Elektronikë
Kaçanik

Elektronikë në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Shes PC i7
  Kompjutera

  Shes PC i7

  Shitet PC GAMING per kejt lojrat e reja si fortnite, csgo, gta v, pubg etj, ngjendje perfekte, speci

  Kaçanik 19 qershor 18:55
  450 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 6s+ 64gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6s+ 64gb

  Shitet iphone 6s+ 64 gb

  Kaçanik 8 qershor 15:44
  185 €
 • 1 foto
  Iphone 6S Gold
  Telefona celulare

  Iphone 6S Gold

  shitet iphone 6S Gold 16GB ndrrim nuk boj

  Kaçanik 1 qershor 09:09
  110 €
 • 1 foto
  PS 3
  Kompjutera

  PS 3

  Esht ne gjendjen te mir veten controller (dorzen)nuk e ka .Mund te kontaktoni edhe permes viberit:+3

  Kaçanik 16 maj 18:34
  130 €
 • 0 foto
  Blackberry Passport
  Telefona celulare

  Blackberry Passport

  Blackberry Passport, ne gjendje te rregullt Mundesi ndrrimi.... Cmimi i negociushem

  Kaçanik 16 maj 15:14
  110 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Kaçanik 7 maj 02:04
  500 €
 • 3 foto
  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7
  Kompjutera

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7

  HP Omen 15-5220NR Gaming laptopë me prekje 1920x1080 512 SSD GTX 960M Intel i7 na kontaktoni për më

  Kaçanik 7 maj 01:40
  320 €
 • 0 foto
  boks
  Lojra per PC / Videolojra

  boks

  boks i perdorur 1 sezone me garancion 1 vjet punon me 50 cent 1 evro dhe 2 evro

  Kaçanik 27 prill 14:22
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet tableti I Touch i paperdorur
  Telefona celulare

  Shitet tableti I Touch i paperdorur

  Shitet tableti I touch i pa perdorur me paket esht ne gjendje shum te mir nuk esht perdorur asnjeher

  Kaçanik 26 prill 22:50
  50 €
 • 1 foto
  Boks
  Lojra per PC / Videolojra

  Boks

  boks

  Kaçanik 20 prill 23:34
  123 €
 • 3 foto
  Samsung galaxy j7 neo
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j7 neo

  Gjithqka ne rregull osht Viber 045507284

  Kaçanik 15 prill 23:07
  190 €
 • 3 foto
  FUJITSU SIEMENS CELSIUS M460
  Kompjutera

  FUJITSU SIEMENS CELSIUS M460

  Intel (R) Core (TM) 2 Quad CPU Q6600 X 2.40 GHz Memory (RAM) 7.00 GB Graphics : NVIDIA Quadro FX 37

  Kaçanik 9 prill 20:07
  150 €
 • 5 foto
  HP Compaq dc 5750 Microtower
  Kompjutera

  HP Compaq dc 5750 Microtower

  ADM Sempron (tm) Processor 3600 + 2000 MHz Memory ( RAM ) 3.50 GB Graphics : ATI Radeon Xpress 115

  Kaçanik 9 prill 18:02
  100 €
 • 0 foto
  iPhone 6S
  Telefona celulare

  iPhone 6S

  Shes Telefonin Iphone 6S vetem Xhami eshte pak i krisur eshte ne gjendje te mir teknike po ashtu kam

  Kaçanik 6 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pikado
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado

  Shesim boks dhe shut me nje vend risi ne kosove me garancion 2 vjecarr dhe rakitaqe modele te reja

  Kaçanik 5 prill 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lenovo Laptop
  Kompjutera

  Lenovo Laptop

  Shes Lenovo Laptop në gjendje përfekte e blerë në Angli. RAM : 8GB HDD: 1TB CPU: 2 x 2.16 GHz DVD-RO

  Kaçanik 4 prill 11:45
  220 €
 • 0 foto
  NBA2k18 + Fifa 18 + Controller
  Lojra per PC / Videolojra

  NBA2k18 + Fifa 18 + Controller

  ..

