Elektronikë
Kaçanik

Elektronikë në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  Selling Original : Samsung S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X
  Telefona celulare

  Selling Original : Samsung S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X

  GLOBE ELECTRONICS LTD DEAL IN ALL KIND OF ORIGINAL UNLOCKED MOBILES PHONES AND ELECTRONICS WITH FULL

  Kaçanik 10 korrik 06:25
  400 €
 • 0 foto
  Shes xuaomi mi 5
  Telefona celulare

  Shes xuaomi mi 5

  Shes xiaomi mi 5 osht ngjendje tregullt 3&32

  Kaçanik 9 korrik 12:03
  100 €
 • 1 foto
  Shes PC i7
  Kompjutera

  Shes PC i7

  Shitet PC GAMING per kejt lojrat e reja si fortnite, csgo, gta v, pubg etj, ngjendje perfekte, speci

  Kaçanik 19 qershor 18:55
  450 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 6s+ 64gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6s+ 64gb

  Shitet iphone 6s+ 64 gb

  Kaçanik 8 qershor 15:44
  185 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Kaçanik 7 maj 02:04
  500 €
 • 3 foto
  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7
  Kompjutera

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7 na kontaktoni për më

  Kaçanik 7 maj 01:40
  320 €
 • 2 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB consola
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB consola

  PlayStation 4 Pro 1TB consola

  Kaçanik 26 mars 05:08
  150 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur

  Të gjitha artikujt tanë janë produkte origjinale të reja të cilat vijnë me 1 vjet Garanci Ndërkombët

  Kaçanik 15 shkurt 20:24
  309 €
 • 3 foto
  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV
  Fotoaparate

  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV

  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV BLENI 2 NJËSITË DHE MERRNI 1 FA

  Kaçanik 14 dhjetor 19:01
  850 €
 • 4 foto
  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s Ps4 samsung Hauwei AirPod Free
  Telefona celulare

  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s Ps4 samsung Hauwei AirPod Free

  promo sales Buy 2 units offer = pay for 1 Unit smartphone at full price And Pay for 2nd smartph

  Kaçanik 12 dhjetor 14:38
  500 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Shtepiza loje

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Kaçanik 17 nëntor 09:33
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Pjese per kompjuter

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kaçanik 14 nëntor 07:53
  111 €
 • 5 foto
  Apple iPhone XS Max 512GB Factory Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 512GB Factory Unlocked

  For More Enquiries Email:[email protected] Whatsapp chat 24HRS:+971525634552 Pro

  Kaçanik 4 nëntor 09:30
  750 €
 • 0 foto
  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.
  TV / LCD / Plasma

  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.

  Zonja e mirë Z. / Znj. Unë ju ofroj paratë 3000 euro deri në 190000 euro për një periudhë shlyerje

  Kaçanik 6 shtator 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bună ziua domnul și doamna
  Pjese per kompjuter

  Bună ziua domnul și doamna

  Bună ziua domnul și doamna Acest mesaj este adresat indivizilor, celor săraci sau tuturor celorla

  Kaçanik 23 gusht 10:30
  1.000 €
 • 1 foto
  në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj
  TV / LCD / Plasma

  në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj

  Përshëndetni të nderuar zotëri dhe zonjë. Ne jemi një organizatë private e njohur nga Bashkimi Evro

  Kaçanik 12 maj 11:00
  40 €
 • 2 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5, Për shitje Bra

  Kaçanik 12 maj 01:15
  1.000 €
 • 2 foto
  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds
  Fotoaparate

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Ca

  Kaçanik 12 maj 01:02
  1.000 €
 • 1 foto
  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-
  Fotoaparate

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo- Për s

  Kaçanik 12 maj 01:02
  800 €
 • 4 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Kaçanik 10 maj 18:07
  900 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Kaçanik 10 maj 17:50
  900 €
 • 11 foto
  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD
  Kompjutera

  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD

  Shes laptop/ultrabook Dell XPS 13 me super performance, i perdorur shume shume pak, duket si ri pa a

  Kaçanik 8 maj 11:39
  500 €
 • 3 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5, Për shitje New

  Kaçanik 5 prill 15:08
  1.500 €
 • 3 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje New Orign

  Kaçanik 5 prill 15:04
  900 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 5 prill 14:54
  900 €
 • 3 foto
  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X
  Fotoaparate

  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X

  Kamera dixhitale Leica M M9 18.0MP / Nikon D610 / Canon 80D / Nikon D3X Për shitje New Orignal Bo

  Kaçanik 29 mars 18:08
  800 €
 • 5 foto
  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /
  Fotoaparate

  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /

  Nikon D700 / NIKON D800 / NIKON D800 / NIKON D700 / NIKON D700 / Për shitje New Orignal Boxes mby

  Kaçanik 29 mars 17:59
  1.500 €
 • 2 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 29 mars 17:51
  900 €
 • 5 foto
  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB

  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB Për shitje New Orignal

  Kaçanik 26 mars 14:00
  700 €
 • 4 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje New Orign

  Kaçanik 26 mars 13:49
  900 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Pjese per kompjuter

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Kaçanik 19 dhjetor 21:00
  50.000.000 €
 • 1 foto
  For sale: Apple iPhone 7 Plus , Samsung Galaxy S7 ,(Whatsapp:+2348166491885)
  Telefona celulare

  For sale: Apple iPhone 7 Plus , Samsung Galaxy S7 ,(Whatsapp:+2348166491885)

  All our products are brand new and unlocked from manufacturer's factory, our products can be used

  Kaçanik 11 dhjetor 05:19
  200 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 7+ 256gb
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7+ 256gb

  All Our Products Are Brand New Original With 12 Months Warranty Direct From The Manufactures Company

  Kaçanik 9 dhjetor 10:36
  400 €
 • 3 foto
  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART
  Kompjutera

  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART

  Shitet Laptopi ne gjendje te rregullt perfekte i ardhur prej jasht osht ble ne paket

  Kaçanik 28 nëntor 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RI Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U 64GB MBYLLET
  Telefona celulare

  RI Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U 64GB MBYLLET

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abda

  Kaçanik 14 tetor 11:06
  450 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Whatsapp ::: +447459059054 Vibe:::+447459059054

  Kaçanik 9 tetor 22:10
  400 €