbook air

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:57
  800 €
 • 4 foto
  Apple imac
  Kompjutera

  Apple imac

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:54
  1.000 €
 • 4 foto
  Samsung s7 Edge
  Telefona celulare

  Samsung s7 Edge

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:51
  200 €
 • 4 foto
  Samsung s8 plus
  Telefona celulare

  Samsung s8 plus

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:49
  500 €
 • 4 foto
  Apple iphone 5s
  Telefona celulare

  Apple iphone 5s

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:46
  100 €
 • 5 foto
  Apple iphone 6s plus
  Telefona celulare

  Apple iphone 6s plus

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:43
  300 €
 • 4 foto
  Apple iphone 32GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 32GB

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:40
  400 €
 • 4 foto
  Apple iphone 7 plus 128GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 7 plus 128GB

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:36
  450 €
 • 5 foto
  Apple iphone 8 plus 256GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 8 plus 256GB

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:32
  700 €
 • 4 foto
  Apple iphone X Apple 64GB Zi e re
  Telefona celulare

  Apple iphone X Apple 64GB Zi e re

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:27
  750 €