  Kaçanik 4 prill 09:39
  100 €
 • 3 foto
  bilardo
  Lojra per PC / Videolojra

  bilardo

  shes bilardo 7

  Kaçanik 3 prill 23:55
  400 €
 • 2 foto
  shes samsung galaxy s6 shum i mir
  Telefona celulare

  shes samsung galaxy s6 shum i mir

  shes samsung galaxy s6 shum i mir asht shum i rujt.

  Kaçanik 3 prill 19:22
  160 €
 • 0 foto
  IPhone XS MAX 512GB
  Telefona celulare

  IPhone XS MAX 512GB

  Hurry !!! Blej 2 Get 1 falas Markë e re origjinale Lexuara SIM lirë dhe të punojnë në mënyrë të përk

  Kaçanik 3 prill 19:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllake per iphone 5
  Telefona celulare

  Pllake per iphone 5

  shes pllaken per iphone 5 full unlock. 16 gh

  Kaçanik 3 prill 16:48
  30 €
 • 9 foto
  Shitet Macbook Pro 15-inch, I7, 8gb , 750gb Hdd
  Kompjutera

  Shitet Macbook Pro 15-inch, I7, 8gb , 750gb Hdd

  Shitet Macbook Pro 15-inch, Mid2012 Processor 2,6 Ghz Intel Core I7 Memory 8gb 1600 Mhz DD3 Graphi

  Kaçanik 3 prill 16:15
  599 €
 • 4 foto
  Mobil Huawei P8 - bej ndrrim me laptop I7
  Telefona celulare

  Mobil Huawei P8 - bej ndrrim me laptop I7

  Shes mobil telefon shume te ruajtur Huawei P8 ne gjendje perfekte me 13 megapiksel kamer, me 3 gb ra

  Kaçanik 3 prill 15:07
  179 €
 • 2 foto
  Galaxy S8
  Telefona celulare

  Galaxy S8

  E ka xhamin e thyer, tjeter problem ska, punon shum mire.

  Kaçanik 3 prill 13:52
  190 €
 • 0 foto
  Kompjuter
  Kompjutera

  Kompjuter

  shes kompjuterin DELL ne gjendje perfekte pa asnje defekt Per ma shum kontaktoni ne 044225390

  Kaçanik 3 prill 13:49
  85 €
 • 0 foto
  iPhone XS gold silver blac ne paketim fabrik
  Telefona celulare

  iPhone XS gold silver blac ne paketim fabrik

  iPhone xs te ri me garancion internacional 1 vit gold silver blac ne paketim orgjinal telefonat jan

  Kaçanik 3 prill 12:51
  900 €
 • 0 foto
  Monitor
  Pjese per kompjuter

  Monitor

  Monitor 20 £

  Kaçanik 3 prill 05:54
  20 €
 • 4 foto
  Dj Controller hercules urgjent
  Audio / CD / Stereo

  Dj Controller hercules urgjent

  E perdorur pa asnje defekt punon me virtual dj 8

  Kaçanik 3 prill 01:47
  75 €
 • 2 foto
  Shitet Samsung galaxy J5 duos (2016)
  Telefona celulare

  Shitet Samsung galaxy J5 duos (2016)

  Sm- J510gn. Shitet samsung galaxy s5 Duos, punon n\'gjendje t\'rregullt edhe oshte shum i rujten

  Kaçanik 2 prill 16:56
  125 €
 • 3 foto
  Shes laptopa per pjese
  Pjese per kompjuter

  Shes laptopa per pjese

  Shes dy laptopa per pjese njoni dell nuk kallell hiq se di as vet qka kan qmimi 40 euro dyt

  Kaçanik 2 prill 01:29
  20 €
 • 0 foto
  Shes zerim
  Audio / CD / Stereo

  Shes zerim

  Shes zerim ne gjendje te rregullt jan me blotuf me radi me usb edhe drigitronin e kan i shes se si

  Kaçanik 1 prill 11:54
  160 €
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri

  shitet dhe monitori XL2411P BenQ Zowie 144hz (1 muaj perdort) urgjent!!!

  Kaçanik 31 mars 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ps3 slim 10+ lojra ndrrojm edhe me ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim 10+ lojra ndrrojm edhe me ps4

  Ka 10+ loj :fifa 17,16;pes17,16,15,13;blur;call of duty black ops 2;dragon ball;nba. Ka dy dorza Esh

  Kaçanik 31 mars 09:09
  170 €
 • 1 foto
  <<<<Ps3 slim 10+ lojra ka edhe nderrim me ps4>>>
  Lojra per PC / Videolojra

  <<<<Ps3 slim 10+ lojra ka edhe nderrim me ps4>>>

  Eshte i pa demtuar . Shitja eshte duke u bere nga mosperdorimi dhe blerja e ps4. Lojt jane

  Kaçanik 31 mars 09:09
  170 €
 • 1 foto
  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge

  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge 32gb Silver

  Kaçanik 30 mars 23:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  50 euro
  Audio / CD / Stereo

  50 euro

  Shiten nje radio me relvizor si dhe dy radio te veturave te gjitha ne gjendje te reegullte. Pres ble

  Kaçanik 30 mars 19:16
  50 €
 • 2 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB consola
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Pro 1TB consola

  PlayStation 4 Pro 1TB consola

  Kaçanik 26 mars 05:08
  150 €
 • 3 foto
  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga
  Telefona celulare

  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga

  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga punon perfekt veq xhami permas eshte i thym po me 10 ero rregul

  Kaçanik 21 mars 15:17
  140 €
 • 4 foto
  Shesh ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shesh ps3

  Ështe ne gjendje te rregullt nuk ka demtime ka 2 dorza eshte me çip ka 11 lojra :Blur,call of duty b

  Kaçanik 20 mars 16:26
  145 €
 • 2 foto
  ne shitje
  Telefona celulare

  ne shitje

  Shes samsung galaxy s8

  Kaçanik 20 mars 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet MacBook Pro 13” 2010
  Kompjutera

  Shitet MacBook Pro 13” 2010

  She’s MacBook Pro 13” 2010 , arsyja e shitjes eshte mos perdorimi Core 2 Duo Nvidia Grafik Kar

  Kaçanik 17 mars 23:16
  175 €
 • 2 foto
  samsung galaxy s8
  Telefona celulare

  samsung galaxy s8

  Shes samsung galaxy s8

  Kaçanik 14 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iMac
  Kompjutera

  iMac

  iMac ( 21.5-inch , Mid 2011) Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB 1333 MHz DDR3 Graphics AM

  Kaçanik 11 mars 16:27
  250 €
 • 2 foto
  iMac
  Kompjutera

  iMac

  OS X El Capitan Version 10.11.6 iMac 21.5-inch Mid 2011 Processor 2.5 GHz Intel Core i5 Memory 4 GB

  Kaçanik 11 mars 16:16
  250 €
 • 0 foto
  rraki taqki
  Lojra per PC / Videolojra

  rraki taqki

  esht ne gjendje tregullt si ne foto

  Kaçanik 9 mars 18:18
  400 €
 • 0 foto
  Shitet Iphone 6 gold 64 GB
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6 gold 64 GB

  Shitet Iphone 6 gold 64 GB ,i ardhur nga Anglia,i perdorur,me icloud. Defektin e vetem e ka anash te

  Kaçanik 4 mars 13:18
  160 €
 • 3 foto
  pajaqall
  Audio / CD / Stereo

  pajaqall

  shitet pajaqalli 200 wat i ka ne gjendej te rregullt per mashumm informata na kontaktoni ne nr 04613

  Kaçanik 19 shkurt 16:18
  40 €
 • 1 foto
  Kontrolluesi NUMARK DJ Serato DJ për 4 kuvertë NV NU-CON-0301
  TV / LCD / Plasma

  Kontrolluesi NUMARK DJ Serato DJ për 4 kuvertë NV NU-CON-0301

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pake

  Kaçanik 16 shkurt 23:08
  900 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pake

  Kaçanik 16 shkurt 23:03
  1.000 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur

  Të gjitha artikujt tanë janë produkte origjinale të reja të cilat vijnë me 1 vjet Garanci Ndërkombët

  Kaçanik 15 shkurt 20:24
  309 €